Jak to skončí? 3

9. srpna 2010 v 15:03 | Ufonek |  Povídky jen tak poházené xD
Tak tady je *přednastaveno* protože jsem pryč tak si to užijte a pls komenty!!
minulej díl byl s pohledu Sakury tak tohle je s pohledu Sasukeho =)

PO tom co jsme spatřili Itachiho šli jsme ke mě domů.
"Sakuro?" Zeptal jsem se
"Co?!" Vyjela po mě ostře. Nechápu proč se jí tak hnusím.
"Proč mě nechceš?" Zeptám se jí na tu větu kterou by nejraději změnil na proč mě chceš.
"Protože tě nemiluju" Odpoví mi
"A proč"
"jak já mám vědět proč tě nemiluju taky když jsme byli děti jsem nevěděla proč tě miluju a vlastně to nevím do teď proč jsem tě milovala" Řekne mi.
" A proč nemůžeme aspoň být přátelé?" Zeptám se jí aspoň na přátelství
"Protože ty ke mě cítíš něco víc, když jsme byli menší taky jsme nemohly být přáteli protože já tě viděla jinak než přítele viděla jsem tě jako něco víc jako někoho dokonalého bez chyby ale pak jsem přišla na to že máš tolik chyb." Odvětila mi prostě. Já že mám chyby no tak jo udělal jsem chybu ale to jde snad odpustit nebo ne?? Hm ona si asi myslí že ne.
"Každý má právo dělat chyby ne?"
"Má ale tys udělal jednu moc velkou chybu, tu bych ještě přetrpěla ale pak si udělal druhou velkou chybu a tu že sis se mnou hrál dřív si mě aspoň nevnímal ale pak sis chtěl užít!"
Musel jsem se nad tím zamyslet, měla pravdu.
"Aaah"Vyjekla, ty útoky Louwí a Sanabiho trvají nepřetržitě doufám že to takhle nepůjde i v noci ani jsem nemusel na sklidnění používat můj sharingan protože to trvalo zase jen chvíli a než jsem stačil zareagovat byla zase v pořádku.
"Sasuke?"
"Hm?" Zeptám se jí co chtěla
"Omlouvám se" Sklopí hlavu a vyšlape po malých schúdkách do sídla ve kterém momentálně bydlíme.
"Za co?" Zeptám se jí.
"Za to co jsem ti řekla každý dělá chyby máš pravdu"
Je to divné asi nabrala vládu Louwí protože se ke mě chová hezky.
"To je v pohodě" Aspoň tohle jí můžu říct ale pochybuju že ke mě vůbec něco cítí než jen přátelství.
"Ne není" Špitne, ale já ji stejně slyším.
"No tak"
"Asi jsem hrozná co? No jo nemusíš to ani říkat"
"Sakuro" Přijdu k ní, dívá se na mě jakoby něco očekávala, zkusím to a rozhodnu se překonat těch pár milimetrů co nás od sebe dělí.
sasusaku pp
Sakura ale vykřikla a zhroutila se k zemi v křečích. SAKRA! Mě snad není souzeno ji mít. Aktivoval jsem sharingan abych aspoň částečně zmírnil tu bolest ale řekněme že ji to pomohlo jako nikdy dokonce se na mě i usmála a vstala, její úsměv byl neodolatelný a taky že jsem neodolal a násilím jí políbil, ona mi ale takovou třískla že se mi z toho hlava málem zatočila kolem dokola byl jsem jako v tranzu že se mi to pořád nedaří a uhodil sem ji.
Vražedně se na mě podívala a nechala si narůst temně černé nehty, ocas i uši. Jakobych si až teď uvědomil co jsem udělal začal jsem se jí omlouvat ale nebylo to nic platné vzpoměl jsem si na Tsunadina slova
Flash back¨:
"Když by se stalo něco horšího okamžitě mě volej!"
"Aa"
END Flashback
Já jsem tuhle možnost ale zamítnul a chtěl jsem to udělat po svém, v očích jí už zářila rudá tohle je něco úplně jiiného než znám ten Sanabi mě ale štve kvůli tomu mě Sakura nepředstavitelně nenávidí i když bychom mohli být něco víc ale on jí pořád brání! Rozhodl jsem se tedy nic nedělata úplně jsem se uklidnil, ani sharingan v očích jsem neměl. Schovej zbraně,sklidni hormon. To jsou slova mistra a zřejmě to i pomohlo protože Sakura došla rychlostí blesku až za mě ale nic nedělala ale cítil jsem její dech na mém krku, strašně mě to vzrušovalo ale věděl jsem že jí nesmím nic udělat.
"Sakuro..." Promluvil jem k ní klidným hlasem. Jakoby se sklidnila protože se zřejmě proměnila zpátky na tu krásnou růžovlásku kterou miluju.
"Sasuke" Zachraptěla trochu.
"Hm?" Odvětil jsem jí když jsem slyšel jak z jejích úst vyšlo mé jméno.
"Gomen" Omluvila se a zašla nahoru do svého nynějšího pokoje.
Šel jsem za ní chtěl jsem otevřít dveře on jejího pokoje ale měla zamčeno. Zaklepal jsem.
"Sakuro pusť mě dovnitř" Chtěl jsem si s ní promluvit. Zřejmě brečela protože jsem slyšel tiché vzlyky.
"Sakuro nic se nestalo, otevři"¨Nic...žádná odezva.
"Sakuro?" Zeptal jsem se protože už jsem nic neslyšel.
"Vyrazím dveře" Promluvil jsem zase.
A teď už mě vážně vytočila vyrazil jsme dveře a co jsem spatřil mi vyrazilo dech, nebyla tu bylo jen otevřené okno a na jejím polštáři ležel dopis. Zvedl jsem ho a rozbalil a začal jsem číst.
"Sasuke...omlouvám se za všechny problémy co jsem ti způsobila a protože už ti je nechci způsobovat zajdu za Tsunade ať mě přeloží k někomu jinému než k tobě. Když tohle budeš číst budu už nejspíš v její kanceláři a budu to s ní domlouvat" Skrčil jsem dopis v ruce a s naštvaným výrazem jsem rychle běžel k Tsunade-sama chtěl jsem aby tu byla se mnou, chtěl jsem se s ní aspoň trochu zblížit. Za chvíli jsem byl tam, ani jsem se neobtěžoval klepat a rovnou jsem vletěl do Tsunadiné kanceláři s větou "Tsunade-sama řekněte že jste ji nepřeložila k někomu jinému!"
Byla asi z toho mého vpádu trochu naštvaná protože se jí ústa skřivila do mírného úšklebku.
"Sasuke...ty snad nevíš co je to klepání? A neboj se nepřeložila jsem ji ale už šla" Hrozně se mi ulevilo, setřel jsem si pot z čela a utíkal zpátka ke mě, Sakura tam seděla a dívala se na televizi. Oddychl jsem si že neutekla. Když jsem se k ní přibližoval ohlédla se, měla pořád rudé oči tak jsem aktivoval svůj sharingan a jejich rudost akamžitě zmizela a pak do své tváře zhodila několik pramenů svých růžových vlasů.
"Sakuro..." promluvil jsem vlídně.
"Ne! Nepřibližuj se!" Nani? Já že se nemám přibližovat??
"Saky...je to v pořádku!" Řekl jsem jí a dál se k ní přibližoval ale to jsem asi neměl nebo nechtěla mou společnost a utekla nahoru do pokoje. Zamyslel jsem se. Proč by jí to asi bylo tak nepříjemné ona navíc ani nic neřekla že by nechtěla být se mnou. No nechal jsem to na zítra a šel si lehnout, zalezl jsem pod peřinu a snažil se usnout, mé myšlenky ale pořád spadaly k Sakuře. Nemohl jsme usnout a tak jsem se šel na ní podívat. Potichounku jsem otevíral dveře, už spala, posadil jsem se na stoličku a jen ji pozoroval. Byla tak sladká a nevinná když spala vůbec bych neřekl že je takhle silná jak je. Měl jsme chuť ji políbit ale udržel jsem se a jen sem ji pohladil po tváři.Krucinál vzbudila se a otevřela své zelené smaragdy a nasměrovala je přímo do těch mích černých úplně mě jejich zeleň pohlcovala a zároveň fascinovala.
"Co je?!" Zeptala se mě když se podívala na hodiny a zjistila že je půl druhé ráno.
"Nic"
"Kdyby nebylo nic tak bys tady asi nebyl" Spražila mě. Měla ale pravdu no co o mích citech už ví takže jí to klidně řeknu.
"No..." Nestihl jsem to doříct protože mě zastavila.
"Nic neříkej jdi do svého pokoje a mě nech vyspat" Hm no dobře jak chce...A odešel jsem teď jsem mohl usnout hladce. Ráno jsem se probudil díky úžasné vůni co se linula s kuchyně, juknul jsem na hodiny ukazovaly právě půl desáté. Nemohl jsem odolat a vydal se do kuchyně. Sakura na můj příchod nic neříkala jen mi podala talíř s mou porcí...palačinek? Ty sem neměl bůhví jak dlouho, poděkoval jsem a pustil se do toho. Bylo to...nedá se to popsat...výborné.
"Bylo to...úžasné" Řekl jsem jí když ke mě natahovala ruku aby si ode mě mohla vzít prázdný talíř a umýt ho.
"Kampak jdeš?" Zeptal jsem se jí když odcházela neznámo kam.
"Za Narutem" Odpověděla a hned potom následoval výkřik díky vniřnímu boji. Hned jsem k ní přišel a uklidnil ji.
"Lituji ale po tom včerejším incidentu budu muset jít s tebou" Řekl jsem ji a ona kupodivu neodporovala.
Kráčely jsme KOnohou mlčky vedle sebe. Ale ne! To jsme musely narazit zrovna na ně?
"AHoj Sasííííí proč se zabavuješ s tím démonem??" Přilítla ke mě Karin ani nevím od kdy se přistěhovala do KOnohy
"Vypadni! a přede mnou ji neurážej!" Uzemnil jsem ji a když jsem se chtěl ohlédnout na Sakuru už tam nebyla.Šel jsem tedy za Narutem. Zaklepal jsem...
"Čau Sasuke!" Pozdravil mě Naruto a pozval mě dál, oddechl jsem si když jsem Sakuru uviděl bavit se s Hinatou, od toho incidentu s Itachim mám o ní stach víc než kdy jindy. Bavil jsem se s Narutem ale po očky jsem pokukoval po Sakuře.
"Naruto?"Zeptal jsem se.
"Hm?"
"Od kdy to táhneš s Hinatou" Zeptal jsem se a nasadil jsem šibalský úsměv.
"Noo..." Nestihl to doříct protože v tu chvíli dostala Sakura z něčeho záchvat smíchu až se válela na zemi. Ke mě bývá uzavřená ale tady se víc než odzvázala. Z toho smíchu ji tekly slzy a i Hinata se k ní připojila.
"Hey čemu se smějete doufám že ne nám?" Zeptal se Naruto a pohled mu spadl na jogurt všude po jeho peřinách."Co se to tady stalo s tím jogurtem?!" Zeptal se už naštvaně.
"Neboj Naruto já ti je vyperu" Řekla Hinata a smála se dál.
"Co se stalo?" Zeptal jsem se už já.
"Jedla jsem jogurt a Sak na mě dělala xichty takže jsem se tak rozesmála že mi jogurt vylítl i ušima." Vysvětlila Hinata
"Hey smíšku(tak mi říká kámoška protože já se celý den jenom směju) přestaň se už smát" Řekla ji Hinata aby se už uklidnila a jak ji řekla tak se stalo a začaly se zase o něčem vybavovat.
"Ták Naruto a nemysli si že z toho tak snadno vyvázneš a řekni mi jak a kdy k tomu přišlo?!"
"Nó víš jak byla naše vesnice vyhlazena a no ona mi řekla co ke mě cítí protože jsem asi takovej idiot že jsem to nepoznal no a tak jak byla vesnice znovu obnovena jsem se jí zeptal jestli se mnou nechce chodit nooo."
"Dobrý dobrý Naruto"
"A téď já...proč tolik chceš Sakuru a vždy si jí nechtěl?"Tuhle otázku jsem od něho aji čekal takže mě to nepřekvapilo
"No asi je to tím že mě jako jediná holka odmítla a pak jsem jí začal milovat a když mě pořád víc a víc odmítala tím sem já ji víc a víc miloval."Odvětil jsem mu.
"Takže když ona tě bude chtít ty ji budeš odmítat nebo co?!"¨Hm...zajímavá otázka.
"Ne to ne"
U Naruta jsme byli až do večera pak jsme šli zpět. Bylo zataženo takže hvězdy vidět nebyli, neodpustil jsem si jednu otázku.
"Sakuro proč si ke mě tak uzavřená"
"Protože vždy když na tebe promluvím jinak než jako na nepřítele dostanu vždycky záchvat." Oznámila mi, tohle jsem opravdu nečekal.
"A proč to se mnou aspoň neskusíš?"
"Sanabi mi to nedovolí"
"A co Louwí"
"Ta se ozve málokdy...Aaah"
Už zase ten souboj už mě to trochu unavuje. Aktivoval jsem sharingan ale nepomáhalo to bolestí až brečela, vzal jsem jí do náruče a běžel s ní do nemocnice.
"Tsunade, TSUNADE!" Řval jsem na celé oddělení"
"Tsunade je na sále prosím co je s tou dívkou"
"Ona ona"
"hledal mě tu někdo?" Vyšla právě Tsunade ze sálu.
"Tsunade..."
"Proč si ji neuklidnil sharinganem??"
"Nepomáhá to!"
"Dobře dobře neřvi na mě dám ji nějaká sedativa pojď" Zvolala na ¨mě.
Zavedla mě na sesternu a tam jsem Sakuru položil na lehátko kde ji Tsunade píchla sedativa a bolest ustoupila ale usnula.
"Pojď převezeme ji na pokoj, potřebuje si odpočinout" POšptala mi Tsunade.
Jen jsem pokýval hlavou a šel jsem s Tsunade na její pokoj měla pokoj 21. Proseděl jsem tam celou dobu než pro mě přišla sestřička že končí návštěvní doba. Odešel jsem a ještě se na ní podíval přes sklo.
Sakura zrovna otevírala svá očka. Krucinál tohle se musí stát zrovna mě já odejdu a ona se probudí to je fakt jako naschvál. Spozorovala mě a vypadala trochu zmateně.
"Sestři ,ůžu ještě za ní prosííííím" Prosil jsem ale marně sestřička už tam nebyla.
Šel jsem tedy za Tsunade jestli můžu ještě za ní vždyť ji mám ochraňovat Tsunade mi to nejdřív nechtěla dovolit no ale pak mi to dovolila.
Otevřel jsem dveře. Ležela na boku a nějak divně se třepala poodešel jsem k ní z druhé strany...Brečela?
"Saky co je co tě bolí?"Ptal jsem se naléhavě.
"Sasuke...hrozně to bolí...tady..."Ukázala na srdce a dál brečela
"Co je coje!!" Propadal jsem v histerii že má nějaké vážné zranění srdce.
"Neboj není to fyzické je to psychické" Tak jsem si oddechl dneska už asi po padesáté.
"Já...mě to můžeš říct...jsem tu pro tebe" Řekl jsem ji a už se trochu uklidnila.
"Byla jsem tak odtažitá protože jsem nechtěla...Teď má nad mím tělem vládu Louwí kdyby to byl Sanabi nedokázala bych to říct..."
"Co?Saky..."
"Já Sasuke hrozně tě miluju pořád jsem tě milovala ale až Louwí mi to řekla a protože jsem měla v sobě Sanabiho nemohla jsem tvoje city opětovat a vždy když nad mím tělem bude mít vládu Sanabi tak..." Nestihla to doříct protože zase vykřikla bolestí.
"Tak co Saky...tak co?"
"Sasuke Louwí už tady není a postupně nad mím tělem převzává (nevím jak se to píše xD skloňování no) Sanabi tohle jsou poslední slova s Louwí: Tak  tě nebudu milovat protože je tu Sanabi - démon nenávisti a ten lásku nestrpí takže tě v jeho případě budu nenávidět tak si prosím nemysli že tě nemám ráda..." To byla její poslední slova za Louwí a už se dostavil Sanabi a Sakura se zase chovala rádoby mě neznala ale už jsem věděl jedno a já věřím že přijde den kdy ji konečně políbím! Myslím že ten den bude brzo stačí jen počkat až nad jejím tělem bude mít znovu vládu Louwí.
Noc byla klidná vůbec mezi sebou nebojovali bylo klidno.
Ráno asi v šest hodin se znova Louwí probudila a hned začala bojovat proti Sanabimu protože Sakura křičela a mě to vzbudilo
_________________________________________________________________________________
*v těle Sakury*
Louwí se přibližovala k spícímu Sanabimu s tyčí vysávací chakru a zabodla jí přímo do zad takže ho zaměstnala a nad Sakuřiným tělem převzala vládu Louwí
_________________________________________________________________________________
Křičení ustalo.
"Sasuke..." Promluvila Sakura a mnula si rozespalé oči.
"Ještě spi" POkynul jsem s chtíčem ať si ještě odpočine
"Ne Sasuke za chvíli bude mít třeba vládu nad mím tělem Sanabi a já chci něco udělat" Řekla mi.
Nahnul jsem se nad ní a díval se do těch jejích zelených očí.POlíbila mě. Sama od sebe já se do toho samozřejmě taky zapojil, nemohl jsem se jí nabažit konečně jsem jí mohl líbat a tak jsem do hry zapojil i jazyk čímž jsem hned vyhledla ten její a vybídnul ke vzájemné hře. Její rty byly sladší než cokoliv jiného.Doslova jsem fetoval její vůni...voněla po třešních...Když jsme se od sebe odpojily abychom nabrali kyslík tak se trochu začervenala a já nahodil ten nevinný úsměv. Pak jsme si povídali bylo to úžasné vědět že co vy k ní cítíte cítí i ona k vám miluju ji tak jako ještě nikoho vlastně ona je první kterou miluju.Zemřel bych za ni. POvídali jsme si dobré dvě hodiny ale to by Sanabi zase nesměl zabojovat a se Sakury se stala zase ta nenávistná Sakura.
Chtěla se otočit na druhý bok ode mě ale to bych jí nesměl něco říct...


Tak lidi doufám že se líbilo vím bylo to krátké no ale pls komenty =)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 naruto109 tve milovane sb naruto109 tve milovane sb | Web | 9. srpna 2010 v 18:55 | Reagovat

aaahojky jakpak se mas??:-)taky u vas prselo??:-) u nas jo to byl slejvakxD:-) no tak zatiim ja jdu pp:-)

2 SBé Syntia SBé Syntia | Web | 9. srpna 2010 v 21:07 | Reagovat

Pěkné :)

3 SBé Syntia SBé Syntia | Web | 9. srpna 2010 v 21:15 | Reagovat

A Tarei máš u mě diplom :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama