Co ty tu? 8

19. listopadu 2010 v 18:36 | Ufonek |  Povídky jen tak poházené xD
no.. tak za 1) se omlouvám že je to se spožděním 2) omlouvám se že je to krátké... 3) nezabijte mě!!... jinak už mám konečně paruku na cosplay Itachiho!! supeeeeeer XD nejoblíbenější věc v naší rodině se stala Itachiho paruka xD Tata s tím vypadá jak nějakej metallista xDD"No kde trčíš?? Už si měla tady být nastoupená!" Křičela i nadále tmavovlasá.
"Eh...jo už letim" Řekla a za kratičkou chvíli byla dole. Ještě si promnula oči a usmála se na svou kamarádku.
"Tak pojď..." Vzala ji za ruku a už ji táhla ke stromu pod kterým seděly Temari s Ino...

"Kde máte Tenten?" Zeptala se růžovláska jedné blondýny.
"Nevím, asi je nemocná" pokrčila rameny ta se čtyřmi culíky.
"Tem sednem si spolu?" Zeptala se Ino a Temari jen s úsměvem přikývla. A tak se parta vydala do školy. Sakuře se v hlavě honili různé myšlenky ale nejvíc myslela na něj. Když ho spatřila ve dveřích chvíli se na něj jen tak dívala a pak se podívala do sešitu. Dnešní den byl strašnej. Sakura dostala z fyziky čtverku a to jen kvůli tomu že napsala N/kg a ne jen Newtonů!! No prostě hrůza. Jinak se jí dařilo celkem dobře ale ty známky. Na vysvědčení ji z fyziky vycházela trojka. Bude se muset nechat vyzkoušet, stejně jako z dějepisu. Povzdechla si a Hinata do ní drbla.

"Co je s tebou čéče? Seš ňáká divná" Vysvětlila ji ale ona vůbec neměla náladu s někým kecat. Raději se zadívala na učitele jak tam něco kecá. Pak se zhoupla a zapřela se o lavici. Tak zůstala. Přejela očima po třídě a když zahlédla jeho černé vlasy tak rychle zamířila někam jinam. Nechtěla na něj myslet ale stále musela.
Škola se nudně táhla ale největší sranda byla v tělocviku. Na něj mají ředitelku Tsunade. Nejdřív běhaly jen nudná kolečka a pak dělala smrtící cvičení. Posilovali takže to bylo strašný. Rozdělili se do skupin a ředitelka začala vyprávět.
"Tak tady budou hodiny..." Ukázala na Hinatinu skupinu.
"A tady kliky..." Pověděla Sakuřinu skupinu
"Prosím můžu se zeptat? Můžeme dělat dívčí?" Zeptala se růžovlasá a ředitelka ji chtěla asi trochu pozlobit...
"Neslyším!" Upozornila a pohodila svýma vlasama.
"Můžeme dělat dívčí kliky??" Zeptala se hlasitěji protože ji třetí skupina napověděla ať víc řve.
"Neslyším!" Znovu zopakovala svou předešlou vykřičníkovou větu.
"Paní ředitelko můžeme dělat dívčí kliky?" Zeptala se opět díky třetí skupině tam přidala "paní ředitelko" i když se jí moc nechtělo.
"Ano, můžete dělat dívčí kliky... Tady budou sklapovačky..." Ukázala na třetí skupinu...
"Tady dřepy s výskokem a tady dřepy" Řekla na Ininu skupinu a Temari s Tenten...
"Až řeknu tak začnete a až řeknu skončíte... Teď" Křikla a všechny se dali do práce...
"Zastavte" Poručila po minutě... Všechny se vydýchávaly a protřepávaly nohy. Sakura se zaxichtila na Hinatu a Hinata jí to oplatila. Poté se to vše otočilo až se dostaly na místo kde měli...

"Paní ředitelko... prosím vás pan zástupce vám posílá jestli byste nám neotevřel barvu" Přišel tam nějaký starší kluk s blonďatýma vlasama a oříškovýma očima. Všichni se začly smát... Jen pro barvu?
"Cože?" Zeptala se ředitelka a přišla k němu. Podívala se na barvu a vypadala celkem normálně no a tak se dala do práce... Řešila to tam tři minuty a holky nemohly zadržet smích za zuby... Ve čtvrté minutě se jí to konečně povedlo. Třída utichla a pokračovali ve cvičení... Nakonec se holky šli převléknout a rychle se převlékly. Šli ke třídě a podivilo je když tam ještě kluci stáli a nešly na cvičení... Chvíli tam tak postávali a čekali na klíče od třídy.

"CHOUJI!!" Zavolal Shikamaru když to tlustý prase běželo uličkou asi deset metrů před něma.
"Ty tlustý prase dělej přines je sem!!" Zakřičel Kiba. Chouji se na něj obořil ale klíče jim hodil. Pak se jen odemklo a holky měli pracovní činnosti. No a pak šli na oběd. S Hinatou si sedly k zadnímu stolu a čekali na Ino a Kibu. Tenten s Temari na oběd nechodili. No ale ta byla někde až na konci řady a všude bylo plno. Zamračili se když si k nim sedli Shino s Nejim.

"Tady máte tolik volného místa!" Upozornila je Hinata na to proč si k nim přisedly.
"Vy nejste rádi že jsme si k vám sedly?" Popichoval je Neji.
"Ne!" Odpověděly sborově ale nakonec se s klukama zakecaly a mluvili o všem možném...

"Odkdy se čínské zelí mícha s hruškovým kompotem?" Zeptala se Sakura když ochutnala salát který měla na stole.
"Že to má divnou chuť?" Zeptala se Hinata a Sakura jí hned odpověděla.
"To jsou hrušky!" Zdůraznila a Hinata ještě jednou ochutnala.
"To jsou fakt hrušky! To je divný" Zamyslela se a na kluky se tázavě podívali. Ti taky o tom nic nevěděli a tak raději dojedly a odnesly své podnosy. Odešly ze školy s tím že ve čtyři si půjdou zatrénovat. Přece jenom je už zítra první kolo World Jamu kde budou soutěžit proti Rinneganu. Nejobávanější hip hopový tanečníci. Prý že jsou nejlepší ale Black cat je určitě porazí. A tak se Sakura vydala ke sprejerské stěně. Tašku položila na lavičku a vydala se ke stěně. Podívala se na srdce a usmála se. Stále její srdce patří jemu. Ještě chvíli se na to dívala a pak vytáhla z kapsy černý sprej. Protáhla se a vyskočila na lavičku při stěně. Stoupla si na špičky a nasprejovala graffit. Pak seskočila z lavičky a stále sprejovala takže to mělo celkem dobrý efekt. Namalovala tam motýlka a ještě sprejovala. Strašně se lekla když ji někdo zezadu objal.

"Nelekej se" Odpojil se od ní a řekl svým samtovým hlasem. "Chybělas mi" Podíval se na ni a ona se nejdřív zamračila no pak se usmála.
"Takys mi chyběl" Objala ho a on ji pevně sevřel ve svém náručí. Hinata tady nebyla tak jim bylo celkem jedno že jsou spolu. Zadívala se mu do očí a pak se k němu natáhla pro polibek. Nejdřív jen malý ale pak se začaly vášnivě líbat. Pak se podívala na hodinky a zděsila se. Už byli tři!!
"No tak já budu muset" Řekla mu a chtěla odejít. Jeho ruka ji však zastavila.
"Nikam nepůjdeš" Usmál se a vzal ji do náručí...
"Ah..Sasuke! Pusť mě" Vypískla a podívala se na zelenou trávu která se pod jeho nohama lámala.
"Ne ne, nic takového nemám v plánu..." Usmál se a došel až k jedné ze sakur které tady rostli.
O jednu ji opřel a ona mu nohy obmotala kolem pasu. Jen si hleděli do očí a pak se na ni doslova "vrhl" a začal ji hladově líbat. Pak ji položil do trávy a pokračovali. Přitáhl si ji do objetí a jen tak vedle sebe leželi...
"Miluju tě..." Zašeptal a ona mu
to oplatila stejnou větou...
"Miluju tě" Zopakovala po něm... Pak opět koukla na hodinky a vymotala se z jeho objetí... Doběhla ke sprejerce a vzala si svou tašku. Sasuke jí samozřejmě byl v patách...
"Tak...se měj" Řekla a políbila ho. On ji pak pustil a ona rychle běžela domů. Dneska na tréninku byla jak smyslů zbavená.

"Sakuro co s tebou je? Si nějaká divná poslyš" Nadávala Hinata "Soustřeď se!" Připomněla ji a ona se znažila snažit ale jí to nešlo protože pořád cítila na sobě jeho doteky.
"Tak jo Sakuro, pro dnešek končíme" Řekla a povzdechla si Hinata. Vlastně to neměla ani zapotřebí. Dneska jí to nějak nešlo a jí nemohlo přijít na rozum proč...Nakonec odešla a jako poslední vyšla Sakura. Šla domů, umyla se a převlékla. Jako předposlední si udělala školu a jako úplně poslední zalezla do postele a myslela na něj. To jí připomnělo že dnes se tam vůbec neobjevil Kakashi. Vrtalo jí to hlavou no nakonec spokojeně usnula. Ráno ji nevzbudil budík ale opět Hinata. Tentokrát když mrkla na budík bylo třičtvrtě.

"To si děláte srandu!!" Zakřičela na celej barák a vyletěla z domu a na snídani zvysoka kašlala. Zašla do garáže a vytáhla svou motorku. Dala si helmu a jednu podala taky Hinatě.
"Nasedej!" Pokynula a ona rychle nasedla. Do školy přišli se zvoněním. Sasuke už ani nedoufal že přijde ale nakonec se usmál že tam byla. Uběhl další den a konečně tu byla sobota...
Sakura si na sebe dala volné jeany a dole byli střapaté. Tričko vůbec neřešila. Měla ho totiž připravené. Černé s bílým nápisem Black cat.
Vyrazila se sluchátkama v uších a šla si to na World Jam. Hinata se pro ni dnes nestavila protože šla rovnou na něj. Když tam přišla tak už na ni čekaly. Za pět minut se mělo začít.

"Honem!" Burácela Hinata ale Sakura ji neposlouchala a v pohodě si sedla.
"Klid...Bude to v pohodě..."Oznámila jim a zavřela oči.
"Ještě cigáro a seš dokonalej Asuma!" Udělala si z toho srandu Hinata a všichni se zasmály. Sakura si vyndala sluchátka z uší protože měli jít... Pěkně to tam metali a docela jim to šlo. Pak začal Rinnegan. Jim to šlo taky... byli v prachu.

"A vítězí..." Chvilka napětí... "Black cat!" Oznámili jim a všechny se z toho začali hrozně těšit. Skákaly, vřískaly apodobně... Pak si zašli na pohár a stále oslavovali. Opět byla neděle. Sakura se zase domluvila s Kakashim na sprejování. Samozřejmě si zasprejovali a Sakura mu řekla že to vyhrály. Kakashi ji pogratuloval a opět vytáhl ten zelenomodrý sprej. Sprejovali a sprejovali. Nemohli přestat. Nakonec se však unavili a každý odešel svou cestou. Sakura si udělala úkoly a našprtala se ten dějepis. Po případě fyziku. Ale tu nechala tak protože měl být zkoušen Kiba...Už zase! A tentokrát se o to sám přihlásil.

"Čau Saky!" Pozdravila ji Hinata stále natěšená že vyhrály. Další kolo bylo ve středu...
"Ahoj..." Upřela na ni zrak a usmála se. Vydali se do školy a cestou potkali ty další tři. Rozkecaly se jako vždycky a drbali... Ve škole to byla nuda jako obvykle. Nejlepší byla asi občanka. Dělali si test osobnosti...

"Co je melancholik?" Zeptala se Hinata když jí to vyšlo...
"Topíš se v depresích a máš psychické problémy"
"Cože?? Já že se topím v depresích?? Já jsem tlustá!" Sužovala se. Sakura se uchechtla. Prej deprese. A tak si teď ona zkusila test...

"Živý sangvinik!" Vyšlo jí... Hinata se uchechtla. To se přesně hodilo na ni. Trhlá a vše přehání... Do všeho jde po hlavě. Přesně naše Sakura.
"Héy! Co ti vyšlo?" Zakřičela Sakura na Sasukeho
"Ále, cholerik..." Řekl ještě téměř klidný... Sakura se uchechtla. "To se na mě vůbec nehodí!" Rozčiloval se.
"Řekla bych pravej opak!" Zasmála se.
"Hele ty buď raději ticho jo!" Zakřičel na ni nazpátek.
"Jakobych to neříkala..." Zamumlala si pod nos a zapsala si to dozadu do sešitu. Vlastně se už nemohla dočkat odpoledne. Těšila se na Sasukeho. Doufala že ho zase potká u sprejerky. Myslela že tam bude a tak se tam hned po škole vydala protože občanku měli jako poslední. Zoufala si, nebyl tam... Poraženě sklopila hlavu a odešla... Odpoledne se tam však chtěla zase vrátit ale rozbolela ji hlava... Chvíli ležela a pak si vzala prášek... Myslela že tam už snad ani nepůjde ale pak se rozhodla. A šla. Zbalila si do tašky spreje a mohlo se vyrazit. Pomalu šla krajinou, opravdu pomalu protože ji stále třeštila hlava ale to nebylo tak důležitý. Hlavně že už tam došla a hádejte kdo seděl na lavičce?

"Ah, Kakashi" Usmála se, sice trochu zklamaně ale přece. Začli sprejovat. Jako obvykle, Sakuře to šlo trochu hůře než obvykle protože byla zasněná.
"No Sakuro, ani nevím co jsi to udělala ale to je teď jedno. Musím jít, měj se!" Usmál se a "pochválil" ji a s tím odešel. Sakura se za ním ještě chvíli dívala no pak se rozhodla konečně od něj odlepit své oči. Schovala sprej a...

"Počkej! Ještě to neschovávej" Zvolal někdo z lavičky a ona sebou prudce trhla. Podívala se odkud vycházel ten hlas a trochu ji zmátlo když tam uviděla o něco staršího blonďáka s culíkem na hlavě. Jo, byl to ten z Rinneganu.
"Eh? Jakže ty se jmenuješ?" Zamyslela se a pohla očima směrem k nebi jakože přemýšlí.
"Jsem Deidara" Odfrkl si " A vůbec se mi nelíbí jak jste nás porazili. My jsme byli každopádně lepší" Říkal pevným hlasem a Sakuře po zádech přeběhl mráz.
"No a co jako? Jsme lepší tak se s tím prostě smiř" Setřela ho stejně ledovým hlasem.
"Hm... Itachi říkal že se na tebe přijde podívat..." Zamyslel se.
"A to je jako kdo?" Zeptala se suše.
"Ále, kamarád... Zdáš se mu prý docela hezká." Uchechtl se.

"Čau Sakuro" Promluvil ledovým hlasem a Deidara se prudce otočil. Jakmile viděl jeho vražedný pohled raději se vzdálil.
"Ahoj Sasuke" Usmála se a natáhla k němu své ruce. On ji chytil a podíval se na ni.
"Kdo to byl?" Zeptal se a podíval se za odcházejícím blonďákem
"Ále, Deidara... Ten je z Rinegannu" Oznámila mu a opětovala polibek.
"Aha a co chtěl?"
"Ale nic...že se mu nelíbilo jak jsme nad něma vyhrály" Usmála se.
"Tak jo...podívej co jsem přines" Řekl a vytáhl zelenomodrej sprej
"Super! Na co čekáme?" Zatahala ho za ruku a poodešla ke stěně. Poté ho pustila a sama si kecla na lavičku.
"A ty jako co?" Zeptal se černovlásek a založil si ruce na prsa a jen se na růžovlásku koukal.
"No co co! Sprejuj ne? Moreno..." Povzdychla si a vrátila mu to stejným tónem.
"Tak to teda ne!" Vytáhl ji na nohy a do ruk vrazil sprej.
"Tak díky" Usmála se a začala něco sprejovat, Sasuke se na ni se zaujetím díval a pak si ji přitáhl za boky. Nešťastnou náhodou se na něj Sakura prudce otočila a pořád sprej zmáčklý... No jak to asi dopadlo?

"Ježiš promiň!" Začala se smát když měl Sasuke celý obličej od spreje. Sakura se stále smála zatímco Sasuke se snažil nasadit co nejvražednější pohled. Ale i jemu koutky začaly cukat.
"Jaký je to líbat se s okurkou?" Zeptal se jí najednou černovlasý. Sakura se na něj nechápavě podívala.
"Jak to mám vědět?" Opáčila a nadzvedla jedno ze svých růžovích obočí.
"Tak to uvidíš!" Řekl a přitáhl si ji k sobě. Přejel jemně po jejích rtech těmi svými. Vnikl jí do úst jazykem a prozkoumával v nich každé místečko...
"Tak jaký to je líbat s okurkou?" Zeptal se jí pěkně vážným hlasem i když měl co dělat aby se nezačal smát. Sakura pokrčila rameny...
"Zelený?" Zadívala se do prázdna a pak opět do jeho černých očí. Postřapatila mu vlasy a opět se přisála jejími rty na ty jeho.
"Dobře... nemůžu přestat" Usmála se a on jí úsměv oplatil. Poté se Sakura od něj odpojila a dokončila své dílo... Na zítřek se těšila jako nikdy... Tentokrát to bude Byakugan.... uvidíme jak si povedou.
"Promiň musím jít" Omluvila se, dala mu pusu a odešla. Sasukemu ještě stačila hodit sprej
a pak už opravdu odešla.
Zabalila se do deky a koukala na televizi. Poté zalehla spokojeně do postele a usnula.

"Sakuraaaaaaaaaaaa! Tohle ale už přeháááníš!" Zakřičela na ni Hinata a Sakura hned vyletěla z bytu
"Náhodou jsem vstala už dřív!" Pochvalovala si a společně se vydaly do školy. Zanedlouho se ocitali již ve slibovaném ústavu...


"Hinato, Sakuro...Neustále vás napomínám! Sakura ke Gaarovi a Hinata k Leemu!" Poručil učitel Asuma a holky si jen hlasitě povzdechly... To Sakura ještě ale nevěděla kolik srandy si užije.

"Kdo má ještě větu sss?" Ptal se Asuma a přihlásila se i Sakura... Bylo to Hinatino řešení
"Hele! Ty sis to dopsala!" Křivě ji obvinil Gaara
"Cožee? To není pravda! Já jsem to před učitelem jenom schovala!" Řekla Sakura protože jim učitel řekl jestli náhodou nespí.
"No jasně! To vidím máš čerstvý písmo!" Přejel prstem Gaara po jejím pracovním sešitu. Sakura se zasmála
"Čerstvý písmo?" Otázala se nevinně
"Jo čerstvý písmo!" Křikl na ni a i on měl co dělat aby mu koutky od úst nevyletěly nahoru.
"Vidíš! Ty máš taky čerstvý písmo! Teď sis to dopsal!" Řekla Sakura když se jí konečně podařilo rozmazat její písmo.
"Heeeeej!" Zakřičel na ni když mu ho Sakura i nadále rozmazávala. Oba dva se smáli a celou hodinu se bavili.

"Naruto! Naruto! Udělá tě na kruto!!" Vyřval v tu chvíli kdy zazvonilo Sasuke přes celou třídu.
"Sasukeeee!" Zakřičel Naruto a už začal Sasukeho honit po třídě.
"Když ho Lee uvidí tak se hned pomočíí!" Vytruboval do třídy dál a to ne že ho honil Naruto ale už i Lee...
"Síla mládí zvítězí takže nemáš šanci!" Křičel Lee a snažil se Sasukemu nadběhnout.
"Naruto, Naruto! Udělá tě na kruto!" Nedal si říct... Všechny holky se smáli ale dvě tu nebyly... Sasuke se prudce zastavil a jak jinak do něj Naruto i s Leem narazili...
"Ty si blbec Sasuke" Držela se zelená šelma za hlavu.
"Líp bych to nedokázal říct..." Dělal to samé i náš známý blonďáček...
"Počkat...Kde je Sakura a Hinata?" Zeptal se znenadání černovlásek. Jakoby nestačilo že Naruto s Leem do něj i narazili ale teď úplně odpadly.
"Ty to nevíš?!" Vykřikl Lee a v očích měl plameny a horečnětě se držel za pěst. "Sasuke Sasuke... HInata i Sakura šli na trénink..." Vysvětlil mužík v zeleném.
"Trénink? Teď? CO je to za blbost?" Nechápal Sasuke a Naruto už si začínal myslet že mu to budou muset vyhláskovat.
"Dneska maj zápas s Byakuganem... Teme..." Vzdychl Naruto
"Ach, soka! Takže teď nemaj trénink?" Zeptal se neinteligentně a vodník už vážně odpadl... Blonďák zakroutil hlavou...
"Sasuke Sasuke... Teď se připravují... odpoledne to začne" Vysvětlil mu to a Sasuke to konečně pochopil...
Zazvonilo a všichni se odebrali do svých lavic.

"Já už nemůžu.. bolí mě nohy..." Stěžovala si Hinata
"No táák! Vzchop se! Jak se chceš pak vyrovnat Sharinganu?" Zeptala se Sakura a její obočí už bylo nahoře.
"Já nevím ale dejme si přestáávku..." Stěžovala si dál
"Tak dobře..." Povzdechla si Sakura a usedla vedle Hinaty která se válela na zemi.
"100x díky" Usmála se a vydechla
"Jestli chceš pití tak si pro něho pojď" Řekla Sakura a v ruce svírala Hinatinu flašku
"Děláš si srandu že?" Zeptala se a natáhla ruku
"Hinatka nám zlenivěla" Popíchla ji ale nečekala že ji Hinata z tuky vytrhne tu oranžovou flašku a tak zavrávorala a už se nacházela ne zemi.
"Kso..." Držela se za zadek a a HInata se rozchechtala. "Nemůžeš mě nejdřív upozornit?" Zeptala se vytočeně
"To by pak nebyla taková sranda..." Usmála se Hinata a pomohla ji na nohy.
"Aha...Ale stejně" Řekla "Pokračujeme v tréninku!" Řekla a nastavila palec přičemž se jí zuby zaleskly. Hinata se poslušně postavila.
"Neměly by už přijít holky?" Zeptala se modrovláska když už bylo deset.
"Nevím... ale už by tady mohli být..." Zamyslela se a skočila na okenní parapet... netušila však že...
______________________________________________________________
Komentíky prosím :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Stanush Stanush | 19. listopadu 2010 v 19:08 | Reagovat

kratke co? :D ah... xD... ty si mi teda talent! HOTOVA SPISOVATELKA! :D

2 Tarei Tarei | E-mail | Web | 19. listopadu 2010 v 19:14 | Reagovat

[1]: je to o dvě strany kratší než to normální a s tou spisovatelkou... seš ty co? no já vím xD

3 Stanush Stanush | 19. listopadu 2010 v 19:27 | Reagovat

[2]:nevadi.. NESOM TO JA! :D ty a majka ! tak sklapnite a KUSUJTE! :D

4 Tarei Tarei | E-mail | Web | 19. listopadu 2010 v 19:37 | Reagovat

[3]: no jasně!! Seš to ty tak ty kušuuuj!!

5 Stanush Stanush | 19. listopadu 2010 v 19:43 | Reagovat

[4]: zapametaj :D ze JA! MAM! VZDY! PRAVDU! :D:D::D takze zadne take.. :D sak si citala.. tak je to o nicom.. tak ticho! :D

6 Tarei Tarei | E-mail | Web | 19. listopadu 2010 v 19:48 | Reagovat

[5]: hahaha! Hlavně že se to všem líbí co?? :D a ty si nečetla moje pravidla? 1) zákazník má vždycky pravdu a já jsem zákazník! :D

7 Claire Claire | Web | 20. listopadu 2010 v 10:31 | Reagovat

doufám, že v příštím kole už se konečně hlasovat bude :-)  ;-)

8 Saku-chan Saku-chan | Web | 20. listopadu 2010 v 12:01 | Reagovat

Sugoiiiii :) (Další větu psát nemusím xD)

9 Saku-chan Saku-chan | Web | 20. listopadu 2010 v 12:24 | Reagovat

No xDDD Napíšu... možná dnes??? První díl Úplňku už mam napsaný, ale na papíře.... a Střední školu nemam ještě dodělanou xD jestli chceš tak zveřejním ten 1.díl úplňku a pak večer nebo zítra střední školu :-D Ale pak asi zase nebude dlouuuho nic :-|

10 Saku-chan Saku-chan | Web | 20. listopadu 2010 v 13:15 | Reagovat

Tak šup.... kopej kopej xD Už to jdu teda napsat ten 1 díl úplňku a zítra, opakuji až ZÍTRA bude škola.... :-P Ledaže bys mě fakt dokopala :D  :-D

11 Stiorry Stiorry | Web | 20. listopadu 2010 v 13:41 | Reagovat

super :-)

12 Stanush Stanush | 20. listopadu 2010 v 14:35 | Reagovat

[6]:ae nesi :D! :D ty si citatel! :D takze smola! :D:D:D

13 Tarei Tarei | E-mail | Web | 20. listopadu 2010 v 14:40 | Reagovat

[12]: haha ! :D to je jedno tak 1) Čitatel má vždy pravdu! :D

14 Stanush Stanush | 20. listopadu 2010 v 16:05 | Reagovat

[13]: neskoroooo :DD::D hahah ! :D

15 Tarei Tarei | E-mail | Web | 20. listopadu 2010 v 16:11 | Reagovat

[14]: žádný neskoro není! ch jo... budeš psát další díl? :)

16 Saskie-your ♥SB♥ Saskie-your ♥SB♥ | Web | 20. listopadu 2010 v 16:23 | Reagovat

áááách...těšim se,ale jako mám napsanou jednu povídku a u druhý jsem v půlce a třetí jsem ještě nezačla :-D  :-D Ale jako je mi blbě a mám horečku :-( už zase....a menší chybka,jak jsem ti psala děj tý povídky,tak jsem ti omylem řekla něco úplně jinýho =DD .. ale neboj,tu na svůj blog přidám taky =DD

17 Stanush Stanush | 21. listopadu 2010 v 11:10 | Reagovat

[15]: uz tam je cera dala majka a dnes da tez :D:) Ps: PEKNE PISES! :) :-D

18 Tarei Tarei | E-mail | Web | 21. listopadu 2010 v 16:52 | Reagovat

[17]: ale kušuj! :D

19 Stanush Stanush | 21. listopadu 2010 v 18:47 | Reagovat

[18]: zadne take! :D jha mam vzdy posledne slovo :D:D:D :-D

20 Tarei Tarei | Web | 22. listopadu 2010 v 14:09 | Reagovat

[19]: smola! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama