Pro =)) (Aňu), Elfové a víly 2/3

11. září 2010 v 9:19 | Ufonek |  Jednorázovka na přání
Další dílek =)

Flash back:
"Itachi? Nevíš co to je když na někoho pořád musím myslet a nemůžu přestat? Mám chuť ji ochraňovat a nezvládl bych kdyby ji někdo ublížil" Zeptal se svého bratra Sasuke.
"Sasuke to bude asi láska" Zkonstatoval Itachi
On se zamiloval do víly? To není možné...Ale už to tak asi bude. Povzdychl si a šel se projít.
End flash back.

Sasuke ji pořád líbal a svým tělem byl natlačen na tom Sakuřiném. Cítil každou její křivku těla a to se mu líbilo a zároveň vzrušovalo. Nakonec se od sebe museli odpojit z důvodu nedostatku kyslíku.
Sasuke se zhluboka nadechl a vrhl se na Sakuřin krk.
"Sasuke" Vydechla Sakura. Sasuke chtěl zase k těm Sakuřiným rtům které pro něj teď byli nejcennější na světě.
Sakura mu ale přiložila prst na ústa. Sasuke se na ni vyjeveně podíval.

"Sasuke ty jsi elf a já jsem víla" Vysvětlila mu Sakura. Sasuke jen sklamaně sklopil hlavu protože tím mu právě řekla že o něj nestojí a chtěl odejít no její drobná ručka ho zastavila.
"Ale neříkala....neříkala jsem abys přestával" Kdyř to Sakura dořekla její tváře nabrali trochu červenější odstín. Sasuke se trochu uchechtl a už se vrhl na její pro něj tak sladké rty.
Značnou chvíli se opět líbali a za chvíli si jen Sasuke opíral čelo o to Sakuřiné a hleděli si zpříma do očí.
"Miluju tě" Promluvil a vyslovil tu nejhezčí věc kterou Sakura slyšela. Až ji srdce poskočilo radostí.
"MIluju tě" Opáčila Sakura a Sasukeho srdce tancovalo. Sasuke ji objal kolem pasu a přitiskl si ji k sobě takže byli v těsném objetí. Pak se zase trochu vzdálil a mezi rty ji vtiskl pro Sakuru tak krásný polibek.

"Sasuke...co teď bude dál?" Zeptala se ho Sakura se strachem v očích.
"Ještě chvíli to tady musíš vydržet aby to nebylo tak nápadné...zanedlouho se tě odtud pokusím dostat ano?" Zeptal se jí a hlavu ji pozvedl tak aby ji viděl do očí. Jen mírně přikývla a hlavu zabořila do jeho trika. Naposledy ji políbil a odešel.
Sakurazalehla do postele ale vůbec nemohla usnout. Vlastně musela pořád přemýšlet nad jejím překrásným elfem. Najednou se otevřely dveře. Sakura se ohlédla a tam spatřila někoho velmi podobného Sasukemu.

"Kdo si a co tu chceš?!" Zeptala se ho důrazně Sakura.
"Jsem Itachi a chci ti něco říct!" Ušklíbl se.
"Co..." Nestihla to Sakura doříct protože ji Itachi přitlačil ke stěně a chytl ji pod krkem.
"Co chceš" Řekla přiškrceným hlasem.
"Úplně si mého bratříčka změnila...proč se zrovna do tebe zamiloval?" Uvažoval nahlas Itachi a pak pokračoval. "Protože si krásná a protože nevím ale určitě se mu nebude líbit když ti něco udělám" Ušklíbl se zlověstně Itachi.
"CO chceš?!" Zakřičela na něj ale pak už nepokračovala protože z ní začal Itachi strhávat šaty.

"Nech mě...prosím ne..." Prosila Sakura zatím co ji Itachi roztahoval stehna.
"Opustíš Sasukeho je ti to jasné?!" Sakura nechtěla ale jestli nechtěla aby to dokončil musela kývnout na souhlas. Itachi ji pak pustil a odešel. Sakura se zase oblékla a s těžkým srdcem si lehla a usnula.

Zítřek nebyl zrovna nejlepší...Pro Sakuru osudný den ale nesměla to takhle nechat ale co ten Itachi sakra! Přemýšlela Sakura a uslyšela skřípot otevírajících se dveří. Jak v duchu hádala byl to Sasuke.
"Ahoj" Pozdravil ji vesele.
"Ohayo" Řekla sklesle.
"Copak se ti stalo?" Řekl a pohladil ji po tváři.
Jen od něj tvář odvrátila aby neviděl jak má skelné oči. Sasuke si ji pak opět obrátil směrem k sobě.
To už Sakuře po tváři klouzala jedna slza...
Sasuke pohotově zareagoval a tu slanou vodu z jejího obličeje setřel.

"Copak je?" Zeptal se a konejšivě ji políbil na rty.
"Já...Sasuke...my...musíme se rozejít!" Zakřičela a slzy ji už tekly proudem.
"Proč...?" Nechápal Sasuke...Ještě nikdy se necítil tak bezmocný. Jediné na co se zmohl bylo že ji objal.
"Neptej se...možná se to dozvíš možná ne..." Naposledy Sasukeho políbila a pak mu žekla aby už šel.

Sasukeho pohled:
Šel jsem se projít. Musel jsem ten náš rochod nějak strávit. Tak jak rychle mi možnost dotýkat se jí dala tam rychle mi ji zase vzala. Vůbec jsem nechápal...Proč? Proč to jenom udělala. Nechtělo se mi to líbit. Stále mě miluje, vím to. Jinak by nebrečela je za tím něco víc. Zamyslel jsem se. Co když ji někdo vydírá nebo něco takového? Nechápal jsem. Od této chvíle jakobych snad ani mozek neměl!! Zalezl jsem pod strom a po tvářích se mi začali kutálet slané potůčky slz. Ještě nikdy jsem pro nikoho neplakal a ještě k tomu pro vílu. To bylo nad moje možnosti. Ale co už. Jednou se stalo, navždy zůstane. Snažil jsem se zastavit ten tok ale chvílemi jsem měl pocit že můžu být docela věrná konkurence Niagarských vodopádů. Ještě chvíli jsem se snažil zastavit ten proud slz no bezvýznamě. A tak jsem vyšel z poza stromu ,slzy stále lemovali můj obličej. Nechápal jsem no co už. Lidé se za mnou otáčeli jak můžu mít tak ledovou tvář a přitom mi stékají slzy. Přesněji se za mnou otáčeli jen muži, ženy jsme tady neměli a proto mi to tady někdy připadalo tak hrozně smutné... Žádné ženy a děti, nic jen muži, otcové a stařečci. Nevím jak dlouho tahle rasa vydrží bez víl a víly bez elfů. Myslím že asi půjdu za Itachim. Rozeběhl jsem se královstvím až jsem k němu konečně došel a ty slzy stále ne a ne povolit.

"Čau Sasuke! Co to máš na tváři?" Utřel mi můj uplakaný obličej. Při zjištění že jsou to slzy, teda si aspoň myslím že to jsou slzy se trochu zamračil...
"Slzy? Od kdy ty roníš slzy?"
"Od té doby co jsem se zamiloval" Oznámil jsem mu a trochu jsem poopotáhl.
"Do té víly že jo?Měl jsem to vědět úplně ti pobláznila hlavu." Zanaříkal ale já jsem ho stejně nevnímal.
"A proč tedy roníš ty slzy neměl bys být spíš šťastný?" Zeptal se mě.
"No měl ale opustila mě." Sklopil jsem hlavu k zemi ale ještě předtím jsem viděl ITachiho jak se zašklebil. Vůbec jsme ho nechápal. Ale také vím že už dlouho nebyl žádný souboj což jsem se hodně divil. Asi víly neví co mají dělat když ztratily Sakuru. Upřímě já bych taky nevěděl co mám dělat kdybych ji stratil a to se právě stalo. V tomhle stavu bych nemohl bojovat, jakoby jsem všechno zapoměl. Pak už jen Itachi někam odešel a já jsem si sedl na jeho místo a přemýšlel.
End Sasuke pohled.

Sakura tiše vzlykala a najednou zase zaskřípali dveře. Zvedla k nim uslzenou tvář.

"Itachi?" Zeptala se. Byla tak bezmocná. Itachi se jen ušklíbl.
"Sakuro, byla jsi hodná hollčička ale opustila si Sasukeho. Ale jak sis mohla být tak jistá že ti nic neudělám a že ti nelžu?" Hořce se ušklíbnul a Sakuru tlačil k posteli přičemž ji zase stahoval oblečení. Sakuře se po tvářích valili slzy velké jako hrachy. Nechtěla to. No kdo by to chtěl.

Sasukemu už připadalo divné kde je tak dlouho Itachi ale neřešil to. Šel se podívat ¨za Sakurou. A to co viděl h šokovalo. Itachiho nalepeného na Sakuře jen ve spodním prádle.

"ITACHI!!" Zařval na něj.
"Ahoj Sasuke" Zašklebil se.
"HNED Z NÍ SLEZ!" Zavelel a už byl u Itachiho ten z ní tedy slezl  a šel pryč. Sakura si přitáhla nohy k hlavě a třásla se. Sasuke ji konejšivě objal a šeptal ji chlácholivá slůvka. Když to nepomáhalo tak se Sasuke zvedl a posbíral ze země její svěže zelené šaty a podal jí je. Sakura si je přitiskla k tělo a potom si je oblékla. Sasuke ji znovu objal. Sakura zabořila vář do jeho trika a rozvzlykala se.

"Miluju tě, Sasuke"
"I Já tě miluju, vílo moje."  Potom co to dořekl ji hladově políbil. Nemohl se jí od rána¨dotýkat a to pro něj bylo jako věčnost.
"Proč si se se mnou rozešla? Řekni proč?"
"Itachi" Hlesla a znovu se rozbrečela.
"Co ti udělal...Až to zjistím tak...."
"Ššš" Umlčela ho Sakura tím že mu dala před pusu prst.
"On skoro mě znásilnil a řekl mi že jestli se s tebou nerozejdu doknčí to. Nemohla jsem jinak jenže ten hajzl v tom pokračoval aji tak. Měla jsem štěstí že jsi přišel. Arigato" Poděkovala mu a mezi rty mu vtiskla polibek. Sasuke na nic nečekal a vroucně ji to oplácel.

"Pustíš mě aspoň před ty odporné dveře?"
"Dobře ale jen na chvíli...nechci aby to někdo zjistil."
"Neboj" Usmála se na něj ale ve skutečnosti měla plán. Vyšli před dveře.

"Sasuke, gomene, miluju tě...ještě se uvidíme" Pak Sasukeho naposledy políbila otočila se o 360 stupňů a zmizela v okvětních lístcích Sakury.
Až teď to Sasukemu došlo že utekla a běžel to nahlásit no tam nikoho nenašel a tak se šel podívat ven.

Byla tam Hinata s Ino jak bojují s elfy za účelem zachránit svou kamarádku.
"Hey Sasuke kde máme šípy? Nevím kam jsem je dal a bez nich se nemůžeme obejít! Dones je!" Poručil Itachi no dřív než se Sasuke stačil otočit vytrhla ho Hinata.
"My je máme." Zašklebila se a i s Ino zmizely v oblaku kouře do vílího království, protože Sakuřinu chakru tady necítili.

Sakura byla zatím v království víl a běžela se do svého domečku převléknout. Hned jak vyšla před dům čekalo ji milé překvapení.

"Saky!" Padla si do objetí své nejlepší kamarádky.
"Hin!" Pozdravila ji a objala ji taky.
"Jsem tak ráda že si zpět! Co ti tam dělaly?"
"No jen mě tam držely...a...jeden mě málem znásilnil.." Posmutněla.
"Málem?"
"Jo...víš přišel tam Sasuke"
"A to je zase kdo?"
"Hin přísahej že to nikomu neřekneš!"
"Přísahám na mou vílí dušičku a elfí uši"
"Yosh...ALe ne tady pojď ke mě" Zvolala a jak řekla tak taky udělali. Sedly si na malou postýlku a Sakura se pustila do vyprávění.

"Víš Hin poznala jsem jednoho elfa na boji když všichni odešli byli jsme tam jen my dva a on krvácel. Výléčila jsem ho. Ani jsem se nenadála a byla jsem do něj po uši zamilovaná. A to pořád jsem. Dali jsme e dohromady a já mu pak utekla." Posmutněla.
"Víš...mě se stalo to samé akorát že jsem s ním ještě nemluvila a myslím že se jmenuje...Naruto" Začervenala se.
Obě dvě se objaly a slíbili že to nikomu neřeknou. Možná ještě Ino ale o tom se ještě dohodnou.
__________________________________________________________________________
Váš názor?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pejsaneb Pejsaneb | Web | 11. září 2010 v 9:20 | Reagovat

Ahoj prosím mrkneš se ke mě na blog ?

2 MickulQa MickulQa | E-mail | Web | 11. září 2010 v 9:23 | Reagovat

Omlouvám se za reklamu!
Pořádám velkou grafickou soutěž! Jestli ti de dobře grafika neváhej a přihlaš se tady:http://desingi-od-mickulky.blog.cz/1009/prihlaska-do-vgs! Jsou tam i různé informace!!! (nenašla jsem reklamy)

3 [°Jui_Cy°] [°Jui_Cy°] | Web | 11. září 2010 v 9:24 | Reagovat

Ahoj hlásneš mi prosím tady? sabby-nixie.blog.cz/1009/1-kolo-souteze-o-nej-selenu-gomezz - jsem tam jako [°Jui_Cy°] na 9. místě :)
Klidně oplatím ;)

4 [°Jui_Cy°] [°Jui_Cy°] | Web | 11. září 2010 v 9:41 | Reagovat

Děkuju ti za hlas :))

5 Jana.K.225Inuzuka ♥tvoje SBéé♥ Jana.K.225Inuzuka ♥tvoje SBéé♥ | Web | 11. září 2010 v 12:02 | Reagovat

dobrá povídka,to bych nedokázala :-p no,ale ten co se popsal zvýrazňovačem,nebyl kámoš ale DEBIL xD třídní hlupák,vtipálek a kruťas xD

6 =) =) | 13. září 2010 v 14:46 | Reagovat

Užásnéé a jen pro mě :)..prostě krása..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama