Po těch letech se objevil....znovu 4

14. září 2010 v 21:24 | Ufonek |  Povídky jen tak poházené xD
Tak dalí díleček....Vykulil na mě oči. Takže ani on to nevěděl.

No pak se zářivě usmál a promluvil.
"Tak se můžeme vrátit spolu do Konohy ne?" Usmál se ještě víc. Já jsem jen pokývala hlavou na souhlas a on mi podal pomocnou ruku. A já jsem se jí chytla a pomocí jeho jsem se zvedla. No myslím že to nějak nedomyslel protože když mě zvedal byla jsem u něj až moc blízko a stále mě držel za tu ruku. Já jsem se mu vytrhla a šla jsem do pokoje.

"Kam jdeš?" Optal se na věc kterou tak moc zřejmě potřeboval vědět.
"Dnes tu ještě zůstaneme přes noc. Nemám chakru" Odvětila jsem a zaklapla za sebou dveře. Zbalila jsem si věci a jednoduše jsem zalehla.Batoh jsem si dala do rohu místnosti.

Ráno mě šimralo něco na nose. Ohnala jsem se ale zalechtalo mě to znovu, otevřela jsem oči a pohlédla do těch ónyxových.

"Co je?" Řekla jsem ostrým ale přitom rozespalým hlasem.
"Pojď se zbalit, vyrážíme!" Usmál se na mě a oddálil se.
Jen jsem ukázala prstem na axnu (batoh).
"Gomene" Naladil svůj andělský úměv alá "já nic". Usmála jsem se na něj. Což je pro mě nezvyklé. No neřešila jsem to vystrčila jsem Sasukeho ze dveří a převlékla se. Sešla jsem dolů a viděla Sasukeho čumět do blba. Zamávala jsem mu rukou před obličejem a zahryzla se do jablka.
Až teď se probral a trochu zmateně zamrkal. Zase jsem si kousla a zašklebila jsem se.

"Jdeme?"
"Yosh!" Usmál se na mě. Tahle jeho odpověď mě zaskočila. Sklopila jsem hlavu dolů a v očích se mi zalesklo. Vzpoměla jsem si na Hokageho. Naruto...moc mi chybíš. Vlastně je to už půl roku co jsem tady.
"Copak?" Zeptal se a pozvedl mi bradu. Já jsem hned zatlačila slzy a zadívala se mu do očí.
"Nic" Zakývala jsem hlavou a vytrhla jsem se mu. Otočila jsem se k němu zády a až mezi dveřmi jsem se zastavila.

"Jdeš?" Jen na mě vyjeveně zíral a pak přikývnul. Běželi jsme a běželi nemohla jsem se pořád probrat. Tsunade jsem poslala zprávu protože byla zástupce hokage. No...Naruta. Tomu jsem také samozřejmě poslala zprávu a ještě zrchlila krok. K večeru jsme se utábořili. Šli jsme spát. Spali jsme jen ve spacácích pod širákem. Já jsem nemohla spát a tak jsem se dívala na hvězdy.
Jen jsem na ně hleděla vůbec nic jiného nevnímala. A ani jsem nechtěla. Byla jsem zabraná do svých myšlenek. Vlastně jsem milovala odjakživa hvězdy. S tátou jsme se na ně vždy hvězdářským dalekohledem dívali. Noc byla hezčí než den. Sice jsem byla jako sluníčko ale noci jsem měla raději.

"Spíš?" Zaslechla jsem hlas.
"Ne" Zakývala jsem hlavou a otočila se směrem k němu. Pohlédla jsem mu do těch jeho černých tůní. Nevím proč ale vždy jsem měla chuť ho hladit po té andělské tváři. Teď už jsem se neovládla a bum! Moje ruka byla na jeho tváři. Díval se na mě vyjeveně. Nebylo divu nenáviděla jsem ho ale teď co dělám? Hladím ho po tváři. Jeho ruka mi spočinula na bocích a on si mě k sobě přitáhnul. V jeho náruči mi bylo hrozně dobře. Tak jsem taky usnula.

Ráno jsem se probudila jako první no a tak jsem se vymotala ze Sasukeho objetí a šla jsem si sednout. Dívala jsem se do uhlí ze kterého se ještě kouřilo. Nevnímala jsem nic jiného než kouřový oblak. Ucítila jsem dotyk na svých ramenech. otočila jsem se a znovu se zahleděla do jeho očí. Vztala jsem a utáhla jsem si čelenku, otočila jsem se k němu zády.

"Jdeme?"
"Hmm" Sakra tohle mi musí stále dělat? Jakoby nevěděl že to nesnáším! Hrůza! Zašklebila se něj a dala mu tím najevo jak moc mi to vadí. Na jeho tváři však hrál pobavený úsměv. Nic jsem nedělala jen jsem ho vraždila pohledem. Pak jsem se od něj odvrátila a rozeběhla se. Asi vteřinu na to se i on rozběhl za mnou.

Zase tu byla noc a my už jsme zcela vyčerpaní stanuly před branami Konohy.

"Sakura-san, Sasuke-san..." Vydechli Kotetsu a Izumo a Kotetsu okamžitě odběhl myslím že za Narutem. No já jsem se přesunula do Ichiraku ramen. Kotetsu tam ještě nebyl protože běžel a já jsem se přesunula. Šáhla jsem Hokagemu na rameno a on se otočil v puse samozřejmě nudle.

"Sakuro!" Vyprsknul a nudle skončily na zemi no není divu. Pousmála jsem se a na to se ocitla v Narutovém železném sevření.

"Naruto...ah...Udusíš mě" Mluvila jsem přiškrceně.
"Gomene...kde je Sasuke?" Odpojil se ode mě.
"Myslím že ještě někde u brány." Odpověděla jsem a ucítila jsem dotyk na pasu.

"Říkal kdo?" Promluvil a přitáhnul si mě k sobě.
"Sasuke...nech mě" Vzdychla jsem a vymontovala se z jeho objetí. Jen se na mě dotčeně podíval a nato ho už k sobě tisknul blonďák.
Chvíli se tam objímali a pak šli kecat o "klučičích" věcech a já se mezitím vypařila v okvětních lístcích stromu sakury.

Ocitla jsem se nijak jinak než tam kde jsem chtěla - u mě doma. Napustila jsem vanu a pak jsem nechala volně sklouznout oblečení po mém teď již nahém těle. Vlezla jsem do vody a dpokojeně jsem vydechla. Kolem mě byla pěna což mě taky nesmírně těšilo. Měla jsem ji ráda a jen jsem si s ní tak hrála. Poté jsem si umyla vlasy svým třešňovím šamponem a když jsem se označila za umytou -po takových třech hodinách- jsem vylezla z vany. Omotala jsem kolem sebe osušku a druhý jsem si dala na hlavu na vlasy a udělala jsem si turban který držel mé vlasy tak aby mi nepadaly do očí. Došla jsem do pokoje a oblékla se do noční košilky.

Zašla jsem si do kuchyně a udělala si kakao s marchmelow. Dnes jsem se chtěla jenom hýčkat po tom úmorném půl roku se Sasukem. Milovala jsem ho to ano. Ale pořád jsem si nebyla jistá tím jestli si se mnou jenom nehraje. Buď ne a nebo je moc dobrý herec. No kdo se dokáže rozbrečet na sílu. Abych pravdu řekla já určitě ne.
Vypila jsem si ho a pak jsem šla udělat hygienu- tedy umýt si zuby- nebo další sprcha? Ne...!Okřikla jsem se v duchu. Zalehla jsem do postele a hned na to usnula. Byla jsem hrozně unavená.
Ráno jsem se probudila kolem šesté ráno. Ještě jsem zavřela oči a vychrupkávala. Asi v osm jsem se vyhrabala z postele. Došla jsem až do koupelny a jukla na sebe do zrcadla. Musela jsem uznat, vypadala jsem opravdu směšně. Musela jsem se usmát. Vlasy mi trčely do všech stran jakoby mnou projel elektrický proud. Tak jsem si je tedy zčesala dolů no ani to nepomohlo jen dál furt trčely a trčely. A tak jsem se rozhodla jít s tímhle afrem se projít. Aspoň lidi rozesměju a sebe taky.
A tak jsem vyšla ze dveří a už kolem jdoucí si říkali "co to je" Já jsem to ale neřešila, usmívala jsem se s nimi. No po nějaké době procházení zafoukal ještě docela příjemný větřík a mé vlasy jako napovel slehly. Bylo to divné no neřešíme. Šla jsem dál ulicí a nevnímala okolitý svět až když jsem do někoho narazila jsem se probrala.

"Gomen" Omluvila jsem se a chtěla jít dál no něčří ruka mě zatahala za paži a já jsem k té osobě konečně vzhlédla a byl to nikdo jiný než Sasuke.

"Co potřebuješ?" Zeptala jsem se celkem unuděně.
"To v tu noc se mezi námi nic nestalo?" Podíval se na mě a přitáhnul si mě k sobě.
"No..." Těkala jsem očima všude ¨jen ne se střetnout s jeho očima.
"Nemohla jsem se zastavit to ta moje ruka...Vidíš já říkala že to nemáš dělat!" Zakřičela jsem tu poslední větu na svoji ruku a plácla se po ní. Musela jsem vypadat celkem směšně. No kdo by se divil, nějaká růžovlasá slepice se fackuje po vlastní ruce a ještě ke všemu se tak divně tváří. Dokonce i Sasuke se zasmál a pak mi tu "neposednou" ruku chytnul do té svojí. Udiveně jsem na něj pohlédla a on se na mě zářivě usmál a přistoupil na mou hru. Pohladil mou ruku a pak řekl
"Je dobře že jsi to udělala" Usmál se a znovu pohladil moji ruku stále mě ve svém objetí. Tentokrát jsem se zasmála já.

"Chybíš mi." Vyrušil mě z mého přemýšlení černooký chlapec jeho pohled spadnutý na mě. Jakoby se tam zakotvil a nechtěl odejít.
"Vždyť jsem teď byla pořád s tebou no ne?" Pohlédla jsem na něj.
"Ale takhle ne...můžeš být vedle mě pořád ale chybíš mi jinak" Řekl a začal hladit svými rty můj krk. Zavzdychala jsem a obmotala svoje ruce kolem jeho krku. Nemohla jsem to vydržet, prostě to už nešlo držet ty city k němu pod zámkem. Poté se ode mě odpojil a díval se mi do očí. Zelená se v píjela do černé. Ani jsme si nevšimli že se naše obličeje k sobě přibližují, bylo nám to jedno. Políbili jsme se a nebyl to jentak ledajaký polibek nejdřív mě jen tak emě políbil a když zjistil že se nebráním tak mě začal líbat vášnivě a toužebně.

Odpojil se ode mě a opět se mi zadíval do očí a já jemu. Jednoduše řečeno "upřený oční kontakt"
Přitiskl si mě k sobě a začal mě hladit po zádech, hlavu zabořenou v mích vlasech. Cítila jsem na svém těle jeho dech. Svůj se mi zrychlil a já cítila jak mě v bříšku lechtají motýlí křídla. Byla jsem teď doopravdy šťastná. Začala se mi podlamovat kolena a mé srdce bilo tak rychle že jsem si myslela že ho mám až v krku a musí ho slyšet i Sasuke a vůbec být slyšet na kilometry daleko.

"Proč ti tak splašeně bije srdíčko..." Zamumlal mi do vlasů. No není divu že to cítí jsme na sobě doslova nalepení.
"Protože tě miluju" Hlesla jsem.
"I já tebe" Cítila jsem jak se usmál a tentokrát jsem ho políbila já. Líbal tak něžně a svéral mě tak křehce jakobych se měla za chvíli rozpadnout na milion kousků.

Na chvíli jsem se ocitla nad zemí a pak v teplé náruči prince. Tak mu budu v duchu říkat. Princ, tak mi teď opravdu připadá.

"Kam jdeme" Špitla jsem.
"Uvidíš" Řekl a usmál se.
Zdálo se mi jakobych úplně přestala vnímat. Byla jsem jako jen já a on. Za chvíli jsem se ocitla na posteli. Zase se nade mě naklonil a začal mě líbat přitom rukou zabloudil pod moje tričko. Chtěl mi ho přetáhnout přes hlavu ale když jsem ho zastavila okamžitě se odtáhl. Panna jsem už sice nebyla ale tohle bylo trochu rychlé nemyslíte. Já nejsem žádná šlapka na potkání.

"Zlobíš se?" Zase mě vyrušil ten jeho hlas.
"Vůbec ne" Řekla jsem, připlazila jsem se k němu ppo čtyčech (byl na kraji postele a seděl)usmála jsem se a mezi rty mu vtiskal polibek. On mi je s radostí oplácel a ještě víc mě líbal. Zase mě povalil na záda a jen mě líbal, to mu - prozatím- stačilo. Pak si lehl vedle mě na záda já jsem si konečně prohlédla celý pokoj. Ano byli jsme v jeho domě kde bydlel -a bydlí- jako malí. Porozhlédla jsem se a na stolku vel postele jsem uviděla fotku. Ano jak hádáte fotka našeho týmu. Sasuke se jen mrzutě dívá a já...Při té představě se usměju. Byla jsem tak naivní, otravná no prostě uplně jiná než jsem teď.
Sasuke ke mě automaticky stočí pohled a pak pohlédne na fotku. Také se usměje a vezme mě okolo ramen. Sedíme takže to nebyl problém.

"Omlouvám se" Vyrušil mě jeho hlas a já jsem se lekla že jsem si myslela že jsem nadskočila. Ale opak byl pravdou.
"Za co prosímtě?" Divila jsem se.
"Za to jak jsem se choval" Přitom se zase ohlédl na fotku. Já jsem se usmála a políbila ho.
"Ty můj blázínku ty se neomlouvej, měla bych se spíš omlouvat já, měl jsi naprostou pravdu, byla jsem otravná" Sklopila jsem hlavu ale Sasukeho ruka mi ji hned zase pozdvihla ajá jsem se mu dívala do jeho temných nocí. Když už byla Sasukeho ruka na mém krku překvapivě dlouho neubránila jsem se otázce.
"Co to děláš?" Zettala jsem se.
Sasuke mě napodobil a okřikl svou ruku.
"Co to krucinál děláš!" Díval se vražedně na svou ruku a já jem se nemohla nesmát. Tak takhle až komicky jsem vypadala? Zasmála jsem se a pak naprosto zvážněla. Sasuke se na mě zmateně podíval a já jsem mu dala vysvětlení.
"Sasuke...měl bys vědět že..." Pohlédla jsem na stranu. On se na mě pořád tak díval jako kdyby mu měla prasknout hlava. Dobře možná teď trochu přeháním no ale co už.
Pořád ta vážná tvář. Měla jsem co dělat abys nevybuchla smíchy když se na mě tak díval.
"Co se děje"
"Měl bys vědět že..." Pořád vážná tvář. Což je u mě rekord protože já jsem daloby se říct smíšek.
___________________________________________________
SAkura: Sasuke měl bys vědět že je pokráčování příště xD xD xD
Ne kecám trápit vás nebudu počtěte si dál xD xD
________________________________________________________
"Měl bys vědět že...." Vážná tvář a poté se mi roztáhl úsměv na tváři.
"Tě miluju" Zavýskla a smíchem jsem se málem popadala za břicho a povalila jsem Sasukeho na záda takže jsem byla nad ním nahlá a pořád jsem se smála.
Jen se na mě chvíli vyjeveně díval a pak se na mě šibalsky podíval.

"Ty si ze mě děláš srandu jo? Opravdu jsem ti tak směšný?" Naoko se urazil a odvrátil ode mě tvář. Pobavený výraz vystřídal šibalský.
Nejdřív jsem ho líbala na krku. Nic to s ním neudělalo.
Pak na tvář a políbila jsem ho i na ušní lalůček. Pořád to s ním nic neudělalo i když u toho ucha se nepatrně zachvěl.
Nakonec jsem ho políbila na ústa. A řeknu vám to už reagoval.  Povalil mě pod sebe a začal mě dravě líbat a hladit po celém těle.
pak si vedle mě zase jen lehl a mi jsme si hleděly do očí. A s takovou jsme i usnuli jen jsem ještě v mezispánku ucítila jak si mě k sobě přitahuje a já se ocitám v jeho objetí.
________________________________________________________________
A teď už fakt konec xD A komentovat!! Pokračovááááání příííště! xD Mějte se fanfárově!! xD Ne že bych se dívala na kouzelnou školku no ale prostě jsem se na ni jako malá dívala a neubránila jsem se to sem nedát tak teda oficiálně.
"Mějte se fanfááárově!!" xD
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akemi tvoje SBénko Akemi tvoje SBénko | E-mail | Web | 14. září 2010 v 21:54 | Reagovat

No co bych asi napsala.Že je to hezký je už otřepané,takže je to mocinky úžasný díle a doufám,že budeš pokračovat.A taky mám pro tebe jeden návrh,ale to je tajemství,takže mi napiš ne email jestli chceš vědět co to je. =D

2 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 15:21 | Reagovat

dekuji za navstevu meho blogu :-D

3 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 15:46 | Reagovat

eh mojeho malovani st e doby si nevsimej ja ted kreslim jinak

4 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 16:05 | Reagovat

promin moje chyba

5 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 16:13 | Reagovat

promin ja se ti snazila rict ze ja to nekreslila ja jsem udelal jen chybu v komentu

6 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 16:24 | Reagovat

mozna je to rapny se zeptat ale stejne....nevís nahodou kde bich mohla sehnat tablet?

7 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 16:39 | Reagovat

diky :-D pomohlo mi to prej ho budu mit na vanoce :¨-DD fak moc dik

8 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 16:41 | Reagovat

chces spratelit nebo nemusis kdiz nechces jo jinak promin ze to pisu tady asi sem to mela napsat jinam ...ale nevim kam ":-)

9 =) =) | 15. září 2010 v 17:45 | Reagovat

Užasnéé jako vždy..pokráčko..:) :*♥

10 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 15. září 2010 v 19:14 | Reagovat

Moc krásné

11 Erka Erka | 28. května 2012 v 16:10 | Reagovat

Moc krásný ! Už nemám slov ! :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama