Vánoční čas... 5- NejiTen

20. prosince 2010 v 19:27 | Ufonek |  Vánoční čas
xsfsf
Tak a další dílek je tůůů tak si ho ůůžijtéé xD (hrabe mi xD) Tentokrát pro příznivce páru Tenten a Nejiii xDRozespale si zívla a pak políbila toho vedle něhož ležela...*KLAP* Tenten hodila knížku otráveně pryč a zavřela oči... Tohle se mě nikdy nemůže stát... Pomyslela si a zívla si. Ještě mít vedle někoho koho bych mohla políbit ale to se jí nestane... On si ji nevšímal. Ten koho měla ráda. Ke všemu ani nemohla vyjít ven na procházku protože tam zuřivě chumelilo.
Oprvadu velmi... Tenten sklopila oči k zemi a pak sešla do kuchyně si udělat něco na jídlo. Pak si vzpomněla na akci kterou měl dnes večer pořádat Naruto - jako obvykle. Vlastně kdyby nebyl Naruto nebyli by ani pořádné akce a to nikdo nechce...
"Andělé noci..." Opakovala si pořád dokolečka hnědovláska protože tak se ta "hra" kterou vymyslel pak chytrý jmenovala. Prý jakási bojovka o čemž dost pochybuje. Ale může to být zábava... No to se ještě uvidí protože nikdo neví jak na tom je s běhacími schopnostmi. Ale všechno se to ještě uvidí. Tenten začala uvažovat nad tím jestli se to vůbec vyjasní aby se ta bojovka vůbec mohla uskutečnit. Ale o to by to možná bylo zajímavější, kdyby sněžilo... Ale ne tak moc! Hnědovlasá osoba se zamračila a pak se znovu podívala z okna a to co ji překvapilo byli sluneční paprsky svítící přes tu kopu mraků na obloze. Tenten se otřásla pod závanem zimy a pomyslela si něco o tom že jí je zima. Poté se koukla do ledničky a vytáhla si z ní zmrzlinu.
"Mě je zima já si vytáhnu zmrzlinu, no jsem divná..." Ušklíbla se a nabrala na lžičku čokoládovou zmrzlinu kterou tak zbožňovala. Tenten milovala sníh a milovala zmrzlinu a proto nebylo ani tak divu když si ji dala v zimě. Postupně přibývalo na hodinách a už se tam značilo šest hodin a tak nebylo divu že už byla pekelná tma. Andělé noci měli začít až v osm takže měla ještě času. U ostatních probíhali přípravy a hlavně Naruto! Ten seděl u Ichiaraku kde obsluhovali nonstop i v takové vichřici a chudák stařík tam musel pobývat. Naruto si okamžitě zahlásil o přídavek a pak se rozhlédl za sebe. Jen porkčil rameny a rozhodl se že by toho měl pro dnešek dost... A šel nachystat potřebné věci na Anděle noci. Především to bude u lesa a tak vyšel úplně z Konohy a přichystal to co musel.
S Andělem mu pomůže ještě Neji a pár kluků včetně Sasukeho, vlastně to budou jenom kluci ale to je jedno... Potřebuje nějaké lampičky a tak zašel k sobě domů a pár jich tam vyhrabal...
"Snad to bude stačit..." Pokrčil rameny a naskládal je před bránu. Od Hokage to mají povoleno takže nic zajímavého s tím že budou stíháni za opuštění Konohy jim nehrozilo... Poté Naruto když neměl co dělat a bylo sedm hodin svolal kluky kteří se na tom podíleli což znamenal Sasuke, Neji, Lee a Shikamaru... Více jich ani nebylo kromě jeho samotného že?
Neji se tam znuděně přikllimbal a už skoro spal do té doby než ho Naruto začal navlíkat do jakésiho bílého hábitu a masky z filmu Výkřik.
"Vždyť ze mě holky dostanou psotník!" Stěžoval si když se pořádně rozkoukal a zjistil co to má na kebuli.
"Ale kušuj! Koupil jsem to tak si toho važ a ještě neboj, budeš mít vzdušná křídla..." Zaubil se blonďáček a vytáhl andělíčkovaská křidélka.
"Ňáký malý ne?" Zeptal se ho Neji a neměl daleko ke smíchu ale naštěstí to, aby neurazil Naruta, zadržel.
"Ne... jsou akorát..." Řekl a navlíkl je dlouhovláskovi. Pak následoval Sasuke v modrém hábitu a stejnou maskou. Lee v zeleném a samozřejmě maska a nakonec Shikamaru v černém a Naruto suverénně vytáhl z kapsy masku nějaké asiatky...
"Co to má být?" Zeptal se vyjeveně Shikamaru a odmítal si nandat masku s červenými líčky a celkově by vypadal jako cukroušek.
"No maska, ale Shiko! Bude to sranda..." Usmíval se Naruto a nakonec mu tu masku úspěšně narval na xicht. I přes jeho protesty svolali všechny holky. No tedy Naruto který zatím neměl nic oblečené a byl tam ve svém normálním oblečku. Holkám vysvětlil o co go. Čili budou sledovat lampičky které budou skládat na zem nějaké tajemné postavy které uvidí. Teda podle Naruta by se měli objevit. Tenten hned při první větě koulela očima ale nakonec si to vyslechla až do konce a zjistila že to nebude zas tak hrozné... Budou sledovat lampičky a pak přejdou do kukuřičného pole (ale nevím jak se tam vzalo xD) a tam budou sledovat šipky a uvidí se co bude. Pak jim oznámil aby tak ještě zůstali a až pak vyrazili. Naruto se sám vzdálil a oblékl si svůj oranžový hábit a masku z vřískotu. Dobře, uznává, lhal Shikovi o tom že už jinou nemá ale přece nebude nosit ťamanku... Naruto pokrčil rameny a vydal se za ostatními anděli. Postupně tam začali přibývat lampičky a holky po nich za chvíli vyrazili. Sakura, Temari, Tenten, Hinata a ani Ino tam nesměla chybět. Všechny se u toho báječně bavili ale Tenten to moc nebavilo. Jen znuděně sledovala lampičky a pak až začla sledovat osvícené šipky na zemi které byli naprosto k ničemu a tak zabočila do jiné vyšlapané kukuřičné cesty a rozhodla se to tu pořádně prošmejdit. Najednou ji ze zadu někdo chytil za rameno.
"ÁÁÁÁ!" Zakřičela a otočila se na dotyčného. Pak to samé... "Áááá!" Křičela a ta dotyčná osoba začla ječet s ní. A o to horší bylo když to mělo tu hnusnou masku z toho filmu. Pak se ten někdo začal šíleně smát a báječně si užíval jak z něj Tenten málem zinfarktovala.
"Sakra... chceš abych dostala infarkt?!" Zakřičela na něj a i když ji na tváři hrál pobavený úsměv tak setřásla jeho ruku a pak se mu podívala do jeho levandulových očí podle kterých identiikovala toho smolaře který ji tak vystrašil.
"Neji..." Dořekla a zamračila se na něj. Neji se i přes masku na ni podíval a pak se znovu zasmál.
"Hm... poznalas mě, nemáš být s holkama?" zeptal se jí ale Tenten jen zakroutila hlavou.
"A co ty? Anděli? Nemáš být s ostatními?" Zeptala se na otázku otázkou. Neji jen zavrtěl hlavou.
"Ne ne, my jsme tu rozestavění..." Usmál se na ni a postupně si prošlapovali svoji cestičku kukuřičným polem.
"A to nás s tím spíš vystrašíš než navedeš do magické atmosféry ne? A ke všemu si začal ječet se mnou....tohle ti nedaruju!!" zakřičela a bouchla do něj pěstí. Na tváři měl pobavený výraz a hnědovláska na tom byla podobně. Sníh jim vesele křupal oboum pod nohama...
"Ale no tak snad to nebude tak strašný...vím já to Narutovi taky říkal ale máš vidět Shikamara..." Rozchechtal se Neji.
"Co? Co má??" Byla hned zvědavá dvoudrdolatá. Zvědavě se na něj podívala a on si sundal kapuci ale masku stále na obličeji.
"No ten má jakousi ženskou s červenýma líčkama... Kdybys ho viděla..." Usmál se na ni a tenten přivřela oči.
"Já chtěla vidět jen tebe..." Zašeptala tak že se ani sama neslyšela a vážně nechtěla aby ji on slyšel... Chvíli kráčeli mlčky...
"Není ti zima?" zeptal se až se hnědovláska podivila jakým milým hlasem to řekl. Jen zakývala hlavou v negativní odpověď.
"Neměl bys už jít na stanoviště?" zeptala se ho a on si konečně sundal tu masku.
"A co když se mi nechce?" Zeptal se a přiblížil se k ní. Tenten raději zrychlila ale on ji napodobil.
"Hm... a co chceš dělat? Je večer, tma jak pytli... čirá nuda...." Protáhla se a zastavila. Pak se podívala na oblohu kde jasně zářili hvězdy a nebyl tam jediný mráček ze kterého by mohlo
začít sněžit... Tenten si povzdychla... Nebavilo jí to tady a o to víc v přítomnosti jejího milovaného ale on o tom naštěstí neví, protože kdyby věděl tak si je jistá že by ji odmítl... Zadívala se na něj a on se koukal dopředu... Pak se podíval do jejích čokoládových očí a ona uhla pohledem. Pak k ní přišel blíž a jasně se jí podíval do očí.
"Proč se chováš tak jak se chováš? Proč se chovám jak se chovám?" Zeptal se jí na úplně nesmyslné otázky. Hnědovlasá uhla pohledem.
"Jak to mám vědět..." Vzdychla a vzdorovitě se mu podívala do očí. On se usmál a pak vzal její tvář do svých dlaní.
"Já to taky nechápu..." Usmál se a vzápětí přiložil jeho rty na ty její. Jejich rty se setkali. Pak se od ní odpojil a podíval se jí do očí které na něj třeštila. Usmál se na ni a pohladil ji po tváři.
"Nedívej se na mě tak protože ani já nevím proč jsem to udělal... i když jedna možnost tady je a budu moc smutný když to nezaakceptuješ..." Smutně se na ni podíval a ona na něj ještě chvíli třeštila své oči,pak se zářivě usmála a ověsila se mu okolo krku. Silně ho objala a začala se smát. On se začal smát spolu s ní
a silně se objímali...
"Miluju tě..." Smála se a on jí to oplácel.
"Taky tě miluju..." Smál se stejně jako ona a pak jí znovu políbil... "Neměli bychom se vrátit?" Zeptal se jí a ona jen přikývla a otočila krok...
"Neji? Ty víš kudy vede cesta?" zeptala se ho a on se podrbal na svých dlouhých vlasech.
"Ne? Co takhle sledovat stopy?" Zeptal se jí a ona jen přikývla. Ale když zjistila situaci...
"Jsou zasněžené..." začala se šíleně smát a svalila se do sněhu.
"Nemám raději zavolat na psychinu?" zeptal se jí a ona po něm hodila sněhovou kouli. Pak se postavila a oprášila si bundu spolu s kalhotami. Pak se chytla Nejiho za ruku kterou ji nastavoval ale dlouhovlasý netušil že ho za ni zatahá a začne běžet. Chudák hnědovlásek hodil hubu a odměnou mu byl smích jeho nynější přítelkyně. Neji si setřel sníh z obličeje a následně hodil kouli po Tenten a div že jí to nestrefil do pusy. Nakonec cestu po dlouhém bloudění v noci našli a úspěšně dorazili domů. Neji Tenten doprovodil domů a předtím než se rozešli svými cestami se sladce políbili...
___________________________________________________
Snad se líbilo a teď je čas na vaše názory :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiori Itachi Kiori Itachi | Web | 20. prosince 2010 v 19:36 | Reagovat

áá O.o kráásnéé ^^ opravdu moc *.* užasné, užasné ,užasnéé ^^ (ted hrabe me) :D opravdu moc povedene.. Tenten a Neji ^^ to by se melo realizovat! ^^ Krasne.. Taky mam rada zmrzku i v zimě xD vůbec mi to nevadí xP Krásný závěr ^^ nejlepší "Chudák hnědovlásek hodil hubu a odm.." :D nadherne ^^ :D jysem si to uplně živě představila xP Ps: neceš spřáteliit? ^^ mě se tu opravdu hrozně moc líbí.. tedy pokud ceš ^^ Byla bych opravdu moc rada :]

2 Neri-sama ^^ Neri-sama ^^ | E-mail | Web | 20. prosince 2010 v 19:53 | Reagovat

roztomilý..po dnešnim šoku na konci anime nabari no ou to zahřeje u srdce :D a hezkej new dess ^^

3 Kiori-chan ◘Affí◘ Kiori-chan ◘Affí◘ | Web | 20. prosince 2010 v 19:54 | Reagovat

^^ okís, tak mi písni prosím, co si budeš přát na diplomek ^^ Jsem hrozně moc rada, arigatoo ^^

4 Kiori-chan ◘Affí◘ Kiori-chan ◘Affí◘ | Web | 20. prosince 2010 v 20:16 | Reagovat

:D Ty jsi takovej kůň! :D Z tebe nemužu ^^ Jasně.. nevadí ^^ cokoliv.. třebas Kanamiho s Yuuki ^^ z Vampire Knight xP :D To víš.. občas mě chytne taky něco jinyho jež naruto xD ^^ okís.. hodím ti tam něco z Naruta? ^^ máš rada ně? ^^ A jedeme do Brna! :D :P zabal si to nejduležitější a jede se! :D :PP

5 Kiori-chan ◘Affí◘ Kiori-chan ◘Affí◘ | Web | 20. prosince 2010 v 20:30 | Reagovat

:D Hihi xD Mě taky pořád nějak přezdívali xD furt se křenim.. asi budu jako ty xD Jsem hrozně ulítla xD takovej malej retard? ^^ :D ne.. ja se pořád jenom křenim.. ja za to nemužu,, sjem se tak asi narodila xD nebo ja nevim.. xD Všichni se pořád divěj, že mam pořád dobrou naladu xD no to ja sice mám, ale doma je to nedkx des >.< :D čoveče.. mělybychom si vytvořit nějakou soukromou diskusi :D Ti tu odepisuju pod tak krásnou povídku ^^ no není to škoda? ^^ Máš fbís? :)) Nebo icko? ^^ :D vypada to na dýl ^^ no tak já ti klidne na doúlomek hodím něco z toho tvého oblíbeneho ^^ jde se na to :P

6 Kiori-chan ◘Affí◘ Kiori-chan ◘Affí◘ | Web | 20. prosince 2010 v 20:38 | Reagovat

hih xD okís ^^ přidala jsem si tě ^^ (takový to, co se nazýva Namí a pokračuje to Medvídek Ploutrvičková) :D to jsem já, hlavně se prosímtě neleknííí ^^:D nerada bych vyděsila svým vzhledem sve nove Afísko ^^ :D

7 Charley Charley | Web | 20. prosince 2010 v 21:52 | Reagovat

nádhera....

8 Eve-san Eve-san | Web | 20. prosince 2010 v 21:59 | Reagovat

KráSnééj dess!!:))

9 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 22. prosince 2010 v 11:39 | Reagovat

Krásne XD bolo to fakt super !! len nechápem prečo sakra to nie je také ako keby si písala o Sasusaku! ako nie že by si ty písala inak , to ja to vnímam inak!!! jednoducho na Sasusaku niečo je... ale je fakt , že neji a tenten v narutovi by spolu na 100 pro mali byť.

10 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 22. prosince 2010 v 15:32 | Reagovat

Měla jsi tam přidat ještě nějaké reakce na Shikamara, to musela být prdel, jen ta představa

11 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 25. prosince 2010 v 13:50 | Reagovat

jejo :-)

12 Eleonor Eleonor | Web | 1. prosince 2013 v 16:43 | Reagovat

Opravdu moc hezké. Nejimu a TenTen by to strašně slušelo :-). Prosím koukni na můj blog :-)

13 Adís Eliadora Adís Eliadora | E-mail | Web | 14. února 2015 v 10:21 | Reagovat

Yáá!! :3 Jak sem na netu hledala povídku na pár NejiTen , tak sem narazila na tuto :3 Nádhera! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama