Akatsuki za prací... 1

3. dubna 2011 v 16:51 | Ufonek |  Akatsuki za prací
Tákže... na tomhle zločnu se podílely : Tarei (moje maličkost xD) Kata-chan a Akane-chan která nemá blog ;) A psali jsme to na zápase... (2x jsme prohráli a 1x vyhráli a udrželi jsme se (díky Jashinu) v Béčku! XD) tak je to kratičké a na příštích zápasech chceme zase psát takže se těšte! ;) Příjemné počtení!
Varování: Vyvolává záchvaty smíchu xD


Jednoho dne se náš milý blonďáček probudil. Vzal si do rukou noviny a svolal ostatní válečníky.
"Pánové, naše spotřeba toaletního papíru je příliš vysoká na naše příjmy a proto si budeme muset nějak přivydělat." A práskl novinami o stůl.
"Vyberte si brigádu vyhovující vašemu charakteru a vaším zálibám." Poručil Deidara a v té chvíli se zdálo jakoby byl vedoucí Akatsuki. Samozřejmě se do toho jejich pravý šéf aktivně zapojil a jako první šáhl po novinách.
"A proč bychom si museli zrovna MY přivydělávat když ty jsi svým nedávným průjmem spotřeboval veškeré naše zásoby a vzal sis můj oblíbený s kytičkama!!!" Zahuhlal na něj.
"Ale kytičkovaný byl můj..." Zafňukal Zetsu a raději se k tomu nevyjadřoval, protože cítil hádku. Deidara se hned musel obhájit...
"Nějakej vůl mi totiž nasypal do jídla projímadlo,že Hidane?!"
"To byl rituál pro Jashina, měl jsem někoho přivést k šílenství." Pokrčil Hidan s nezájmem rameny.
"To nebyl rituál pro Jashina, to byl rituál pro záchod." Poznamenal leader...
"Dost už nehádejte se! Z toho koukaj velký prachy a ne jenom na toaletní papír, z každé výplaty odevzdáte 10 % do Kaku...Teda do našeho fondu." Rozsvítilo se Kakuzovi v očích.
Všichni se sápali alespoň po kousku novin a zvědavě pokukovali po všech možných i nemožných pracích. Po chvilce už měli všichni vybráno.
"Tak a jdeme na pohovor, Konan nám mezitím uvaří..." Usmál se Pein
"Jak uvaří?!" Podívala se na něj rozhořčeně Blue.
"No prostě nám uvaříš a tečka!" Řekl to ještě s klidem oranžovohlav.
"No to víš že jo...vypumpuju záchod..." Zamumlala potichu spiklenecky Konan a raději odešla.
"Sraz tady v sedm hodin." Zavelel Pein a zmizel.
První se vypravil Sasori protože si kupodivu nejrychleji nageloval a načesal a uhladil vlasy. Pohovor do loutkářství. Sice nebyl nic moc, ale práci kvůli nedostatku dobrovolníků dostal.
"Žjůůů...super ale nejsou tu loutky." Porozhlížel se kolem Sasori...Když něviděl nikoho kdo by mu to tady představil tak si jen ďábelsky a pro sebe zamumlal.
"Tak si nějaké udělám..." Zamyslel se...
Mezitím si Zetsu zašel do květinářství¨. Ihned při vstupu ho zarazili zahradnické nůžky.Obešel je co největším obloukem, aby mu něco neufikly. (cituji kámošku: "nebo aby ho nepřefikly" XDD)
Vstoupil dovnitř a cétil se jako v ráji.
"Tolik rodinných příslušníků." Rozplýval se.
"Á vy jste tady na tu výpomoc, mám pravdu?" Usmála se na něj paní za pultem s květinovým kloboukem. Zetsu k ní vzhlédl a jakmile spatřil usušené kamarády ztratil k ní důvěru, zachvátil ho totiž strach, že ho taky usuší.
Deidara se za chvíli dostavil do keramické dílny. Vedoucímu předvedl svůj um a ten ho okamžitě přijal. Pustil se do výroby mnoha váz a zcela automaticky přidal i svoji výbušninu.
"No.. jde vám to dobře." Podpořil ho v tom vedoucí ale to ještě nevěděl co se stane...

Itachi se zaloudal na kabaret, že bude klamat lidi se svýma očima pod černýma brýlema.
"Ehm..." Zaklepal černovlásek na čepičku vedoucího.
"To jste vy? Ten nový hypnotizér?" Zeptal se ho na dvě otázky zaráz šéf kabaretu.
"A-ano." Zamumlal a k tomu přidal jemné přikývnutí protože nečekal zrovna postavení hypnotizéra. Napochodoval na jeviště a podíval se divně po očekávajících lidech kteří čekali co bude dál. Spatřil jednu dívku která na něj čuměla a její tvář zdobil široký úsměv, na zubech měla rovnátka... Itachi měl na chvíli pocit že ty očí jí snad vypadnou...
"Tak tenhle holomek má zpívat tu operu?" Zasmál se chlap který seděl v první řadě.
"Zpívat...? Operu...?" Vykulil oči jako ta holka a začal ladit své nadané hlasivky primitivním cvičením podobné "na na na na nana náááá"
"Na na nana nááá" Krákoral Itachi.
"Hej?! Kdopak tady tak ječí?" Zeptala se režisérka a Itachi se podíval že to on nic neudělal a začal znova...

Kluk s oranžovou maskou podobnou pomeranči se dopajdal do hračkářství ve kterém měl teda pracovat.
"Dobrý den." Řekl svým roztomilým hlasem a lépe si nazul své botky s Barbie.
"Dobrý... vy jste ten brigádník že? Budete nám dělat dobrou reklamu, jak vidím Mariposa že?" Zeptal se když se podíval na Tobiho roztomilé polobotky.
"Néé.. to není Mariposa!! To je přece ta druhá.. ta lepší která svítí!" Začal mu tam dopodrobna vysvětlovat její dějiny až vedoucímu šla hlava kolem. Poté se Tobi s radostí navlékl do kostýmu jednorožce.
"Ale tu masku by sis měl sundat." Poznamenal
"Néééééééééééééééééééééééééééééééééé!" Zakřičel a nahrnuli se mu slzičky do očí. "Já budu tajný jednorožec s maskou víte..."
"To není špatný nápad! Můžeme dělat nový model neohroženého jednorožce který proráží krajiny horem dolem a má všude úspěchy! Poté možná budou mít rádi takovéto vytrvalé bojovníky i kluci." Zasnil se prodavač a Tobi mu jenom na znak souhlasu předvedl Gaiův postoj...

Jashinista dostal brigádu na farmě a bylo jasné, že tam okamžitě zamířil. Pyšně nesl svou kosu na rameni a připadal si jako král...
"Á tady jste! Už jsem se po vás sháněl. Vypadá to že jste zkušený máte dokonce vlastní kosu!!" Zaradoval se farmář a podíval se na model který nikdy v životě neviděl.
"Jo spešl tří-čepelá s tím se dobře sekají hlavy." Usmál se
"Hlavy? Snad tráva ne?" Zeptal se zmateně.
"..." Na tomu vážně Hidan neměl co říct a raději se odebral na pole. Když uviděl strašáka na vrány ta kmu okamžitě setl hlavu.
"Teď krááálovnou jsem jááá" Zaspíval si..."Eh... teda králem." Podrbal se na hlavě a poohlédl se kolem. Co plaším vždyť mě nemohl nikdo slyšet...Zamyslel se a pokrčil rameny. Poté šel vesele sekat dál.

A pracháč se samozřejmě nechal najmout u švadleny...

CO se stane Kakuzovi?
Jak to bude pokračovat?
Dozvíte se v příštím díle! (pokud nějaký bude ale nepochybuju xDD)
_____________________________________________________
Nestalo se vám nic? žijetee? XD jestli jste schopni tak vyjádřete svůj názor XD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 5. dubna 2011 v 6:52 | Reagovat

Pánové, naše spotřeba toaletního papíru je příliš vysoká na naše příjmy a proto si budeme muset nějak přivydělat... Já se řezala smíchy XDXDXD

2 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 5. dubna 2011 v 14:07 | Reagovat

maju VEEElmi zaujimave problemy XDDDD Toaletny papier ^^

3 Dell Dell | E-mail | Web | 5. dubna 2011 v 16:36 | Reagovat

no teda....já už se nemůžu ani pořádně nadechnout, jak mě bolí břicho ze SMÍCHU!!!!!Suprová povídka!!!Skvěle jsem se bavila... :-D  :-D

4 Atali a Kush Atali a Kush | Web | 8. dubna 2011 v 22:36 | Reagovat

válí se po zemí

5 Hikari Hikari | Web | 26. dubna 2011 v 18:55 | Reagovat

:D :D :D výbornéééé

6 Žanda Žanda | 1. října 2011 v 13:03 | Reagovat

Ahoj .... musím ti něco říct :) ...  ♥ Asi sem se zamilovala do tvého blogu ♥ :D    píšeš dobré povídky už se těším na další díl ... I 14. díl doteků noci :D Já taky píšu, ale blog nemám tak si píšu jenom tak ze srandy pro sebe .... :) :)  a k dotekům n.   .... krásný fakt ;) Saske taký svatoušek tam :D Sasukeho teda moc ráda nemám , ale ten tvůj příběh mě dohání k šílenství ! :D

7 Rocky-chan Rocky-chan | Web | 29. října 2011 v 10:32 | Reagovat

Krásná povídka!!!Děláš úžasný povídky a máš opravdu nádherný blog.Určitě hezčí než mám já.A už jsem četla skoro všechny tvoje povídky a musím uznat že máš opravdu talent.... :-P

8 hynyty sarah hynyty sarah | 19. dubna 2012 v 15:56 | Reagovat

Hůůůůstýýýý!!!!!!!!!FAKT LEGRAČNÍ! jojo!

9 kiki23 kiki23 | E-mail | Web | 21. dubna 2012 v 16:34 | Reagovat

no coment :-D  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama