Pro Ami Sasaki ,Mám talent bavit se s lidma v MHD který vůbec neznám! 1/3

15. září 2010 v 17:35 | Ufonek |  Jednorázovka na přání
Tak já vím že teď dávám jen na tři díly ale uznejte píše se mi to na tři nejlíp xD A tak už čtenííí
Je to na pár Ami x Sasori, NAomi x Deidara a Rei x Itachi xD To jméno jsem té povídky vyvozuju z mé zkušenosti už se mi to stalo párkrát a tak jsem tam napsala to co moc dobře znám =) A ten název jsem řekla o sobě ve škole a hned mě napadl nápad na povídku =DByl pozdní večer. Projížděly tramvají a koukaly ven na zasněženou krajinu jak se vločky snášejí k zemi. Jely na bazén. Byla sice zima ale v zimě je koupání nejlepší. Rei a Naomi se bavily spolu no Ami byla jakoby mimo svět. Pozorovala kolem jdoucí lidi a jak natupují dovnitř a ven, tam a zpátky. Najednou do ní drbla její kamarádka.

"Hele ten je hezký" Špitla Naomi a kývla pohledem na blonďáka který právě vcházel do tramvaje ještě s nějakými dvoumi kluky. Ami se zadívala na červenovlasého chlapce asi v jejím věku. Když na ni upřel svůj pohled zarděla se a otočila zrak někam jinam.

"Hey Ami si tady?"
"Um- jo" Stočila pohled na Rei.

Rei a Naomi se zase začali bavit a pak promluvil černovlasý s culíkem vzadu.

"Hey ty! Máš dobrý hlas měla bys jít do talent mánie!" A všichni ti kluci se začali smát. (dávám příklad ze sebe protoe tohle mi řekl jeden kluk kterýho vůbec neznám a taky v tramvaji! xD)
"No ták promluv" Naléhal blonďáček, Rei se jen uraženě otočila a pak ji pohled padl na chichotající se Naomi a pak promluvila.

"Kam jedete?" Zeptala se nesměle Ami.
"Ňáká zvědavá ne?No jedem na baz" Odpověděl černovlasý.
Oni jedou na stejné místo ve stejný čas. Její červenovlasý ještě ani jednou nepromluvil ale ona cítila jeho pohled na ni. Docela ji to znervózňovalo.

"Tak to se tam asi uvidíme" Řekla sebevědomá Rei.

"A kdo jste?" Promluvil konečně červenovlasý. Měl líbezný hlas. Teda Ami se aspoň tak zdál. Červené vlasy a ještě červenější oči. Byl krásný a Ami z něho nemohla zpustit oči.

"Já jsem Rei tohle je Ami s Naomi mé nejlepší kamarádky." Promluvila Rei.
Naomi se usmála a Ami pořád pohled na červenovláskovi.

"Já jsem Sasori a tohle je Deidara  a Itachi." Usmál se na Ami, Ami se začervenala a odvrátila pohled.

"Sakra přejeli jsme zastávku!" Zaklela Naomi když slyšela z tramvaje zahučet zastávku která byla dál než ta jejich. A tak vystoupili a s nimi i kluci.

Šli zasněženou ulicí na hlavě čepice a šály s doprovodem bund. Samozřejmě nechyběli ani rukavice.
Ami se začala nepatrně třást. Sasori si toho všimnul a vzal Ami kolem ramen. Ami to značně překvapilo a nepatrně ji to nahnalo do tváří krev. Sasori byl opradu pohledný. Červené vlasy, oči, rukavice jen do půlky prstů, černá bunda a kalhoty. Taška přes rameno. Samozřejmě mu nechyběla ani černá čepice.

Deidara, na toho Naomi pořád doslova čuměla. Blonďaté vlasy svázané gumičkou nahoře hlavy s ofinou. Čepici neměl zato měl klapky na uši. Žluté takže mu skoro nešli vidět přes jeho husté a lesklé vlasy. Měl batoh na zádech. Modré oči blankytné jako to nejjasnější moře. Kožená bunda a trochu uplejší rifle. Rifle hnědé a bunda hnědá. Jak už jsem říkala i klapky na uši žluté.

Itachi. Myslí že se líbí Rei. Černočerné vlasy  sepnuté do culíku nechané volně padat dolů. Ne jako Deidara. Vyzařoval moudrostí a dokonce i chytrostí což se divím protože mužský mozek koncentruje jen jednu čtvrtinu z něho. Černé sluneční brýle. Nikdo nechápe proč si je bere v zime ale to je vedlejší. Nechyběla mu ani parádní červená čepice která by padla spíš na Sasoriho no slušela mu.

Ami, měla na sobě černé upnuté rifle a bundu všech barev. Vím bláznivé a extravagantní ale účinné při prvním dojmu. Čepici neměla. Uši jí zakrývaly dlouhé a husté vlasy(nevím jestli je máš dlouhé ale neřeš) Ami nebyla nějak zvlášť upovídaná ale byla anděl s čertem v těle. Opravdu byla hodně bláznivá a měla crazy nápady. Už proto ji mělo hodně lidí rádo. Ale jak známe Karin ta nemá nikoho ráda než-li sebe.

Rei si dnes na sebe vzala co jiného než kalhoty a normální tričko na něm mikinu. Bundu neměla, ale byla otužilec a ještě říkala že nebýt mámi nikdo by ji mikinu vzít si nedonutil. Říkala že je jí vedro a že se těší až se schladí  v tom bazéně.

Naomi. No ta je taky pěkně bláznivá a dalo by se říct že chodila do karate protože cvrnká do čela když ji někdo naštve. Opravdu má takovou sílu že kdyby měla někoho praštit pěstí odletěl by 20 metrů dozadu a to už když cvrnkne do čela mají co dělat aby neodletěly. Mistr Gai z ní má jen radost. Říká že je to prý síla mládí ale věřte že tomu nevěří. (divná věta xD)

A tak šli dál až došli k plaveckému bazénu. Vešly odhodlaně dovnitř a koupily to na celý den.
Kluci šli hned do pánských šaten a holky do dámských. Holkám to o trochu déle trvalo protože nasoukat na sebe dvoudílné plavky ještě ke všemu malé to dá trochu práci. Takovou potíž měla Rei ale ona je univerzální tak si vzala ještě rezervní jednodílné a věřte že ty jí malé nebyly. No a mohlo se vyrazit.

"Kde jste tak dlouho byly už tady stepujeme 5 minut" OZval se Dei.
"Hele nejsme tu s vámi takže vás to nemusí zajímat" Odsekla Naomi ale myslela to dobře ostatně nechtěla na kluka který se jí líbí křičet. Ale měla pravdu. Opravdu tu nejsou s nimi tak co se staraj? No a Dei se na ni jen udiveně podíval a pak skočil bombu do vody takže všechna voda byla na holkách kdežto kluci tam skočili za ním.

"Héééééy!!" Ozvalo se od Rei a Naomi no Ami si z nich rozhodla vystřelit.
"No no no hoši jaktože jste tak tlustí a ta voda je všude kolem? To bude vaší váhou" Uchechtla se a holky se rozesmáli.

"To si vypiješ!" Uchechtl se blonďáček a zatahal Ami za nohu takže spadla k nim do vody a naneštěstí přistála na Sasorim s kterým se potopila do vody. Jakmile vyplavali Ami se ještě stále držela vyjeveného Sasoriho který zřejmě netušil která bije.

"Gomene" Omluvila se stydlivě Ami a zahleděla se Sasorimu do jeho červených upírských očí.
"Nevadí" Usmál se a sundal Ami ze sebe.

Dováděli tam a hráli si jako malé děti. A v tom Itachiho trklo něco zajímavého. Tak jestli si Ami myslela že je rozumný a nepouští se do všeho hned po hlavě pak to odvolává.

"Co takhle vodní bitku? Promícháme se a holka klukovy si sedne na ramena může se začít ne?" Uchechtl se přitom neměl v plánu se toho zůčastnit.
"DObře Itachíku ale zahraješ si s námi" Nalepil se na něj se šibalským výtlemem Sasori.
Itachi si jen povzdychl ale souhlasil.

Nakonec to dopadlo tak že Deidara x Naomi, Ami x Sasori a Rei a Itachi.

"Hey nedrcej" "okřikla ho Naomi.
"Nehýbej se" Vyřkla ještě klidná Ami
"Héééy já spadnu" Zavrávorala Rei a sletěla z Itachiho a to se ještě ani nezačalo!

Když byla pod hladinou až podezřele dlouho tak se o ni Itachi začal strachovat a ponořil se za ní do hluboké vody a řekl že je hned zpět. Uviděl tělo Rei a plaval za ním. Byla k němu otočená zády takže nevěděl jestli má otevřené oči nebo se topí. Už byl skoro u ní a v tom se Rei otočila a hladově ho políbila. Byla vždy sebevědomá a tvrdá a tohle udělat klukovi ji nedělalo žádný problém. Zamilovala se do něj, to věděla jistě. Itachi ¨ji to s radostí oplácel a pak když už jim docházel kyslík. A to hodně protože bylo k tomu pod vodou tak se společně vynořily a připlavali do mělké vody kde se ostatní bláznily jak malí.

"Rei!" Zavolala Ami a ověsila se ji kolem krku a začala jakože vzlykat.
"Deidara je na mě zlý!" Zafňukala.
Rei se na něj vražedně podívala a pak se zašklebila.

"Pane Deidaro! Co si to dovolujete dělat mé nejlepší kamarádce? Právě jste porušil zákon takže vás budeme muset zavřít." Dopověděla vážným hlasem jako nějaká paní ředitelka či policitka a poté vyprskla v výbuch smíchu který zadržovala každým písmenkem co říkala. Ostatní se taky rozesmáli až padaly pod vodu utišit svůj smích a začít se dusit.

Smáli se a smáli. Ani nevnímaly kolik je hodin a pořád se smály byli rádi že se poznali a pořád se jen něčemu chechtaly. Ani si nevšimly že přestalo sněžit. Lidé již ocházely protože bylo již 19:45 a zavíralo se v devět ale to naše šestice přece nemohla vědět a pořád se smáli. Poslední sněhová třpitivá vločka se snesla k zemi a Deidara sebou švihl do vody, pořád se chlámajíc a to se mu stalo osudným. Začal se topit. Naomi pro něj rychle doplavala a vyzvedla ho nad hladinu, byl v bezvědomí. Rychle se pobrali a nehledě na to že jsou v plavkách a mokří šli do pánských šaten. Všichni!! Stejně jim to bylo ukradené, teď jde o život jejich kamarádovi a stejně tam nikdo nebyl.
Itachi nesl Deidarovo bezvládné tělo přičemž Sasori hledal v tašce svůj mobil a ne a ne ho najít.

"Nevím kde je!" Zvolal histericky ale to už mu Ami která mu s nalezením jeho mobilu pomáhala mu ho podala. Ten rychle vytočil číslo 155 a záchranka prý už je na cestě. Ještě předtím než to stačil vytočit tak mu Itachi dával první pomoc. Jindy by to bylo vtipné že ho "líbal" ale teď to nebylo vtipné a to vůbec!!
________________________________________________________________________
To byla fuška no tak snad se líbí a komentace!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akemi tvoje SBénko Akemi tvoje SBénko | E-mail | Web | 15. září 2010 v 18:07 | Reagovat

Honem pokračuj!Ať vím jak to dopadne.Jako co jsi vymyslíš.Jo a už jsem ti odpověděle.

2 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 18:07 | Reagovat

haha ja vim XD me se na tom obrrazlu nejvic libi ze maj vsichni dude looks like a lady sindrome XD jo brock je zas ve svoji nalade jo uz jsem is cetla komenty jo uz jse tam du do te rubtiky zapsat promin ze sem neodepsala driv koukala jsem na film

3 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 18:10 | Reagovat

jo uz jsem to tam viplnila jeniom je to tam jako spam tak kdiz tak ho prosim povol :-D

4 Jana.K.225Inuzuka ♥tvoje SBéé♥ Jana.K.225Inuzuka ♥tvoje SBéé♥ | Web | 15. září 2010 v 18:16 | Reagovat

ty seš blbec vtipnej xD prý fanfárově,co to znamená? xD týýýý voe,když jsem četla to s Deidarou,co měl na sobě,nevěděla jsem,jestli se mám smát,nebo mi vypadlou oči z důlku :p a to MHD,jsem kdesi slyšela,na konoha.cz,tam byla jedna povídka,jmenovala se V MHD a byla směšná jak prase,hidan v té tramvaji furt nadával a nějakej dědek mu tam řekl "panáčku" a on na něho ječel,at si sedne jinam xD a že prý na hidana spadla jakási ženská a zapíchla mu omylem podpatek do nohy a řekla "sorry vole".no,není to blbec? :o3

5 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 18:28 | Reagovat

jo takjo takze moji prezdivku a muj  blog jinak znas ano? :-3takze o tom diplomku nemusis mi ho treba delat kdiz nechces ale kdibis treba chtela tak mi tam muzes soupnout cokoliv :-D

6 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 18:30 | Reagovat

jo a do blogu si te dam priblizne ítra nevadi ti to? protoze ja uz tam budu jen asi hodinku a pak si musim delat ukoli a pak tu bude bracha

7 pikachan pikachan | Web | 15. září 2010 v 18:37 | Reagovat

jooo :-D naruto a satoshi to bude uzasny potom mi dej prosim vedet az to bude :-DDja si te asi dam do blogu ted kdiz uz sem na mim blogu ...

8 Jana.K.225Inuzuka ♥tvoje SBéé♥ Jana.K.225Inuzuka ♥tvoje SBéé♥ | Web | 15. září 2010 v 18:39 | Reagovat

no,co si myslíš,že já? byla tam i povídka AKATSUKI VE SPRŠE a ta byla výbuch smíchu.jako itachi byl slepej a spadlo mu mýdlo,a kdosi mu ho sebral,deidara pustil na tobiho horkou vodu za to,že mu čuměl POD NOHY (-_-") a ještě se tomu smál.a divili se,že je deidara holka.málem bych je za to zabila,on je kluk už odmaličkáááá!!!no a když tobi furt deidaru otravoval,tak ho srazil k zemi a lil mu do očí šampoon.když řval,ať toho nechá,deidara se chechtal.ale pak zjistil,že sedí na sasorim a JEMU to lije do vočí!! TOHO TAM BYLO.. xD

9 =) =) | 15. září 2010 v 19:53 | Reagovat

Krása..pokráčko..:)

10 Ami Sasaki Ami Sasaki | E-mail | Web | 15. září 2010 v 20:22 | Reagovat

to je mazané já chci pokračko prosím co nejrychleji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama