Doteky Noci....12

8. srpna 2011 v 12:00 | Ufonek |  Doteky noci

*přednastaveno*
Nevěřili byste tomu ale mám tu další díl!! XDD tak co jste rádi? :D Konečně je to trochu zajímavější a "Nedočkavec" mi něco poradil. Buď vysrat nebo dám dohromady xD A tak jsem to trochu skombinovala. Děkuju ti ;)"Sasuke počkej!" Běžel za ním ještě Naruto a Hinata se Sakurou zůstaly samy.
"Sakuro, proč to děláš?" Zeptala se jí modrovláska.
"Já jsem tohle nechtěla." Kecla si na schodek před školu. "Ach jo…" Povzdychla si a zase si stoupla, odstoupila pár kroků vpřed a koukla nahoru na nebe na kterém byli krásné svítící body…

"Sasuke? Počkej!" Křičel mezitím Naruto na Sasukeho který trošku poklusal. Pak teda na blonďáka bezpečně počkal.
"Co je zas?" Zeptal se ho přímo a modrooký chlapec se cítil být trošku dotklý.
"Nic, jenom co se ti stalo? Je to pravda?" zeptal se ho pro jistotu ještě jednou.
"Nic se nestalo jenom jsem byl naštvanej, jo je to pravda.. mám chuť se na to vykašlat nebo při nejlepším abychom byli se Sakurou zase přátelé… nebo ne, asi se na ni úplně vykašlu." Povzdychnul si a Naruto si na chvíli myslel že ho klamou uši.
"Děláš si srandu? Kdo by ji pak miloval?" Zeptal se ho spolubydlící.
"No přece ty." Podíval se na něj a smutně se pousmál.
"Já? Promiň Sasuke ale já jsem ji nikdy nemiloval, teda ze začátku jsem si to myslel ale pak jsem usoudil že jsem se nejspíš zbláznil do její krásné tvářičky." Zasmál se a Sasanův povzdech se ještě víc protáhl.
"To si ze mě snad děláš srandu, já bych byl nejradši kdybych ji vůbec nemiloval… přidělává mi to jenom emoce a práci.. takový jsem vůbec nebyl.. to ona mě změnila." Opět to vyfouknutí.
"Ale Sasuke nesmíš si to tolik brát." Usmál se na něj ještě jednou povzbudivě a zastavili se až na známém kopečku.
"Ach jo…" Zamumlal černovlasý a pohlédl na nebe které již viděl tolikrát ale dnes se mu zdálo ještě hezčí.

"A co jsi teda chtěla?" zeptala se jí Hinata když si konečně sedla vedle ní a letmo ji pozorovala, občas ji sklouzl pohled i na oblohu ale především se dívala na teď zármutkem zkroucenou růžovlásku.
"Já…já…"Rozplakala se a vrhla se Hinatě kolem krku. "Když on mi tolik pomohl… říkal mi pěkná a povzbudivá slova.. říkal jak mě má rád… a…a…když jsem se konečně rozhodla uvědomit že k němu něco cítím tak se vychrápe s Karin! Ale…ale …já ho miluju!" Říkala trhavě mezi vzlyky.
"Vždycky to byl on kdo mě podržel, vždy to byl on kdo se mnou zůstal když všichni odešli a pak tohle…Hinato, já už to nedávám!" Křičela…tak moc to bolelo. Hinata byla na chvíli jako opařená ale pak se vzpamatovala a pohladila růžovlásku po vlasech.
"Bude to v pořádku…uvidíš…" Snažila se jí povzbudit aspoň trošku.
"Ne to nebude v pořádku…já… já se bojím! Bojím se že to bude stejné jako se Sasorim, že se zachová jako naprostej kretén a parchant." Bulela jako malá holka.
"Saky, ty tomu věříš? Ty si myslíš že by byl Sasuke něčeho takového schopen…? Vážně si to myslíš? Podle mě by byl nejšťastnější kluk pod sluncem kdyby se tohle dozvěděl. No tak, aj ty můžeš být jednou šťastná a nemusí to být jedině Sasori proboha! Myslím si že Sasuke je pro tebe jako stvořený…"
"Myslíš? Vždyť já jsem se zachovala jako naprostá kráva…" Chytnula se za hlavu a Hinata ji jen lehce objímala.
"Vím to, právě proto je řada to napravit víš." Cvrnkla ji do nosu.
"Já to ale nedokážu…moc se bojím." Upozornila ji.
"Čeho se bojíš? Můžeš se maximálně tak stydět ale bát ne, protože jediné čeho se bojíš je špatná odpověď a to je teď nemožné takže to máš v postatě v kapse. No tak, budeš šťastná jak ty tak Sasuke, tak se trošku seber, uvidíš že to bude něco úžasného." Zasmála se modrovlasá.
"Vážně?" Pozdvihla jedno obočí.
"O tom tě můžu ujistit." Mrkla na ni a Sakuřiny oči jakoby se najednou usmívali. Zářil s nich takový optimismus. Aj Hinata nahodila takový face alá jemný úsměv…
"Tak dobře, děkuju Hinato." Zasmála se.

"No tak Sasuke, není čas se vrátit?" Zeptal se ho Naruto potom co si dlouze popovídali o dnešní mládeži a o tom jak je ten život těžký na rozhodování a takové věci tohoto tipu načež mu toto Naruto navrhl.
"Jo je to možné…Dobře, tak pojďme." Vyhoupl se na nohy a blonďáček ho napodobil.
"Myslíš že tam holky budou ještě sedět? Já ji nechci vidět…" Zamračil se havranovlas.
"Já si myslím že už tam asi nebudou vysedávat." Usmál se. "Je dost pozdě." Vyrokoval Naruto a pak se chtěl podívat na hodinky které má obvykle připlé na své levé ruce protože je pravák ale jaksi zjistil že mu leží na stolku v ústavu což podle něj byla škola. Z rukou mu vyšlehla bílá chakra která symbolizovala vítr zlosti.
"Kolik je hodin?" Otázal se jeho soused postele.
"Noo podle slunce právě tak půlnoc." Zadíval se na měsíc který byl přesně ve středu nebe. Načež se oba dva zasmáli. Sasukemu následně ale úsměv zmrzl na rtech protože viděl ty dvě jak tam pořád sedí a o něčem živě debatují. Nic by mu nevadilo víc jen kdyby tam neviděl Sakuru která mu právě velice ráda a s oblibou říkala Uchiho. Hinata pak stuhla a ukázala očima Sakuře že právě nadešel její čas.
"Naruto, mohl bys jít na chvíli se mnou, Sakura mu chce něco říct." Zamával modroočkovi.
"Jo jasně." Přitakal chlapec a vydal se za dívkou s levandulovýma očima. No super, teď si budu muset ještě vyslechnout co mi chce zase vyžvanit. Prolétlo Sasukemu hlavou ale jakmile uviděl její utrápenou tvář rozhodl se jí vyhovět a být zase ten starý Sasuke kterým doposud byl protože stačil jediný pohled do jejích smaragdových očí a jeho vzdorový přístup byl ta tam.
"Sasuke…já…omlouvám se…za všechno a děkuju ti…" Sklopila oči a Sasukemu ty jeho zazářily. Okamžitě se přesunul a chytnul ji za pas. Sakuru to neskutečně potěšilo…ještě aby…To je jedno. Teď jí to ale připadalo ještě těžší mu to říct než před Sasukeho gestem.
"Jestli je to vše, tak já zase půjdu." Zklamaně to vyslovil.
"Není to vše… nebo vlastně…je, můžeš jít…" zase to spackala a cosi jí zapálilo v očích.
"Sakuro, neodejdu dokud mi to neřekneš…" Pozvedl ji bradu tak aby mu viděla do očí. Povzneseně se na něj koukla. Bylo to tak hrozně těžké…Teď když se mu koukala do jeho krásných, černých a hlavně hlubokých tůněk tak to bylo o to horší a v jejím provedení stokrát hroznější.
"Já nevím jak to mám říct…" Pokrčila rameny a líce jí jemně zrůžověla.
"A jsou na to slova potřebná?" Zeptal se chytře a za to mu teď Sakura stokrát děkovala protože se jí rozsvítilo, zapálilo a co já vím co ještě.
"Vlastně ani ne…" Potěšeně se usmála… "Můžu něco zkusit?" Zeptala se ho a on jen trošku kývnul hlavou kterou projíždělo tolik myšlenek, přímo tok! Sakura pootočila hlavu a natáhla se, obmotala ruce kolem jeho krku a trošku ochutnala jeho rty…jenom jemně. Poté se odtáhla a podívala se mu do tváře. Sasuke byl zaražen a mračil se. Tohle vážně a upřímně nečekal. Dokonce i ruce mu ztuhly které vysílali do konečků prstů, na jejím útlém pase, signál ať se stáhne.
"Miluju tě…Sasuke…" Jemně se usmála a něžně ho pohladila po tváři. Jím jako by projel elektrický proud.
"Děláš si ze mě srandu? Ještě nedávno na mě ječíš ať jdu od tebe dál že mě nemáš ráda a teď mi tady vykládáš jak mě miluješ? Promiň Haruno ale tohle ti prostě nejde uvěřit, ještě nedávnos mi kecala jak moc jsi zraněná a nechceš žádnýho kluka a teď…" Zrychleně dýchal a jeho tep byl pořád rychlejší. Pomalu propadal bezradnosti. "NELŽI MI!" Vyletěl na ni a odebral se do pokoje. Práskl dveřmi za kterými se schovávala Hinata s Narutem a probírali nějaké žhavé téma. Jakmile uviděli Sasukeho výraz došlo jim která bije - byl velmi zamračený a podle toho aj rozrušený a vzteklý.
"Sakuro! No tak co ti řekl??" křičela na ni když jí viděla jak s jí po tvářích valí slzy o průměru hrachu. Objala ji a lehce ji stiskla.
"Je stejnej jako ostatní, nic nepochopil…" Fňukala.
"No tak Saky…" Hladila ji po zádech.
"Já mu asi rozbiju hubu…" Křupal si Naruto prsty. "Co je moc to je moc…" A zamířil za ním na pokoj…
"Naruto ne!" Stihla za ním ještě zavolat Sakura ale marná snaha.

"Sasuke!!" Vletěl Naruto do pokoje kde si Sasuke se zamračenou grimasou hověl a přemýšlel co mu před chvílí růžovlasá řekla. Stále ho pálila ústa napětím po tom horkém otření mezi jejich rty.
"Co chceš?" Zeptal se ho nejistě.
"Co si to Sakuře zase udělal? Já jsem si myslel že jsi ji zase dal do pořádku a ne zase celou rozsypal, ty nevidíš v jakém je stavu?? Vážně ne?? Je na dně, kvůli tobě! Sakra Sasuke vzpamatuj se a jdi se jí omluvit, miluje tě! A ty jak si se neohrabaně vychrápal s Karin tak si ji ještě víc ublížil! Měl bys jí obdivovat že ti to aj přesto všechno řekla!" Zakřičel na něj a nedbal na to že by mohli aji ostatní lidé spát. Sasukemu to však vnuklo pozitivní myšlení a musel uznat že to zase zvoral.

Hinata mezitím Sakuru uklidila na pokoj přesně tak jak si s Narutem domluvili záložní plán kdyby to nevyšlo, přesně takhle, proto ho tmavovláska ani nezastavovala když se chystal jít Sasukemu takzvaně "rozbít hubu" bylo jí totiž jasné co byl jeho plán.
"No tak Saky, bude to v pohodě věř mi, já zatím ještě musím něco zařídit ale vrátím se neboj." Sladce se usmála.
"Nenechávej mě tu samotnou, prosím…" Zakňourala ale Hinata se jenom pousmála a zmizela jí z dohledu. Pak si růžovlasá lehla a koukala do stropu když v tom -za pár minut- někdo zaklepal.
"Saky, to jsem já…můžu dál?" Zašeptal jí až velice známý hlas. Ona přiletěla ke dveřím jako přesně řízená střela a zatlačila na ně kdyby náhodou chtěl vejít.
"Ne nemůžeš! Už tak jsi mi ublížil Uchiho, chceš se mi ještě dál vysmát?" Špitla.
"Ale ty si neuvědomuješ že teď ubližuješ mě! Uznávám, všechno jsem to podělal…miluju tě…" Vyslovil ta dvě slova kdy Sakuřina síla povolila a on nemusel ani používat chakru na to aby se lehoulince dostal dovnitř, dokonce se mu povedl aji neporušit rám ode dveří. Okamžitě jí uvěznil ve svém objetí a už jí nechtěl pustit.
"Odpusť mi to prosím…" Zašeptal jí do ouška a ona jakoby rázem byla tuhá.
"Odpouštím ti, neměla jsem být taková kráva." Položila si hlavu na svou ruku na Sasukeho ramenou.
"Nejsi kráva, to já jsem byl vůl že jsem tě neposlouchal a nechal tě aby ses utápěla. Nikdy jsem to neměl dopustit." Na chvíli se od ní odpojil ale to jenom z důvodu toho aby jí mohl pohlédnout do jejích travnatých očí.
"Sasuke… prosím, už nikdy mi neubližuj… bolí to…" Tišila hlas.
"Ani ty mě, taky mám city." Zamračil se na ni a když se Sakura uchechtla nechápavě se na ni podíval.
"Byla jsem tele když jsem si pořád naivně myslela že tě nemám ráda… mám a moc…" Vyhrkla znenadání a černovlásek to tentokrát nepodráždilo nýbrž ho to velice potěšilo.
"Právě pro tohle tě tak miluju…zvenku se zdáš být neporazitelná ale uvnitř jsi nesmělá…taková…roztomilá." Pohladil ji po tváři a pak jí konečně po dlouhé době sporů dobrovolně a dovoleně políbil. Taky jí nejdřív stejně jako Sakura ochutnal a pak do toho vložil své srdce. Jeho jazyk si vesele pohrával s tím jejím a jeho ruka jí bloudila po zádech…
"Ani nevíš jak dlouho jsem na tohle čekal…" Vesele se usmíval protože konečně dostal to po čem toužil, bylo to jako když dítěti dáte jeho vytouženou hračku. Přesně takové to teď bylo.
"Já po tom taky toužila…" Upravila se tím že zastrčila neposlušné vlasy za ucho.
"Dobře, jenomže ty si nevíš představit co to pro mě bylo, ještě teď se třesu že tě ztratím.. a to to teprve začíná…" Trošku se zamračil.
"Ššš… přece nechceš abychom se zase hádali." Přiložila mu prst na ústa. "Začíná co?" Dokončila.
"No přece… naše chození." Uchopil jí pod jejíma rukama a vyzdvihnul do vzduchu. Byl tak strašně šťastný.
"Máš pravdu…" Sladce se usmála a když se k němu chtěla natáhnout pro polibek byla taky jako malé dítě co nemůže dosáhnout na skříňku s dobrotami protože Sasuke jí držel pořád nahoře.
"Sasuke…" Zafňukala.
"Ano zlato?" Šibalsky se usmál a ona nechápala proč je mu to tak vtipné, založila si ruce na prsa.
Černovlásek jí poté sundal a políbil jí na tvář.
"No tak, nebuď nabručená…" Chytnul jí za lokty ale ona se nedala. Chvíli si hrála na uraženou ale pak se mu vrhla kolem krku a políbila ho… Nejdřív mu jemně skousla dolní ret a pak se do toho opřela…
"Nejsem nabručená, jenom nesnáším když nedostanu něco co chci." Vzdychla mu do úst.
"A teď jsi to nedostala?" Zeptal se a zatím jí líbal na krku.
"Já nevím…" Usmála se a pak jenom položila svou hlavu na jeho rameno. Poté si spokojeně vydechla.

Sasukeho pohled:
Popravdě, nic cennějšího jsem v rukou ještě nedržel. Byla tak drobná… tak jemná a tak okouzlující. Přesně někoho takového jsem chtěl. A to jsem si nejdřív myslel že to snad ani nemůže být pravda. Zareagoval jsem na to blbě, myslel jsem si že si ze mě jen utahuje protože mi to přišlo strašně divné, ale na druhou stranu mé srdce příjmalo možnost že by to byla pravda a zaplesalo radostí. Už ji nikdy nechci ztratit. Naposledy jsem ji políbil na krk a následně se jí podíval zpříma do očí. Její pronikavý pohled mě doslova útrpně vznášel.
"Asi bych měla jít spát…" Prořízla najednou to ticho které mezi námi vládlo. Stačili nám jen dotyky.
"Chvíli počkej…" začal jsem jinak protože se mi právě v hlavě zrodil plán. Petal jsem za Narutem domluvit dnešní noc, prostě jsem ji nemohl jen tak nechat jít…
"Jo jasně že můžu, my to s Hinatou nějak přetrpíme." Souhlasil blonďáček když jsem domluvil to aby tam Naruto nechodil a Sakura mohla přeemigrovat do mého pokoje na celou noc.
"Saky?" Zeptal jsem se když Sakura nebyla na stejném místě kde měla být.
"No?" Vyšla z koupelny a na hlavě se jí ještě třpytila voda.
"Dnes spíš tady." Byl to takové oznámení.
"Jakto?" Zeptala se mě udiveně a já jsem ji jenom pohladil po tváři.
"Dohodnul jsem to s Narutem takže můžeš spát v jeho posteli." Začal jsem a Sakuře zazářil úsměv na obličeji.
"To je super, jdu se převléknout a hned jsem zpět." Tohle bude nejšťastnější období mého života. Stisknul jsem ruce v pěst a z nich mi naprosto okamžitě vyjela vlna červené energie. Rychle jsem se zase uklidnil, mohl bych to tu zase podpálit jak minule. Uchechtnul jsem se při té vzpomínce, ten den jsem poprvé viděl Sakuru a myslel si jaká to bude coura a najednou je vše naprosto jinak. Moje růžovláska se krátce na to po mých představách vrátila i ve své noční košilce. Díval jsem se na ni jako udřený hromosvodem. Obdivně jsem hvízdnul a shodil ze sebe tričko. Sakuřiny tváře jemně zrůžověli a raději se otočila. Musel jsem se uchechtnout, byla tak neskutečně roztomilá. Raději jsem se převléknul do pyžama což byli stejně jen spací gaťata. Zezadu jsem ji obejmul a políbil na krk na znamení že už se může otočit. Ona se otočila ke mně a obdarovala mě dlouhým polibkem. Byl jsem tak šťastný!!!
"Dobrou noc.Sasuke." lehce se usmála a jejími rty se otřela o moje čelo.
"Dobrou." Pokynul jsem hlavou a ona přecupitala a lehla si do postele kde spával Naruto. Já jsem si lehl úplně na protější stran, řval jsem na sebe v duchu že jsme si dali s Narutem postele co nejdále od sebe! Ale co, zalehnul jsem a ještě dlouho jsem přemítal o dnešním dni. Byli asi tři ráno, stejně se moc nevyspíme. Nevěděl jsem proč ale nemohl jsem zamhouřit oko. Asi o půl čtvrté jsem ucítil na mé pravé paži hřejivý dotek. Strašně jsem se lekl a Sakura se usmála.
"To jsou teda legrácky." Protočil jsem očima.
"Ale no tak nebuď bručoun, právě jsem se dotkla noci." Usmála se na mně.
"Broučku, proč ještě nespíš?" Zeptal jsem se a trošku se víc posunul ke stěně aby ona měla místo si kde lehnout. Ona se ke mně přitulila a položila si svou hlavu na mou hruď přičemž se jí vlasy rozsypali po mém těle. Šimralo to ale dalo se to přežít.
"Nemůžu bez tebe usnout." Zašvitořila a já jsem se jen potěšeně zasmál a pohladil jí po zádech.
"A jaks myslela to že ses právě dotkla noci?" Zeptal se a upřel na ni pohled. Ona se jen nadzdvihla na loktech a pohlédla mi zpříma do očí. Pak se něžně usmála a zformovala svá ústa které skloubila se vzduchem aby něco řekla.
"Připadáš mi jako noc… jsi tak neuvěřitelně tajemný, temný ale přesto krásný a neodolatelný." Přejela nehtem po jeho trupu. Já jsem se pobaveně usmál.
"Né vážně…" Přisála se svými rty mě na krk a já jsem se pak musel trošku zohnout aby dosáhla na moje rty.
"Jo však já ti věřím…" Pohladil jsem ji po vlasech.
"Teď už se tě budu dotýkat pořád… Doteky noci…zní to magicky co?" Zeptala se mě.
"Jo to jo, ale teď už spi ty můj mágu prosím." Řekl jsem a naposledy ji políbil protože s ní se mi oči zavírali téměř hned. Nikoho jsem nemiloval tak jako ji. Ještě si kladu otázku. Miloval jsem někoho vůbec někdy opravdově? Teda až na Karin, tu jsem milovat ani nemohl, byla a pořád je jenom děvka. Jak jsem ještě před nedávnem říkal má osobní děvka. Ale teď je vše jiné. Nedokážu si představit že bych mou krásnou růžovlásku podvedl. A ani si nedovedu představit že by ona podvedla mne. Naprosto ji důvěřuju, naprostá důvěra. S takovýmihle myšlenkami jsem konečně usnul.

Ráno jsem se probudil okolo šesté hodiny a na mém těle už se nenacházelo žádné drobné tělíčko na které bych se mohl koukat, hladit jej nebo objímat. Porozhlédl jsem se po pokoji ale na zorném poli se mi žádná optimistická zelenoočka neobjevila. Posmutněl jsem a když jsem se znovu rozhlédl ta moje holka byla zabalená jenom v osušce a vlasy si sušila v druhém ručníku. Zapřel jsem se o oloket a dlaň jsem měl pod uchem a upřeně jí ,s úměvem na rtech, pozoroval.
"Co to dělááš?" protáhl jsem a ona zbystřila.
"Sasuke ty už jsi vzhůru? Nemohla jsem spát tak jsem si šla dát studenou." Usmála se nevinně a pak jsem si ji stáhl k sobě na postel.
"Co to vyvádíííš?" Vypískla a upevnila si ručník kolem ňader. Já jsem jenom chytil její jemné ručky a ukořistil jsem další polibek…
_________________________________________
Líbí? Tak co, budete chtít další díl? :)))
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sakura.LisHaruno Sakura.LisHaruno | 8. srpna 2011 v 15:19 | Reagovat

je to nádherný *_* rychle pokráčko..=)

2 Elly Elly | 8. srpna 2011 v 17:10 | Reagovat

Tak tohle je fakt dokonalý O_O

3 Drbnuta Kika-chan *lowe SB* Drbnuta Kika-chan *lowe SB* | Web | 8. srpna 2011 v 18:18 | Reagovat

Ahoj...na blog si mi pisala o spriatelenie ale ja som mala pauzu...ale, som s5 a dam na blog diplom pre teba, len napis ci o to spriatelenie este stojis ;)

4 snilek97 snilek97 | Web | 8. srpna 2011 v 20:48 | Reagovat

úúúžasný!:-P:-P

5 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 8. srpna 2011 v 23:39 | Reagovat

konečne sú spoluuu :-D  :-D  :-D joj...takú radosť si mi urobila :-D  :-D  :-D waaaaa...ja chcem pokračko :-D  :-D  :-D

6 Ája *SB* Ája *SB* | Web | 9. srpna 2011 v 9:12 | Reagovat

Nádherný! Nejvíc se mi líbil ten konec...úplně vidím Sasukeho, jak ji sleduje XD ( myslím Sakuru xD)

7 naruto109 tvé SB naruto109 tvé SB | Web | 9. srpna 2011 v 10:40 | Reagovat

koukam ze jsi zmenila design:)no ja tokio hotel nemusim:)....jak jinak je??prazdni pomalu ale jiste se chyli ke konci hruza vidxD:Dno nic tak ja jdu zatim aahoj:)

8 Sisa357 Sisa357 | 9. srpna 2011 v 19:29 | Reagovat

skvelé teším sa na další diel

9 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 13. srpna 2011 v 9:04 | Reagovat

Jasně že chci další, mě by zajímalo, co tam dělala Hinata s Narutem :D :D Jestli tam ti dva vtrhnout a něco zjistí :D :D á já bych umřela :P

10 Hoperka Hoperka | Web | 15. srpna 2011 v 13:13 | Reagovat

jasňačka že by som chcela ďalší diel a ak by to Karin zistila tak XD asik umrem smiechom XD

11 marketa251996 marketa251996 | Web | 16. srpna 2011 v 12:10 | Reagovat

Ólalá :D A je to tam :D Teda ti dva už to dali do kupy :D :D Jo a máš boží dess :D

12 betusik-chan betusik-chan | Web | 3. září 2011 v 12:22 | Reagovat

Happyend :D hned mam lepsiu naladu ;)))))))))  a idem si pozriet zrejme posledny diel ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama