Vánoční čas... 4- SanjixNami

16. prosince 2010 v 20:52 | Ufonek |  Vánoční čas
xsfsf
Tak a máme tu čtyřku!!A já jdu chrápat xD ne jdu si něco načmárat xD Taky se tak těšíte na Vánoce? Já strašně! Ale ne na štědrák ale na ty prázdniny!! Takže taky se těšíte?? Príkuji hlasujte za mě, odkaz máte nahoře a kdo už hlasoval tak moc děkuji!! Užijte si povídku ;) Tentokrát je z prostředí One Piece ;)U naší party pirátů vládlo kupodivu naprosté ticho. To ticho ale protrhl vždy hlučný Luffy.
"Co to je?" Zeptal se když se na jeho nos sneslo něco studeného a on se po tom v tom krátkém tričku otřásl.
"To je sníh." Roztáhl se dlouhovlasé Vivi na tváři úsměv, poté se koukla na Nami která seděla na schodech lodi. "Už se plavíme docela dlouho že, Nami?" Zeptala se jí s rozpačitým úsměvem. Nami byla teď nějak často zadumaná.
"Hm..." To byla její jediná odpověď a Vivi už žádnou jinou ani nečekala. Poté se objevil blonďák.
"Sanjiiii! Už je oběěěěěěěěd?!" Ptal se hned natěšeně ten se slamákem a běžel za ním. Ten si jen vytáhl krabičku a z ní vytáhl jednu jeho oblíbenou. Zapálil si a jednoduše odpálkoval Luffyho těšící se na jídlo.
"Máme maso? He he? Jaktože neeeeee? Já chci maso! Nebudu jíst pořád jen zeleninu!" Zakřičel na Sanjiho.
"Idiote! Když nic nedokážeš ulovit tak to je potom těžký! A s posledního salámu s chaluh ses málem posral!"
"No a co? Když to neumíš pořádně udělat." Roztáhl se mu na tváři pobavený úsměv. Sanji nad tím jen mávnul rukou a vytáhl si další cígo. Nami po něm mrkla okem a pro sebe se usmála. Poté se znovu zamyslela. Od nedávna je taková. Vždy to Vivi vrtalo hlavou ale nějak zvlášť se o to nestarala. Sanji opět zalezl do podpalubí a Luffy si sedl na hlavu lodi. Zoro jako vždycky chrápal v koutě a statečný válečník oceánu, Ussop,
hleděl do dáli. Nami už to tady i párkrát přestalo bavit ale vždy se tu udržela a možná to bude kvůli někomu. To je však vedlejší. Seskočila ze zábradlí přímo za Luffyho a setřela si vodu z čela. Začalo hustě sněžit a tak není divu že to na ní zůstávalo a roztávalo.
Vivi teď jezdila s nimi a proto tady ještě zůstávala. Alabastra už je dávno v cajku a ona se rozhodla trochu se s nimi pobavit.
"To je nuda..." Zívl si Zoro, postavil se a poupravil si své katany. Prošel kolem Nami a vyskočil na stranu lodi. Podíval se na Ussopa a ještě jednou zívl. Nami vyskočila žíla na čele.
"Sakra mohl bys toho nechat?!" Vybuchla. Zoro si jen povzdychl a podíval se na ni.
"Co ti je Nami? Poslední dobou jsi nějaká podrážděná..." Vzdychl Zoro a seskočil. Poté se opřel a zvedl jedno obočí.
"N-nic mi není!" Zakřičela na něj ale stejně to na Zora nemělo žádný vliv, věděl že se s ní něco děje ale nevěděl co... Co to jen může být... Nemohlo by to být...? Ne to hned vyloučil ale přece... Nevěděl co s ní je ale měl jí už právě dost. Tak si zase lehl a spal. Poté vyšel
Zoro a podíval se na zasněženou loď. Naštěstí už nesněžilo takže přinesl jídlo na stůl a Luffy se hned k němu vrhl a začal jíst.

"Sanji? Odklidíš ten sníh z lodi prosím?" Špitne
Nami směrem k blonďákovi a nezapomene přidat ani zářivý úsměv.
"Jistě slečno Nami!" Roztáhne se mu na tváři úsměv a okamžitě popadne lopatu. "Pojďte se najíst slečno Nami!" Křikne po ní zase a ona se nudně odplouží ke stolu kde už stoluje kromě Luffyho i Ussop a tahají se o poslední kousek zeleniny. Nami si povzdychne...
"Luffy! Zase si všechno sežral!!" Zakřičela na něj a odebrala se do lodi. Sešla dolů do podpalubí a lehla si. Poslední dobou toho na ni bylo moc a ke všemu neví co to je. Neví co to ale poslední dobou vždy když uvidí Sanjiho tak se jí tak podezřele hlasitě roztloukne srdce a zrychlí se jeho tep. Jakoby na něco čekalo a ne a ne se toho dočkat. Nedokázala to definovat ale ten pocit ji stále sužoval.
Bylo to strašné a myslela si jakoby jí někdo páral srdce. Kousíček po kousku z něho odstraňoval veškeré maso které na něm je. A vlastně vše co je kolem něj. A pak zbyde už jen ono samotné. Jen samotné hlasitě tlučíc. Zavřela své hnědé oči a nahnula se na stranu. Pokusila se usnout ale vůbec se jí to nedařilo. Nevěděla proč a ani kdy se to stalo ale nakonec přece jenom blaženým spánkem usnula.
"Slečno Namiii!" Volal Sanji a pak se odebral do pokoje. Porozhlédl se a v koutku uviděl Nami jak hezky spí. Poodešel k ní a pohladil ji po oranžových vlasech. Je krásná...Pomyslel si a v očích měl jiskry.
Maličko se nahl a dýchl ji na krk... Pak se odtáhl a vyfoukl vzduch z plic. Podíval se ještě jednou na ni a pak odešel nahoru. Nami otevřela oči, až moc dobře to cítila. To její srdce ji probudilo...to její srdce tlouklo opět tak hlasitě že si myslela že to musel slyšet. Vsadí boty že určitě slyšel. Natáhla se a nechala oči otevřené. Pak je zase zavřela, pak znovu a znovu otevřela. Vstala a oprášila se. Měli by koupit nové postele, z těhlech je celá rozlámaná. Prohlédla se v zrcadle a přejela si po tričku. Poté na sebe natáhla mikinu, aspoň to, poté se vydala zase nahoru. Sanji se opíral o zábradlí a kouřil. Nami ho přešla a sedla si za stůl. Poté se podívala na Luffyho který díky silnému větru honil svůj slamák. Povzdychla si a dvěmi prsty ho zachytila. Pak se podívala na Vivi.
"Hey Vivi! Potřebuju s tebou mluvit!" Zavolala na ni a přiběhla k ní. Vivi nadzvedla obočí a pak s ní zalezla do lodi. Sanji se za nimi chvíli díval a pak tipl svou cigaretu.
Na chvíli zavřel oči a na jeho vždy zářivé vlasy dopadal chladný sníh. Najednou uslyšel křik.
"COŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?!" Křičela hnědooká na to co jí její kamarádka řekla. Ta jen zakroutila hlavou. Blonďák tam okamžitě přiletěl.
"Co se děje slečno Nami??" Zeptal se hned ochotně a znovu nasadil ten přiblblý úsměv.
"Nic Sanji..." Řekla a sklopila oči. Potom co si vyslechla si myslela že tohle snad ani nejde ale nejspíš to bude pravda. No nebyla si jistá ale když se tak na Sanjiho koukala...
Zadívala se mu do jeho černých očí a pak je zase upřela na modrovlasou. Ta se na ni podívala smířeně ale trochu levě. Nami na ni hodila vražedný pohled a pak s doprovodem klapajících podpatků odešla... Zase se dívala daleko na moře a přitom myslela na to co jí to Vivi řekla...
Flashback:
"Vivi? Můžu se tě zeptat? Je to jedno protože i kdybys řekla ne tak se tě zeptám...čím to že když je v mé blízkosti Sanji tak se mi tak rozloukne srdce a zatají se mi dech že málem nedýchám..." Popisovala jí do detailu Nami.
"Tak to ses nám asi zamilovala..." Usmála se na ni modrovlasá a Nami na ni chvíli civěla než vykřikla.
"COŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?!" Křičela a pak se tam přiřítil samotný blonďák...
End flashback.

Nami tomu prostě nemohla uvěřit. Začla divoce máchat kolem sebe rukama jakoby chtěla odehnat mouchy i když by si mohl leckdo pomyslet že spíš odhání ten sníh který stejně nepřestává padat. Nemůže tomu uvěřit... Jak bych mohla sakra balit Sanjiho vždyť on... Ani si to nedomyslela a rovnou se na něj podívala. Právě drbal do Zora který jako vždycky spal... Zelenáč si ho nevšímal a Sanji se mohl málem potrhat aby ho vzbudil ale i tak se mu to nepovedlo... Nami si povzdychla. Nemohla prostě to nešlo... ale asi to bude pravda. Asi je Vivi vážně tak chytrá nebo ona je tak hloupá což by se přikláněla spíš k té druhé možnosti. Ale Sanji už dlouho o ni jeví zájem, možná by to vyšlo... Dělala si naděje ale on se zajímá o všechny takové holky...Povzdychla si... Dokonce i o Vivi! Takhle by to vážně nešlo, jsou oba dva tak jiní, ona se zajímá o peníze a on o holky. To by byl teda pár. Takhle by to vážně nešlo ale jak to má teda jít? Přímo mu to říct nemůže protože to nepůjde když tady jsou všichni a bůhví co by se stalo.
Láska je složitá věc...Pomyslela si krátkovlasá a pak se podívala na Luffyho který jako vždy seděl tam jako obvykle. Tahle jeho úchylka ho nejspíš neopustí... Ale asi to ne že je tak hubený a přitom pořád žere. Nad tímhle se Nami uchechtla. Ale asi to bude pravda protože je to pravda!
Zakoulela očima a poté znovu šla do podpalubí. Tam si sedla za stůl a začala kreslit svou další mapu. Napadl ji úžasný nápad který hned musí využít...Strašně se lekla když ji někdo chytil za rameno. Když někdo vyfoukl kouř přímo u jejího ucha tak sebou prudce trhal, měla nápad kdo by to mohl být a když ho přes sebou viděla tak jasně tak už to tak bylo. Přímo před ní stál samotný Sanji s cigárem v hubě. Kterou tipl o popelník který byl na stole a pak se jí podíval hluboko do očí. Ona na něj hleděla jak na zjevení div že neotevřela pusu, což se na konci stejně taky stalo takže to bylo jedno. Slabě pootevřela ústa a dál na něj hleděla. Když se naklonil tak ani nedýchala. Přiblížil se k jejímu uchu a dýchl. Po těle jí přeběhl mráz. Díval se jí hluboko do očí a ona jemu.
"Co je?" Vykoktala pomalu a on se přiblížil k jejím rtům. Když se dlouho nic nedělo tak ho chytla za košili a konečně spojila jejich rty. Tak dlouho na to čekala, od té doby co jí Vivi řekla tu zprávu, a teď to konečně je. Jemně jí jazykem pootevřel rty a vnikl do nich jazykem. Prozkoumával tam každé místečko a vypadalo to že v tom chce dál pokračovat a takyže pokračoval. Jemně jí stáhl její mikinu a ona mu čapla po kalhotech.
Chvíli bojovala se zipem ale nakonec to úspěšně zdolala. On se vrhl na její tričko a za chvíli už se nacházelo někde v neznámu. Poté leželo na zemi i další jejich oblečení.
Položil ji na postel a začal se hrát s jejími prsy. Opět přiložil jeho rty na ty její a s tím do ní jemně vnikl. Chvíli v ní zůstal protože viděl její obličej který sužuvala bolestná grimasa. Poté se v ní začal pohybovat a postupně začal přirážet. Čím dál víc zrychloval tempo až nakonec společně vyvrcholili. Unaveně se svalil vedle ní na postel a objal jí okolo pasu. Přitáhl si ji k sobě a políbil jí na šíji... Pak oba dva blaženě usnuli. Nikdo je naštěstí nenašel, případně nenačapal tak z toho nějak vyvázli. Ráno se jako první probudil Sanji a podíval se na spící krátkovlásku. Usmál se a pak se podíval na stůl kde ležela jeho krabička a spolu s ní cigarety.
Pak se mu v náručí zakroutila hnědooká a on na ni upřel svůj pár očí. Když otevřela oči tak se na něj chvíli zmateně dívala ale pak se jí na tváři roztáhl úsměv. On se na ni taky zářivě uculil a pak ho napadla jedna otázka...
"Znamenala ta noc pro tebe něco?" Zeptal se a ona nadzvedla jedno obočí.
"Jestli pro mě něco znamenala? To si piš že po mně něco znamenala! Jinak po tobě budu chtít odškodné." Usmála se a cvrnkla mu do nosu.
"A pro tebe?" Zeptala se a jemně ho pohladila po jeho blonďavých vlasech. On na chvíli zapřemýšlel a pak se vydral...
"Asi jo..." Zapřemýšlel a koukal se do stropu. Poté jednu schytal od Nami.
"Já ti dám asi!!" Zakřičela na něj ale na tváři ji hrál pobavený úsměv. On se taky usmál i když Nami dává slušný rány. Pomalu se na ni podíval a ještě pomaleji se dostával k jejím rtům. Za chvíli je spojil a když se rozhodl že mu chutná tak ji políbil víc a víc... Líbali by se ještě dlouho ale pak si uvědomili jednu zásadní věc - nejsou tady sami! Proto rychle vyletěli na nohy a začali se soukat do kalhot a triček. Nami na sebe nasoukala ještě mikinu a společně se Sanjim vyběhla na loď. Tam na ně všichni čekali včetně Vivi. Všichni se na ně zmateně koukali jako pohledem "co jste tam spolu SAMI dělali?" ale pak je to přešlo a vznikl z toho jen další zářivý úsměv.
"Dneska jsi nějaká šťastná ne?" Zeptala se jí modrovlasá a oranžovovlasá se jen zazubila...
___________________________________________
Můj oblíbený pár no ;) nezapomeňte komentovat =DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saskiee-your ♥SB♥ Saskiee-your ♥SB♥ | Web | 17. prosince 2010 v 14:28 | Reagovat

no končili jsme sice včera,ale naposledy jsme se učili v úterý :-D  :-D

2 kajis kajis | Web | 17. prosince 2010 v 15:40 | Reagovat

nee to sem nekreslila jenom sem tam dávala obrázky které sem nakrelila úplně přesně xD

3 kajis kajis | Web | 17. prosince 2010 v 17:41 | Reagovat

a moc děkujíííí

4 Niigata ♥SBnko♥ Niigata ♥SBnko♥ | Web | 17. prosince 2010 v 18:52 | Reagovat

dalsia krásna cast :D

5 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 18. prosince 2010 v 20:34 | Reagovat

Tak zaprvé jak můžeš uznávat tenhle pár, za druhé njn zoro a pak mu to nejlepší uteče je fakticky sladkej, jo za 3. luffy a meshi je prostě 4ever, jinak doela zajimavé, ale stejně je lepší pár NamiLuffy nebo Namizoro, Sanji to je takej Kakashi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama