Doteky noci...2. Kapitola

13. dubna 2011 v 19:46 | Ufonek |  Doteky noci
Táák a máme tu další díl protože mě navštívila múzena při písničce "Som na tebe závislý" a já prostě musela psát a psát! :D Tak tady to máte, snad se bude líbit :)

"Bože já mám dost... dnešní trénink byl dobrej!" Smála se Hinata na celé kolo.
"No... možná pro tebe..." Řekla pošramocená Sakura a mnula si rány které jí tam uštědřila Karin. Však jí je taky pěkně vrátila!
"Hele, škoda že si zůstala v tom nejhorším družstvu..." Posmutněla také modrovláska.
"Nemusíš se přetvařovat, je dobré že sis to užila aspoň ty..." Promluvila schovívavě a pak už jen mlčky došli na pokoj. Sakura nevěděla proč ale začínala to tu čím dál tím více nemít ráda... teda tady nemít ráda.. tyhle lidi nemít ráda!!
Na oběd se jen tak tak dobelhala a k Narutovi a Sasukemu se jí sednout ani za mák nechtělo proto si aji s Hinatou která ji následovala sedla ke stolečku kousek od nich. Chtěla mít alespoň na chvíli od všech pokoj!
"Proč jsme si nesedly za nimi?" Zeptala se Hina a přes rameno koukala Sakuře na blonďáčka.
"Protože už mě Uchiha pěkně štve a to je ještě slabý slovo!!"
"Ale Saky.. třeba to bude tím že ho ty provokuješ."
"Já že ho provokuju?! Já?! Já mu nic nedělám to on do mě věčně rejpá!" Rozkřikla se
"Saky klid..." Snažila se jí uklidnit Hinata ale moc jí to nepomohlo...
"Já se nechci uklidnit..." Řekla a naštvaně vstala. Praštila podnosem o zádej stravy a nakvašeně odešla. Dupala na všechno co jí přišlo pod nohu a to momentálně byla černo šedá zem.
Bože co si ta Hinata o sobě vůbec myslí?! Ale Hina... Co si Uchiha o sobě vlastně myslí?! Já za to nemůžu že je tak neinteligentní a musí do všech hned rýpat... Po těchto myšlenkách si hlasitě povzdychla. Došla na pokoj a protože teď měla ještě hodinu a půl volno do dalšího tréninku tak se jí nějak moc nechtělo nic dělat. Svalila se na postel a začala přemýšlet tak různě o lidech... o Uchihovi.. o Narutovi který jí byl velice sympatický... ale také o své nejlepší kamarádce Hinatě která se jich tak zastávala...

Mezitím:
"Hele nevíš proč si Sakura s Hinatou nesedly k nám?" Zeptal se Naruto Sasukeho.
"Třeba už je to s tebou nebavilo..." Odvětil.
"Jak se mnou? Snad s námi ne?"
"Já jsem se toho skoro vůbec neúčastnil takže mě ani nepočítej... já nikdy nechtěl aby s náma seděly. Jsou to jen pipky od vedle."
"Sasuke ty tomu ale vůbec nerozumíš. Sakura je super... a Hinata.. je prostě Hinata... ale jedno mi už leze na rozum. Už vím proč si do Sakury tolik rejpal... Tys jen prostě nechtěl aby tady byla že?!" Vykřikl na něj.
"No jasně, já jsem nikdy nepotřeboval holky k životu.. Jsou jen starost."
"Jaká starost.. jsou to něžná stvoření a pravým názorným úkazem je Hinata."
"Hele... jestli máš ještě něco na srdci tak mi to klidně řekni.. mě to srat nebude." Ušklíbl se na něj.
"Sasuke já jsem si nemyslel že seš takovej hajzl!" Práskl podnosem o stůl a odešel.
Jakoby mě to někdy zajímalo... Ušklíbl se pro sebe Sasuke ale pak začal o trochu více přemýšlet.. a došel k závěru že to posral.


U drben...:
"Hele Kin, ta Sakura je úplná pizda.. snaží se zapůsobit na Sasukeho! Vidělas jak se k němu vtírá?!" Řekla naštvaná rudovláska a za chvíli měla barvu jako její vlasy.
"Jo taky si myslím.. ale koukej jak má ještě růžové vlasy..." Poznamenala.
"Asi si hraje na panenku Barbie..." Vymyslela si a Ino jen přitakala. Ostatně ona byla s nimi.

Sakura mezitím dopřemýšlela a Hinata přišla do pokoje. Jakmile spatřila Sakuru jak tak bezducha leží na posteli trošku zesmutněla.
"Promiň." Šeptla směrem k ní. Ona se na ni dlouze zadívala a pak jen pohodila hlavou.
"To je v pořádku.. to já jsem strašná...Nechápu jak někdy můžu tak vyletět.. promiň, jsem asi moc cholerická." Smutně se usmála.
"Né Saky, ty jsi naprosto úžasná a máš pravdu. Sasuke byl k tobě opravdu hnusný a já jsem se jich ještě zastávala. Tohle by neměla dělat nejlepší kamarádka. Teda pokud mě tak ještě bereš." Vzhlédla k ní jak ke spásné.
"Ovšem! Ty trdlo!" Křikla a objala ji.
"Jo nevíš co! Když máme ještě tu třičtvrtě hodinu.. Co kdybychom šly dobýt síly do bazénu? Slyšela jsem že ho tady mají.. A myslím že by nám to udělalo dobře." Zasmála se ale to ještě netušila že úplně stejný nápad dostal i Sasuke jak to vynahradit blonďáčkovi.
"Ovšem že!" Zajásala a navlékla si plavky. Přes sebe ještě uvázala ručník a mohlo se vyrazit. Její zelené plavky jí opravdu slušely už proto že měla tak krásně zelená očka.
"Vyrážíme!" Zakřičela Hinata v jejích levandulových plavkách a vyrazily.
Jakmile došli na bazén tak se rozhlédly a jejich tvář zřela krásný úsměv. Sakura se rozběhla a okamžitě skočila do bazénu šipku. Pak jí ale někdo praštil nohou...
"Au..." Vynořila se s bolestí hlavy. "Nemůžeš dávat pozor?!" Zakřičela na dotyčného a koukla se do hříšných černých očí.
"To bych měl říkat spíš já! Koukej se kam vůbec skáčeš! Ty jsi tak nepozorná!" Vynadal jí Sasuke a odplaval.
"Bože..." Zaúpěla Sakura a raději se potopila a počkala než připlave Hinata. To teprve začala ta pravá legrace. Stříkaly přes sebe vodou co to šlo a pak někdo zakry modrovlásce oči.
"Ahoj krasavice." Ozvalo se za ní a zjevil se blonďáček.
"Ahoj Naruto..." Pípla Hinata a celá zrudla.
"No nazdar..." Pozdravila né příliš šťastná Sakura protože jí dokonale zkazil náladu tím že opět uviděla mladšího Uchihu vyjímajícího se za ním.
"Co se stalo? Chtěl bych si s tebou promluvit, můžu?" Zeptal se jí a ona zavřela oči.
"Nic se nestalo..." Odsekla mu.
"Saky..." Zašeptal posmutněle a podíval se jí přímo do očí.
"Ježiš nechte mě už všichni bejt! Nic se nestalo! Všechno je jako při starém!" Naštvala se, vylezla z bazénu a odešla. Další zkažený okamžik! A Naruto si to chtěl s ní jenom vyříkat.. však k ní dneska večer přijde na pokoj ať se jí to líbí nebo ne.

Odpolední trénink byl už v pořádku. Hinata a Sakura hrály proti Sasukemu a Narutovi takže to bylo celkem v pohodě... Akorát je trošku štvalo že se k nim řadila i Karin která jim to tam jako na potvoru kazila protože s nimi nechtěla být. Ostatně ony s ní taky ne takže byla pěkně trapná s tím o co se tam snažila. Protože pokaždé když Sakura skočila jako na smeč tak do ní Karin schválně strčila nebo jí nastavila nohu.
"Saky měla bys to začít nějak řešit." Upozornila Hinata Sakuru když skuhrala jak jí bolí kotník.
"Ne to je do-au-brý."
"No to teda není dobrý když vidíš jak tady zápasíš s tou nohou! Určitě s ní něco máš! Pojď aspoň na ošetřovnu dřív než ti to opuchne!" Snažila se jí marně přesvědčit Hinata.
"Už jsem ti řekla že je to v pořádku!" Křikla na ni ale Hinata si nedala říct a stejně silou dotáhla Sakuru na ošetřovnu kde jí naordinovali vykloubený kotník.
"Já ti říkala že to bude něco většího." Koukala na ní Hin a pomocně jí přidržovala aby ty schody vůbec vyšla.
"Nenávidím ty kdo vynalezli schody, ale miluju ty kdo vynalezli výtahy, a nenávidím učitele že ho tady ještě nezavedli!!" Povzdychla si růžovláska a zbytek cesty nějak přetrpěly.
Když se Sakura svalila opět na postel tak si hlasitě povzdychla... takhle nebude moct hrát. A to maj večer ještě jeden trénink- noční. To se bude muset omluvit...
"Saky, pojď to začít řešit!" Domlouvala jí Hinata ale ona byla tvrdohlavá a nebude bonzačka že?
"Né! Říkám ti že jsem v pohodě! Prostě mu něco řeknu a budu se na vás koukat, ostatně je to možná lepší než hraní s těma pakama..." Povzdechla si a Hinata raději už nic neříkala, stejně ona to nepůjde říct nikomu takže je to jedno.
Večerní zápas byl opravdu bombový už od pohledu. Všude svítila světla a venkovní hřiště bylo jasně osvětleno.
"Pane trenére... já... spadla jsem ze schodů a vyvrtla si kotník tak-"
"Chápu nemůžeš cvičit, no okej, budeš na nás koukat." Vyšel jí vstříc a Sakura byla ráda že to nebyl nějak extra dlouhý rozhovor.

"Á hele kdo dorazil, flákač!" Zasmál se škodolibě černovlásek a koukl na Sakuru sedící na lavičce.
"Jo jasně, myslíš že s tímhle se dá něco uhrát?" Setřela ho a ukázala mu obinadlo.
"No když v to budeš věřit tak je to jasné že jde, já bych to třeba dokázal. Protože volejbal je pro mě důležitý, jak vidím tak pro tebe moc ne." Řekla a hodil lob do zdi nad Sakurou.
"Nemůžeš dávat krucinál trochu pozor?!" Křikla po něm.
"Bojíš se co?" Ušklíbl se mladší Uchiha.
"N-ne.. jenom jsem se lekla, navíc co kdyby ses netrefil?" Řekla už trochu víc s klidem.
"Já se trefím vždycky."
"No to ti tak věřím, myslím si že jsi úplně k ničemu a neumíš nic." Pronesla svůj názor ale Sasuke se nenechal zastrašit.
"Ale prosim tě, to ty nic neumíš že nechceš riskovat potupu a raději se flákáš a vymlouváš se na kotník." V tom Sakura vypěnila, zvedla se a chtěla se rozběhnout po Sasukem ale noha jí to nedovolila a upadla. Sasuke byl pohotový a chytnul ji.
"Um... díky..." Zamumlala když byla těsně hlavou u jeho tváře protože jí chytil pod paže.
Sasuke nic neříkal a raději odvedl Sakuru na lavičku. Poté už se konečně dali do hry. Hinata skončila s Narutem a společně hráli proti týmu Sasukeho který byl ve vedlejším družstvu spolu s Karin která z toho byla celá pryč.
"Sasíííí! To byl krásný smečík!" Rozplývala se a střapatila mu hlavu. V tom Sakuru něco napadlo...
"Tak co Uchiho? Necháváš se rozmazlit?" Usmála se na něj šibalsky a on po ní střelil pohledem.
"Né, ale relax je potřebný ne?" Oplatil úsměv a odehnal od sebe rudovlásku která ho nechtěla nechat jít. Sakura z toho měla dobrý pocit. Konečně ho dostala. Po zbytek setu koukala na Naruta s Hinatou jak jim to spolu skvěle jde a jednoho si všimla. Že ona si toho nevšimla hned na začátku! Vždyť ona se do Naruta zamilovala! Pro sebe se usmála a poté koukla na Sasukeho, když zjistila že se na ní také dívá tak neuhnula, protože uhnout znamená prohrát a že on se na ni vydržel koukat sakramensky dlouho a kdyby druhá strana nepodávala tak by se snad od ní neodtrhl vůbec!
"Mám!" Křikl a už se dostával nohama pod balon.
"Já!" Křikl nahrávač Shino a nahrál zpátky Sasukemu který si mezitím odstoupil. Sasuke, což Sakura musela uznat, dal opravdu dobrý smeč který ale nijak neohrozil Kibu který to na druhé straně vychytal bagrem.
"Voláme si!" Připomněl Kakashi a koukl se na Sak. "Kolik to je?" Zeptal se jí a ona si vzpomněla že zapomněla počítat!
"Ehm... 23:15!" Vymyslela si hnedle stav aby ještě nedostala vynadáno a rychle přeříkala nějaké číslo kterému by mohl alespoň trochu uvěřit a na její štěstí se tak stalo! Jen se na ni prozíravě podíval a odešel srovnat a spočítat ostatní balony.
Sakura si natáhla nohu a koukala na zbytek zápasu. Vyhrál tým Sasuke protože ty body dali tak neskutečně haluzácky typu na dva nebo dokonce i na jeden! Ale přece jen to vyhráli s tím už se nic nenadělá.
"Sakyyy!" Usmála se na ni zeširoka Hinata a hned po ní i blonďáček.
"Hin, hráli jste skvěle!" Musela je pochválit a zazubila se na ně též.
"A my jsme nehráli fajn?" Udělal na ni Sasuke smutná očička a ona se podivovala jak se Sasuke dokáže z jedné chvíle změnit na druhou. No zkusila přistoupit na jeho hru.
"Pane Uchiha, ne vy jste hrál vůbec nejhůře z celého týmu!" Zlobila se naoko trenérsky.
"Ale... vždyť já jsem byl hodný.. nedělal jsem skoro žádný rámus a volal jsem si."
"Vždyť říkám že jste si vůbec nevolal a řval jste jako hulvát, tady mi to jenom potvrzujete." Stála si za svým.
"Áááá!Mě se asi něco stane!" Smál se a chytnul růžovlásku kolem ramen. Ona se tomu samozřejmě hned podivila.
"Hele, nestalo se ti něco?" Mluvila teď naprosto vážně.
"Co by se mi mělo stát?" Ptal se stále s úměvem na rtech a pro podivení byl upřímný.
"No, že se ke mě chováš tak nějak... normálně?"
"Co? Moc ti to vadí, nebo si mám z tebe zase vystřelit?" Zeptal se..
"Né, já jen-"
"Hele, nebýt mě tak sotva chodíš!" Připomenul jí a Sakura si říkala že musel mít nějaký speciální důvod a úplně zapomněla na tu nohu!! No jo, Sasuke by se takhle nemohl změnit, to by byl moc velký zázrak. A pozbytek cesty koukala na Narutova záda protože šel pře nimi. U jejich pokoje ji Sasuke pustil a zase měl ten zakaboněný výraz, Sak se ho rozhodla trošku pozlobit.
"Hele, ty máš výraz jak moje matka." Usmívala se
"Johó dokážu napodobit tvoji mamku," zajásal "fakt strašně vtipný.." Odbil ji a zašel do pokoje.
Sakura se hodila na postel a vdechla do svých plic trochu vzduchu.
"Dneska to byla pohoda co?" Zeptala se jí Hinata a odskočila si do sprchy.
"Jo hlavně když jsem se jenom koukala a Uchiha mi vynadal do flákačů." Zakoulela očima.
"Ale pak jste se k sobě nějak měli." Zachichotala se modrovláska a Sakura udělala opět stejný obličej.
"Ale no tak, prober se! Hodíte se k sobě!" Ujistila ji a Haruno vyskočila na nohy.
"Cože?!" Křikla po ní až se to ozvalo celou budovou.
"Jste spolu sladcí.." Usmála se na ni a tentokrát před ní utekla pod proud teplé vody. Ach jo.. ale co když ona mluví pravdu? Zeptala se sama sebe. Ne to je blbost, Hinata kecá :-) Usmála se pro sebe a raději si vzala do rukou knížku. Prolistovala pár listů a když zjistila kde skončila stejně se jí do "Zeměplochy" nějak moc zažírat nechtělo. Obvykle jí tyto fantasy bavili ale musela myslet pořád na to jak se Sasuke dneska choval. Bylo to opravdu zvláštní... Že by to bylo jenom kvůli té noze?? Sama nevěděla a odpověď raději ani vědět nechtěla.
V tom se ozvalo na dveře ťuky ťuk a Sakuře nezbývalo než otevřít protože Hinata se sprchovala.

"Kdo ruší?" Zeptala se tradiční větou ale na tváři jí zářil úsměv.
"To jsem já!" Usmál se blonďák a koukl do jejích zelených očí.
"Ahoj Uzumaki, copak potřebujete?" Zahrála si opět na kantora.
"Víte, já bych vás potřeboval stáhnout k nám na pokoj." Blýsklo mu v očích.
"To snad né snad vám neharaší..." Pobaveně se zhrozila.
"Ne hele Sak, nechtěli byste pak aji s Hinatou přijít k nám na pokoj? Potom až tak kolem večerky, bude tam sranda, pozvali jsme ještě pár lidí abyste je lépe poznali a tak. Bude se hrát hádám aji flaška nebo tak něco. Počítám s váma holky..." Usmál se.
"No tak možná by to šlo, ještě se pak zeptám Hin jo?"
"Okej." Řekl, zavřel dveře a v tu sekundu vyšla modrovláska ze sprchy s ručníkem okolo těla aji na vlasech.
"Kdo to byl?"
"Ále Naruto, ptal se nás jestli bychom pak šli kolem večerky na pokoj, lépe bychom se poznali a zabavily se, co ty na to?"
"No.. když já nevím..." Zrudla až po kořínky vlasů.
"Jo to jsem ti chtěla říct!"
"Poslouchám tě." Odlepila oči od země a vyměnila barvu rajčete za barvu člověka.
"Že ty jsi do Naruta bouchlá?" Zeptala se jí.
"No..."
"Nemusíš to skrývat, jsem tvoje kamarádka nebo ne? Neboj nebudu to nikde rozhlašovat."
"Jo jsi, miluju ho.. já nevím co mám dělat!" Skryla tvář do dlaní.
"Tak za prvé se musíš odvázat a ukázat mu že u něj máš šanci."
"Ale co když mě nebude chtít?"
"Ale prosím tě... všechno ovlivňujeme myšlenkami, vyšle to takový obrovský impuls do celého vesmíru který řekne "tvé přání je mi rozkazem" a ať už to chceš nebo né tak se to stane, přivoláš to chápeš... Takže zkus místo "Nebude se mnou chtít chodit" tak dej "vztah" a uvidíš že za nějaký čas se to určitě stane! Já tomu věřím!" Usmála se na ni.
"No.. ale stejně.. já nevím..."
"A za druhé si musíš věřit!" Ukázala opět své zuby a koukla na ni. Poté praštila očima po hodinkách a zjistila že za chvíli bude půl desáté, v deset večerka, takže aji ona by se měla začít připravovat aneb osprchovat se. Sice nemá co smýt ale je dobré být čistá ne?
Sakura, je známá svým zpěvem proto je jasné že si zase zpívala... Náhodou šel kolem černovlásek a na chvíli přilepil ucho ke stěně. Poté se uchechtnul a zaklepal na jejich pokoj. Tentokrát mu otevřela modrovlasá.
"No?" Zeptala se když pohlédla do černých očí vrány.
"Ále nic, jenom řekni Haruno ať raději nezpívá když to neumí." Oznámil jí a pak zaklapl panty a šel dál.
"Sakuro! Máš prej přestat zpívat, prej to otřásá celou budovou." Převrátila trochu slova ale význam byl takřka stejný.
"Řekl kdo?" Zeptala se
"Uchiha!" Zakřičela jí na zpátek, to je těžké to mluvení z jedné místnosti do druhé víte.
"Já ho zabiju..." Řekla, vypla vodu.. obmotala kolem sebe osušku a vyšla z koupelny kde na sebe navlékla normální oblečení. Prokřupala si prsty a chtěla vyrazit za černovláskem který ji opět naštval.
"Sak, neber to tak doslova, víš přece že je to magič."
"Jo to vím, ale magič aspoň hraje!" Raději kecla na postel a snažila se rozdýchat.
"Saky, musíš uznat že si teď nějaký větší cholerik, dřív si byla úplně v pohodě a teď se každou chvíli rozčiluješ."
"Chceš mi tím říct že už nejsem v pohodě?"
"No...vlastně možná aji trochu jo..." Dospěla k pravdě.
"A...a..." Nezmohla se na slovo protože tím ji dala vlastně na jevo že už s ní tolik nekamarádí. "Je to kvůli Sasukemu, to on za to může!" Křikla po ní...
"Nesváděj to na ostatní..." Po téhle větě už z toho pokoje vypadla úplně.Ještě slyšela jak za ní Hinata volá. Běžela z horního patra stále dolů a dolů. Z očí se jí řinuli slzy už proto že jí její nejlepší kamarádka řekla jen pravdu a to bolí nejvíc! Pravda je krutá! Bolí! Na jednu stranu je ráda že jí řekla co je na ní špatně ale na tu druhou... Přes slzy už ani neviděla, noha jí bolela jako čert a ona zakopla... Skončila na tvrdé zemi, snažila se zvednout ale poté co se jí to nedařilo toho nechala... Dala si ruce pod hlavu a plakala... Nevěděla zda jí někdo slyší ale ve sklepení tomu moc nevěřila. Bylo jí už všechno jedno. Ale pak si začala uvědomovat že má vlastně pravdu. Že je čím dál víc cholerická a svádí to na Sasana, ale kvůli čemu vlastně? Kvůli čemu je taková furt podrážděná... Krámy přece nemá! Tak proč? Nedokázalo jí to přijít na rozum...

U Hinaty:
"Naruto! Naruto!" Křičela a rozrazila dveře do jejich pokoje.
"Co se stalo?" Zeptal se s otázkou v očích.
"Sakura.. ona... utekla někam... co když se jí něco stalo?" Zeptala se a vyčítala si co jí to vlastně řekla.
"Cože? A proč?" Zeptal seA
"No, řekla jsem jí že je čím dál tím horší."
"Aha... tak to bychom jí asi měli najít, stačí jenom aby spadla a už se díky noze skoro ani nezvedne... ach jo.." Povzdychl si a Sasuke se zvedl.
"Půjdu s váma..."
"Díky Sasuke." Podívala se na něj Hinata se slzami v očích a každý se vydali do jiné části školy.
"Jo a Hin? Sakura byla taková vždycky?" Zeptal se jí. Ta jen zakroutila hlavou a raději vyšla z pokoje a rozhlédla se na strany. Pak se rozhodla že teda půjde hledat na pravou stranu školy. Naruto šel na levou a tak teda na Sasukem bylo aby prozkoumal tajemné zákoutí a kabinety ve kterých musel potichu aby si ho nikdo nevšiml, ostatně je večer... Asi nějak kolem desáté hodiny a on pomalu jako bezdomovec když žebrá přejíždí různé popisy dveří a mapuje očima zem či tam někde nebude.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 20:17 | Reagovat

naprosto super poviedka :-) už sa nemôžem dočkať pokračka :-)  :-)  :-)

2 rukiichi rukiichi | Web | 13. dubna 2011 v 22:01 | Reagovat

Suprová,úžasná část..strašně se mě tahle povídka líbí..Začínám být na ní zavislá a už jsem strašně zvědavá jak se to tam všechno dopadne... :-)  :-) Už se těším strašně moooc na další část.. :-)  :-)

3 Zafrina Zafrina | 14. dubna 2011 v 7:28 | Reagovat

užasnýhonem další díl

4 marketa251996 marketa251996 | Web | 14. dubna 2011 v 8:19 | Reagovat

Ty jo... Sakura je taky vážně vznětlivá, že ? :D :D

5 Charley tvé SB Charley tvé SB | Web | 14. dubna 2011 v 8:45 | Reagovat

úúúžžžžaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

6 Hope Hope | 14. dubna 2011 v 9:24 | Reagovat

super

7 sisa357 sisa357 | Web | 14. dubna 2011 v 14:22 | Reagovat

skvele prosim pokracko

8 BeRuŠšš BeRuŠšš | 14. dubna 2011 v 16:40 | Reagovat

Náhdherné !!!!!!

9 Charley tvé SB Charley tvé SB | Web | 14. dubna 2011 v 16:44 | Reagovat

nepřála jsi mi už náhodou????????

10 Atali Atali | Web | 14. dubna 2011 v 17:15 | Reagovat

jak krásné!!

11 MatyldaXD MatyldaXD | Web | 14. dubna 2011 v 17:21 | Reagovat

ježkovi voči, to je romantika! ;-)  :-D

12 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 14. dubna 2011 v 18:43 | Reagovat

Skvělý dílek těším s ena dlaší

13 Niigata ♥SB♥ Niigata ♥SB♥ | Web | 16. dubna 2011 v 18:24 | Reagovat

krásne to bolo :D fakt s atesiiim dalej :-)

14 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 22. dubna 2011 v 7:42 | Reagovat

uzasne XDDDD je to !!! Moc sa mi to paci XD

15 Palka Palka | Web | 12. listopadu 2012 v 22:06 | Reagovat

to so zvedavá, ako toto dopadne ... a fakt je Saky ako baba s krámami :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama