Světelný běžec a ledová dcera... 5

27. listopadu 2010 v 13:01 | Ufonek |  Světlený běžec a ledová dcera
Tak a máme tu další dílek... komentáře prosím :)

"Eh? Co? Em, jo..." Usmála se a podrbala se na hlavě. Dneska byla nějaká až trochu příliš zasněná, uvědomila si.
"Sakuro, řekni mi co se přesně stalo. Vím že tohle by ti Ragnar obyčejně neudělal." Zamyslel se Sasuke a zadíval se na škrábanec který se velmi efektně táhl přes Sakuřinu štíhlou paži.
"Udělala jsem zprávnou věc, to je vše." Usmála se a doufala že se na to nebude ptát, no doufala špatně.
"Nerozumím tomu, ale asi nechceš abych tomu rozumněl co?" Zeptal se a uchechtl se.
Sakura jen negativně zavrtěla hlavou. Přes tvář ji přelétl lehký úsměv a pak se zadívala na oblohu na které se pomalu začínalo zračit sluneční lůče.
"Už jsme tady dlouho co?" Zeptala se a ohlédla se na něj. Usmála se a raději už mlčky došli k letadlu. "Měl by ses ještě vyspat." Rozhodla a on jen kývl. Zalezl do letadla a Sakura si vydechla. Co se to vlastně za ten měsíc už událo... Tolik se toho stalo. Přemístila se očima na jasně zářící kulatý bod na obloze který se už pohupoval ve výšce patnácti stupňů nad ledovci. Ještě jednou se zadívala na letadlo a pak se rozešla pryč. Přemýšlela o všem a i o takových těch malých blbůstkách o kterých ani nemá smysl přemýšlet. Ale hodně se zamyslela nad Itachim a taky nad tím jak moc se v něm sekla. Povzdechla si, musí je najít dřív než se stane něco horšího. Proto raději zmizela v ledu aby se mohla rychleji pohybovat a
tak to tedy začalo... prohledávála každý kousek Antarktidy ale nikde ani živáčka. Nemohla najít tu hrůznou skupinu která tak ohrožuje zvířata. Zanedlouho však někoho uviděla. Byl to Deidara se Sasorim jak se o něčem živě baví. Nastražila obě uši a přiblížila se blíž, přece jenom už ji párkrát našli. Zajímalo jí to a hodně.
"Zajímalo by mě co se tady děje,přece není normální aby se zčistajasna jevili takové jevy!" Upozornil na to Deidara
"To máš pravdu ale stejně se mi to asi jako tobě nelíbí, ani nemám ponětí kde je zbytek Akatsuki..." Zamyslel se.
"Ale viděls jak papoušek rychle běhá? Vběhl mi pod ránu tak rychle že jsem to ani nestačil zaznamenat. Jakoby chtěl někoho chránit."
"Jo to máš pravdu, Itachi to má nejhorší když teď jeho bratr objevil o nás celou pravdu a koneckonců papoušek musí být zklamaný."
"No jo no, Emo vede..." Uchechtl se. "Je to jedna, nula pro ně. To je špatný, ale mi to obrátíme Sasori!" Usmál se Deidara a podal mu ruku. Sasori se jí s úsměvem chytl a pak se pomocí ní vytáhl nahoru. Tohle se jí vůbec nezamlouvalo... Cítila jak ji přejel mráz po zádech. Rozešli se směrem k tučňákům...tohle nebylo dobré. Sakura se za nimi raději rychle vypařila aby jim to řekla. Oni jen jako obvykle kývali hlavami a pak se naštěstí pro Sakuru odebrali na druhý konec zimní plochy. Sakura si oddechla, teď už jenom zbývalo čekat... A opravdu!
"Sasori nic tu není, neříkal jsi náhodou že je tady celé hejno tučňáků?" Zeptal se ho blonďatý a podrbal se ve vlasech...
"To je divné, včera večer tu ještě byli..." Rozhlídl se Sasori ale nic nemohl najít tak jen pokrčil rameny a oba dva odešli. Sakura si oodechla...
Okamžitě se přemístila do Hinatiné "síně" a okamžitě se tu porozhlédla a když nikoho neviděla tak si jen vzala papír a do své prokřehlé ruky uchopila tužku a napsala Hinatě jen krátký vzkaz..."Sleduju JE..." Stálo tam a ona se v mžiku oka vypařila zpět za nimi. Když dlouho nic nedělali tak se rozhodla že pro dnešek asi nemají plán a tak si to vykročila přímo k Hinatě. Neměla kam spěchat a tak tam jen v klídku došla před její takzvaný "barák" a u jejího vchodu který byl zabudovaný se tam přemístila. Ha! Našla je tam všechny posedané okolo kulatého stolku. Jen se ušklíbla a poodešla k nim. Zadívala se co to dělají a zjistila že nic nedělají což ji zmátlo.
"Co to vyvádíte?" Pošeptala Hinatě do ucha až úplně nadskočila a zprudka se otočila.
"Sakuro? Řekni mi co si s tímhle jako chtěla udělat?" Zeptala se a ukázala ji na skrčený papírek na stole.
"Co by? Jen jsem si je prověřovala, dneska málem zase zaútočili na tučňáky no podařilo se mi je odehnat dřív než tam přišli oni. Myslím ty tučňáky aby sis to zase nepletla." Usmála se a sedla si vedle ní.
"No dobře, hele. Tohle je pro ledovce velká hrozba!" Prohovořila ke všem a Naruto jako vždycky nic nevěděl...
"Co jsou ledovce?" Zeptal se a kupodivu se na stejnou otázku chtěl zeptat i Sasuke.
"Ledovce? Jo tak, tak říkám ledním zvířatům tady, je to taková zkratka."
Vysvětlila růžovlasá a oni jen přikývli.
"Měli bychom je nějak zničit..." Přemýšlela nahlas Hinata a její ruka vystřelila k její bradě kde následně ukotvila.
"Hinato! Nezapomínej že je tam i Sasukeho bratr, nebude to lehké." Upozornila Sakura a bohužel si Hinata uvědomila že má pravdu.
"Na to kašlete, není to důležité... Naprosto s tím nesouhlasím, je sice z mojí rodiny ale nenávidím ho!" Upozornil Sasuke na sebe
"Ale Sasuke-" Snažila se Sakura ale byla utnuta hned na začátku věty.
"Nechci nic slyšet, chci ho zabít stejně jako vy." Řekl Sasuke a pod tím nastalo hrobové ticho. Všichni měli různé myšlenky ale všichni skoro nad tím co by se mělo dělat a když už chtěl někdo promluvit tak zase zavřel pusu aby neřekl něco nechtěného.
"No...Tak já asi půjdu." Řekla Sakura a postavila se.
"Kam chceš jít?" Řekli hned všichni zaráz. Hinata se na ně jen otočila a usmála se.
"Hledat je přece." S tím zmizela. Všichni měli ještě něco na jazyku ale pak se na sebe otočili.
"Neměla by tam jít sama, půjdu s ní..." Nabídla se Hinata ale Sasuke se zvedl dřív.
"Ne, půjdu já... vy tady zatím něco vymyslete, já na to nemám mozek." Uchechtl se Sasuke a pak zmizel. Nevěděl přesně kam Sakura zmizela a proto chvíli trvalo než ji nakonec po tom hledání našel. Volně se procházela po krajině.
"Hej Sakuro! Počkej na mě!" Zavolal na ni a jedním skokem byl u ní. Sakura na něj jen hodila pohledem jakože o něm ví a pak se ho zeptala.
"Nevíš kde by mohli být? Dneska ráno jsem je hledala všude možně ale našla jsem jen Deidaru se Sasorim...Kteří mi už taky zmizeli."
"Já to jméno nenávidím... Deidara..." Prokřupal si Sasuke prsty nad tím protože mu věčně říkal papoušku.
"To nevím ale myslím že Konan se bude potulovat s Peinem..." Uvědomil ji Sasuke a Sakura jen přikývla.
"Dobře, ale myslím že ty bys to tady měl v rychlosti oběhnout... Já se zatím podívám za zvířaty." Řekla a Sasuke jen přikývl a dal se do běhu. Do toho jeho způsobem běhu... Běhu kde by mohl závodit s větrem... Sakura se mezitím přemístila za medvědy... Vyděsila se když je tam nenašla... Neměla ale čas je hledat i když sebevíc chtěla, musela se podívat za ostatními. Zkusila to u tučňáků ale také nic... Ještě zbývají dvě "stáda" a to mroži a tuleni... Prozkoumala jejich teritorium ale nic nenašla. S těžkou hlavou se vydala zpět. Nevěděla co se s nimi stalo ale obávala se nejhoršího... Najednou pod ní led začal velmi rychle křupat a ona se najednou propadla. S vřísknutím upadala do chladné vody která na ni ale vůbec nepůsobila... Měla štěstí že nemusela dýchat jinak už by se udusila protože ji něco stahovalo pořád víc a víc do hloubi chladného moře... Ale když byla z ledu tak v podstatě neměla ani co by dýchala... Dělala to jen ze zvyku a tak bedlivě sledovala co se bude dít dál. Nemohla uvěřit tomu co viděla. To nějaký tučňa ji stahoval víc pod vodu... Usmála se že tu alespoň někdo je. Když byli v dostatečné hloubce, alespoň pro ně tak tučnák prudce zahl což způsobilo že se Sakura otočila a nemohla uvěřit tomu co viděla... Všechna zvířata lední krajiny tady, pod vodou vypadali ještě magičtěji. Medvědi se snažili uklidnit neposedné tuleně ale když jim to nešlo tak toho raději nechali. Všichni tu byli do posledního... Ragnar, Ima a Reth... Všichni medvědi, tuleni, tučňáci a v poslední řadě i mroži a bůhvíco ještě. Sakura se na ně se štěstím ale i s udivením dívala a čekala co řeknou. Jako
první promluvil medvěd, Ragnar... Vypadal jako vůdce...
"Víme že se nám snažíte pomoct a taky víme jaké nás obklopuje nebezpečí... a proto jsme se rozhdoli jednat. Koneckonců to my jsme pání Antarktidy a oni jsou tu nevítáni! Nenecháme se hlídat jen vyvolenými a proto chceme pomoct. Schovali jsme se tu ale jen dočasně, plánujeme útok, útok na ně... A chceme abyste nám s tím pomohli... nejdřív jsme však hlasovali jestli to vůbec má cenu abyste nám pomohli a výsledek se dopracoval ke slovu ano... Říkáme to tobě protože ti nejvíce důvěřujeme... Ti dva, ten blonďatý s černovlasých tu jsou jen krátce, Hinata je tady sice dlouho ale to ty nás znáš jako své boty ne oni... proto to říkáme tobě! Jsi stejně jako ostatní vyvolená ale pro nás jsi mnohem důležitější..." Oznámil ji velký Ragnar a Sakura neměla proč odporovat a tak promluvil ještě jednou...
"Víš, nevěděli jsme že něco takového vůbec existuje ale po tom co jsme našli tohle jsme se shodli na tom že něco takového musí existovat!" Řekl Ragnar a podal Sakura šupinu, nebyla to však rybí šupina, Sakura nic takového neviděla a proto se na ně jen tázavě podívala.
"To je šupina jak sis již stačila všimnout ale jako každý asi tušíš že není obyčejná, je totiž dračí... Je zřejmě posledního draka na této zemi který tady kdysi žil... Gawain, tak se jmenoval a pokud by bylo nejhůř tak bysme se ho rozhodli hledat! Je to přece král... Jestli víš jak to myslím ale myslím že ano... A proto chci abys to řekla i ostatním ale teprv až na to bude zprávná doba protože to není jen tak něco! Neříkej jim ještě o té šupině ale řekni jim o nás... o nás, o těch kteří to tady chtějí chránit." Oznámil ji a všechna zvířata jen trhavě přikyvovala včetně tučňáků které své hlavy na to měli snad speciálně vybavené. Všichni se na ni tak koukali...
"Dobře, řeknu jim to a počkám si na dobu než jim řeknu o té šupině, musíte mi však dát své svolení jinak to neřeknu, věřte mi. Bude to dobré, zvládneme to, společně..." Usmála se a šupinu podala Rethovi. Všichni malí obyvatelé jako jsou ptáci ve fraku a sněhově bílá tulivá stvoření k ní okamžitě připlavala a začalo se s ní mazlit. Sakura se na ně jen vyčkávavě podívala a po tom co zjistila že se na sebe všichni tak vzájemně dívají tak jí zavalilo horko... Což u ní bylo neobvyklé, pak se ale všichni začali radovat a vířivě kolem ní plavat.
"Dobře dobře, uklidněte se prosím... Musím jít ale nebojte se. Tohle bude naše vítězství!" Prohlásila růžovlasá a všichni jen kývli a Ragnar ji chytil do svých mocných tlap a doslova ji vystřelil k hladině... Ona se jen vyškrábali na hladinu a s dobrým pocitem se nadechla. V tom k ní přiletěl Sasuke.
"Sakuro? Neříkej mi žes jenom plavala a nic nedělala! Sakra tady jde o víc!" Zakřičel na ni když viděl ještě její nohy ve vodě a křuplý led.
"Sasuke počkej-" Chtěla to vysvětlit ale on ji to však nedovolil...
"Ne nic mi neříkej! Já to chápu, prostě se ti nechtělo tak si to vyřešila co?" Řekl jí tak ledovým hlasem až se otřásla.
"Sakra ty nic nechápeš!" Zakřičela už stejně jako on ale on se však nedal...
"Já že nic nechápu?! Myslím že to chápu až moc dobře, myslel jsem si o tobě teda něco jiného!" Zakřičel na ni a zmizel. Sakura na něj byla naštvaná, tohle ho bude ještě mrzet... spratka... Když si nic nenechá vysvětlit tak tady potom někomu vysvětlujte jak to je že jo? On si myslí že by tohle snad udělala? Udělala by to zvířatům které má ráda? To ona se v něm sekla ne on v ní! Rozzuřeně se rozešla po ledu až pod ní málem začal křupat k Hinatě. Tentokrát se tam ale po pár krocích přemístila protože měla kam spěchat! Když si vzpomenula na zvířata a na to že jí důvěřují neměla mít špatnou náladu ale černovlásek to dokonale zajistil...
"Ah Sakuro už jsme tě čekali! Tak co jsi zjistila?" Zeptala se jí hned nedočkavá Hinata ale někdo odpověděl za růžovlásku.
"Nezjistila nic..." Řekl ji za zádama a přesunul se ke stolku kde si následně sedl...
"Sakra a ty už drž taky hubu konečně! Nic nevíš a vlbec mě neposloucháš, v tuhle chvíli bych tě nejraději zabila!" Zakřičela
"Tak to udělej jestli si troufneš ale na takovou slabotu nejsem zvědavý..." Ušklíbl se a Sakura toho už měla vážně dost
"Já...já...já tě nenávidím!!" Zakřičela na něj a zmizela... Tohle vážně už není možný, když ona tohle nechtěla zakřičet ale on ji přinutil... Sasukeho s těmi slovy píchlo u srdce ale nedal na sobě nic znát...
"Sasuke co se stalo?" Zeptala se ho nejistě Hinata a i Naruto na něj tázavě pohlédl...
"Právě že se nic nestalo! Já tam běhám jak idiot a hledám je a ona tam mezitím plave a nic nedělá..." Vysvětlil jim
"Tomu nevěřím, to by Sakura neudělala!" Protestovala Hinata ale pomalu začínala ztrácet naději...
"Ale je to pravda, proč myslíš že by tam seděla s nohama ve vodě a blaženým úsměvem ve tváři??Sekl jsem se..." Upozornil..
"Ne já tomu nevěřím, ona ty zvířata miluje víc než kohokoli jiného! Já tomu nevěřím!" Zakřičela
"Ale bohužel je to tak... je to tak to ona je tady ta špatná který nic nedělá, myslíš že to pro mě bylo jednoduché když jsem ji tam tak našel?"
"Ale Sasuke...vždyť to nejde dohromady, že by se na ně takhle vykašlala, nepřichází v úvahu..." Přemýšlela Hinata
Sasuke si povzdychnul...Taky tomu jde jen těžko uvěřit ale už tomu tak bude... Nikdo však nevěděl že to tak není kromě ní samé... Sakura se mezi tím procházela po studené ploše, byla zklamaná, hodně zklamaná... On ji zklamal že udělal tak rychlý konec s tím co viděl... A ke všemu ji nejvíc štvalo že on tomu věří a teď to určitě nakecal i jejím přátelům, HInatě a Narutovi... Skočila do vody přesně tam kde to všechno začalo a plavala stále hlouběji až dokud neuviděla shluk jejích oblíbených zvířat...
"Podívejte! Sakura!" Zakřičel svým písklavým hlasem jeden z tučňáků a plaval jí na proti... "Tak co?" Zakřičel opět...
"Co by nic... neřekla jsem jim to protože někdo mi tady nevěří..." Podívala se na stranu a založila ruce na prsa.
"Cože? Co se stalo Sakuro...v klidu nám to vysvětli prosím..." Obrátila se na ni Ima a svou tlapu přehodila o její rameno a připlavala s ní blíž ke zvířectvu. Sakura se na ně jen neklidně podívala a pak si povzdychla,nechala se nadnášet vodou a všechno se jim rozhodla vyložit.
"No když jsem se vynořila tak ke mě přiběhl Sasuke a seřval mě že nic nedělám, přitom jsem tu byla s vámi a nic špatného jsem neudělala... Pohádali jsme se a já z toho měla dost špatnou náladu...To jsem ale ještě netušila jak se věci vyvinou... Když jsem přišla za Hinatou tak jsem chtěla aspoň jim dvou spolu s Narutem všechno říct ale on se tam opět objevil a všechno zkazil..." Sklopila hlavu...
"Prostě mi nevěří!
A teď určitě nakecal Hinatě i Narutovi jak moc špatná jsem a jak jsem všechny podvedla že jsem prý jenom plavala ale vy víte že to tak není... Vím že si musím získat jejih důvěru a to tak že jim to jedině vysvětlím ale to nepůjde pokud mi nebudou věřit a nebudou se se mnou bavit a proto jsem přišla sem abych si provětrala a zlepšila náladu... Prosím řekněte že mě tu aspoň na chvíli necháte..." Povzdychla si a nedočkavě se na ně podívala. Oni se jen zatvářili že o čem to mluví..
"Jasně, co si o nás myslíš... pokud ti nevěří tak to nejsou pravý přátelé ale myslím že tohle udělali dost nefér vůči tobě..." Řekl s klidem leader a zahleděl se k hladině který pokrýval led...
"Byla to rána pod pás... A zrovna on se mi zdál dobrý...Myslela jsem si že se změnil ale on je pořád stejný..." Povzdychla si
"Změnil? O čem to mluvíš Sakuro?" zeptala se ji samice od mrožů...
"No pravda je taková že se s ním znám už léta od školy co mě tady Naruto s ostatními nechali, byla jsem ním úplně poblázněná stejně jako většina holek z naší třídy... Nemohla jsem si vška na něj vzpomenout ale jak přijel tak se všechno změnilo a já jsem si vzpomněla a pak jsem mu to i řekla a my jsme se spolu normálně bavili. Myslela jsem si že se změnil k lepšímu ale teď jsem zjistila že je pořád stejný a strašně mě to mrzí..." Povzdychla si růžovláska a odradila vlasy aby plavali v jiném proudu než jí do očí...
"No aha... tak to je ještě horší než jsem si myslela ale věř že se všechno vyjasní..." Usmála se na ni povzbudivě Ima a ona jen přikývla a vyplavala. Překvapilo ji však že kolem ní stojí oni... Sasuke, Naruto a Hinata.
"Sakuro nevěřila jsem tomu ale teď když to vidím začínám věřit." Podívala se na ni vyčítavě Hinata.
"Tak to není! Nechte si to vysvětlit!" Postavila se a zpravila si vlasy tak že je dala za ucho.
"Nepotřebujeme vysvětlení...my to chápeme...Když jsme tak pátrali tak jsme zjistili že všechna zvířata jsou pryč..." Smutně se usmála Sakura chtěla něco říct ale Hinata ji to nedovolila...
"Ne Sakuro nic neříkej, my je najdeme i bez tebe... Je mi to líto..." Prohovořila a zmizeli. Sakura zmrzl úsměv na rtech. Takže Sasuke odvedl svou práci na jedničku. Tak teď by se její nálada mohla rovnat výbuchu. Otřepala se a vydala se krajinou... Věděla že nemůže už za nimi jít protože by to stejně nebylo takové a že by ji vyhnali s tím ať už se nevrací... Byla zklamaná, a teď ne jen z něj ale i z ostatních. Nevěděla přesně proč se to vlastně stalo ale věděla že to Sasuke to zavinil. Když si představila černovláska tak se ji zježili všechny chlupy po těle. Rozešla se po ledu a občas se i sklouzla. Na tváři měla neutrální výraz i když by se nejraději rozbrečela však jí to něco nedovolovalo. S chladnou hlavou se procházela a myslela na to co se událo... Stále to nemohla vyhnat z hlavy a to ji ničilo nejvíc... Ničilo ji že jí nevěří, myslela na ty nejčernější myšlenky... Úspěšně s tím bojovala ale neměla sílu, neměla sílu na nic...
Nejraději by se vypařila a už nikdy by sem nechodila ale to ona nesmí, musí zachránit zvířata a všechno je na ni protože ten idiot neví kde jsou, neví nic... neví nic o téhle krajině. On si tady klidně přijde, je ke všemu vyvolený a je to idiot. Nejdřív se tváří jaký je to dobrák a teď... Zamrazilo ji....

Už uplynulo několik dní a ona stále nenacházela sílu se jim vzepřít... Každý den je sledovala jak postoupili ale nijak se jim to nedařilo...
"Bez Sakury to není ono..." Stěžoval si blonďáček a pomalu to vzdával.
"Taky si říkám, měli jsme si to nechat vysvětlit, udělali jsme moc rychlý závěr... Tohle není dobré, nemáme jedinou stopu, třeba Sakura něco ví..." Zamyslela se Hinata ale Sasuke ji hned přerušil
"No tak lidi! Přece to zvládneme i bez ní ne? Není možné aby chom to nevyřešili! A taky není možné aby zvířata takhle zmizela."
"Třeba už je mají Akatsuki, co víš, ještě jsem je tady nezahlídla a podle informací ty taky ne."
"No tak si to dělejte sami!" Naštval se Sasuke, HInata nad tím jen zakroutila hlavou když zmizel... Sakura byla opodál když se Sasuke přemístil a naneštěstí pro ni ji spatřil a neodpustil si nějakou debilní narážku.
"Tak co? Bez nás si nic že? Jde to vidět..." Ušklíbl se a změřil si ji pohledem, Sakura se ale nenechala.
"Koukám že vy taky nejste žádná esa, jde vám to hůř, mnohem hůř..." Šklebila se stejně jako on...
"Hm... ale my tě nepotřebujeme, všichni jsou raději bez tebe než s tebou." Vrátil jí to
"A mě to nijak nezajímá protože ty jsi ten kdo udělal chybu, ty jsi ten co všechno zkazil, ty jsi ten kdo tady jen přišel a všechno zkazil, ty jsi ten co rozbil přátelství mezi mnou a Hinatou, ty jsi ten koho nenávidím, je mám ráda..." Zadívala se do země.
"No jo odvracíš zrak co? Tsk, si slabá... víc než jsem si myslel Sakuro... nejsi nic, jen kus ledu." Ušklíbl se.
"A ty takhle nemluv! Nevíš co je to být takhle! Nic nevíš! NIC!" Zakřičela a něco chladného dopadlo na stejně chladnou zem. Oči měla k sobě přimknuté a po tvářích jí stékala voda. Šáhla si rukou na tvář a setřela to... Slzy? To je nemožné... Zapřemýšlela ale vypadalo to že jsou skutečné... Mezi závalem slz rozpoznala dvě postavy stojící o nic dál než Sasuke... Naruto, Hinata... Pomyslela si.. teď je dobrý způsob vše vyřešit teď, je to zprávné!
"Brečí? Ona brečí? To je nemožné..." Promluvila Hinata a Sakura cítila jak se jí zatajil dech.
"Ty idiote! Všechno si zkazil a ještě hůř že oni ti věřili! Já vás nezradila to vy jste zradili mě! A všechno je to kvůli tobě Sasuke! To vše je kvůli tobě..." To poslední zašeptala. "Popravdě to bylo tak že zvířata se skrývají! Zvířata se skrývají pod vodou! To proto jsem byla
pod vodou a na tváři měla úsměv! Ale pak se všechno obrátilo kvůli mě! Jako první si to byl ty Sasuke! Nevyslechls mě na co jsem přišla! Zvířata se proti nim chtějí bránit a mě to řekli protože mě nejvíc důvěřují ne tobě! Ty je neznáš... nikdy si se neměl znovu objevit, nikdys neměl narušit rovnováhu ale stalo se..." Smutně se usmála... "Jen si přišel a vše jsi tady zničil... Hinato, já tě mám pořád ráda a navždy tě budu mít ráda, protože jsi moje kamarádka, ta nejlepší. To proto jsem vždy byla pod vodou a plavala za nimi! Chtěla jsem vám to říct ale vy jste vysvětlení nechtěli a ani nevíte jak ale bolelo mě to. Hodně..." Po tváři jí stékali slzy a ona si položila hlavu do dlaní...
"Sakra! Tohle se nemělo stát, Sasuke máš pravdu jsem slabá že tu před vámi brečím...Dokázali jste mě rozbrečet... jsem vážně hrozná ale jedno si zapamatuj...To ty sis mě nevyslechl a všechny navedl proti mě..." Řekla a podívala se na ně jak na ni jen tak beze slova civí. Ještě se na ně stihla smutně usmát a pak zmizela... Zmizela za nimi, za tím kdo ji věří,za zvířecími tvory... Byla vyčerpaná , proto jen když u nich byla tak usnula... Oni ji poskytli svou náruč a nechali ji ať se vyspí...
"Musíme za ní! Vždyť my jsme se hrozně spletly! Všechno co řekla byla pravda, ale ona není slabá! Vydržela toho víc než dost! Sakra vždyť my jsme ti co jsme ji zklamali! To ona, co musí prožívat sakra..." Křičela Hinata a Sasuke neměl slov... cítil se tak vinný za to co se stalo a nejraději by se zabil... Byl rozhodnut, sevřel pěsti... Hnusil se sám sobě, tolik toho prožili a on ji nevěřil a nebo ji jenom chtěl nevěřit...
Idiote, idiote, IDIOTE!! Řval na sebe v duchu. Musí ji najít, ale jak?? Vždyť ona už nemá nejmenší záminku se s nim bavit... Nemusí nic, chtěla jen zachránit zvířata ale oni se chtěli bránit a tak to někomu museli říct, ten někdo byla ona. Tak křehká osoba z ledu ale osoba která má city... Má city, jinak by nebrečela... jinak by to tak neprožívala, jinak by se na ně vykašlala ale ona.
"Všechno jsem zkazil! To já ji musím najít! To já! Měla pravdu! Jsem debil a mnohem hůř! Musím se jí omluvit i když vím že to třeba nepřijme ale já musím!Ona pro nás tolik udělala, to ona je ta které jsme podrazili nohy. Ani nemůžeme vědět jak se cítí, ale nikdy to nechci zažít a my jsme ji tak nechali... to já jsem ji nechal, měl jsem věřit že by to neudělala ale já jsem tak tvrdohlavý že jsem si něco nasadil do hlavy a musel jsem prosazovat že já mám pravdu! Nenávidím se!!" Zakřičel a zmizel...
_____________________________________________________________________________________
Gomene ale nechám vás v napínavé fázi :D :D  komentovááááááááát"

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SheeShee zasa šiši :) SheeShee zasa šiši :) | E-mail | Web | 27. listopadu 2010 v 15:17 | Reagovat

hustýýý :DXD kedy bude ďalší?:D

2 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 15:41 | Reagovat

Jestli to nenapíšeš nejvíc do zítřka přijdu k tobě ( i když newm kde seš :D ) a začnu s tebou třást až ti vypadne mozek D (= sugoiíí ^^)

3 SheeShee zasa šiši :) SheeShee zasa šiši :) | E-mail | Web | 27. listopadu 2010 v 16:01 | Reagovat

ďakujem :D ani nevieš ako ma to potešilo :DXD

4 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 16:04 | Reagovat

no v každym případě doufám že brzo :D já se tak nudíím :D ''-_____________-'' :D

5 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 16:13 | Reagovat

no problemo budu tě morálně (=telepaticky :D ) podporovat :D <- turnaj :D

6 Saky Saky | Web | 27. listopadu 2010 v 16:33 | Reagovat

Mas u mna diploom :)

7 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 16:38 | Reagovat

má astrální bublina tě vyžene od lavičky :D co sem napsala :D

8 SheeShee zasa šiši :) SheeShee zasa šiši :) | E-mail | Web | 27. listopadu 2010 v 16:41 | Reagovat

už som pridala :DXd

9 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 16:50 | Reagovat

no to si vyprošuju :D (sakra už sem jak ta piomá úča!!..*já nic O:) =D)

10 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 27. listopadu 2010 v 16:55 | Reagovat

Slvěůý, prosím prsoím další moc prosím smutně koukám, ale takové díly už nedělej, nejradši bych tam vždycky vlítla a  pořádně jim rzbilůa huby...... oh asi se jde zítra boxovat.....

11 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 17:01 | Reagovat

jak říkám že jí použiju :D teda jestli si vzpomenu :D

12 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 17:08 | Reagovat

nejsem bůh simtě :D ale ok pokusim se :D

13 Saku-chan Saku-chan | Web | 27. listopadu 2010 v 17:21 | Reagovat

Aaachjo...... ale co Další Díl!!!! :D

14 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 17:28 | Reagovat

lol:D no nic jashinek tě určitě vyslyší :D

15 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 17:43 | Reagovat

Iie to sem já D. :P xDD

16 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 27. listopadu 2010 v 17:48 | Reagovat

No doufám že přídáš brzo další díl, jsem totiž stršně zvědavá.

17 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 17:54 | Reagovat

hmm tak ok ;D

18 ♫ Syntia ♫ ♫ Syntia ♫ | Web | 27. listopadu 2010 v 18:01 | Reagovat

asi jsem mimo :D

19 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 27. listopadu 2010 v 18:14 | Reagovat

Cože? to mi nemůžeš udělat, až zítra, ach to zas budu nedočkavá......... teĎ nemám co číst, takže musím psát, chjoj.

20 Stiorry Stiorry | Web | 28. listopadu 2010 v 10:08 | Reagovat

grrrrr takhle to ukončit a Sasuke je de..l. Jinak se moc těšim na další díl. :-D

21 Nerisaga ~SB~ Nerisaga ~SB~ | E-mail | Web | 28. listopadu 2010 v 17:35 | Reagovat

honem další dílek <33

22 marketa251996 marketa251996 | Web | 14. ledna 2011 v 23:43 | Reagovat

Nemám slov. Prostě dokonalé :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama