Doteky noci...8. kapitola

11. června 2011 v 11:47 | Ufonek |  Doteky noci

Uhm,konečně přidávám další díl, fakt jsem se k tomu nemohla dokopat - jsemv absolutním rozpoložení těla -.-" tak si to užijte :DD
Zvědavě chňapla po mobilu a ihned zmáčkla tlačítko pod kterým se schovávalo "přečíst" a tak se jí naskytla možnost číst ty
písmena.
Ahoj Sak, no vede se mi rozhodně líp než dřív. To je zajímavý. Za Konohu? Tam máme s mým týmem jet na ubytování, budem s váma najspíš hrát několik zápasů ;P nemůžu se dočkat až tě zase uvidím, těším se :-P a jaktože ještě nespíš? Když to Sakura uviděla tak málem od radosti poskočila! Zase ho uvidí.. Nevěděla proč ale v jednom byla šťastná že uvidí svého ex ale na druhou stranu to měla pěkně blbě promyšleno.
To je super! Těším se taky, no nespím, nemůžu usnout a ty? Byla nedočkavá na další sms a radovala se při každém zavrnění v její ruce. Divila by ses ale mě potkal stejný osud, taky nemůžu spát… :-)) Pořád máš dlouhé vlasy? Tahle otázka ji kupodivu zaskočila ale nebyla by to ona kdyby mu bleskově neodepsala. Ani ne, jenom po prsa, delší už nechci :P Jo tohle mu potřebovala napsat. Aha, tak já jdu spát, dobrou noc.. Těším se na tebe, přijedem zhruba za týden okey? Ahoj…:P Proč tak najednou obrátil když říkal že nemůže spát? No to je jedno.. Oyasumi Sasori. Odepsala rychle sms a bylo to. Pak si jen povzdychla. Zkusila se v posteli různě přetáčet a zhluboka dýchat. Poté se jí konečně podařilo usnout.
Ráno se probudila svěží a kupodivu se jí aji chtělo vstávat. Za okny se proháněl svěží, jarní větřík. Natáhla na sebe tepláky a volné roztahané tričko. Nic se jí nechtělo dělat, pomalu ani budit Hinatu ale nakonec ji přece jenom vzbudila. Ospalce jednoho…
"To už je ráno?" Zeptala se rozespale a začala se vláčet z kutlochu.
"No už to tak bude." Usmála se.
"Saky, ty celá záříš. Co se stalo?" Zeptala se.
"Tobě to můžu říct že jo?" Zasmála se a modrovláska jenom přikývla. "Přijede Sasorííí." Smála se.
"Myslíš tam toho zmetka?" Zamračila se. "Neříkej mi že ho pořád miluješ." V tu chvíli se Sakura zamračila protože do této chvíli splašeně pobíhala po pokoji.
"To já nevím, ale je to možný, nevylučuju to… a Hiny? Sasuke mi včera řekl že…" Odmlčela se. Hinata jí jenom trhnutím hlavy pobídla. "Mě miluje…" Sklopila zrak k zemi a Hinata na chvíli nemohla uvěřit svým uším.
"Tebe nějak všichni milují ne?! Nejdřív Naruto, teď Sasuke, nezdá se ti že už to trochu přeháníš, takhle svádět!" Osopila se na ni.
"Ale já za to přece nemůžu!" Zakřičela jí na odpověď.
"Máš pravdu, pořád se nemůžu smířit s tím že kluk kterého miluju miluje mou nejlepší kamarádku. Omlouvám se, ale já už jsem prostě taková." Omluvila se a objala růžovlásku. Ta se k ní ještě víc přivinula a když zjistila kolik je hodin tak na sebe raději Hinata hodila oblečení a pelášily spolu do jídelny kde už všichni seděli u stolů přičemž ještě někteří vybírali u švédských.
Když se pozorně podívali po stolech, zaregistrovali blonďáčka jak tam tak samostatně sedí a papá něco málo z chleba a šunky. Kousek od něj uviděli u dalšího stolu bužírovat Sasukeho který měl nějakou divnou společnost…
"Hele proč Sasuke sedí s Karin, Suigetsuem a s Juugem?" Zeptala se zaskočená Hinata.
"Tak to opravdu nevím, měly bychom se spíš zeptat Naruta. Vidím že má Sasu záživnou konverzaci." Ušklíbla se. Nechápala Sasukeho. A tak si tedy nabraly jídlo a šli posnídat k Narutovi.
"Ohayo Naru-chan." Usmála se vřele, takhle ho ještě nikdy neoslovila.
"Ohayo… Sakura-chan…" Odpověděl jí poněkud sklesle a dál dlabal šunku.
"Čau Naruto, můžu se tě na něco zeptat?" Zeptala se už teď troufalá modrovláska.
"Ahoj, ale jasně, mě už dneska nic neublíží ani mě nic nepřekvapí." S touto větou propálil Sasukeho pohledem.
"Takže, co se stalo Sasukemu že si s tebou nesedl a-" Chtěla něco doříct ale Naruto jí to nedovolil.
"Je to kretén.. zbytek vám řeknu na pokoji." Rozhodl a odnesl talíř i s nedopitým pitím. Sakura sklopila hlavu. Měla zlou předtuchu… Poté aji s modrovláskou odnesly své podíly jídla a utekly za Narutem na jeho pokoj.
"Tak můžeš spustit." Zabouchla za nimi růžovlasá dveře.
"Sasuke se strašně naštval, nevím proč ale dneska ráno na mě vyletěl…

Flash back:
"Naruto, končím s tebou! Už nebudu s tebou v jedné místnosti ani chvíli!"
"Sasuke, co se ti stalo?" Zeptal se ho nechápavě blonďáček.
"Co se mě stalo? Víš, teď jsme rivalové…"
" V čem?" Zase ta debilní otázka.
"V lásce.. miluju Sakuru a já se jí nevzdám abys věděl!" Vmetl mu do očí a on ty své studny vytřeštil.
"Ale…to není možný, proč jsi mi to neřekl dřív ty hajzle!" Nechápal.
"Já tady končím, od zítřka budeš mít ten pokoj jenom pro sebe, ještě zařídit s učiteli aby mi tam přenesli postel a bude to."
"Kam ti jí přenesou?" Změřil si ho podezíravě.
"Za mými novými přáteli." Ušklíbl se a zabouchl za sebou dveře které předtím otevřel…
End Flash Back.

"Ale nevěděl jsem že jeho novými přáteli budou tam ti tři." Udělal nechutný obličej a v tu chvíli tam přišel Sasuke. Když uviděl Sakuru na chvíli se zarazil ale pak pokračoval ve své cestě a za ním aji jeho nový "přátelé".
"Ale ale, slepice růžovka." Podívala se na ni Karin.
"My si tykáme?" Setřela ji a rudovlasá si jenom odfrkla.
"Myslím že my už půjdeme, že Saky?" Zeptala se jí modrovlasá.
"No jo, jen si utíkejte." Popíchla je Karin.
"Kdo utíká? Jenom se chceme včas převléct a jít ne trénink." Setřela ji jako nic. Karin si na to jenom odfrkla, stejně nic jiného než tohle asi neumí. Poslední pohled věnovala Sasukemu. Nevěděla co se to s ním stalo a proč se začal kamarádit s těmahle… retardama a ona ještě neví čím. Každopádně jí pěkně podrazil. Nevěděla proč ale cítila se zrazená. Ne to je kec, věděla proč. Protože on je zradil! Zradil Naruta, ale proč? Když jí ještě včera říkal jak moc ji miluje. Bylo jí do breku. Ale chápala to že si myslela že Naruto by se s ním stejně nebavil kvůli NÍ!!! Povzdechla si a spolu s Hinatou vyšla z jejich pokoje. Až tam vypustila hlasitý povzdych.
"Máš ho ráda viď?" Zašvitořila modrovláska a zastrčila si jeden neposlušný pramen vlasů za ucho.
"Koho?"
"Sasuke.."
"Jak si na to přišla."
"Dívala ses na něj tak vyčítavě…"
"Jo, protože nás zradil chápeš to?! Začal se bavit s tou nejhorší trojkou na škole. Teda, Suigetsu a Juugo jsou v pohodě ale Karin, chápeš, jak se může bavit s Karin!"
"Saky, nežárlíš náhodou?" Zeptala se jí trošku podezíravě a růžovláska na ní vykulila oči.
"Kdes to vzala? Jenom že říkal jak je Karin hrozná a teď se s ní dá klidně do týmu! Chápeš to? Já ne!" V ten moment si přála aby tady už konečně byl Sasori protože jak to vypadá jenom on ji přinese uklidnění. A tak se aji s modrovláskou vydala na trénink. Od devíti hodin trénovat, na tohle v poslední době nebyla zvyklá protože měli volnej den a pak zas volný dopoledne. V tu chvíli s i vzpomněla na to jak se s ní Sasuke tahal o peřinu. Prudce zatřepala hlavou, na tohle by teď neměla myslet. Ve sportovním uboru sešly dolů kde už všichni byli. Sasuke seděl spolu s Karin někde pryč a ona do něj něco hustila, on ji vůbec neposlouchal. Propaloval pohledem růžovlásku která se bavila s Narutem.
"Kakashi? No nééé, vám to dneska slušííí." Neodpustila si narážku Karin. Kakashi však po důsledném vyslechnutí pana učitele Gaie pochopil že jí má ignorovat a to taky udělal. Rovnou je rozdělil do týmů a začalo se hrát. Jako první podávala Sakura. Bohužel schytala tým se Sasukem, Karin a Juugem. Suigetsu byl ve vedlejším týmu. Čili s Narutem a Hinatou. Vyhodila balon do vzduchu a chvíli se tam točil protože na něj působila větrem. Poté do něj vší silou bouchla a kdyby její míč nepřeletěl přes síť a netrefil přímo do hlavy Ino která v tu chvíli nedávala pozor tak by se nezačala tak praštěně smát. Tohle jí totiž něco připomnělo, bylo to přesně jako na začátku toho kdy přestoupili do Konožské Elity. Taky se to stalo. Taky ji trefila do hlavy a…Znovu ten míč vyhodila a praštila. Sice ho Ino už vybrala a nahrála Kibovi který si upravoval své nehty a Akamaru ten míč musel odehrát za něj. Naruto dal krásný smeč… teda smeč, měl to být smeč ale dal chyták, uchopil míč a odhodil ho dozadu kde sídlil Sasuke. Ten ho s potížemi vybral a odhodil ho dozadu. Sakura bleskově zareagovala a pomocí své větrné podstaty použila sílu větru a ve chvíli byla pod míčem.
Nahrála to kousek dopředu kde to svou technikou "džoudžů giga" odehrál Sai…

"Dneska byl dobrej trénink!" Radovala se Sakura a napájela se flaškou. "Ještě přežít odpoledne."
"No to teda, mě se teda moc nelíbil a to jsem byla v lepší skupině než ty, ale stejně jste vyhráli vy. Sak, ty seš fakt talentovaná na ten volejbal. Já jsem tam nedělala skoro nic, z tebe leje jako z konve, to já jsem tam jenom stála, skoro jsem se ani nedotkla balonu, tys tam lítala pod ty balony, někdy nechápu jak to děláš." Usmála se na ni.
"Jo tak to já taky ne, ale nejhorší je když se sklouznu po nákolenkách a odřu si kolena, auu…ale co, Hin, zazáříš odpoledne. Uvidíš, jenom si musíš věřit víš, musíš věřit že to zvládneš." Zazubila se na ni.
"Jo, já si věřím… ale je to prostě jiné než to bývávalo. V Tokiu to bylo jiné a…"
"Byl tam Sasori." Snila dál Sakura. Hinata si povzdechla. Vůbec jí neposlouchá! I když…
"No jo ten tvůj Sasori, aby ses z něho neposrala." Rozesmála se a Sakura zakoulela očima.
"Ne,už jenom den víš a přijede, těším se na něj jako malý děcko."
"No jo hlavně když je to tvůj ex co? Chceš se s ním dát zase dokupy? To bys ale zlomila srdíííčka." Smála se dál.
"Hinato nech toho." Smála se z ní. "Ty víš že jediná láska mého života jsi ty." Poklekla si před ní a nebylo by to ono kdyby to nebylo na chodbě. A nebylo by to ono kdyby přes ně zrovna neprošel Sasukeho nový tým.
"No co? Chceš ji požádat o ruku?" neodpustila si narážku Karin.
"A i kdyby tak co?" Zeptala se jí Sakura.
"LESBYYYYYYYYYYYYY!" Rozkřičela po celé budově.
"Hmpf. Kráva." Ulevila si Sakura když už tam nebyli. Raději obě dvě zašly na pokoj. Když byli na pokoji tak se Sakura povalila na postel a už nechtěla vstát.
"Dneska je příjemně, není ani slunce ale ani neprší. Není ani teplo ani zima, prostě akorát pod mrakem." Libovala si Sakura.
"Já bych byla raději kdyby pršelo." Rozstvítili se Hinatě oči.
"No jo, ty a ta tvoje voda." Svedla to na její vodní podstatu.

"Sasuke takhle to dál nejde, ty mě úplně ignoruješ!" Křičela na Sasukeho Karin.
"No a co? Vadí ti na tom něco, už hodně se musím přemáhat abych vůbec nezdrhl." Povzdechl si.
"COŽE?!" Zaječela na něj tím svým ječákem.
"Karin, pochop, s tebou je to k nevydržení." Přetlumočil jí to Suigetsu.
"Aha, to mi říká vlastní parťák který se se mnou bavil tolik let?!" Zeptala se ho tázavě.
"Karin, já jsem byl jenom neviná existence. Nikdy jsem se s tebou nebavil." Ukázal mu zdvižený palec.
"Suigetsu…" Podívala se na něj opovržlivě a šla raději hledat útěchu k Juugovi. Tam však taky moc nepochodila…
Mezitím co se všichni takřka bavili tak blonďáček seděl osamocen na své posteli. Postel si Sasuke aji se svými kumpány už odnesl. Nechápal jak se tohle mohlo stát. Ale když nad tím začal líp přemýšlet tak dostával na Sasukeho vztek. Jak může mít rád jeho Sakuru?! Sklopil hlavu kterou následně položil do upocených dlaní svých rukou. Nějak se mu to všechno přestávala líbit, nějak se mu to všechno začalo hnusit. To Sasukeho arogantní chování a to jak se k nim zachoval. Třeba se bál že by se s ním nechtěl dál bavit. Naruto si povzdechl. Vůbec jeho černovlasého kamaráda nechápal. I když si Sasuke možná myslí že už nejsou kamarádi, Naruto ho tak vždy bude brát…
Odpoledne uletělo jako Sakuřin vítr a už tu byla večeře. Nevěděli přesně identifikovat co to vlastně dostali na talíř ale asi to mělo být něco jako párek v rohlíku i když ta žížala co se válela při tom tvrdém cosi se tak nazývat ani nešlo…
Další den uletěl jako voda a Sakura všechny smsky které posílala posílala Sasorimu. Ahoj Sakuro, ještě tato noc a ráno už budeme v Konoze. Vlastně jsem ti ani neřekl za jakou hraju co? Hraju za sněžnou…:-)) Sakura zajásala když uviděla tuto sms. Za sněžnou? Pamatuju si jak si vždycky toužil ji navštívit :-P těším se na tebe, strašně moc se těším až tě zase uvidím, jak dlouho že jsme se to neviděli? :P Bleskově mu odepsala. Jo tak to bude asi šest měsíců, nezdá se to co? Strašně to utíká ale taky se nemůžu dočkat až tě uvidím, no nic, musím se jít sbalit a pak nasednout abychom tam do zítřejšího rána byli, tak ahoj a dobrou noc, pac a pusu, Sasori :-* Sasori ani netušil jak moc Sakuru potěšil ten jeden smajlík s hvězdičkou na konci. Že by do něj byla i přes to všechno pořád zamilovaná? Už si ani nevzpomíná kvůli čemu se to rozešli. Jasně, těším se, dobrou noc, Sakura :o* Neodpustila si medvěda.Poté konečně zalehla do peřin a zavřela své zelené oči.
Černá kápě se rozutíkala proti bílé. Silou jí sevřel ve svém náručí. Ona dívka se do něj zachumlala. Poté ho však prudce odstrčila. Viděla na jeho lících slzy, slzy smutku né štěstí. Utekl, litovala a řvala. Řvala jeho jméno které nikdy nemělo být odhaleno. Poté jí však utěšil někdo jiný. Černá kápě s červenými mraky… to si pamatovala moc dobře a pamatovala si to aji teď. Usmála se a tak šli vidět její bílé zuby…
Sakura se probudila pod křikem. Byla celá zpocená a rychle dýchala. Zdál se jí zase ten sen! Furt ty kápě, ty oči! Ten úsměv. Černá s červenými mraky. Co to sakra je?! Nechápala nic. Bylo šest hodin. Podívala se z okna, ještě nepřijeli protože stopy nebyli nikdy vidět. Trošku posmutněla ale jakmile zaslechla poriv větru který nezavinila ona nastražila uši. V dálce viděla skákat po stromech nějaké… ninji? Eh, teda lidi. Snažila se někoho identifikovat a když viděla ty černé pláště s červenými mraky zhrozila se. Vždyť přesně takové byli v jejím snu! Poté už se jí podařilo spoznat Itachiho. Oči jí zablikali, srdce jí zaplesalo a na tváři se jí vytvořil nádherný úsměv. Okamžitě na sebe naházela oblečení. Nač budit Hinatu? Rovnou se rozeběhla dolů aby je mohla přivítat. Tedy přivítat. U vchodu jim otevřela prsatá ředitelka Tsunade a on jenom z rohu pozorovala kdo přichází. Jako první přešel nějakej žárohlav s kruhovýma očima. Pak prošel Itachi a za ním Deidara. Polovinu z nich nepoznala a když si tam s Tsunade kdosi povídal tak se raději schovala. Třeba tam zrovna teď prošel Sasori…Sakra… Zaklela v duchu růžovláska a utekla zpátky na pokoj. Spatří ho potom no. Ještě jenom tak v oblečení si lehla do postele a čekala co bude dál…
Na okamžik zavřela oči ale i to stačilo aby si ještě krásně půlhodinku pospala. Když otevřela oči bylo už čas vstávat. Tak jen tak nakoukla k Hinatě co dělá a ta se činila. Ještě chrupala ve svém brlochu.
"Hinato.. a VEN!" Zakřičela a Hinatou jakoby otřásl elektrický proud. Vykočila z postele a nohy i ruce jí začali reflektivně škubat. Poté kecla na postel a vydýchla se.
"Tohle mi nesmíš dělat, já ještě spím!"
"Vždycky jsem to chtěla zkusit, gomene." Nevinně se usmála a pak se na ní Hinata lépe zadívala.
"Proč už jsi v oblečení?" Zeptala se a sama se do jmenovaného začala soukat.
"No, protože jsem vstala dřív než ty a chvíli jsem musela čekat protože ještě nebylo půl osmé." Usmála se na ni.
"No…dobře." Hodila na ni Hinata podezíravý pohled a poté se zaposlouchala do zvuků kolem. "Není dole nějaký moc velký hluk?" Zeptala se a Sakura tušila co to je.
"No tak se jdeme podívat ne?" Otázala se na nejlepší kamarádku a Hinata na souhlas jenom kývla. A tak sešli po tmavých schodech až do jídelny kde všichni koukali na nováčky. Jakmile tam vstoupili Hinata se Sakurou tak ředitelka začala…
"Ještě než začnete bužírovat, chtěla bych vám někoho představit…" Odkašlala si aby se na ni přesunula všechna pozornost a Sakura s Hinatou se usadily k Narutovi.
"Tohle je tým Akatsuki, bude s námi hrát zápas, jsou téže Elita, proto chceme otestovat kdo má lepší tým a kdo se umístí výš v příčce." Dokončila svůj velice důležitý výklad a poté se všichni přesunuli k jídlu kromě Sakury. Ta si raději počkala až si to všichni rozeberou a ona tam pak bude moct suverénně nakráčet. Raději vyhledala svým zrakem červenovlasého který by se tady měl taky nacházet. Jakmile ho spatřila na tváři se jí vykouzlil úsměv. Naušnice v levém uchu jasně projevovala jeho borcovství. Sluneční brýle zakrývali jeho oči. Poté na ni ty oči upřel a oplatil jí úsměv.
"Saky? A to je kdo?" Zeptal se Naruto který zaregistroval že někoho vyhlížela.
"Přece Sasori."
"Odkud ho znáš?"
"Tohle je jako nějakej výslech jo? No přece z Tokia." Usmála se na něj.
"Aha…" Sklopil blonďáček hlavu ke svému jídlu.
"Ale no tááák!" Smála se růžovláska a rozstřapatila Naruta.

Za několik minut když už všichni dojedli tak měli chvíli počkat v jídelně. Sakura si tedy poslušně sedla na své místo a Kakashi spustil.
"Předpokládám že se budete chtít seznámit s týmem Akatsuki, proto vám necháme otevřenou tělocvičnu do které byste se měli přesunout a trochu se poseznamovat." Odkašlal si a samozřejmě všichni kývli hlavou. Sakura se jen potěšeně usmála a zvedla se ze židle, stejně jako všichni.
"Naruto, Hinato, jdete?" Zeptala se a než stihli odpovědět zamířila k tělocvičně. Očima se snažila vyhledat červenovláska ale poté co ho nikde nemohla najít poraženě sklopila hlavu k zemi. Když tu najednou ji někdo chňapl zezadu za pás. Ona jen tiše vyjekla a pak se otočila na chalana s naušnicí v uchu.
"Sasori!" Vypískla a otočila se k němu. Zadívala se mu do očí a jí to připadalo snad jako věčnost.
"Saky, dlouho jsme se neviděli." Řekl jeho sexy hlasem a objal ji. Ona mu nejistě položila ruce na ramena a víc se k němu přitiskla.
"Souhlasím, chyběls mi…" Řekla a políbila ho na líce. On se jenom usmál a poté ji pustil.
"Ještě mám něco dělat, uvidíme se později." Zabonusoval a ona se na něj jenom zazubila.

"Saky, neřeklas mi že jste si tak blízcí." Zadívala se na ni podezíravě Hinata.
"A co si myslíš? Že jsme? Ale to vůbec ne, jenom jsme přátelé nic víc, navíc jsme se dlouhou dobu neviděli, víš." Nastavila prostředníček s palcem a cvrnkla ji do nosu.
"Za co to bylo?" Zeptala se modrovláska.
"Za to že seš moc zvědavá." Stručná ale vystižná odpověď. JInou ani v zásobě neměla a ak jinak odpovědět než pravdivě.
"Já nejsem zvědavá jenom mě nějak netáhne to pozdvižení které tým Aka způsobili." okrčila rameny.
"No to máš pravdu...ale stejně, měly bychom se jít připravit když si s nimi chceme dát cvičný zápas ne?" Zeptala se a ona jenom kývla. Na cvičný zápas před tím opravdovým málem zapomněli! Bude to něco jako proklepnutí po kterém zjistí jak jsou na tom soupeři a jakou mají proti nim šanci.
____________________________________________________________
Nuuu? XDD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 11. června 2011 v 13:09 | Reagovat

eh...Sasuke a Sakura a Sasori...to čo toto? :-D pokračko...povinne :-D  :-D  :-D inak super diel :-)

2 viviane nightmare viviane nightmare | Web | 11. června 2011 v 13:37 | Reagovat

Aaaa, díky, konečně♥:DDD. Uhm, no, samozřejmě rychle pokračování! :D♥))

3 Amys-chan Amys-chan | Web | 11. června 2011 v 13:57 | Reagovat

Všechny tři jména na S :D luxusní. Atrašně se mi to líbilo takže zase začni pracovat na pokráčku :-P už se moc těším na nový díl.

4 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 11. června 2011 v 18:02 | Reagovat

No tak tohle bylo fakt dobrý, těším se na další díl...... doufám že bude tak vyčerpavající jako tenhle :D

5 Washio Neshi =^^= Washio Neshi =^^= | E-mail | Web | 11. června 2011 v 19:30 | Reagovat

Co ti to tak dlouho trvalo! Sakra!!! Nechci žádné dlouhé mezery! Takže Rychle další!!! A MAKEJ!!!!! xD :-D

6 sisa357 sisa357 | 11. června 2011 v 19:42 | Reagovat

skvele ale dufam ze bude so sasukem(hodia sa k sebe)

7 Hope Hope | 11. června 2011 v 20:10 | Reagovat

super bomba ;-)

8 Charley tvé SB Charley tvé SB | Web | 12. června 2011 v 7:20 | Reagovat

úžasné....na toto pokráčko jsem se těšila teda pekelně dlouho...a od teď se těším na tamto pokráčko..... :D ale fakt je to luxus....

9 marketa251996 marketa251996 | Web | 12. června 2011 v 17:39 | Reagovat

Začíná se to hodně dobře vyvíjet :D A mně se to začíná hrozně moc líbit :D :D

10 Ája Ája | E-mail | Web | 13. června 2011 v 9:37 | Reagovat

Sakura mi připomíná mojí sousedku a spolužačku, ta je taky vždycky vedle z toho, když má přijet její ex....*nechápe to* ...vždycky mám co dělat, abych na ni nezačala křičet......a Karin je vážně véééélka blbka xD...odkopnutá blbka XD...jináč kawaismus^^

11 Siruka Siruka | 15. června 2011 v 16:10 | Reagovat

tak  to  je  dobry  uz  se  tesim na  daklsi  dil :-D

12 Betušik-chan Betušik-chan | Web | 16. června 2011 v 18:22 | Reagovat

to bol jeden super diel XDDDDD a nwm ale aktualne sa mi sasori zda krajsi a viac sexy ako sasuke .. chapete to ?? to asi len kvoli tej nausnici a okuliarom a tiez to , ze u saky to vyzera tak , ze ma teraz najvacsiu sancu ... ja si myslim , ze s nou bude na chvilu chodit ale potom ju podvedie :// uvidime ^^  pokrackooo

13 Tifa Tifa | Web | 18. června 2011 v 14:14 | Reagovat

Nyááá konečně povídka s volejbalovým prostředím :-D Mě se o moc líbilo, hlavně ten styl :-D Taky dialogy jsou moc pěkně napsaný :-P :) Ráda si přečtu pokračování :D

Jo a na mým blogu je třídění (už nějakou dobu) a bude končit a já bych o tebe nerada přišla (co to melu stejně bych tě nevymazala xD) Ale vím, že si tam byla nedávno, akorát sis toho asi nevšimla...Takže dej vědět ať vím, že víš :D Ale nikomu jinůmu jsem to neoznamovala, takže tichučko :D :D

14 Hoperka Hoperka | 18. června 2011 v 23:05 | Reagovat

juuuuuuuuuuuuuuu sa tesim na pokracko a osobne tuto poviedku pripisujem na zoznam mojich oblubenych:D a inac sasor a nausnica hehe dobreeeee len tak dalej:D :D

15 silema silema | E-mail | Web | 22. června 2011 v 21:34 | Reagovat

Musíš napsat pokráčko jinak si svoji hlavu omlátím o zeď!!!Seš tak skvělá!Máš šíleně dobrý povídky....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama