Doteky Noci...10. Kapitola

12. července 2011 v 11:21 | Ufonek |  Doteky noci

Jou jou XDD Jsem teď na táboře...
*přednastaveno* aby to tady tak nestálo. :D :DNapřáhl ruku aby střelil přesně mířený smeč zvaný hřebík do země hned za sítí. Poté konečně dopadl na zem. Jak jinak než jim to spadlo, kdyby ne tak by to byla chyba protože už všichni čekali že to spadne a tak se taky stalo.
"Jupííí!" Zakřičeli všichni a sešli se aby zařvali mamutí hlučností. Teď se to dalo na 3:1 takže vedou s plnou parádou. Neví se však jak to ještě všechno dopadne a mezitím co dávali podání které schytala Karin a protože svou silnou ránou není nijak slabá tak to málem naprala ichtilovi aneb Kisamemu přímo do toho jeho rybího xichtu. Ten před obličej strčil naštěstí svoje ploutve kterými balon odrazil svou modrou chakrou přímo za síť. Kdyby zelená šelma z listové se zářivým úsměvem ,který příčinila pasta Colgate, neskočila rybičku tak by ten míč skončil na zemi. Kiba okamžitě zareagoval a nahrál střelovi sice trošku křivě na smeč ale i tak to Sasu dal. Udělal zákopku kterou samozřejmě spletl soupeře, naivně si mysleli že dá smeč a byli blízko, ale on jim dal místo toho dlouhý balon někam do zadu takže aktuální stav byl 4:1.
"Dobře Lee!" Chválili ho všichni a on se na ně jenom zaculil tím jeho úsměvem alá heh.
"To dělá moje skvělá pasta Colgate!" Řekl vyhraně a všem se ukázal úsměv na tváři.
"Tak jedem ty colgate!" Zavolala na něj Karin která už byla ve střehu kdyby náhodou přiletěl balon když pokračovala ve svém mistrovském podání.

Když už se doslova káceli k zemi při půlce třetího setu tak…Počkat třetího? Ptáte se jaktože třetího? Bylo to velice jednoduché, protože moc podcenili po té výhře soupeře, používali až přes příliš chakry na jednoduché smeče a prostě to skončilo tak že Akatsuki vyhráli.
"TO snad není možný!" Bědovala Sakura z lavičky kde jí ještě trenér nechal dřepět namísto toho tam nasadil Temari, Gaaru a Kankura jako přední a jako zadní byl Naruto, který s ní střídal v druhé půlce druhého setu, Tayuyu a Kin. Nechápala jak trenér může být tak blbej a dát ty dvě dozadu. Jak mohl přehlédnout nepřehlédnutelnou chybu?? Nebylo jí to jasné a pěkně jí to vytáčelo.
"Kakashi no tak udělejte něco! Vždyť se kvůli tomu zabijou! Vy to nevidíte?! No tak!" Křičela na něj zoufale Sakura a doufala že by jí tam třeba mohl poslat. Divila se že ještě neřvala jak Tur.
"Musí si s tím poradit sami…Sakuro," Když viděl ten její výraz prostě nemohl jinak. Udělal mletí prstama kterým označoval střídání. Hráči si mohli na chvíli vydechnout a Sakura si se všemi poplácala a konečně se vyměnila za Tayuyu. Jak správně hádáte, obsadila zadní hráčku.

Sakura se snažila jak nejvíce mohla a uhrála takyže dosti bodů za dosti učinění ale pořád to nestačilo. Pořád to bylo jiné, pořád prohrávali a nakonec to skončilo tak že proti nim nakonec prohráli.
"TO snad není možný!" Zakřičela Sakura a aniž by o tom věděla chakra v rukou byla ta silná že když s její rukou mrskla o zem tak rupla.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!" Křičela a nemohla přestat. Její oči žhnuli zlobou.
"Sakuro no tak klid," Snažila se jí uklidnit Hinata ale stejně jí to bylo houby platné.
"Sakuro tak dost, jestli mě teď neposlechneš po dobrém tak to půjde po zlém." Uvědomil Sakuru ale ta se stejně nenechala zvyklat a pokračovala si z vesela dál.
"Dobře jak si chtěla." Povzdychnul si Kakashi a doslova na ni skočil, srazil jí k zemi a ruce jí dal za hlavu. Svým mangekyo sharinganem se jí podíval do očí a Sakuřina odhodlanost se rázem vytratila a ona odpadla.
"Tak, to je práce, teď ještě aby jí někdo odnesl."
"Udělám to." Nabídl se s ledovým, chladným hlasem Sasuke. Kakash se střapatou hlavou se podrbal na palici a pak nakonec s menšími problémy přikývl. Hinata si jen překryla oči jak to všechno skončí a pak se jenom mohla divit s jakou lehkostí bral Sasuke Sakuru na ruce. Otočil se na patě a začal stoupat po schodech až do druhého patra kde se nacházel jejich pokoj. Položil jí na její měkkoučkou postel a sám si tam sedl. Je tak sladká… Prohnalo se mu hlavou a přejel jí rukou po její hebké tváři.
"Ach Sakuro…" Povzdychl si a Sakura se přetočila na bok. Lekl se a okamžitě ruku stáhl a přesunul jí na rameno jako kdyby se náhodou probudila tak aby mohl dělat že s ní třásl aby se probudila. Nic takového se však nestalo, tak tedy vypustil pracně nabraný vzduch z plic aby mohl zase to napětí trošku zpomalit. Měl srdce někde až v krku když jí hladil po vlasech, tváři a nakonec jí dal pusu na čelo když už chtěl odejít. Stoupl si a trošku srovnal duchnu aby to nevypadalo tak nápadně až se vzbudí. Když už bral za kliku někdo se ho zezadu dotkl. Bleskově se otočil a div Sakuru nepráskl protože stála těsně za ním. Dech se mu zrychlil a oči měl dlouho vytřeštěné.
"S-Sakuro?!" Křikl po ní a ona se jen nevinně usmála.
"Sasuke, věděla jsem že nejsi takový za jakého se máš… pořád jsi…citlivý…" Měla tak neodolatelný výraz až měl Sasuke chuť jí popadnout a celou jí zulíbat svými rty. Naštěstí se ale uměl ovládat.
"Cože?" Zeptal se už méně vyděšený protože ona mu málem přivodila mrtvici.
"Cítila jsem všechno…jak jsi mě hladil a jak si mi dal," Zčervenala a uhla očima "Pusu." Podívala se mu do jeho propastí a on je jenom vytřeštil, poté sklonil hlavu.
"Aha…už chápu." Uchechtl se ale hlavu nezvedl. Ona ho však k tomu donutila tak že jednoduše natáhla svou štíhlou, malou ručku a pozvedla mu bradu. V tu dobu mu jasně viděla do očí. On se jenom dopátral po jejím předloktí až k její ruce kterou následně sevřel ve své.
"Sakuro…já-" Promluvil ale…
"Ššš, nic neříkej." Stihla ho Sakura přerušit dřív než něco stačil říct. Přitiskla se na jeho hruď svým tělem a objala ho okolo krku.
"Mám tě ráda víš…" Usmála se a mu po tváři sklouzla slza která dopadla na její růžové vlasy, nebyla by to Sakura kdyby to necítila. Upřela na něj ty svoje zelené oči.
"Proč pláčeš?" Zeptala se ho a on jen zakýval hlavou a více ji stiskl…
"To nic…" Pohladil jí…
" Tak sakra proč brečíš přede mnou?!" Vyjekla a on málem ohluchnul. Setřel si vodu která proudila z jeho očí.
"Jen tak to asi nebude, ty jedna ledová kostko za kterou se vydáváš! Já vím že nejsi takový za kterého tě všichni mají. Vím že ty máš taky city ale proč si to nepřiznáš?" Zásobovala ho otázkami.
"Já si přiznávám až moc dobře že tě miluju víš. To ty to jaksi neslyšíš." Zamumlal ale bylo to tak znatelné že to Sakura nemohla neslyšet.
"Neříkej to, neříkej to!" Prosila ale on si pokračoval svou vesele dál…
"Budu to říkat dokud to nepochopíš!"
"Ale já to chápu až moc dobře!" Zakřičela na něj a vytrhla se mu. "Ale já tě nemiluju…" Zopakovala tu stálou větu která se Sasukemu do srdce zabodala jako tisíce nožů.
"Chápu…" Měl se k odchodu ale Sakura se znovu nadechla že něco řekne.
"Ale já to nechápu, kolikrát bych tě chtěla milovat ale bohužel to nedokážu…víš. Jsem taky zamilovaná ale bohužel to nebude takové jak bych chtěla." Na konci se její hlas zlomil a ona dopadla na postel.

Flash Back:
Ještě před tím než začal velký zápas který projeli:
"Sasori? Sasori! Kde jsi?" Smála se protože se jí červenovlásek z nenadání schoval.
"Tady jsem." Uslyšela od jejího pravého ucha a on ji objal zezadu.
"To jo," Řekla a lípla mu pusu na tvář. "Víš Sasori, už dlouho ti chci něco říct." Chytila ho za ruce které se nacházeli na jejím břiše.
"Poslouchám tě…" Řekl laskavým hlasem.
"Chci ti říct… že tě zase miluju…" Sklopila oči a raději zkoumala dlažební zem.
"Proč tak smutným hlasem?" Pozvedl jí bradu a věnoval jí jeden ze svých sladkých polibků.
"Dělám si srandu!" Prudce ji odstrčil tak že Sakura zavrávorala a div nespadla. "tebe už milovat nikdy nebudu." Setřel ji tak hnusně.
"Ale proč?" Řekla zoufale a střílela po něm pohledy.
"Protože, já už nejsem ten Sasori no Akasuna kterého jsi znala. Jsem jiný!" Přeblafl ji.
End Flash Back.
Proto ho Sakura chtěla tak zoufale na zápase porazit ale stejně to nic nepohnulo.

"Sakuro…" Zašeptal Sasuke když viděl jak jí prší z očí. "Prosím tě neplač." Udělal dva rychlé kroky k ní a chytil jí za její ledovou ruku.
"Já nepláču, to jenom vodopády mi tečou z očí." Upřímně se usmála.
"No jasně." Řekl smutně a sedl si k ní, opět jí vší silou objal. Obdivoval ji, jak se může přes slzy smát.
"Slib mi, že už to nikdy neuděláš." Podívala se na něj.
"Co?"
"Slib mi že už nikdy Naruta, Hinatu.. a mě neopustíš." Pohlédla na něj. Mu jenom zacukali rty směr nahoru a jenom kývnul hlavou.
"Už nikdy…slibuju." Poté krátce přiložil jeho rty na ty její a jako namydlený blesk zaklapl dveřmi a už byl pryč. Když Sakura osaměla teprve teď se mohla naplno rozbrečet. Přitáhla si nohy k bradě a do nich položila svou ztěžklou hlavu které momentálně zabývali problémy. Po tvářích se jí řinuli slzy velké jako hrachy. Proč…? Neustále jí letělo hlavou. Poté se ale trochu vzchopila a setřela si slzy. Došlo jí totiž že asi zhruba za patnáct minut bude oběd a ona tam nemůže přijít s očima červenýma jak rubíny a bílími cestičkami po její tváři. Zašla tedy do koupelny a opláchla obličej.
"Brr…" Otřásla se a po těle jí vyskákala husí kůže.Poté se na sebe podívala do zrcadla. Vypadala jako čarodějnice ne li jako hajzl bába. Teď už ale vypadala o hodně líp. Chytila se rámování umyvadla a chvíli jen tak čekala až z níkapičky odpadnou, přesně tak jako to dělali už mockrát a ne jenom ve sprše. Dýchala ostře, neměla skoro ani chuť dýchat. Spíš jsem měla chuť se jít bodnout. Někdy měla chuť být pštrosem. Jen tak zabořit hlavu do písku a nic neřešit. Bohužel ona pštrosem není a nikdy ani nebude. Podívala se ještě jednou do zrcadla které se vznášelo přilepené na zdi a pak se konečně otočila. Převlékla se do černých tepláků a fialového, volného trička a hodila na sebe nazelenalou až brčálovou mikinu. Pak sešla konečně dolů do jídelny kde už všichni netrpělivě čekali na várku jídla. Když viděla jak se Naruto vesele bavil se Sasukem tak se jí na tváři roztáhl široký úsměv. Pak hned ale schladla a raději se usadila vedle Hin která jako na truc seděla u jiného stolu.

"Hin? Co je?" Zeptala se protože jí bylo divné když sedí někde jinde než její milovaný Naruto.
"Vidíš to? Zase se s ním baví! I když zradil no chápeš to?" zeptala se a Sakura vykulila oči.
"No, aji to chápu, protože mi slíbil že už nás nikdy neopustí…"
"Kdy?"
"No před chvílí víš.. měla jsem takovou slabou…ettooo…chvilku." Nevinně se usmála.
"Sakuro Sakuro, kdy se ty už konečně pokusíš no?" Řekla podrážděně.
"Já ti to řeknu takhle - nikdy a teď už pojď prosím tě za nima." Zatahala jí za ruku ale Hinata protestantně seděla pořád na svém místě a nehodlala se v nejbližších minutách hnout.
"Ne já za nimi nehodlám jít! Jsou to magoři." Vedla si dál svou.
"Hin, takovou tě neznám, takovou znám spíš sebe tak nebuď labuť a pojď!" Po dlouhém handrkování ji nakonec úspěšně vytlačila.

"Tak jsme tady." Dloubla do ní ještě Hinata když říkala slavnostní projev před Narutem a černovláskem.
"No to vidím, Hinatě to koukám trvalo." Usmál se na modrovlásku Naruto.
"Pche!" zasmála se Hinata a nakonec si přeci jen přisedla. Sakura se celou dobu nějak nezapojovala do debaty kdy už konečně můžou jít na oběd protože ta řada byla nekonečná a cpát se ke svédským stolům se fakt nechtělo. Sasuke se na ni po kradmu vždy díval ale nikdy se nestřetl s jejíma smaragdovýma očima protože ona je měla zabodnuté kdesi v zemi.

"Saky?" zeptala se nejdřív jemně Hinata. "Sakuro!" Musela na ni už zařvat protože ona ani kdybyste byli přímo u jejího ucha neslyšela.
"Co jéééééééééééééééé?" Vyjekla a podívala se jí do jejích levandulových očí. (Scary Movie XD)
"Pojď, už je volno." Tahala jí za rukáv a přitom se jenom tak lehce usmívala.
"Vždyť už jdu." Povzdychla si a nasadila výraz alá zakaboněnec. A tak pak tedy šla nabrat něco z toho jídla.
Sice toho moc nesnědla ale aspoň se koukala jak jí ostatní protože když nabrala do úst sousto tak se málem pozvracela a tak to raději obětovala tím že ať třeba exne hladem ale ať už hlavně nejí!!
"Saky, není ti dneska nic?" Zeptala se jí Hinata u jídla. Sakura jenom zavrtěla hlavou.
"Ne nic mi není."
"No dost bych o tom pochyboval, nechceš si jít lehnout?" Přidal se blonďáček.
"NECHCI! Nic mi není!" Vykřikla, naštvaně práskla židlí a odešla.
"Co jí je?" zeptal se Naruto a ještě dlouho za ní hleděl.
Jakmile Sakura přišla do pokoje hned se vrhla do peřin. Už toho měla dost… zrazení Sasoriho, prohra se Sasorim… zatracenej SASORI! Proběhávalo jí hlavou a přemýšlela. Přemýšlela a přemýšlela až se jí poštěstilo zaspát...
"Jste tu všichni? Chtěl bych vám něco říct k dnešnímu zápasu!" Brebentil Kakashi. Hinata se podívala na Sasukeho.
"Sakura tu není! Zaběhni pro ni prosím, Karin jak už to tak vypadá Kakashiho projev na chvíli zdrží." Lamentovala když se Karin zase pokoušela sbalit Kakashiho svými narážkami.
"Jojo." Přikývnul Sasu a už pelášil nahoru. Rozrazil dveře a když viděl Sakuru jak sladce spí jenom k ní mlčky došel. Je tak sladká…Problesklo mu hlavou a neměl tu odvahu ji budit. Jenom si k ní přisedl a seděl… koukal se na ni a seděl. To mu ke štěstí stačilo. Občas jí chytnul za ruku ale hned ji zase pustil. Došlo mu totiž jedno - v nejbližší době asi jeho nebude a proč? Protože jí ten Sasoráč jeden zlomil srdce. Ale on jí chce být na blízku když bude plakat. Chce jí utěšit… Chce…
Nadokončil svoji myšlenku protože do pokoje vtrhla modrovlasá.
"Sasuke můžeš mi prosím tě říct kde seš?? Jeho "ceremoniál" dávno zač-"
"Šššš…" Přiložil si Sasuke prst k ústům a ukazoval na růžovlásku.
"-Al…" Dořekla šokovaně Hinata a též se podívala na dívku spící na posteli. "Jejda, chybička se vloudila, stejně tam neříkají nic užitečného tak co…" Posadila se taky k němu na postel a jen tak civěla do Sakuřiných sklaplých víček.
"Asi vážně onemocněla…" dodala pak a Sasuke se zamračil.
"Myslím že je jenom unavená…" Prořízl ticho a natáhl ruku aby mohl Saky pohladit, následně ji však zase stáhl do pozadí.
"Co si chtěl udělat?" zeptala se ho modrovlasá a černovlásek jenom smutně zavrtěl hlavou.
"Co se to s tebou děje? Nejdřív nás jen tak klidně zradíš a chováš se jako největší drsňák že tě nezajímáme a najednou tu pán smutní nad Sakurou." Vmetla mu přímo do očí až se zalekl jejího sršícího sarkasmu.
"Hin…já…"
"Neříkej mi Hin! U mě si totálně kaput! Chápeš? Mrtvej! Neživej cíl co se kolem nás jenom motá…!" Jak tak na něj křičela ani si nevšimla že na ni Sakura nevěřícně zírá.
"Hin?" zeptala se a ona na ni upřela své čisté oči bez zorniček.
"Eh… Sakuro?"
"Můžeš mi říct co to tady na Sasukeho halekuješ? Je to náš přítel," zavřela oči. "Promiň Hiny ale tohle je od tebe hnusný. Nemůžeš tohle na něj křičet, ke všemu když… no to je jedno. Prostě toho nech!" Zkrabatila nos a vyštěkla na ni.
"Jo tak ty se raději zastaneš tady…Uchihy namísto své nejlepší kamarádky?!" Vykřičela se a poté klapem odešla a zabouchla za sebou dveře. Sakura poraženě sklopila hlavu.
"Omlouvám se…" Promluvil k ní vlídným hlasem černovlásek sedící opodál.
"Za co?"
"No.. za to všechno, vidím že jsem vám nadělal problémů až až." Smutně se usmál a zvedl se.
"Kam jsi myslíš že jdeš?" Zeptala se ho najednou .
"Neměl bych ti otravovat život."
"Ty…ty mi život neotravuješ jenom…mírně narušuješ. Teď si sedni a vysvětli mi to. Prosím." Podívala se pronikavým pohledem do jeho černo černých tůní.
"Co ti mám vysvětlit?" Zeptal se jako idiot.
"Všechno… proč jsi se od nás oddělil, proč si se k nám choval tak jak ses choval! Proč Sasuke!" Dívala se mu stále do jeho uhlíkových očí a černovlásek si povzdychl. Podrbal se na hlavě a pomalu začal..
"Víš, strašně mě namíchlo že tě Naruto…" Polknul. "Však víš. No a že já taky. Nevím, najednou jsem měl takovou bojovou náladu a já nevím… byl jsem divnej ale tys mi znovu otevřela oči! Chápeš mě ne? Víš já.. já jenom chci abys byla šťastná. Je jenom na tobě co si vybereš ,na mě vůbec nemusíš brát ohledy, jsem jenom nezajímavý Sasuke Uchiha." Sklonil hlavu aby mohl víc prozkoumat své černé kalhoty a taky zastírací manévr aby se jí nemusel dívat do jejích pronikavých, pistáciových očí.
"Sasuke, prej nezajímavý," Zasmála se. "To vůbec není pravda. Jenom…chápeš mě ne? Jsem na tom teď dost bídně a nechtěla bych aby se to ještě zhoršilo proto chci abychom byli přátelé…ti nejlepší.." Usmála se na něj svým zářivým úsměvem. Jenže dát přátelství tomu kdo chce lásku je jako dát chleba tomu kdo umírá žízní… Prolétlo Sasukemu myslí. Neměl však na vybranou.
"Tak dobře…" Usmál se upřímně i když mu bylo do něčeho úplně jiného. "Co bys řekla tomu kdybychom konečně šli dolů?" Zeptal se a ona jen kývla. Prodraly se do společenské místnosti kde už jistě všichni sídlili a ani trochu se nemýlili.
"Čau lidi, čau lidi, čau lidi." Přisedla si k nim Sakura a Sasuke ji napodobil akorát že z druhé strany stolu.
"Říkal něco zajímavýho?" Šeptla Sakura tmavovlásce co seděla po její pravici.
"Ne, jenom že je mu líto že jsme prohráli, že do nás vkládal větší naděje a teď se rozmluvil o tom že to vůbec nevadí…Však poslouchej, už říká stejnou větu nejspíš po třicátý, sleduj." Drbla do ní a Sakura se konečně zaposlouchala do hlubokého hlasu učitele Hatakeho.
"Žáci, vůbec mi nevadí že jste to prohráli, budeme trénovat dál a dosáhneme až na tu nejvyšší příčku!" Dokončil proslov.
"Vkládá do nás teda velké ambice." Promluvila Hinata Sakuře.
"Kakááá… my už máme nejvyšší příčku." Svůdně na něj mrkla. Kakashi zase zrudl až po kořínky vlasů takže to vypadalo jako by na něj někdo kydl rajčatový protlak…
____________________________________
Doufám že až se tady objevím tak tady k tomu bude hora komentů!!

Jo mimochodem Boxerka mě dost se*e protože mojí milé Katě-chan napsali z blog.cz "report zamítnut" sakra kde je spravedlnost?! XD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 12. července 2011 v 12:11 | Reagovat

škoda, že prehrali :-( a chudák Sasuke a Sakura :-( ale dúfam, že sa to v ďalších častiach bude zlepšovať a že nakoniec bude Sasuke a Sakura spolu :-D úžasná poviedka...veľmi sa mi páči :-) takže si prosím...chvíľka napätia...pokračkoooo :-D  :-D  :-D

2 Washio Neshi =^^= Washio Neshi =^^= | E-mail | Web | 12. července 2011 v 14:07 | Reagovat

[1]: Souhlasím... škoda že prohráli a doufám, že budou co nevidět SasuSaku spolu :D A Pokráčko chci hned :D
Užij si na táboře :) :-)

3 Siruka Siruka | 12. července 2011 v 20:59 | Reagovat

Hustyyyy  uz  se  tesim  na  dalsi  dil  to  je  brutalni  povidka :-D  8-)  :-D

4 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 12. července 2011 v 21:41 | Reagovat

no já si to nemůžu přečíst v klidu takže si  to skopčím do wordu a pak okomentuju zítra :D

5 silema silema | 13. července 2011 v 9:59 | Reagovat

Těšim se na pokráčko.... :-D

6 Adussa-chan Adussa-chan | 13. července 2011 v 13:58 | Reagovat

rychló pokračko heh uš sa moc tešim a užij si ten tábor :D

7 Sisa357 Sisa357 | 13. července 2011 v 16:08 | Reagovat

[1]: Suhlasim s Naruta-chan

8 naruto109 tvé SB naruto109 tvé SB | Web | 13. července 2011 v 17:11 | Reagovat

aahoj aahoj jkapak se mas??uzivas si prazdnin o sto sest??:D:Ddoufam ze se mas dobre:-)no nic ja jdu dal trochu mi hrabe:D:D

9 Abigail Abigail | Web | 13. července 2011 v 19:50 | Reagovat

super díl, už se těším na pokráčko :-D

10 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 13. července 2011 v 21:39 | Reagovat

takže moje pocity jsou naprosto nepopsatelné,ten díl byl tak geniální a všechn o to taky :D :D no těším se na pokráčko a snad se to nějak líp vivine, jen otázka? to s tím chlebem a žíznívým to  je z tvé hlavičky??? :D mno a taky ti chci říct.............SASORIHO ZABIJU TOHLE UDĚLAT SAKURCE :D :D NE to fakt ne já nikoho zabijet teď nebudu mám celkem dobrou náladu, ikdyž jsem v tom pařáku usla na trampolině a probudila se s rozepnutou podprdou a bez tryčka lae co už no a navíc vraždila bych jen kdyby tohle udělal Sakura Sasukemu, toho mám radši je to přeci můj příbuzný ne??

11 Neri-sama ^^ Neri-sama ^^ | E-mail | Web | 13. července 2011 v 21:47 | Reagovat

Áááááá! super, konečně další díl :D a super díl! :3 konečně se to všechno vyřešilo :D
jinak Boxerku už neřešim, ale štve mě taky -.-"

12 Dell-chan Dell-chan | E-mail | Web | 15. července 2011 v 13:50 | Reagovat

těším se na pokráčko!!Mic kawai povídka :-D

13 Betusik-chan Betusik-chan | Web | 15. července 2011 v 19:12 | Reagovat

ja som to tusila !!! Ja som vedela , ze Sasori je hajzel !!! hnusak jeden hnusny !!! Ale som rada , ze sasuke sa nam vratil spat do party ^^  A mam pocit , ze za chvilu si saky a hin tak trochu vymenia povahy xDD alebo aspon hin sa stane viac prudkou , bojovnou a svojraznou xDD Saky teraz je trosku zranitelnejsia (vsak SASORI ??? !! )  nehovoriac o tom , ze naru sa zabuchne do HIN xD jj.. a je on este stale do saky?? alebo ho to uz preslo? TESIM SA NA POKRACKOOO !!!

14 Áa Áa | Web | 17. července 2011 v 18:24 | Reagovat

Jashine, ty píšeš vždycky kawaisticky *_* ...Sasori mi tak trochu připomněl kluky od nás ze školy, to sou stejný kreténi.

15 hynyty sarah hynyty sarah | 7. dubna 2012 v 12:57 | Reagovat

TY VOGO!takže sasukeho už nezajímá itachi?to s ním sasuke ani nepromluví?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama