Doteky noci...9. kapitola

25. června 2011 v 11:57 | Ufonek |  Doteky noci
Juhůůů, konečně vás seznamuju s DN s číslem devět! XDD jste aspoň trochu rádi? 14 dní na psaní je hodně co? XDD no tak snažila jsem se a doufám že to není příliš nudné. Nakonec ses dočkala ty jedna Nedočkavá Neshi Washio!! XDDDDDDD

A tak tedy postupně docupitali do pokojů kde se následně převlékly do cvičného čili do volného trika a uplých černých kraťásků. Následně si Sakura dala do vlasů čelenku se znakem listové, to aby měly lepší dojem že sem patří! Hinata udělala přesně to samé akorát že si čelenku nedala do vlasů ale za krk. A mohlo se vyrazit.
"Připravena?" Otázala se ještě Sakura a modrovláska jen kývla, poté vstoupili na venkovní hřiště které pokrývala antuka a nedaleko odtud bylo krásné hřiště pro kopanou ale oni se tam většinou rozběhávali a dělali blbosti když právě nehráli. Sice je tam už jeden pán zjebal tím že by jim mohli vynadat fotbalisti ať jdou stranou. Tsss, taková urážka. Nejvíce co je na tom hřišti lákalo byla ta krásně pěstovaná tráva která čvachtala pod nohama od rosy, nebylo divu vždyť byla krásně zelená! Nebylo by t jejich družstvo kdyby tam nezamířili.
Bylo vážně krásně, byl totiž večer, večerní rosa pokrývala zelenou travičku která díky tomu zanechávala jak už jsme říkali čvachtání které způsobovalo narážení jejich bot do zelených míst.
"Takže lidi, shromáždili jsme se tu abychom…a bla bla bla, nebylo by lepší to udělat trošku jinak?" Zeptal se vždy v obraze Gai. Všichni jen kývli, i přes to jak se popichovali byl Gai fajn.
"Takže, jsme tu abysme začli tréninkový zápas před tím tzv. " na ostro" a tak tedy, nejdříve se tu rozběháme, samozřejmě jenom Konoha, Sněžná samozřejmě podle trenérových rozhodnutí. Že…?" Nemohl si vzpomenout na jméno jejich leadra.
"Pein." Odpověděl mu ledovým hlasem jmenovaný s oranžovými vlasy a piercingy všude možně. Kakashi si ho změřil podezíravým pohledem. Nějak se mu vůbec nelíbil. Pro jistotu si přivolal jeho chakrou Pakkuna, který by měl všechno zlo okamžitě vycítit.
"Aha, takže s trenérem Peinem budete mít asi vlastní prog-" Nestačil dokončit větu protože ho Pein z nenadání přerušil.
"Rozběhejte se s nimi, může být, Gaii?" Zeptal se ho pro jistotu a ten s nedokončeným slovem "program" kývl.
"Takže nejdřív si dáme abecedu! Skipping!" Zařval a všichni okamžitě začali vykopávat kolena do vzduchu jak nejvíce to šlo. Proběhli i ostatní cviky a poté jen vyklusali jedno kolečko kolem celého hřiště. A jakmile se tak stalo už se začalo smrákat. Trenérům nezbývalo nic jiného než zoufalé rozhodnutí…
"Bohužel se začíná stmívat a proto budeme hrát jenom jeden set, nevíme proč se to stalo ale je to tak." Po této zprávě se ozvalo jen hlasité zamručení nespokojených hráčů rozehřátých a plných napětím.
"Dneska si vás kurva podáme!" Vyhrožoval Hidan s bílýma vlasama a přitom se modlil ke svému přívěšku se znakem který podporoval Jashina aneb jeho boha.
"Tak to ani nápad!" Vzdoroval mu Kiba který s tím absolutně nesouhlasil. "To my z vás naděláme kaši!" Kdyby Gai nezakročil asi by se tam hádali ještě do dnes.
Po úmorném dohadování konečně začala ta hra kterou všichni už tak dlouho očekávali, hřiště bylo osvícené velkými světly tak ptáte se proč by nemohli hrát i druhý až třetí set? Protože ta světla jsou poněkud nekvalitní a nevydržela by tolik času kterým by oni obklopili hřiště a věřte že oni by hráli klidně aji do noci kdyby jejich trenéři nebyli takoví suchaři.
Mířila velmi dobrá náhra na Sakuru kterou dal samozřejmě Sasuke, ještě před tím než to odpinknul se na ni sladce usmál. Jí to poněkud zmátlo ale nenechala se nijak ovlivnit, teď hráli zápas a musela ze sebe vydat přece to nejlepší ! A tak udělala krok při kterém se ještě nic nedělo, následně druhý velký rychlý krok a poté malí třetí, takové to přišunutí a následoval výskok. Sakura se napřáhla jakoby chtěla vystřelit z luku a následně zaklopila smeč který byl přesně mířený do prázdného místa. I když se o to Itachi popral i se svým sharinganem kterým měl předvídat kam to spadne tak to stejně nevybral. No, vlastně to vybral ale do sítě, poté to už ale nestihl nikdo vykrýt…
"JOOOOOOO!" Radovali se na druhé straně nad vítězným bodem který rozhodoval o všem. Skončilo to 24:26 a vyhrál tým ve kterém byla Sakura, Kiba, Sasuke, Naruto, Hinata a Suigetsu. Proti nim stáli Itachi, Sasori, Deidara, Kisame, Tobi alias Madara a Konan.
Nakonec si podali ruce s nějakým "čau" a malým stisknutím ruky na velice krátký okamžik.
Poté se ještě stihli pozdravit s trenéry a mohlo se jít konečně ulehnout do těch vyhřátých postelí které na ně čekali. Ještě předtím se však museli osprchovat.
"A sprchááá." Těšila se Sakura a na tváři měla blažený výraz, věděla že zítra se hraje už na ostro a nevěděla jak to dopadne teď si je ale každopádně proklepli. Neví se však jestli je jenom nenechali schválně vyhrát aby si mysleli že jsou slabší. Po takovémto přemýšlení ale usoudili že je to blbost. Sakura si zalezla do pokoje a rovnou pádila do vedlejší místnosti zvané koupelna kde ze sebe shodila hadry které se na ni potem doslova lepily a konečně si mohla užívat té svěží teplé vody která jí sjížděla po těle a smývala všechen pot a všechny problémy které jí létaly hlavou. Momentálně jí tam vířili jen myšlenky okolo frajerského Sasoriho. Zítra si s ním musí pořádně popovídat, to si slibuje! S umytou hlavou ovázanou turbanem z ručníku si lehla v pyžamu , které bylo noční košilka, lehla do postele. Jakmile zavřela své zelené oči tak byla tuhá…
Stále víc objímala bílá kápě černou kápi s červenými mraky. Z pod černé kápě se na ní dívali červené oči a usměvavá tvář. Dívka v bílé kápi oné postavě pohlédla do očí. Jakoby se v nich začala topit.Nechtěla z nich nikdy vaplavat, jevili se jí jako hustá čokoláda z které nemohla vyplavat ale jenom se do ní potápěla víc a víc. Poté najednou uviděla na druhé osobě podlý úsměv kterým jí dokonale zmátl. Na chvíli se jen tak usmíval a poté jí shodil…
Sakura se probudila s křikem, nechápala proč jí pořád tady takové sny pronásledují, nechala to tak a raději se podívala na hodiny, které jí poslušně ukazovali "06:05" povzdychla si. Proč se vždycky zbudí tak brzo?! Nejraději by spala ještě déle kdyby jí to její oči dovolovali a poslušně se zavřeli a spali asi o dvě hodiny víc. Jenomže její oči byli velice neposlušné a furt se sami od sebe odchlípovali z dráhy snů. A tak přehodila nohy před okraj postele a stoupla si. Následně zavrávorala protože se její hlava jaksi ještě pořádně nevzpamatovala. Najednou uslyšela jak jí zavibroval mobil a málem se přerazila jak se k aparátku snažila co nejrychleji dostat. Bohužel jí tam nečekalo nic příjemného…
Vážený uživateli, vaše vyúčtování je ve výši…A blablablabla!To i ten operátor ji má radši než kdo já vím kdo. A tak na sebe tedy nahodila tepláky a volné tričko. Jenom tam bosky vyšla ven a nezajímalo jí jestli je tam zima…Vzduch byl sice trošku studenější ale jinak se tam dalo vydržet a bylo tam příjemně. Nasála nosem svěží vzduch vonící posekanou trávou. Šla dál a dál a už necítila pod sebou výběžek betonu nýbrž mokrou trávu. Přišla až na travnaté, fotbalové hřiště kde se na chvíli zastavila a pak se rozeběhla a prudce zastavila což zapříčinilo slide aneb sklouznutí po kterém málem spadla. Milovala slidy. Blaženě se usmála a pak jen tak přešlápla z jedné nohy na druhou a zopakovala si to několikrát za sebou. Když už toho měla dost tak to naposledy udělala ale nebylo by to ono kdyby jí nepodjela noha a ona nespadla na zem. Mokrá tráva jí studila do zad. Momentálně to ale vůbec neřešila a jen si tam tak ležela. Na okamžik zavřela oči a nechala plavat myšlenky které jí vířili v hlavě plnou silou. Najednou ucítila jak duní zem pod něčími kroky. Otevřela oči a spatřila černovláska jenom v bermudách a tričkem přehozeným přes rameno, čili šla vidět jeho krásně vypracovaná hruď.
"Sasuke…?" Zeptala se a nadzvedla jedno z jejích růžových obočí.
"Tebe bych tu fakt nečekal…" Zašklebil se na ni. Poslední dobou jak přešel k těm jeho novým "přátelům" se úplně změnil. Je jiný než předtím, je horší než předtím, je chladnější než předtím, změnil se, o hodně.
Sakura jenom udělala hořký výraz…
"A já jsem nikdy nečekala že by ses tak změnil…" Zašeptala a přimkla víčka pevně k sobě.
"Co si říkala? Neslyšel jsem těěě!" Přisedl si vedle ní a podíval se jí do tváře, ona uhla očima. Stejně se neměla kam dívat protože ty jeho oči byli jako dvě propasti.
"Nic jsem neříkala!" Zakřičela na něj a chtěla odejít ale on jí chytil za ruku a stáhl zpátky na tu orosenou trávu. Ona se na něj jen s opovržením v očích otočila ale když uviděla ten smutek v jeho očích jakoby se v ní něco zlomilo…Zmátlo jí když pak opět nasadil ten kamenný obličej.
"Sasuke, řekni mi jedno, co se stalo?" Zeptala se ho a přisedla si zpátky k němu…
"Hodně se toho stalo, hodně…" Teď nemluvil tak strašně namyšleně jako před chvílí, skoro se zdálo že mu to je líto.
"Já vím, ale tohle nemyslím…proč jsi tak najednou obrátil? Proč jsi se najednou začal bavit s tou rudovlasou fúrií?" Zajímala se.
"Protože jsem se s Narutem strašně pohádal… a.. bylo to pro mě asi nejlepší řešení protože si připadám že mě má někdo rád." Slabě se usmál.
"Cože? Že tě má někdo rád?? Vždyť já i Naruto a Hinata tě máme rádi…!" Nevěřila svým uším.
"No jo jenže, tak nějak, jinak… a já nemám potřebu každý den trpět když se na tebe dívám…jak se bezstarostně směješ!" Naštval se.
"Tohle je ten důvod proč se chováš tak jako idiot?? Tak tohle je ten důvod?? Víš co, s tímhle na mě nechoď, děláš jakoby si byl jediný kdo trpí a kdy trpěl, Sasuke ale uvědom se, že svět se nikdy nebude točit jenom kolem tebe." Vmetla mu do očí jako smršť a pelášila si co nejopatrněji zpátky do budovy. Už začínalo vysvítávat sluníčko, proto se rychle převlékla a rovnou šla do jídelny, dokonce ani na Hinatu nepočkala.

"Kde seš tak dlouho??" Ptala se Sakura když si k ní přisedla celá uřícená Hinata která málem spadla ze schodů.
"Prej kde sem, to tys na mě nečekala, vůbec jaktožes dneska vstala tak brzo?" zeptala se jí.
"Ále to víš, nemohla jsem spát." Usmála se na ni nevinně a Hinata jenom zakroutila hlavou a dojedla svůj příděl snídaně. Sakura šla také odnést talíř a pak si poslušně sedla na své místo kde čekala co zase šedovlasý Senci vyhlásí za režim.
"Nuž, žáci, trénink nebude, čas je však stejný, v devět hodin se sejdeme na venkovním hřišti kde proběhne abeceda a rozběhání a poté se pojede na ostro, mládeži, takže žádné zahálení!" Napomenul je a následně se všichni rozeběhli do svých pokojů aby na sebe hodili nákolenky a trošku se oprášili. Zase pelášili ven aby prozkoumali jak na tom jsou ostatní kteří už stepovali a čekalo se jenom na Sakuru a Hinatu které přiletěly následovně.
"Gomene za spoždění." Usmála se modrovláska a stoupla si do trávy která už byla krásně suchá narozdíl od rána. Ostatní se seřadili včetně Sakury vedle ní aby poslouchali rozkazy Gaie který jim dbal na jejich fyzičku.
První byl samozřejmě lifting, skiping, poskoky, cval, odpichy s dopichy, jelení skoky a spoustu dalších, následovali rychlé střehy a přemisťování z místa na místo. Pak Gai zhodnotil že už konečně byli všichni připraveni se jít rozpinkat jak tomu bylo zvykem. Tým Aka se rozhodl pro svou vlastní rozcvičku která zahrnovala běh kolem lesa a následné seběhnutí zpátky na plac.
"Rozdělte se do dvojic a prvně se rozházejte na krátké vzdálenosti, poté se můžete ještě přiblížit a pinkat." Zhodnotil Gai sutuaci a na druhé straně sítě kde se nacházeli Akatsuki udělali to samé. Sakura s Hinatou k sobě přiletěli rychlostí jakou by obsahoval jedině magnet.
"Jdem na to!" Vypískla Sakura když konečně utvořila z rukou košík a jemně skoro neslyšně vypinkla balon vysoko do vzduchu s přesným doletem na Hinatu, která si však musela trošku přešlápnout aby mohla pokrčit své dlouhé nohy a vyskočit s dalším odpinknutím. Tak to pokračovalo další dvě minuty dokud Gai nedal povel zase k něčemu jinému.
"Na smeč!" Rozhodl a všichni se přesunuli do velké řady a jako nahrávače tentokrát zvolil Sasukeho, protože věděl že tohle mu jde od ruky, takyže šlo, každá náhra byla přesně přesná až se na druhé straně přetáčeli oči s jakou lehkostí to dokáže.
"Podání!" Vyslovil poslední krátkou ale vzato výstižnou větu, ne-li slovo kdy se všichni seřadili za žlutou čáru do autu kde nastavili jednu ruku za záda a pak čekali až se jejich míč nakloní do polohy kdy mohou nerušeně plácnout do balonu a přehodit jej tak na druhou stranu.
"Výborně… myslím že máte všichni dost, tak se běžte napít a pak začínáme!" S touhle větou se všichni prudce rozeběhli k lavičce kde stála jejich flaška s určitým nápojem, ve většině to byla voda. Stejně na tom byla i růžovlasá s modrovláskou které pelášili jen aby se už mohli napájet a zchladit tak jejich rozpálené hrdlo očekávajíc další kapku čiré a čisté dobré vody.
"Konečně." Vydechla Sakura a umístila svou nádrž napajedla vedle těch ostatních kteří už kromě Hinaty klusali vesele na hřišti. Hinata ji napodobila a obě se rozešli směrem k trenérovi který jim měl poradit pár určitých a jistě užitečných rad.
"Tak děcka, jdeme na to… Myslím že všichni víte zásady jak chytře mířit do bodu kde nikdo není že? Tak jo, my to vyhrajeme…áááá." Rozkřičel se a všichni se k němu postupně přidávali.
"ÁááááááÁáÁÁáÁáÁÁÁááá….MAMMUT!" Křikli všichni jako na jejich pokřik. Poté s tleskáním vnikli na hřiště kde už na ně netrpělivě čekali jejich soupeři. Sakura nejdříve zaostřila na pozici červenovláska a trochu nejistě se usmála. Když jí však úsměv oplatil projela jí vlna štěstí.

Když se ozvala píšťala rozhodčího která byla Shizune tak se mohlo začít. Podávali naši milý hrdinové a tak si Sakura spolu s Narutem a Kibou stoupli na blok, zatímco Ino, Kin a Temari si stoupli jako zadní NBS což v překladu bylo náhra,blok, smeč a ve předu na tom byli stejně. Popravdě, Sakura nenáviděla přebíhání což v tomhle postavení bylo nezbytené. Sakura jako přední náhra přeběhla zbylé lidi kteří byli blok a smeč. A tak se rozehrálo…
Na konci prvního setu byli všichni tak zmátoření z toho strašného spalování ale stálo to za to. První set vyhráli na plné čáře. Samozřejmě naši Mammuti.
"Uff, to byl záhul." Vypustil tentokrát Naruto který se připojil ke dvojici která popíjela plnými doušky vodu kterou tak nutně potřebovali. Kterou se tak súrně potřebovali zásobovat.
"To teda byl, ale stojí to za to, ještě vyhrát druhej a máme příčku v kapse!"
"JO ale kdo ví jak to bude." Povzdychla si modrovlasá a Naruto jen zakejval hlavou.
"Jestli o tom budeš pochybovat tak se to stane takže o tom urychleně přestaň přemýšlet slyšíš?!" Dloubl do ní loktem až zavrávorala a málem spadla. Sesunula se po zdi dolů na zadek aby se ještě trochu vydýchla.
"Vzhledem k únavě jak vás tak soupeřů vyhlašujeme patnácti-minutovou přestávku."
"HUráááá!" Rozlehl se malátný hlas Sasukeho po celé budově až se za ním všichni otočili. Nechápali jeho chování, obzvlášť Sakura ne. Až jí ale někdo zastínil výhled. Putovali pohledem po nohách schovaných v kraťasech a břichu pod tričkem s červenými mraky.
"Sasori?" Podivila se co dělal na téhle polovině hřiště.
"Ano?" zeptal se s úsměvem.
"Co tady děláš?" zeptala se a úsměv mu opětovala.
"Ale tak rozhodl jsem se zajít za tebou což? Vadí ti to?" Zeptal se trošku sklesle.
"Ne, ne, právě naopak." Usmála se a vyšli najevo její krásně bílé zuby. On usrkl ze svého pití které si sebou vzal a na jazyku ho zasvrběla další věta.
"Hráli jste výborně, není divu že jste nás porazili 25:20, ale další set už pro vás nebude tak snadný, tomu věř!" Zakončil větu rozkazovačkou kterou vždy říkával náš blonďáček.
"Já tomu věřím to se neboj." Vyvedla ho z omylu růžovláska.
"Pak je to v pořádku, ještě aby tomu ostatní věřili, je super že dali přestávku co? Myslím že bych asi exl." Řekl naoko posmutněle ale hned na to se rozesmál a Sakura s ním.
"Jo to máš pravdu, já bych asi už plivala plíce když né krev, sliny a pot." Zasmála se tomu a koukla se na své ruční hodinky.
"Bohužel máme už jenom pět minut." Povzdychla si a červenovlásek na ni vykulil oka.
"Tak mááálo? Je toto normální?? No nic, já budu muset ke svému družstvu, ty tady hlavně dýchej ať nám pak nezhebneš na hřišti." Popřál jí poněkud divně hodně štěstí. Ona se jenom nevinně usmála protože tohle se jí v Tokiu už jednou stalo a nechtěla by aby jí Sasori zase musel křísit. Sice tady by se o to postaral nejspíše někdo jiný ale to bylo momentálně vedlejší.

"Tak děcka! Nástup na parket!" Zvolal Kakashi a zamrkal svým jedním prozatím neschovaným očkem.
"Ale Kakáá, přece nám nebudete říkat dětičky, nejsme žádní maloši ty můj ďáblíku, neříkám že se mi to v posteli nelíbí když mi říkáš děťátko ale tady přede všemi…" Škádlivě se usmála a v tom okamžiku šli všichni do kolen až na Kakashiho který zrudl a měl barvu Karininých vlasů a raději se odebral někam pryč a musel ho nahradit dosud Karin nezvyklaný Gai.
"Tak jo, začínáme druhý set který by měl být lepší než tento, no lepší, řekněme napínavější, tak vám přeju všechno nejlepší a naše rozhodčí nám jistě zapíská že ano?" Zeptal se s úsměvem Shizune a ta mu jen kývla.
"Gaii-sensei, věřte v nás že to zvládneme!" Držel hrdě Lee vztyčenou svou pravačku v pěsti a na tváří se mu zračili slzy vášně.
"Ovšem Lee!" Dělal Gai to samé. Sakura si v tu chvíli myslela že největší dítě je tady Senci Gai a ne oni, ti kteří hrají s velmi těžkým soupeřem kterého v tu chvíli měli v kapse. Čili měli náskok. Poté už znovu zazněl ten pískavý zvuk a všichni se přesunuli na hřiště ohraničené bílými a žlutými čarami. Momentálně bílými, přece jenom antuka, na kterou nebudou zvlášť drobit žlutou křídu že? Už jim naprosto stačí ta bílá a také jim stačí že to musí každý Time střídat a drobit znovu tím strašně řinčivým nástrojem. A tak se konečně všichni postavili v NBS Naruto, Sasuke a Karin, zadní byli Kiba, Lee a Hinata. Sakura s ostatními zbylími střídačkami seděla na lavičce a fandila i skandovala jak nejvíce mohla jejich družstvu které bylo ve vedení 2:1. Naruto přihrál Sasukemu na smeč…Sasuke vyskočil a…
_________________________________________________________________________________
Gomme že jsem to tak usekla ale musela jsem trochu napnout XDDD tak co tomu říkáte? XDDD není to příliš nudné? XDDD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 25. června 2011 v 13:34 | Reagovat

nudné? ani náhodou :-D je to totálne zaujímavé :-D dúfam, že to Sasan dá a oni vyhrajú a on sa znormalizuje :-D  :-D  :-D a že bude so Sakurou, samozrejme :-D  :-D  :-D MAMMUTI DO TOHO! :-D

2 Amys-chan Amys-chan | Web | 25. června 2011 v 15:27 | Reagovat

Dost povedené !! Jen honem další :-D

3 Bershka (BeRuŠšš) Bershka (BeRuŠšš) | 25. června 2011 v 17:03 | Reagovat

Těšim se na pokráčko !!!!!!!!!!!!!

4 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 25. června 2011 v 17:08 | Reagovat

Ne ani ne....je to geniální.... vyskočil a podíval se na Sakuru a potom spadnul..... sem to dneska četla se samýma přeřekama :D smrklo másto smrákalo atd. toho bylo víc :D

5 viviane nightmare viviane nightmare | Web | 26. června 2011 v 3:07 | Reagovat

a jako, prosím rychle pokráčko! ^^ .))))

6 silema silema | E-mail | Web | 26. června 2011 v 10:22 | Reagovat

já se přetrhnu.....(tedy jestli to dokážu)

7 Akemi Akemi | Web | 26. června 2011 v 11:18 | Reagovat

Do tvých příběhu se dokážu vžít,ale ten konec. :-( To se dělá?Takhle napínat,že si člověk z toho rve vlasy? XD Samozřejmě chvilka napětí je zdravá. :-)

8 Ďaďuša :D Ďaďuša :D | 26. června 2011 v 18:16 | Reagovat

supéer to bolo.. a prošímm rychlo pokráčko :D diki :D

9 marketa251996 marketa251996 | Web | 26. června 2011 v 18:18 | Reagovat

Sasuke vyskočil a... a zase spadl xD xD Nudné ?? Neříkej blbost :D :D

10 Hoperka Hoperka | Web | 26. června 2011 v 20:16 | Reagovat

...a..... ved mna zdvihlo zo stolicky napjatím

11 Washio Neshi =^^= Washio Neshi =^^= | E-mail | Web | 28. června 2011 v 13:14 | Reagovat

Hmm Tak tady Nedočkavce konečně máš xD Neměla jsem čas víš... Promiň... Ale Povídka.... Rychle další!! xD Jak jinak, povedla se ti :) A Design... Trošku no... krvavý, ale povedl se :) :-D

12 HiKaRiXD HiKaRiXD | 30. června 2011 v 17:12 | Reagovat

Hej dobře ty, dokonalost sama. Přemýšlela jsi o tom to dát na Konohu, to by bylo super :D myslím že by to tam přečetlo více lidí :) :D Taková povídka, až ji dopíšeš, to klidně vydej jako knížku :D :D Fakt dokonalí ;)

13 Kix Kix | Web | 5. července 2011 v 12:13 | Reagovat

pokračkooo :-D  :-D

14 betusik-chan betusik-chan | Web | 5. července 2011 v 15:17 | Reagovat

pekny diel :-) len to ze som si uz docitala posledne riadky tohto dielu a nemala som kde pokracovat bolo viac ako otravne xDDDDD tesim sa na dalsi diel ^^

15 nikushimi nikushimi | 5. července 2011 v 15:42 | Reagovat

Rychle, rychle další díl. Já sem se stala na tvých příbězích totálně závislá. Tákže honem, honem pokráčko. Okej. :-)  :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama