Ai... II.část

22. srpna 2011 v 23:59 | Ufonek |  Ai
Tak a máme tu druhou část povídky s názvem Ai :)


Po strastiplné výpravě se počítali a zjistili že jim jedna žačka chybí a shodou náhod to byla neposlušná růžovláska.
"Kde ta mrška zase vězí?!" Ulevil si černovlásek s onyxovýma očima po tomto hrozném zjištění.
"Sasuke nepřeháněj to tak." Upozornil ho na svou existenci taky blonďatý modrooký a lehce se usmíval.
"Jsi na ni moc přísný." Doplnil.
"Nemyslím si, dláká to a já se jenom snažím ji trochu hecnout." Ohradil se.
"Spíš deptáš než hecuješ a už nediskutuj, radši ji běž hledat. Tak či tak za ni máme zodpovědnost." Stále jí bránil a tak se teda Uchiha vydal na nebezpečnou cestu hledat Haruno. Smíšené pocity mu plápolaly v hlavě. Neustále měl pocit jakoby měl jeho věrný přítel pravdu. Je na ni příliš tvrdý, ale proč vlastně? Nechápel sám sebe a to bylo co říct. Asi to bude jen z toho jak moc ji nenávidí. Zatím byl v nevědomosti a myslel si že k ní cítí jen jeden cit a to - pouhou zášť.
Zášť vůči tomu jak silné pocity v něm dokázala rozproudit.

Prodíral se houštinami, zakopával o kořeny. Jak říkal naruto nesl za ni zodpovědnost a i to mu přidávalo na tom, jak se o ni bál. Zvláštní že? Nebylo to tak, že by ji nenáviděl, hlavně nevěděl jak se chovat k osobě která ho okouzlila. To se hodně dlouho nestalo. S Karin je jenom kvůli příležitostem. Díky jejímu papínkovi který mu zařídil stipendium na prestižní trenérské škole. Do konce studia mu už zbývali pouhé dva měsíce. Musí to nějak vydržet. Těší ho jen požitek z tréninků kdy se může růžovlásce koukat , i když s kamennou maskou, do očí.
Hledal už celkem dlouho, byl z toho zoufalý.
Když v tom o něco zakopl. Byla to něčí natažená ruka. Zděšeně sklopil obličej k zemi. Byla to ona. Srdce mu radostně zaplesalo a černovlasý se sehnul k ní. Když si ale uvědomil jak hluboko je od úrovní terénu, lekl se. Vyčuhovala jí jen ta ruka a hlava . Vytáhl ji na nohy ,ale moc mu to nešlo, protože měla nohu zaklíněnou mezi kořeny. Jak se jí snažil vypáčit tak se Sakura probudila. Párkrát zmateně zamrkala než si vzpomněla kde se nachází. Čisté myšlení jí ale zapříčila ohromná bolest hlavy.
"Sakuro?" Žádná odezva neproběhla. Byl tedy nucen vzít jí do náruče bez její spolupráce. Chvíli na to už jí nesl ve svém ocelovém stisku v náručí. Nemohl si pomoct ale musel přivonět k jejím vlasům dlouhým sotva po ramena. Byli teď zašpiněné od hlíny ale pořád z nich byla cítit svěží vůně malin. Na chviličku omamně přivřel víčka ale jakmile si uvědomil vážnost situace, okamžitě se rozeběhl k tábořišti.
Rozrazil dveře do Karininy chatky, rudovlasá byla totiž zdravotník. Přeslechl děsivé zkomolení jeho jména což bylo hrozné ječení Sasí! Ano přesně tohle to bylo. Následně se ale zamračila když viděla danou osobu v jeho náručí a to, jak pevně ji k sobě tiskne ji naburcovalo ještě víc.
"Co jí je?" Zeptala se a vrhla na ni ještě jeden ze svých opovrhujících pohledů než začala dělat svou práci.
"Má jen úpal, pár litrů studené vody a morký obklad to spraví." Pronesla, ale zatajila jednu podstatnou reálnost - totiž zraněnou nohu.
Sasuke si nenápadně oddychl úlevou a odnesl ji na marodku. Kecnul si vedle ní a uchopil její ruku do té své. Byl na sebe naštvaný, ale zachoval si chladnou hlavu. Jednou se na ni podívala a opět přesunul svůj nenabažitelný nos na úroveň její hlavy. Sladká vůně ho úplně uchvátila a on už nedokázal odolat a lehce se otřel svými rty o její krásné růžovoučké vlasy. Netušil ale že jí toto malé gesto probudilo. Nevědomí už jen předstírala a hlavou jí běhaly zmatené myšlenky. Na to samé místo jí vtiskl ještě jeden polibek, pak už jí věnoval jen okouzlený pohled a odešel. Jakmile se za ním zaklaply panty od dveří tak vyletěla do sedu jako namydlený blesk. A rukou si jemně začala hrabat na místě hřívy kde přistáli jeho ústa i když na velice krátkou dobu. Třeštila oči před sebe a zrychleně dýchala. Nemohla uvěřit tomu co se právě stalo. Ještě řádnou chvíli o tom přemýšlela, poté se lehoulince usmála a uložila svou hlavu zpátky do peřin.

Další den ale všechno probíhalo jakoby se nic nestalo. Ráno při běhu Sakura cítila odpor v noze. Připadalo jí jakoby měla uhořet, strašně to pálilo. Jenže na to nikdo nebral ohledy. Sakura se zastavila uprostřed cesty a chytnula se za bolavé místo. Jako vždy běžel poslední Uchiha, který hlídal konec.
"Haruno co se zase flákáš?" Vyštěkl a ošklivě se na ni zakoukal. Chtěl se zamračit však na sebe. Neměl rád když ji musel deptat. Na chvíli se na něj zadívala zoufalým pohledem, ale hned ho od něj odvrátila. Uchiha byl zmatený. Nakonec se ale s trpícím výrazem znovu rozběhla. Ale to nebylo to nejhorší.

Při pádu si nohu ošklivě polámala takže skončila opět Sasuke na rukou a tentokrát to došlo i na nemocniční lůžko. Černovlásek dostal neuvěřitelný strach. Dokonce si i začal kousat nehty když nevěděl žádné Inko o její maličkosti. Nakonec ho ale pustili na její pokoj. Noha vysela nahoře a hlava stočená k oknu. Tiše se vkradnul dovnitř, ale ona si ho stejně všimla. Jenom povytáhla obočí a zadívala se na něj.
"Sakuro…já…jsi v pořádku?" Hledal vhodná slova.
"Jak vidíš tak asi ne." Odsekla a mrskla okem po své levé noze. Uchiha si povzdechnul.
"Mělas mi to říct." Zamračil se na ni a zvýšil hlas.
"Jo jasně a jediné čeho bych se zase dočkala by bylo jen debilní Ty to jenom zastíráš! Přestaň se flákat, makej konečně!" Dokončila svůj proslov s napodobeninou jeho hlasu a raději se opět dívala ven. Čekala že jí zase seřve ale kupodivu nic takového k jejím uším nedolehlo. Jemně naklonila hlavu tak aby na něj zase kouskem oka viděla. Zaraženě na ni zíral a mlčel.
"Hmmm…." Ozvalo se od něj a to bylo vše.
"Proč jste vůbec tady?" Opáčila.
"Sám nevím, měl jsem o tebe strach." Myknul rameny.
"Strach? Vy a bát se o mě?!" Zopakovala nedůvěřivě a vytřeštila oči.
"Uhm…" Přikývl.
"No vám dočista přeskočilo pane trenére." Poznamenala.
"Taky bych řekl." Lehce se usmál, naklonil se k ní když zazněl jeho sametový hlas. Už už se natahoval k jejím , jistě sladkým, rtům že jí vtiskne polibek, ale jakmile si uvědomil co dělá jen se ještě víc nahnul k jejímu uchu a pošeptal Ať se to už neopakuje. Výstražně. Chvíli si myslela že není tak hrozný, ale po tomhle ho začala ještě víc nesnášet.
Napřímil se a na krátkou chvíli si hleděli do očí, ale i přitom krátkém kontaktu si stihla dokonale prohlédnout jeho tvář. Černé, uhrančivé oči. Krásné, uchvacující havraní vlasy. Děsně smyslné a hebké rty. Poté ale překazil její výhled na něj do jeho dokonalé tváře jeho záda. Na chvíli jí přes nos cosi přelétlo a netvářila se zrovna přívětivě, pak ale zase složila hlavu do kutlochu.

Nemohla ho vyhnat z hlavy. Neustále na něj myslela, přestože by si za to nejraději nafackovala. Ještě nikdy u něj neviděla takový pohled když se k ní nakláněl. Bylo to divný. Když se nad tím tak zamyslela přišel jí celkem hezký. Hluboké temné oči, laškovně rozhozené vlasy, nu vypadal celkem k světu. Raději utnula proud myšlenek v tomto odvětví, bylo to až příliš zvrhlé.

Domů se vůbec netěšila, čekal jí tam ještě horší teror, rozvedení rodiče. Každý týden jinde. Proto chodila do různých škol - na jedné to bylo bezva, na druhou by raději v životě nenastoupila. Třída plná debilů, ale dvě osoby obzvlášť. Vysoká dívka s dlouhýma černýma vlasama a její přítel Juugo. Věčně zamlklý člověk, hromotluk a skautík. Ti dva na ni měli spadeno, jednou jí dokonce ustřihly několik pramenů vlasů, protože Kin chtěla ukázat barvu své kadeřnici. Juugo jí pro změnu ničil učebnice a ona je vždy musela zaplatit, někdo to zacházelo ještě dál…
_____________________
Líbí se vám tato povídka? :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | 23. srpna 2011 v 8:50 | Reagovat

super těším se na pokračování :-)

2 Ája Ája | Web | 23. srpna 2011 v 9:54 | Reagovat

Je to vážně moc supééééééééééééér. Karin je taková potvora. Je mi dost líto Sakury, tohle si chudák holka nezaslouží.

3 Sakura.LisHaruno Sakura.LisHaruno | 23. srpna 2011 v 12:01 | Reagovat

super honem další díl..šup šup..=D

4 Zebričká Zebričká | 23. srpna 2011 v 17:05 | Reagovat

supér rychlo pokráčko už sa moc teším :D

5 sasukey sasukey | 23. srpna 2011 v 18:10 | Reagovat

paráda honem pokračování!!

6 Abigail Abigail | Web | 23. srpna 2011 v 19:11 | Reagovat

úžasný :-)

7 Sisa357 Sisa357 | 23. srpna 2011 v 21:08 | Reagovat

skvelá poviedka teším sa nadalší diel

8 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 25. srpna 2011 v 1:13 | Reagovat

no to bolo úžasné :-D škoda len, že sa nepobozkali :-D ale aj to príde :-D teším sa na pokračko :-D

9 Deidara miu Deidara miu | E-mail | Web | 25. srpna 2011 v 11:36 | Reagovat

úžasné úžasné úžasné! *__*

10 Kagamine Rin ♥tvoje SBéé♥ Kagamine Rin ♥tvoje SBéé♥ | Web | 25. srpna 2011 v 20:59 | Reagovat

:D Obíháááááááám :D A nechtěla by ses zůčastnit mojí komentářové povídky? Bude sranda :D

11 tifa-t-san tifa-t-san | 28. srpna 2011 v 10:14 | Reagovat

Joooo líbí se mi to! :) Je to super :-D Hned jdu na třetí část! Parádní volejbalové prostředí :-)  :-) Někdy mi tam dost chyběly nějaké čárky, ale pak už jsem to přehlížela :-D Já mám co s pravopisem povídat :D

12 snilek97 snilek97 | Web | 28. srpna 2011 v 14:44 | Reagovat

supéér:-D rychle pokračování:-P nebo nezaspím:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama