SasuSaku-high school 1

28. května 2010 v 13:53 | Ufonek |  Povídky jen tak poházené xD
Moje řeči: Tohle je moje první povídka jo takže se nedivte jestli se vám nebude líbit =)

1.den ve škole. Proběhl celkem hladce Až na to že do té školy kde byli velcí kámoši Sakura, Ino, Kiba a Akamaru, Hinata, Naruto, Lee, Neji, Tenten, Sai, Temari, Shikamaru, Kankuro,Gaara,Chougi Všichni už s někým chodili až na pár lidí včetna Sakury. Neji a Tenten, Sai a Ino, Temari a Shikamaru, Hinata a Naruto a to je vše. Sakura byla nešťastná chodila do speciální třídy kam chodili jen ti velice chytří což ona byla. Onoho dne se k nim připojil i mladý muž Sasuke. Znala ho už od školky ale nikdy nevěřila že bude chodit na stejnou střední školu jako ona. Byla do něj totální blázen. Ale Sasuke si ji totálně nevšímal ale byl nervózní ta dívka s růžovími vlasy v něm vzbuzovala zvláštní pocity. Měl pocit jakoby ji už znal a v tom si ji vybavil :" No jasně to je ta otravná holka co za mnou furt dolejzala a říkala jak mě miluje" No jo Sakura. Nevím kde se to v něm vzalo ale oslovil ji: Ahoj Sakuro jak se máš? Proč se mě ptá jak se mám vždyť se mě na to nikdy neptal.Pomyslela si Sakura. Ale odpověděla: Hm celkem dobře proč se ptáš? "Já nevím.Tak mě to napadlo" Víš nechtěla bys dnes zajít ke mě? v osm? Sakura se začervenala a řekla jo! Po hodině když měli přestávku odběhla si Sakura za kamarády a hned jim to vše vybalila: " Sasuke  mě pozval na rande!" " Nekecej fakt ?" Zeptala se Ino. "Fakt" Jsem tak natěšená že se nemůžu dočkat."

Později večer
Sakura přišla k Sasukemu domů tam nikdo nebyl. Sasuke ji chytil za ruku a Odtáhl ji do obývacího pokoje sedl si na pohovku, Sakura vedle něj a na stole bylo víno. Sasuke: Sakuro dáš si? "ráda" odpověděla. Sakura se jej zeptala:"Sasuke proč jsi mě tak najednou pozval? "No já nevím měl jsem obrovskou touhu tě někam pozvat" a upil ze své skleničky. Sakura mu řekla že si odskočí. Sasuke na nic nečekal a přinesl navařené jídlo z kuchyně - špagety. Jakmile Sakura přišla byla překvapená a zeptala se:" Sasuke kde se to tu vzalo"? Já nevím někdo to sem asi přikouzlil." A pousmál se. Bylo v něm vidět nadšení z toho že je Sakura nadšená. Jak dojedli Sasuke na nic nečekal a letmo Sakuru políbil. Sakura na něj vykulila oči a řekla:"Sasuke co to měla být?" Neříkej že se ti to nelíbilo".Řekl Sasuke trochu vyvedený z míry proč se na to zeptala.
Sakura říkala to äno ale... Ale co ? zeptal se Sasuke.  Ty už mě nemiluješ? Sakura:"No jistým způsobem tě pořád miluju ale myslela jsem že spolu nic mít nebudeme. Neměla bys dělat unáhlené závěry řekl a znovu ji políbil.Ale to už se Sakura odtáhla. Sakuro co pak je ti? víš Sasuke zdá se mi to trochu moc rychlé a navíc tak najednou Sasuke já už budu muset jít promiň a odešla. Hmm je nějaká divná pomyslel si Sasuke a šel si lehnout. Mezitím Sakura přemýšlela nad tím jaktože se do ní tak najednou Sasuke zabouchl.A šla si taky lehnout.

Druhý den ve škole:Ino se pořád Sakury vyptávala co bylo včera a Sakura jí pořád odpovídala ať se na to neptá že je pořád ještě zmatená proč to Sasuke včera udělal. Vtom narazila do Sasukeho a Sasuke se ji zeptal proč se mu celý den vyhýbá. "Víš Sasuke-kun já ani nevím a musím si to ještě promyslet. Co si chceš promýšlet miluješ mě nebo ne? Řekni jestli ne jjá už tě otravovat nebudu! Víš Sasuke dej mi na rozmyšlenou za hodinu ti to řeknu. Tak dobrá řekl Sasuke a odešel a Ino hned začala: "No ták co se stalo?" Tak jo Ino chtěl mě líbat. "A dál" zeptala se zvědavě Ino¨. Nic jen jsem nevěděla co dělat." Aha no tak Sakuro miluješ ho nebop ne? " Zeptala se Ino. "Já nevím já nevím neptejte se mě všichni na to" A utekla.

O hodinu později
Sasuke se přišel zeptat Sakury jak se rozhodla. Sakura tedy na nic nečekala a jednu pusu mu nesměle dala. Sasuke byl rád a začal ji líbat. Karin jedna holka co milovala Sasukeho se na něj nevěřícně podívala a rozbrečela se. POzději večer přišel Sasuke za Sakurou a ta ho radostně políbila. On ji začal pomalu svlékat a zastavil se u spodního prádla. Sakura ho milovala ale odtáhla se a řekla: "Sasuke to¨hle bylo moc rychlé až moc rychlé skoro nic o tobě nevím!" Sasuke se posadil a řekl: "Dobře co chceš vědět?" "ALe Sasuke to že mi odpovíš na pár otázek ještě nic nezmění budeš si muset chvíli počkat". Tak jo.Řekl Sasuke a odešel. Od toho dne se Sasuke nějakou dobu moc se Sakurou nevídal.
Sasuke už toho mám dost! Čeho? Máš cos chtěla!
Ale Sasuke já...já...JÁ TĚ MILUJU!! a Sasuke sklopil oči. Minulou noc se totiž vyspal s Ino a teď spolu chodí. Sakura se zeptala: Sasuke co se stalo? Nic!! Už se ke mě nevracej!
Sakuře vytryskli slzy z očí opravdu se jí to nezdálo? opravdu řekl že...že....už s ní být nechce? Ale sakura se s tím smířila a řekla si že by to stejně nemělo cenu.
Pak si povídala s Ino a Ino jí řekla co se Sasukem... Sakuře se zhroutil celý svět vždyť její nejlepší kamarádka se vyspala s jejím skoro klukem. ¨Bylo jí hrozně nemohla dýchat. Omdlela. Jakmile se probudila uviděla že ji někdo nese.Byl to Sasuke, Sakura okamžitě vykřikla: Pusť mě! Konečně jsi se probudila málem jsem tě nesl do nemocnice. Co se stalo? zeptala se. Omdlela jsi.
Hm a proč jsi mě teda vzal? Když spíš s mou nejlepší kámoškou?
Sakuro? Ty už ke mě nic necítíš po tom...
Není to tak že k tobě nic necítím ale prostě by to tak nešlo...
Než Sakura stačila něco doříct tak ji Sasuke políbil.
Sasusaku
Sasuke nevěděl proč. Ale něco ho k ní prostě pořád táhlo. Ale bylo to jakési pouto k ní, znovu ji políbil a Sakuřino vnitřní já říkalo ať se odtáhne ale nešlo to až moc ho milovala.
Sasuke ji pomalu začal svlékat a sebe taky ale v tom si uvědomil že jsou na ulici odnesl ji ještě do jeho domu a tam to začalo pomalu ji začal svlékat a i sebe zastavil se u spodního prádla a řekl: Jsi moc krásná Sakuro a znovu ji políbil vyslékl ji i kalhotky... A pomalu do ní vnikl.Sakura vykřikla.Byla ještě panna. Sasuke nejdřív nechápal ale pak pochopil. Už to bolet nebude slibuju ti to . A zrychlil své pohyby až byli na vrcholu tak Sakura Sasukeho slastně políbila. Sasuke se svalil na druhou část ostele a zeptal se Sakury: Líbilo? Jo. řekla Sakura a vzdychla.
Sasusaku sx
Tu noc se Sakuře zdálo že se se Sasukem vyspala a na druhý den se vášnivě líbal s Ino...
To se ale naštěstí skutečností nestalo.

To prozatím vše další díl čekejte příští týden...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 29. listopadu 2010 v 16:42 | Reagovat

Takže toto je tvoja 1. poviedka xDD teraz píšeš lepšie ale nápad to nie je zlý xPP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama