Doteky noci...6. Kapitola

15. května 2011 v 10:54 | Ufonek |  Doteky noci
Nemůžu uvěřit že je to už vážně šestá kapitola. No jste aspoň trochu rádi? Vím že to teď trochu flákám a tady tahle kapitola mi dal dost zabrat, proč? Protože jenom dneska jsem dostala takovou múzu abych to dopsala xDDDDD tak si to užijte :-) Jinak teď pořád poslouchám takový písničky typu "Máj" protože se na něj můj retardovaný bratr musel koukat žee a samozřejmě bych to nebyla já kdybych si nezamilovala soundracky :-)
Ale teď už dost keců, je tady povííídka! Mimochodem dávám vám dost času na tříděníí xD
"Ale tak taky, akorát že Sasan je pořád stejnej buran." Uchechtl se a takzvaný buran to nemohl přeslechnout.
"Co prosím?!" Osopil se na něj a Naruto se jen usmál.
"Ale níc."
"Si myslím." Zkřížil si ruce na prsou.
"Já taky." Zasmál se a podrbal se ve své blond hřívě.
"Sakurko, ty nebudeš papinkat? I když vlastně já zapomněl že držíš dietku protože potřebuješ shodit." Řekl přitepleným hlasem Sasuke směr Sakura. Sakura se na něj nenávistně podívala.
"Tím chceš říct jako co ?"
"No hádej." Mluvil už naštěstí normálně, Sakura pochopila že naráží na její postavu která není ani hubená ani tlustá, je prostě akorát hubená.
"No dovol, náhodou, myslím že jsem normální, ale ty by jsi se měl trochu krotit." Přeměřila si ho od hlavy až k patě. Milovala někoho škádlit, ale nesnášela být škádlena.
"Pche!" Smál se a Sakura se musela smát s ním.
"Hele, Sasu, ty si nedáš pokoj viď?"
"Naru, ne nedám. Prostě mě to baví." Ušklíbl se.
"Sasu, zajímavé je že Karin to neděláš."
"Naru, to bude tím že Karinku nemám rád." Znova ten teplý hlásek se vloudil.
"A mě snad jo?" Zeptala se nenápadně růžovláska.
"No, jako kamarádku." Smál se a myslel si jak ji utřel.
"Odkdy jsme kamarádi?" Setřela spíš ona jeho.
"To by mě taky zajímalo." Zapojila se do hry modrovlasá.
"Uhm..." Sasuke zmlknul, nemyslel si že je to s něma až tak vážný.
"Tak teď ses měl vidět! HAHáá!" Sakura se od toho válela skoro po zemi.
"Co je?" Zeptal se jí ledově. Sakura ho jen vzala kolem ramen a cvrnkla ho do nosu.
"My jsme přece kamarádi ty gumo!" Zvolala a zase se odebrala sednout na židli vedle Naruta který právě dojídal svou patnáctou mísu.
"Tak můžeme jít." Určil Naruto a všichni stoupli. Naruto zaplatil a poté začal výslech.
"Tak, co vy dvě jste vůbec dělaly?"
"Ale tak různě-" Chtěla dopovědět Sakura ale Hinat ji přerušila.
"Mávaly jsme na auta!" Nenechala ji modrovláska d omluvit a Sasu vykulil oči.
"Co? To jako fakt, no vy jste piclí."
"No a?" Smála se Sak a Sasuke se jen pousmál. Neměl na to slov, je praštěná, fakt!
"No bééé." Napodobil ji.
"A kam nám uteklo C?" Zeptala se a to už šli oba do kolen. Popravdě, takhle se ještě spolu nikdy nebavili, že by se něco stalo? Hodili to za hlavu a raději odešli do školy.
"Sasííííííííí!" Křičela Karin jakmile vešli do budovy.
"Karin, dej si zpátečku, zastavil ji."
"Ale néé, já ti chci říct, že dneska učitelé uspořáda dízu tak jestli by sis se mnou nezatancoval." Začervenala se. Sasu tomu nevěnoval moc pozornosti protože se Sak před něj doslova vecpala.
"Tak to teda néé!" Zakřičela na rudovlasou až se Sasuke podivil. "Dneska je díííza? Chci všechny podrbnosti!" A najednou Karin vysela na rtech.
"Tss, ještě abych ti to říkala, no zeptej se sama ty.. nemehlo."
"Nemehlo? Jaký nemehlo?"
"Tsk." Odfrkla si a odkráčela. Následoval výbuch smíchu.
"Půjdem ne?" Zeptala se HInaty ale ta jen nesebevědomě zakývala hlavou.
"Nemám co na sebe." Vymluvila se a Sakura jen protočila očima.
"Omooo, tak si dáš kraťasy a triko né? Nepotřebuješ nic speciálního pro boha! (Jashina xD)"
"No tak jo..." Řekla už trochu odhodlaněji ale pořád to nebylo ono.
"Okey, ujednáno."
"Vyrazíme taky ne, blonďáčku?" Zeptal se černovlásek svého spolubydníka.
"No když se ti chce." Pokrčil rameny.
"No..." Na chvíli se zadumal ale pak jen znalecky pokýval hlavou.
"Ne že bych vám něco vymlouvala ale vážně tam musíte jít?" Otázala se a otázka patřila spíš Sasukemu než Narutovi.
"No jasné!" Bouchl Naruta do zad Sasu.
A tak se kupodivu stalo že jindy vzorní učitelé uspořádali diskotéku, divné co? Ale už to tak bylo.
"Jéé Kakáááshi, vy jste se nějak vystrojil na tu diskotéku? Chcete se líbit co? No vy se nezdáte!" Začala Karin a spiklenecky na něj mrkla.
"Ehm..." Kakashi zrudl až po kořínky vlasů a snažil se odebrat do pryč.
"Ale Kakááááshi počkejte přece! Vy jste tak roztomilý když se stydíte." Uchechtla se a opět mu zastoupila cestu.
"Karin, myslím že si půjdu odskočit."
"No jasně, Kaka potřebuje kakat? Žjůůů já jsem dobrááá. Kakáááshi, jasně že se můžete vykakááát." Ujišťovala ho a Kakashi už se dal přirovnat ke zralému rajčeti.
"No dobře, tak já půjdu, myslím že ty tam se mnou nemusíš jít." Odstrkoval ji.
"Kakáááshi, vy mě nemáte rád..." Pokrčila rameny Karin a odebrala se za Kin a Tayuyou. Sakura s Hinatou se při tom samozřejmě nemohly nelámat smíchy. Naruto už byl těžce za nimi. Na dízu si nebrali nějaké zvláštní oblečení, prostě to v čem je jim dobře protože tahle pařba nemůže být něco velkého jako třeba někde kde nikoho neznáš zatím co tady znáš každého koho potkáš, nesmíme se divit když je to jenom školní že? Sasuke s Narutem si sedli k jednomu stolu a Hinata se Sakurou k druhému, objednaly si pití a zatím si hověly v klídku. Na chvíli Sakura stočila zrak na Karin která se neúprosně blížila ke stolu vedle.
"Sasííí, půjdeš si se mnou zatancovat?" Zeptala se ho mile až si Sakura myslela že by její pozvání Sasuke mohl třeba příj-
"Dej si odchod, odplav." -mout. V tom se růžovláska ale šeredně spletla. Karin se sklopenou hlavou a s nepořízenou odešla.
"Sasuke, já taky Karin nemusím ale proč sis s ní nešel aspoň zatancovat? Je to holka a má taky svoje city..." Dostala na něj vztek.
"Je to blizna..." Odfoukl Sasuke vzduch z plic který mu překážel.
"Aha, takže ty jsi stejný jako ostatní co? No jo zase sériová výroba, kluk který říká holkám blizny... Fakt!" Odplivla si.
"Tss, jakoby mi záleželo na názoru jedné chudinky." Popíchl ji a Sakura už si myslela že mu jednu řízne. To se naštěstí nestalo.
Když už byla tak půlhodinová zábava v plném proudu, každý tancoval s každým a bavil se s každým, Sakura se Sasukem dokonce taky prohodila pár slov aniž by se zase rafli. Sasuke se tedy odhodlal k zoufalému činu. Předstoupil před růžovlásku...
"Půjdeš si se mnou zatancovat?" Zeptal se a Sakura se mile usmála. Už už to vypadalo že mu řekne ano ale to by nebyla Sakura kdyby nebyla ta velice originální že? Vzala do ruky pohár ve kterém se blyštilo martini. Nejprve to na něj vychrstla, ale to by nebylo vše...
"Ne, dej si odchod... odplav." Napodobila jeho větu kterou před chvílí řekl rudovlásce a elegantně odkráčela na dámské toalety. Sasuke po tomhle stál jako opařený a nechtěl věřit tomu co se právě stalo. Ke všemu se mu ještě všichni smáli, včetně Karin!
"Tss..." Oklepal se Sasuke a rychle se vytratil. Stejně ho to tam nebavilo tak co! Bože, tohle se může stát jenom mě!! Taková potupa...a už o celkem vypadalo že se mnou půjde... jak já jsem naivní! Klel v duchu mezitím co docházel do pokoje kde si následně kecl na postel a chvíli jen tak čuměl do neznáma. Na díze Saky jen chvíli všichni gratulovali, hlavně dívky kterým už náš známý černovlásek něco udělal. Saky však necítila uspokojení nýbrž něco co je špatně, cítila se... vinna? Naruto okamžitě zareagoval a vyběhl za Sasukem, z tohohle bude ještě dlouhý kolotoč událostí...
"Saky, dobře ty!" Usmála se na ni Hinata. "Ale myslím že si to trochu přehnala. Přece jenom na něj vylít pití nebyl asi nejlepší nápad."
"Já vím, taky si to uvědomuju to se neboj, zdá se mi to špatný..."
"Měla by ses mu jít omluvit..." Udělala závěr modrovláska.
"Já vím.. ale teď ne, až pak.. myslím že teď se bude určitě převlékat." S touto větou ji napadly perverzní myšlenky.
"Dobrá dedukce." Uchichtla se a nechala se vše vyvinout jak by mělo.
"Sasuke?" Zeptal se nevinně Naruto a pootevřel dveře přes které nahlédl na černovláska pořád tak blbě civějícího do zdi. "Ta ti ale dala sadu co?" Uchechtl se, Sasu se na něj jenom nevraživě podíval. "No jo sorry, ale myslím že ti trochu slehl hřebínek ne?" Usmál se.
"Hele, já vím že jsi pro ni, že udělala dobře co udělala protože ji miluješ, že máš stejný názor jako ona ale-" Nestihl doříct.
"Sasuke prosím tě, tak zle na tom zase nejsem, ty jsi můj kamarád a to co ona udělala tak s tím nesouhlasím ale... měl by ses převléct!" Usoudil z toho jak tam seděl v ulepeném oblečení.
"Jo asi jo..."
"Já zatím půjdu sehnat Sakuru jo?" Zeptal se a Sasuke jenom kývl. V tutéž chvíli už Sakura stoupala po schodech protože usuzuvala že by měl být už dávno převlečen. Na chvíli se přitiskla ke zdi a dýchala. Poslouchala zvuky co se dějí za stěnou. Nic.. povzdechla si a ještě předtím než se odlepila se kolem ní něco prohnalo. Prudce zatřepala hlavou aby setřásla nepříjemné myšlenky a pokračovala dál. Zaklepala na jejich pokoj a když se neozývalo dále tak otevřela dveře. Naskytl se jí pohled na Sasukeho jenom v trenkách hledajícího tepláky.
"Uhm, promiň..." Kuňkla protože jej zastihla v nepříjemné situaci. Sasuke však jen mávl rukou a natáhl na sebe oné hledající černé tepláky.
"V pohodě, proč jsi tady, posílá tě Naruto co?" Povzdychl si a nabídl jí sedátko vedle něj na posteli.
"Naruto? Ne, toho jsem vůbec nepotkala od té doby co za tebou letěl..." Odmlčela se.
"Aha, tak.. proč?" Zeptal se a v očích se mu zračila nedočkavost.
"Přišla jsem se ti omluvit, jsem... blbá...promiň, neměla jsem to děl-" Přerušil ji tím že jí dal před ústa prst. Ona se na něj jenom tázavě podívala.
"Vlastně si říkám že mi to prospělo, otevřela jsi mi oči... vím že jsem všem ubližoval a že jsem strašnej člověk. Spíš bych ti měl poděkovat." Usmál se na ni.
"Ale-"
"Žádné ale, prostě to nech tak jak to bylo jo? Už vím že si mám od tebe držet odstup." Stáhl prst. Teď si Sakura připadala ještě hůř než předtím. Zatřepala hlavou a pomalu vstala. Když už byla na odchodu znovu uslyšela jeho hlas.
"Sakuro?"
"Jo?"
"Příjímám tvou omluvu a.. nic si z toho nedělej, děkuju." Usmál se a v Sakuřiných očích přeskočili jiskřičky. Teď se cítila teprve mnohem líp. Ve dveřích se málem přerazila s Narutem který byl celý udýchaný a zakřičel že Sakuru nemohl nikde najít.
"He? Sakuro...?" Ta se na něj jenom líbezně usmála a zmizela ve tmě chodby. Sasuke se povalil na postel.
"Hele Sasu-chan, máš nějaký blažený výraz ne?" Uchechtl se a takzvaný Sasu-chan se na něj spiklenecky podíval.
"Naru-chan, za tu dobu co přišly ty dvě se toho stalo..." Zasmál se a raději se uchystal k spánku.
Sakura si teď připadala jak ledová královna po tom co jí řekl že ví že si má od ní nechat odstup, ale fakt že ten kdo říká holkám blizny...? Vážně jí to trochu namíchlo a teď už s tím co řekla nic neudělá. Na okamžik si představil jaké by to bylo kdyby držel její ruku v té své. Jaké by to bylo kdyby se o sebe třeli těly. Rychle tyto myšlenky setřásla jinak by asi dopadla trochu blbě. Hinata už ležela v posteli a chrupala když přišla. Proto se taky uchýlila ke spánku. Nemohla však usnout, nevěděla proč, nevěděla jak to... Ale něco jí nutilo vstát a vyjít ven před školu. Chtěla vidět ty zářící body na obloze. Chtěla vidět hvězdy, ba ne, to byla touha je spatřit a nejenom přes okno. A tak se stalo že vyhupkala z postele, nazula si bačkůrky a už si to odcupitala dolů. Sice už bylo dávno po večerce ale jí to tam táhlo, kdyby jí zahlédl Kakashi tak řekne že jestli se ještě stydí "kakat" jak to Karin nazvala, při téhle představě se musela usmát. Byl by to vážně super večer kdyby se nestalo to co se stalo... Vyšla ven před budovu a uviděla nedaleko kopeček. Táhlo jí to tam jakoby si říkala že tam je to nejlepší. A tak se dostala až tam, kecla si do trávy poseté rosou a sledovala nebe. Najednou ji někdo objal okolo ramen. Kdyby jí ten někdo nepřekryl ústa asi by vyjekla.
"Pššš." Usmál se a posadil se vedle ní. Jakmile spatřila temně černé oči okamžitě identifikovala o koho jde.
"Co tady děláš?" Šeptla.
"To bych se měl zeptat já tebe, tady je moje místo." Zasmál se a ruku nestáhl, nevěděla proč ale takhle jí bylo dobře. Položila si hlavu na jeho rameno.
"Miluješ hvězdy?" Zeptal se najednou a Sakura jen kývla.
"Já mám raději den ale noc miluju pro hvězdy, jsou krásný že?" Zeptal se a odhrnul spadený pramen z jejího obličeje.
"Jo... moc... Doma jsme vždycky s tátou pozorovali hvězdy hvězdářským dalekohledem, nejlepší bylo pozorovat planety, doteď si pamatuju ten oranžový Jupiter." Blýsklo jí v očích.
"Tak to muselo být moc fajn..."
"Jo bylo..."
"Proč bylo?"
"Já.. už nemám rodiče." Chabě se usmála a Sasuke uhodl že tahle debata by nikam nevedla.
"Tak to jsme na tom stejně..."
"Ty...taky?" Vytřeštila na něj oči a následně se na něj podívala. On o ni jen zavadil pohledem a přikývl.
"Jo, vlastní bratr vyvraždil celý klan, někdy mi to přijde až směšné."
"To musí být hrozné..." Usoudila.
"Už jsem si zvykl, o tomhle nebudeme mluvit jo?"
"Dobře." Kývla hlavou na znak a opět se zadívala na ty hvězdy na nebi. Na chvíli oči zavřela a pocítila to teplo které jí tak scházelo. Které však měla tak ráda, teď se cítí jako doma...
"Mám tě rád..." Zaznělo jí jakoby z dálky do snu. Rozlepila své ospalé oči a zjistila že jsou stále tam kde byli.
"Říkal jsi něco?" Zeptala se a Sasuke se na ni jen podíval. Zakýval hlavou že ne.
"Nic jsem neříkal jenom... je mi s tebou dobře." Zformoval větu jinak.
"Aha... mě taky." Potěšeně se usmála že tyto pocity nemá sama. Vstala a oprášila se. Od čeho? Od vody... "Už půjdu, dneska toho bylo na mě trochu moc a ještě jednou promiň..." Sklopila hlavu a Sasu se jen pousmál.
"To je v pořádku. Dobrou." A stočil pohled znovu nahoru.
"Ty tu ještě budeš?"
"No jo, miluju přemýšlení a zvlášť v noci, jak jsem říkal tohle je moje místo ale myslím že už není tak opuštěné jak bývalo." S tím se podíval na ni. Odcupitala zpátky do školy kde si lehla do postele.
Zářivě zelené oči se koukali do tmy z pod bílé kápě.Černovlasý se na ni podíval a jakoby se v jeho očích zračil soucit a láska. Jakoby už ty oči nebyli tak bezcitné ale přitom byli tak.. jiné.. tak soucitné a plné něhy. Ta dívka se smaragdovýma očima na něj mrkla a on to přijmul.Poté se odloučili, takzvané bílé kápě se přesunuly někam jinam a černé zůstali stát na zemi. Jak jinak, tedy na místě. Černooký se ještě dlouho díval na dívčinu přikrytou bílou kápí.
A vstala až ráno přičemž jí Hinata musela ještě budit.
"Jo? Co se děje, mami ještě pět minut, nech mě spát..." Odháněla ji růžovláska nevědíc o tom co vlastně blekotá.
"SAKURO!" Po tomhle zakřičení se jmenovaná teprve probrala a mrkla na svou spolubydlící.
"Eh, Hinato? Kolik je hodin?" Zeptala se a Hinata se plácla do čela.
"Třičtvrtě na dvanáct, učitelé se rozhodli že můžeš spát až do oběda, snídaně už byla.. Pro většinu však ne..." Obeznámila ji se situací.
"Uff, to jsem ráda, co odpoledne?"
"Odpoledne se trénuje." Řekla jí suše.
"Aha, tak to jo..." Pokrčila rameny a začala se soukat do oblečení zahrnujících černé tepláky, podprsenku a modro-černé vytahané triko. Poté trochu přečísla svou růžovou kštici kterou svázala do ohonu.
"Na snídani oběd, to není špatný." Zaxichtila se na ni a modrovláska si povzdychla.
"Hele, snídaně se říká proto že je to na snídani jako ráno ty trdlo!"
"Ale houby." Usmála se.
"Kolovrant!" Začala na ni Hinata pokřikovat z důvodu že moc mele.
"Snídaně!"
"Kolovrant!"
"Snídaně!"
"Kolovrant!"
"Snídaně!"
"Kolovrant!" Hádaly by se ještě dlouho kdyby je nepřerušilo zaklepání. Sakura si vlasy podstivě dotáhla aby jí to nepadalo a už šupala otevřít. Jak si myslela za dveřmi se krčil Naruto spolu se Sasukem.
"Čáu kucííí!" Vypískla a byla odměněna smíchem.
"No čau, jdete na oběd nebo co?" Zeptal se černovlásek a Naruto koukl na růžovlásku.
"Nebo co..." Zvolila odpověď.
"Co?" Nechápal Naruto zato Sasuke se mohl přelomit.
"Ale nic... tak jdem, Hin?" Koukla na ni a ta jenom kývla. Bylo rozhodnuto, vyráželi s plnou polní na oběd.
"Co budem dělat po O?" Zeptala se Hin Sakury.
"Já nevím, po O se asi půjdem natáhnout ne?" Zeptala se a Hinata jen přikývla.
"Nerozumím řeči tvého kmene." Upozornil Naruto že aji oni dva se Sasukem jsou tady a že by měly mluvit trochu srozumitelněji.
"Ale nic, kucíí, jak se těšíte na dnešní trenal? Miluju beach volejbal."
"Cože, my jdem na písek?" Zeptal se blonďáček.
"No jo, už to tak bude." Kývla hlavou Hina.
"Tak to je sugoi." Pokýval dvakrát hlavou modrooký.
"Na písek, tss... ten zas bude pálit. Jaro v plným proudu, teploty nad 20 stupňů, co je tohle ja jaro??Mě to připadá jak léto." Sakura mrkla k oknu kde to nevypadalo právě nejlépe.
"Hele, myslím že dnes ven asi nepůjdem." Ukázala prstem na počasí. Z nebe se snášely kapky a kapice.
"Ac h jó..." Povzdychla si tmavovlasá.
"Spíš ach né, ne?" Otázala se růžovláska přičemž se neubránila úšklebku.
"Tak ach né, nemáš to jedno, je to tak jako tak stejně se ven nepůjde." Z jejích úst se vydral povzdech.
"Já věřím že bude svítit sluníčko! Musíte věřit taky a ono vážně bude svítit. No tááák, lidi." Zakňourala když se tvářili tak že jí nikdo nevěří.
"Já tomu nevěřím." Udělal si závěr černovlásek a až se lekl když se mu Sakura ověsila okolo krku.
"Moc to podceňuješ, nevíš jakou sílu mají myšlenky?" Když ruce sundala z jeho krku tak se Sasuke cítil být trochu zmatený.
"No, víš že ani ne..." Podrbal se na hlavě a raději to nechal tak. Společně zasedli ke stolu kde čekali až se ta nekonečná fronta na oběd trochu rozlidní.
"Sasííí, můžeš jít za mě." Smála se rudovláska která byla druhá ve frontě hned za Kin.
"Ne díky Karin, já si raději počkám se svými přáteli." Mrkl na ni a hned na Sakuru aby jí dokázal že není jako kostka ledu.
"Žjůůů, ty nás považuješ za přátele jo? Pokroooooooook!" zasmála se a Sasu se cítil trochu zahanbený.
"Sakuro, myslím že tohle bylo trochu moc, Sasuke není bezcitný, jenom se tak někdy může jevit."
"No díky Naruto." Sasuke zrudl.
"Nejsi nějak víc červený?" Naklonila se až k němu a pečlivě zkoumala jeho kůži.
"Ne-e. Sakurooo."
"No?" Odtáhla se a zároveň se na něj zaxichtila.
"Nech toho." Jeho tep byl zrychlený, měl pocit jakoby mu srdce snad mělo vyskočit z hrudi. Beztak mu pomotala hlavu. Sasuke si povzdychl.
"No jo, promiň." Udělala roztomilý kukuč.
_______________________________________________________________________________

Doufám že se vám to líbilo a bude se vám chtít číst aji další má stvoření xDDD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | 15. května 2011 v 11:21 | Reagovat

sakura

2 Hope Hope | 15. května 2011 v 11:22 | Reagovat

super

3 sisa357 sisa357 | 15. května 2011 v 14:23 | Reagovat

skvele pls pokracko

4 Sachiko-chan ♥tvoje SBéé♥ Sachiko-chan ♥tvoje SBéé♥ | Web | 15. května 2011 v 17:03 | Reagovat

já tvoje miluju mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem víííííííííííííííííííííííííč,jsouupanejlepšílepšíjsemnikdynemohlanajíttosipič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
ale dalšíí part tam přece nemůžu tád hned,jak jsem tam dala první,to je trošku hloupý xDDDDDDDDDDDD zítra ho uvidíš na blogu a mysli na něco smutnýho,nebo se posereš smíchy xDDDDDDDDDD a mocinky moc hezká  povííííííííííííídka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :D

5 Sachiko-chan ♥tvoje SBéé♥ Sachiko-chan ♥tvoje SBéé♥ | Web | 15. května 2011 v 17:11 | Reagovat

tsessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss,ty víc,směješ se vždycky hovadinkám xDDDDDDDDDDDDD

6 Zafrina Zafrina | Web | 15. května 2011 v 17:40 | Reagovat

Ahoj hezký díl chci se zeptat budou povídky na přání?

7 Tan. Tan. | Web | 15. května 2011 v 17:59 | Reagovat

Dalšíí konkurencéé! XD né dělám si srandu, Shiro je boží

8 Amys-chan Amys-chan | 15. května 2011 v 19:24 | Reagovat

Wuhuuuuuuu, jako vždy prostě kawai pkráčko, honém, plsíík !! Jinak s eneznám :D

9 Washio =^^= Washio =^^= | E-mail | Web | 15. května 2011 v 20:38 | Reagovat

Sugoi!!! To nemá chybu!! A chci Další! A rychle! Ne že ti to zase bude trvat několik set let!! xD :-D  :D

10 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 15. května 2011 v 22:37 | Reagovat

waaa...to je úplne suprové toto...čo najrýchlejšie pokračko :-D  :-D  :-D

11 Betušik-chan Betušik-chan | Web | 16. května 2011 v 18:32 | Reagovat

rozhodne sa na to budem tesit XDDDDD  moc sa mi to pacilo ale si myslim , ze Sak to ku koncu trochu prehnala a s tym pitim tiez :/// hoci si to zasluzil :/// vies co? Je to uplne jedno ci si zasluzil alebo nie :-D  :-D jednoducho bolo to dokonale a uz vidim jak sa sasukemu motala hlava , ked sa sakura zavesila na jeho krk XDDDD

12 Zafrina Zafrina | Web | 17. května 2011 v 11:45 | Reagovat

Díky já si počkám až budou a honem přidej další díl !!

13 Madllen/Dongho*~ Madllen/Dongho*~ | Web | 17. května 2011 v 14:28 | Reagovat

Ůůů :DDD tak okey :DDD

14 betusik-chan betusik-chan | Web | 17. května 2011 v 15:04 | Reagovat

to kedy bude novy diel sa ma radsej ani nepytaj pretoze netusim .... mam teraz trochu problemy s chalanmi a stale mi je smutno ://// mozno , ze by bolo dobre napisat dalsi diel a sa trochu odreagovat .. som nanho mala tisice napadou ale vsetky som uz zabudla takze ... snad sa rozpamatam : :-) ale to by som musela mat naladu na to mysliet :////

15 Barunka^ Barunka^ | 18. května 2011 v 21:49 | Reagovat

Jehé, honem další díl! :DD

16 Ája *SB* Ája *SB* | E-mail | Web | 19. května 2011 v 10:23 | Reagovat

Jashine! Málem jsem na tuhle povídku zapomněla...ale né úplně^^ naštěstí, protože je geniální.....je to úchvatné...sakra dochází mi slova...úchvatné používám už tak často..tak je to jashinovské ^^ XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama