Květen 2010

SasuSaku-high school 2

31. května 2010 v 20:52 | Ufonek |  Povídky jen tak poházené xD
Moje řeči: Tento bude asi o trochu dřív to víš nudila sem se...


Druhý den ráno
Sakura se trošku bála toho rána protože se jí zdálo jakoby jí pořád někdo sledoval, uklidňovala se a šla zamyšleně do své třídy za spolužáky.
Jen lehce tam nahlédla a uviděla Sasukeho jak se baví s Karin ,(nejotravnější holka na škole která se věčně lepí na Sasukeho) rychle se otočila zpět za dveře. A uklidnila se že to nic není klidně se může bavit s Karin, jen jí nesmí dát pusu apod. Sakura vešla do třídy a Sasuke se ohlédl chtěl za ní jít ale Karin si ho otočila směrem k ní a vášnivě ho políbila. Sakura byla vzteky bez sebe myslela že vybuchne ale to už do třídy přišel učitel Kakashi.
Sakura se tedy zklidnila ale pomyslela si že si se Sasukem nikdy neměla nic začínat
Po hodině za Sakurou přišel Sasuke že si s ní pokecá, ale Sakura nic neříkala...
Proč se mnou nemluvíš.Zeptal se nevěřícně Sasuke.
To bys měl vědět sám ale nezapomeň se na to zeptat Karin! Řekla arogantně Sakura
Sakuro nech toho! Ty víš moc dobře že miluju jen tebe!
Jó? Tak proč si se líbal s Karin??
To ona mi dala nečekaný polibek já chtěl jít za tebou
Vtom momentě zazvonilo a Sasuke se odebral do své lavice
Sakuře se v hodině udělalo mdlo učitel  si toho všimnul a pusil Sakuru domů Sasuke se ptal jestli může jít za ni ale učitel říkal že toto je poslední hodina tak že až pak
Sakura byla pořád zamyšlená nad Karin a Sasukem vtom ji svitlo! No jasně vždyť Sasuke mě nemiluje chce jenom Karin už ho nebudu raději o¨travovat přišla domů a lehla si chtěla usnout a na všechno zapomenout,ale zjistila že ji zpoza okna někdo pozoruje kdo by to asi mohl být?No kdo asi? Sasuke!POmyslela si Sakura otevřela balkon a zeptala se:Sasuke co tady děláš??
Sakuro já vím co si o mě myslíš a chtěl bych se omluvit.Já za to nemůžu. Já jsem takovej idiot. Můžeš mi to prosím odpustit?
No ještě si to rozmyslím. Usmála se Sakura ale než stihla zavřít balkon Sasuke tam vtrhl
Oh Sasuke myslela sem že už třeba půjdeš.
Ale kdepak! A vtiskl ji polibek.
Půjdu až teď. Odvětil a odešel.
Sakura se cítila trochu okradená, protože to nepokračovalo.
Ale zachumlala se do své postele a usnula.
Sakuře se zdálo opět o Sasukem. Byla s ním na louce a Připletl se tam Shikamaru s Temari a krmili jeleny.HMMM.Řekla si Sakura nevěděla co si má myslet a když se probudila byla již osm hodin tak rychle pádila protože měla trénink. Hrála volejbal, Sakura zrovna chtěla dát smeč a dala ho jenže ji jakby prasklo něco v ruce. Šli na ultrazvuk no jo zlomená ruka, Sakura nevěděla co s tím ale tedy nakonec se rozhodla že bude mít pár dní ruku v sádře...
sakura volejbal
Druhý den nešla do školy a Sasuke byl zamozřejmě znuděný.
Když tu najednou...

SasuSaku-high school 1

28. května 2010 v 13:53 | Ufonek |  Povídky jen tak poházené xD
Moje řeči: Tohle je moje první povídka jo takže se nedivte jestli se vám nebude líbit =)

1.den ve škole. Proběhl celkem hladce Až na to že do té školy kde byli velcí kámoši Sakura, Ino, Kiba a Akamaru, Hinata, Naruto, Lee, Neji, Tenten, Sai, Temari, Shikamaru, Kankuro,Gaara,Chougi Všichni už s někým chodili až na pár lidí včetna Sakury. Neji a Tenten, Sai a Ino, Temari a Shikamaru, Hinata a Naruto a to je vše. Sakura byla nešťastná chodila do speciální třídy kam chodili jen ti velice chytří což ona byla. Onoho dne se k nim připojil i mladý muž Sasuke. Znala ho už od školky ale nikdy nevěřila že bude chodit na stejnou střední školu jako ona. Byla do něj totální blázen. Ale Sasuke si ji totálně nevšímal ale byl nervózní ta dívka s růžovími vlasy v něm vzbuzovala zvláštní pocity. Měl pocit jakoby ji už znal a v tom si ji vybavil :" No jasně to je ta otravná holka co za mnou furt dolejzala a říkala jak mě miluje" No jo Sakura. Nevím kde se to v něm vzalo ale oslovil ji: Ahoj Sakuro jak se máš? Proč se mě ptá jak se mám vždyť se mě na to nikdy neptal.Pomyslela si Sakura. Ale odpověděla: Hm celkem dobře proč se ptáš? "Já nevím.Tak mě to napadlo" Víš nechtěla bys dnes zajít ke mě? v osm? Sakura se začervenala a řekla jo! Po hodině když měli přestávku odběhla si Sakura za kamarády a hned jim to vše vybalila: " Sasuke  mě pozval na rande!" " Nekecej fakt ?" Zeptala se Ino. "Fakt" Jsem tak natěšená že se nemůžu dočkat."

Později večer
Sakura přišla k Sasukemu domů tam nikdo nebyl. Sasuke ji chytil za ruku a Odtáhl ji do obývacího pokoje sedl si na pohovku, Sakura vedle něj a na stole bylo víno. Sasuke: Sakuro dáš si? "ráda" odpověděla. Sakura se jej zeptala:"Sasuke proč jsi mě tak najednou pozval? "No já nevím měl jsem obrovskou touhu tě někam pozvat" a upil ze své skleničky. Sakura mu řekla že si odskočí. Sasuke na nic nečekal a přinesl navařené jídlo z kuchyně - špagety. Jakmile Sakura přišla byla překvapená a zeptala se:" Sasuke kde se to tu vzalo"? Já nevím někdo to sem asi přikouzlil." A pousmál se. Bylo v něm vidět nadšení z toho že je Sakura nadšená. Jak dojedli Sasuke na nic nečekal a letmo Sakuru políbil. Sakura na něj vykulila oči a řekla:"Sasuke co to měla být?" Neříkej že se ti to nelíbilo".Řekl Sasuke trochu vyvedený z míry proč se na to zeptala.
Sakura říkala to äno ale... Ale co ? zeptal se Sasuke.  Ty už mě nemiluješ? Sakura:"No jistým způsobem tě pořád miluju ale myslela jsem že spolu nic mít nebudeme. Neměla bys dělat unáhlené závěry řekl a znovu ji políbil.Ale to už se Sakura odtáhla. Sakuro co pak je ti? víš Sasuke zdá se mi to trochu moc rychlé a navíc tak najednou Sasuke já už budu muset jít promiň a odešla. Hmm je nějaká divná pomyslel si Sasuke a šel si lehnout. Mezitím Sakura přemýšlela nad tím jaktože se do ní tak najednou Sasuke zabouchl.A šla si taky lehnout.

Druhý den ve škole:Ino se pořád Sakury vyptávala co bylo včera a Sakura jí pořád odpovídala ať se na to neptá že je pořád ještě zmatená proč to Sasuke včera udělal. Vtom narazila do Sasukeho a Sasuke se ji zeptal proč se mu celý den vyhýbá. "Víš Sasuke-kun já ani nevím a musím si to ještě promyslet. Co si chceš promýšlet miluješ mě nebo ne? Řekni jestli ne jjá už tě otravovat nebudu! Víš Sasuke dej mi na rozmyšlenou za hodinu ti to řeknu. Tak dobrá řekl Sasuke a odešel a Ino hned začala: "No ták co se stalo?" Tak jo Ino chtěl mě líbat. "A dál" zeptala se zvědavě Ino¨. Nic jen jsem nevěděla co dělat." Aha no tak Sakuro miluješ ho nebop ne? " Zeptala se Ino. "Já nevím já nevím neptejte se mě všichni na to" A utekla.

O hodinu později
Sasuke se přišel zeptat Sakury jak se rozhodla. Sakura tedy na nic nečekala a jednu pusu mu nesměle dala. Sasuke byl rád a začal ji líbat. Karin jedna holka co milovala Sasukeho se na něj nevěřícně podívala a rozbrečela se. POzději večer přišel Sasuke za Sakurou a ta ho radostně políbila. On ji začal pomalu svlékat a zastavil se u spodního prádla. Sakura ho milovala ale odtáhla se a řekla: "Sasuke to¨hle bylo moc rychlé až moc rychlé skoro nic o tobě nevím!" Sasuke se posadil a řekl: "Dobře co chceš vědět?" "ALe Sasuke to že mi odpovíš na pár otázek ještě nic nezmění budeš si muset chvíli počkat". Tak jo.Řekl Sasuke a odešel. Od toho dne se Sasuke nějakou dobu moc se Sakurou nevídal.
Sasuke už toho mám dost! Čeho? Máš cos chtěla!
Ale Sasuke já...já...JÁ TĚ MILUJU!! a Sasuke sklopil oči. Minulou noc se totiž vyspal s Ino a teď spolu chodí. Sakura se zeptala: Sasuke co se stalo? Nic!! Už se ke mě nevracej!
Sakuře vytryskli slzy z očí opravdu se jí to nezdálo? opravdu řekl že...že....už s ní být nechce? Ale sakura se s tím smířila a řekla si že by to stejně nemělo cenu.
Pak si povídala s Ino a Ino jí řekla co se Sasukem... Sakuře se zhroutil celý svět vždyť její nejlepší kamarádka se vyspala s jejím skoro klukem. ¨Bylo jí hrozně nemohla dýchat. Omdlela. Jakmile se probudila uviděla že ji někdo nese.Byl to Sasuke, Sakura okamžitě vykřikla: Pusť mě! Konečně jsi se probudila málem jsem tě nesl do nemocnice. Co se stalo? zeptala se. Omdlela jsi.
Hm a proč jsi mě teda vzal? Když spíš s mou nejlepší kámoškou?
Sakuro? Ty už ke mě nic necítíš po tom...
Není to tak že k tobě nic necítím ale prostě by to tak nešlo...
Než Sakura stačila něco doříct tak ji Sasuke políbil.
Sasusaku
Sasuke nevěděl proč. Ale něco ho k ní prostě pořád táhlo. Ale bylo to jakési pouto k ní, znovu ji políbil a Sakuřino vnitřní já říkalo ať se odtáhne ale nešlo to až moc ho milovala.
Sasuke ji pomalu začal svlékat a sebe taky ale v tom si uvědomil že jsou na ulici odnesl ji ještě do jeho domu a tam to začalo pomalu ji začal svlékat a i sebe zastavil se u spodního prádla a řekl: Jsi moc krásná Sakuro a znovu ji políbil vyslékl ji i kalhotky... A pomalu do ní vnikl.Sakura vykřikla.Byla ještě panna. Sasuke nejdřív nechápal ale pak pochopil. Už to bolet nebude slibuju ti to . A zrychlil své pohyby až byli na vrcholu tak Sakura Sasukeho slastně políbila. Sasuke se svalil na druhou část ostele a zeptal se Sakury: Líbilo? Jo. řekla Sakura a vzdychla.
Sasusaku sx
Tu noc se Sakuře zdálo že se se Sasukem vyspala a na druhý den se vášnivě líbal s Ino...
To se ale naštěstí skutečností nestalo.

To prozatím vše další díl čekejte příští týden...