Vánoční čas... 1- SasuSaku

13. prosince 2010 v 20:13 | Ufonek |  Vánoční čas

xsfsf
Ták a jednička je tu ^^ užijte sii


Sněžilo...krásně zasněžené pole obývalo tísíce na tisíce vloček...Překrývali jedna druhou a studili jako ten nejldovější z ledu... Neměli vůbec žádné zaostření či symetrii. Nikomu to však nevadilo... Malé děti se proháněli sněhem a ledem. Bruslili, bobovali...koulovali se a co víme co ještě. Každý to zná...každý zná ten pocit štěstí když je sníh. Ten pocit krásy a radosti když jste s kamarády a jen tak po sobě hodíte sněhovou koulí. Každý zná to tajemství zimy které ukrývá. Nikdo však neví že to co doteď asi děláme a to co se má stát se stane. Někdo může říct že to se to říká jako Neji ale tak to není. Někdo na to opravdu věří. Někdo však věří že může změnit svůj osud a vlastně na to věří i jedna holka která se taktéž prohání sněhem jako i její přátelé. Běhají sněhem, skoro devatenáctiletí a přesto se chovají jako malé děti...
"Naruto! Pohni!" Volala modrovláska na svého nejlepšího přítele, ba by chtěla i něco víc však teď na to nebyl čas. Růžovláska která běžela za nimi spomalila...už se jen procházela křupajícím sněhem který byl už tak hezký na pohled. Neměla rukavice a o to těžší pro ni bylo se s nimi koulovat. Ale i přes své studené ruce zmačkala do ruky další sníh a další hodila po Narutovi která ho zasáhla přesně do kebule.
"Headshot!" Zakřičela a rozeběhla se za nimi. Někdo jí tu však chyběl. Někdo kdo už před lety odešel...někdo kdo je opustil a nechal na pospas osudu. Někdo koho měla tak ráda a on je zradil. Odešel od nich a nechal je tam...tam v té zimě a samotné. Oni se však vzchopili. Ona začala trénovat s Tsunade, hokagem a Naruto odešel s Jirayiou. Nechal je tady ale oni ho pořád chtěli vrátit zpátky ale on na ně tak zvysoka kašlal. Je pravda že za to ho jedna osoba nenáviděla ale nikdy ho nepřestala milovat a to byla její největší chyba. Viděla jak se její přátelé sbližují ale však jí to ještě přidalo na smutku... Nevěděla jak se z toho vymotat a ani to asi nešlo...Nejspíš...možná...
"Tohle si vypiješ!" Zakřičel na ni a hodil po ní další sněhovku které se však obratně vyhla. Nikdo netušil co se mělo ještě stát protože magickost zimy se nedá jen tak objevit. Ještě dál se tam tak vesele koulovali než padli unaveni do sněhu a hlasitě vydechovali a smáli se. Bylo jim spolu dobře, všem však chyběl jeden člověk. Nejvíc blonďákovi a růžovlásce. A to jen kvůli tomu že je to jejich kamarád a byl s nimi v týmu. I když s ním nikdo moc dobře nevycházel a ani on s nimi tak je vždy zachraňoval. Měl je rád...věděli to...Tenkrát naposledy když Naruto říkal ,Kdo nedokáže zachránit kamaráda může se stát hokagem?' a on se ještě tázal proč ho nezabil tak odpověděl jen tak z rozmaru ale všichni si byli jisti že to je proto že k němu přece jen něco cítil. A to co k němu cítil bylo přátelství.
Věděli to všichni i když je třeba chtěl jen oklamat tak se mu to moc nepodařilo protože oni to věděli až moc dobře, věděli to že i on má city. Není jediný kdo je tady týraný. Naruto nikdy rodiče neměl a on ze sebe nedělá chudáka jako ze sebe dělal Sasuke i když to nešlo moc vidět. Říkal že zpřetrhal mezi nimi ty nitě ale to taky není pravda. Nikdy je nemůže zpřetrhat jestli to nechtějí oba... Nikdy... Věděli to...
"Ale Naruto! Hinato! Podívejte! Padá hvězda!" Zvolala růžovláska a sama si nakecávala že si může něco přát. A to bylo jen aby se ten známý černovlásek vrátil i když tomu sama nevěřila tak si to z hloubky srdce opravdu přála. Jako nic na světě... Nevěděla jak to jinak nazvat. Její srdce ho chtělo tak moc a on byl pro ni vzduch, který dýchá, byl ping k jejímu pongu. Byl vítr pod jejími pažemi. Byl jí vším ale on si to zřejmě moc neuvědomoval ale on si vlastně neuvědomoval nic co dělal. Nevěděl že svými činy může někomu uvlížit, ohlížel se jen na sebe a všichni ho přitom měli tak rádi. On si jich nevšímal. Myslel jen na sebe a to byla jeho chyba. Ta chyba díky které později odešel aby nalezl sílu. Říkal že chce pomstít svůj klan. Chce zabít svého bratra a poté obnovit klan. Jenže...bratra už zabil a pak to druhé přání. Asi mu nedošlo že klan neobnoví bez ženy. Tak to bylo. Teď někde bloudí po světě s jeho týmem Taka.
Každý na něj vzpomínal v dobrém i ve zlém ale teď když se blížili Vánoce tak chtěli ještě víc aby se vrátil. Tsunade pomalu ale jistě stárla a Naruto si nikdy neopustil ji poškádlit...
"Měli bychom jít..." Pronesla magicky modrovlasá a zavřela oči které nesly její dlouhé řasy.
"Jo to bychom asi měli co?" Zeptala se růžovláska a uchechtla se.
Poté vstala ze sněhu ve kterém do teď ležela a oprášila si sníh z kombinézy ve které byla navlečená. Poté pomohla na nohy Hinatě a Naruto se hrdinsky zvedl sám.
"Tak my půjdeme že?" Zeptal se a ndzvedl jedno jeho blonďaté obočí. Jen kývly a vydali se s ním cestou. Však nevěděli že je někdo sleduje.
Někdo o kom celou dobu ví a pořád věří že se jednou vrátí. Říkáte si? To už je nuda... ale tímhle to teprve začíná...
"Naruto? Mějte se hezky!" Popřála jim Sakura a vydala se svou vlastní cestou. Byla zabraná do svých myšlenek a ani si nevšimla že proti ní jde ten koho tak dlouho chtěla spatřit. Vůbec si ho nevšimla a on do ní naschvál drgl. Otočila se na něj a zakřičela.
"Co děláš?!" Zakřičela a teprve až pak si všimla kdo to je... "Co tady chceš?" Vyštěkla na něj a hrála si na drsňáka. (xD)
"To je mi přivítání." Odfrkl si. Je pořád stejně namyšlený...a já doufala že se změnil... Posmutněla Sakura ale nedala to znát.
"Kdo by tě vítal..vždyť si nás opustil! A jak koukám tak ses vůbec nezměnil!" Křikla po něm to co měla na srdci.
"Hm...zato ty si se změnila hodně...Půjdu za někým koho si myslím že dobře znám." Řekl a ušklíbl se. Sakura se ušklíbla a on pak odcházel. Utíkala domů a tam se rozplakala. Pořád pořád pořád je stejný! A ona pořád pořád pořád ta slabá holčička kterou nemá rád.
"Proč?!" Zakřičela do večerní ulice oknem a pak se zachumlala do peřiny, snažila se usnout ale pořád před očima měla jeho.

Sasuke skočil oknem do blonďákova pokoje. Porozhlédl se po pokoji a pak uviděl blonďáka rozvaleného po celém obvodu postele. Trošku do něj bodl prstem a on se svalil na zem. Otevřel svá modrá očka a zmateně zamrkal. Podíval se nahoru a pak v mžiku byl na nohách.
"Sasukeeeeee!" Zakřičel a objal svého přítele. On ho kupodivu taky objal což blonďáka zmátlo ještě víc.
"Vrátil ses?" Zeptal ses ho s nadějí v očích a on jen mírně přikývl. Pak se mu blonďák znovu ověsil okolo krku.
"No dobrý už to stačí, potřebuju si s tebou popovídat." Slabě se na něj usmál a blonďák si kecl na postel. Tázavě se na něj podíval.
"O Sakuře..." dokončil Sasuke a sedl si na židli která kupodivu ještě nebyla tak zasviněná jako většina jeho věcí.
"Tak povídej." Pobídl ho modrooký a sám hbitě nastražil uši aby co nejvíce slyšel...
"Jak moc se změnila? Víš potkal jsem ji, připadala mi tak...jiná...agresivní a já nevím co ještě." Přiznal Sasuke své pocity.
"Hm... Tak to je problém, Sasuke ona zesílila a je dobrá. K nám se chová normálně ale vím že uvnitř trpí. Nevím jak se chovala k tobě ale je fakt že tohle je pro ni asi hodně velký šok..." Přiznal Naruto a Sasuke jen pokrčil rameny...
"Jo asi to tak bude..." Usmál se Sasuke a sám v duchu myslel na růžovlásku. Vyskočil z okna a mířil tam kde bydlela. Sakura ležela v posteli a ruce měla za hlavou. Jen tak koukala do stropu a nic nedělala. Jen se do něj tak dívala ale něco přece jen dělala. Přemýšlela a přemýšlela. Vůbec jí nedocházelo že se Uchiha opravdu vrátil. Milovala ho, stále... Najednou uslyšela zvuk a pak jen viděla jeho tvář. Už se před ním nebude přetvařovat...ne už ne...ať si říká co chce ale ona bude sama sebou, není stejná...ale v tomhle možná ano?
"Sakuro? Spíš?" Zeptal se a Sakura se slabě usmála.
"Nespím nebo si snad myslíš že ano?" Zeptala se a podívala se mu hluboko do očí. Na jeho tváři zazářil úsměv.
"Vím že jsem se choval strašně ale věř mi, přišel jsem...změnil jsem se. Teda aspoň doufám." Uchechtl se.
"O tom docela pochybuju...Sasuke..." Zadívala se na něj a hluboko v jeho očích uviděla něco jako štěstí. Sedl si k ní na postel a chytil ji za ruku. Podívala se co že to vlastně udělala a usmála se na něj.
"Tak nepochybuj..." Řekl a políbil ji její ruku. "Chci aby si mi odpustila víš...A to nejde jinak než osobně." Usmál se na ni.
"Odpouštím ti...Sasuke..." Usmála se na něj a stekla jí jedna slza po které následovaly další a další... "Já..." Snažila se je setřít ale to co pak Sasuke udělal ji dokonale zmátlo... Objal ji a přitiskl si ji na hruď. Sevřel ji ve svých silných pažích.
"Vyplakej se...nebudu ti bránit...už ne...jsi pro mě důležitá víš..." zašeptal ji do ucha a ona se to už nesnažila zadržet a stavidla povolila. Za chvíli měl Sasuke zmáčenou košili ale mu to nějak nevadilo. Nejdřív nemohl uvěřit že i on ten cit cítí ale pak nepochyboval. Sundal si z hlavy čepici kterou doteď měl na hlavě a zavřel oči. Pak si všiml že Sakura se nějak uvolnila. Když se podíval pořádně tak zjistil že spí. Položil ji na postel a přikryl. Poté přiložil jemně svoje rty na ty její a lehce jimi přejel po jejích rtech.
"Miluju tě..." Zašeptal a pak vyskočil oknem. Svoji čepici tam nechal. Běžel tam kde se toho stalo opravdu hodně. Běžel do Uchiha sídla. Když tam doběhl tak se velmi podivil. Všechno bylo nově zrekonstruované a to ho nejvíc potěšilo. Když přošel jeho dům tak setřel velkou dávku prachu. Nevadilo mu to a zalezl si do pokoje. Tsunade ví že tady je takže to bude v pohodě. Zalehl do postele a usnul.

Na druhý den se Sakura probudila tak nějak odlehčená a všimla si Sasukeho čepice na její posteli. Vstala, oblékla se a vyšla do chladné ulice. Opět sněžilo. Zasněžená Konoha byla jedna z nejhezčích na pohled. Vyšla si na hlavy Hokagů a jen tak se dívala na Konohu.
Sasuke se mezitím zase probudil. Oblékl se a rovnou chtěl zajít za Sakurou. Ale když zjistil že tam není tak ho to trošku zklamalo... Protáhl se a řekl že zajde s Narutem na ramen. Vzal si ze Sakuřiného pokoje svou čepici a nasadil si ji na hlavu. Vyskočil z okna a mířil si to k blonďáčkovi... Ten se ještě rozvaloval ale když dostal ránu a pozvání od Sasukeho na ramen tak byl rázem na nohou. A tak si to vykračovali ulicí a mířili si to tam... K Ichiraku ramen... Poprvé po těch dlouhých letech si to tam rázují spolu. Když tam přišli tak si hned objednali a už to jelo. Naruto zase nejmíň patnáct misek a Sasukeho sotva jednu. Když byl Naruto u dvacáté misky tak mu Sasuke chtěl říct že asi půjde ale pak si to rozmyslel... Sakura se rozhodla že se půjde podívat do vesnice a tak hned vyrazila. Procházela se kolem různých domů které znala a přitom né. Když procházela kolem Ichiraku tak si řekla že by tam mohla aspoň nahlídnout. Jak zná Naruta tak tam určitě bude. Nakoukla a co tam viděla ji potěšilo. Vidět Sasukeho s Narutem je někdy opravdu komické.
"Áá, budoucí šestý se zase ulejvá..." Usmála se a oba dva se na ni otočili. Ona se jen usmála a přisedla si k nim.
"Noo, já se neulívám! Jen doplňuju sílu!" Usmál se blonďatý a nudle mu vypadly z pusy.
"Ale jasně!" Přitakala Sakura a pak se podívala na Sasukeho který ji upřeně sledoval. Pak ji zatahal za ruku a v mžiku byli pryč. Zašli do lesa a jen se mlčky procházeli a Sakura pořád nechápala o co mu jde. Najednou zastavil a stoupl si naproti ní.
Přítáhl si ji k sobě a rovnou ji políbil. Rovnou jí jazykem vnikl do úst a každé místečko tam pečlivě prozkoumával. Sakura nejdřív třeštila oči a odtrhla se od něj.
"Co to děláš?" Podívala se mu vyčítavě do očí ale z jeho objetí nevyklouzla. Sasuke si povzdychl.
"Tak ti řeknu ještě jednou to co jsem ti řekl už včera. Miluju tě..." Řekl jí přímo do očí a Sakura se usmála. Obmotala ruce kolem jeho krku a on se znovu sklonil pro polibek který mu předtím odepřela. Tentokrát si to užívali oba...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mya-chan Mya-chan | E-mail | Web | 14. prosince 2010 v 9:07 | Reagovat

Jednorázovka? Jinak Super!!!!! A jestli to je Jednorázovka, tak chci aby jsi z toho udělala Dílovku xD Máš to očíslovan, takže asi je to Dílovka ne? Ale když je to tak rychle tak...... mno já nwm xD :D Ale je to Super, Úža, Bomba! xD :-P

2 Keri x) Keri x) | Web | 14. prosince 2010 v 12:50 | Reagovat

Hezká povídka pokud je to na díly:D tak se těším na další;)

3 Keri x) Keri x) | Web | 14. prosince 2010 v 12:52 | Reagovat

Nechtěla bys spřátelit blogy? :-)

4 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 14. prosince 2010 v 18:58 | Reagovat

jeej :))) to bolo krásne :)) si mi urobila vianočnú náladu :))

5 Ronika SB Ronika SB | E-mail | Web | 16. prosince 2010 v 18:57 | Reagovat

tak to je naprosto hustý rychle další

6 Ronika SB Ronika SB | E-mail | Web | 16. prosince 2010 v 18:57 | Reagovat

* jako další povídku na tohle téma ;-)  :-D

7 nanachan nanachan | Web | 24. prosince 2010 v 21:11 | Reagovat

nice ^^

8 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 25. prosince 2010 v 13:22 | Reagovat

jeee...to je kawaiii :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama