Ai...V. část

2. září 2011 v 23:59 | Ufonek |  Ai
A je tu další ze série Ai ;)) užijte si :))


Nohou kopl do dveří, ve snaze je ´jemně otevřít´. Ruce neměl k dispozici, protože nesl Sakuru, která mu v náruší už tiše pochrupkávala. Když ji ale chjtěl uložit na postel, nechtěla se ho pustit.
"Notak Saky, přece takhle nebudeš spát..." zamumlal jí tiše do ucha a zasmál se.
"Klidně." zabručela spokojeně.
"Postel je pohodlnější a příjemnější!" přemlouval ji.
"Není!" zase protestovala a fetovala jeho úžasnou vůni.
"Toš ale!" naoko se zamračil a jednou rukou ji polechtal. Byla nucena se ho pustit, ikdyž nechtěla. Bezvládně padla do měkkých peřin a vmžiku už plula říší snů. On se na ni ještě chvilku díval a nemohl se toho pohledu nabažit. Rukou jí trošku rozcuchal vlasy a pak se teké uložil ke spánku.
Avšak protože nemohl usnout tak se nadzdvihnul na loktu a jemně pročesával Sakuře vlasy. Voněly po malinách. Nasál její osobitou vůni, obejmul jí okolo pasu a za pár minut už o okolním světě také nevěděl.

"Hlavně nenápadně." Opakoval si stále šeptem když ráno vylézal z postele přes jeho drobnou osůbku tak aby se neprobudila. Což se mu naštěstí podařilo a jeho neposlušné nožky zabloudili až ke dveřím které lehce otevřel a dírou vklouznul na chodbu kde si oddechnul. To však neměl dělat protože jakmile udělal první krok tak nedomyslel že tam jsou také schody a svalil se dolů.
"Ksoo!" Zaklel a držel se za bolavé místo - hlavu.
"Pane bože Sasuke co se ti to stalo??" Vyběhla ospalá zelenoočka z pokoje k nejmenovanému.
"Jsem v pohodě." Usmál se a zvednul se. "Nic to není..." Políbil ji.
"Já vím, ty jsi nerozbitnej!" uchehtla se. Pak si rukou prohrábla vlasy, slepené mořskou solí "Budu se muset jít sprchnout..." oznámila stroze a zmizela v koupelně. Nechala ho tam, i s jeho bebíčkem na kolínku. Povzdechl si a zamířil do kuchyně připravit něco poživatelného na snídani.

"Sasukee?" ozvalo se po chvíli zoufalé zvolání. Nahnul se ke dveřím koupelny aby dobře slyšel.
"Copak?"
"Já...no víš...kde máte ručníky?" zeptala se zdráhavě. On se ušklíbl. Ano, ručníky...ty byli asi o patro výš a on je rozhodně neměl v plánu jí je donést. Zdělil proto jen polohu hledaných věcí a vyčkával.
"A mohl bys...je prosím donést?"
"Ne..." odpověděl krátce, ale stručně a výstižně.
"A jak se k nim podle tebe mám teď dostat? Oblečení už jsem hodila do pračky!Čím se zakryju?" nadávala.
"Ne,musíš ničím, jsem tady jenom já..."
"No právě!"
"Včera večer ti to nevadilo..." tušil, že v tuto chvíli zrudla.
"Ale teď mi to vadí!" okřikla ho.
"Tak to je opravdu smůla..." zakončil a mlčel. Sakura se tedy rozhodla že mu vytře zrak. Otevřela dveře tak prudce, že málem vrazila Sasukemu do nosu a v rouše Evině vyrázovala z koupelny po schodech nahoru.
Sasuke na ni jen chvíli omámeně zíral ale pak vyrazil za ní.
"Tak to teda ne." Spiklenecky se usmál a chytil ji okolo pasu na těch osudných schodech.
"Sasukeee...." Zakvílela a on jí políbil na krk.
"S tímhle nepočítej." Schytil jí do náruče a seběhl s ní zase dolů. Sám ze sebe shodil oblečení a ještě jednou šli pod proud vody.
"To si ze mě děláš srandu..." Zavzdychala když jí přirazil ke zdi.
"Ja o tomhle nežertuju..." a pohladil ji přes nahé boky. Zasténala.
"Zase?" protlačila přes rty zkřivené slastí, když ji hladil na podbříšku. Neodpověděl, jen jí nosem přejel po krční tepně. Nedostalo se jí odpovědi, jen ji otočil čelem k sobě a dobýval se do jejích rtů, zatímco si ji nadzdvihl aby mu mohle obmotat nohy kolem pasu. Zase se na sebe tiskli mokrými těly. Sakura ho začala hladit a škrábat na zádech, protože jinam jako obvykle nedosáhla. Odpojil se od růžovlásčiných úst, vyzdvihl ji ještě výš až narazila do sprchy. Zasténala bolestí, omluvou jí ale bylo jak se Sasuke začal věnovat svými rty jejímu krku...
Přitiskl ji ještě víc na mokré kachličky, aby mu na její držení stačila jen jedna ruka. Tou druhou ji dráždil v klíně. Ona se jen toužebně tiskla k jeho mužství a bez přestání sténala. Chtěla mít oči otevřené, mít výhled na Sasukeho krásu, ale bohužel, víčka jí těžkla a zmohla se jen polootevřít zelené oči. On ty svoje nádherné černé tůně měl zakryté očními víčky, přesto však věděl naprosto přesně co dělá. Po včerejšku měl snad Sakuřino tělo zmapované celé.
Donutil ji, aby se ho pustila. Chytl jí ruce za zády a natlačil na stěnu sprchového koutu. A konečně, konečně do ní vnikl...zasyčel slastí a pustil se do momentálně snad té nejpříjemnější kace. Společného milování.
Když skončili, Sakura si myslela že vyleze ze sprchy. Ale mýlila se. Otočil ji k sobě obličejem, políbil na nos a do dlaní si nalil trochu šamponu. Jemně myl každý pramínek jejích lososově růžových vlasý. Dával si záležet, aby nevynechal ani jedno místečko. Zpříma jí při tom hleděl do očí. Pak její kštici začal oplachovat. Ona se tedy uvolnila a nechala ho aby jí důkladně promasíroval záda. Jel sem a tam tam a zpátky a pořád laskal její jemné tělo. Bylo jí to tak neskutečně příjemné až si myslela že jí vzplane celé tělo, naštěstí se tomu tak nestalo a ona se skácela do jeho teplé náruče. Byla unavená a to ten den teprve začíná.
"Ale ale, někdo nám tu polevil v kondičce." Usmál se.
"Jo, to ještě nevíš že sexem spálí 600 kilojaulů." Zazubila se a on jen vykulil oči.
"Ty držíš dietu?" Vyhrkl a ona jen pobaveně zavrtěla hlavou.
"Ale kdepak. To jenom moje kamarádka je na to trošku víc."
"Jo aha, v tvém věku by to nebylo příliš dobré."
"Jak v mém věku? Je mi sedmnáct!" Ohradila se.
"No právě..." Vzdychnul a pohladil jí po vlasech ze kterých stékala voda.
"Chceš do extraligy?" Zeptal se znenadání a Sakura se mu zadívala hluboko do jeho ónyxových očí. Poté je upřela opět na zem, posmutněla...


"Tak popravdě řečeno, já mám volejbal jako zábavu, ale...víš...nevím jestli jsem až tak dobrá na to aby jsem se dostala tak vysoko...přecijen, v družstu jsou lepší hráčky, Hinata, Temari...dokonce i ta malá Hanabi je chvílema lepší než já. Prostě si ymslím, že na to nemám."
"Kdyby ses víc prosazovala..." argumentoval.
"Kdyby na mě neustále někdo neřval..." zasáhla citlivé místo.
"To jsem ti už snad vysvětloval ne!" křikl. Když ale uviděl slzy v jejích očích, rychle se sklidnil "Promiň..." přitáhl si ji k sobe a vtiskl malou pusu do vlasů. Potom vylezl ze sprchy a se šibalským úsměvem zamířil k nedaleké malé bílé skříňce.
"Jo a kecal jsem, ty ručniky jsou fakt tady!" a rychle aby na nej nemohla zaútočit, vytáhl ten největší a zabalil do něj Sakuru. Vypadala jako housenka a nemohla se hýbat.Koukal jí jen nos, pusa a oči.Sám na sebe navlékl župan a svým oblíbeným stylem opět Sakuru popadl do náručí a vynesl do ložnice aby se mohla převléci.
Ale nějak nechtěla své normální oblečení které jí bylo předloženo a tak něco zastrachala ve skříni a vytáhla dlouhé Sasukeho černé tričko které jí bylo až po kolena, své spodní prádlo si samozřejmě nechala. Přičichla si k "šatičkám" a div že tu vůni nezačala fetovat. Sasuke jen zakroutil hlavou.
"No co?" Zeptala se vyjeveně a Sasuke jí jen obejmul.
"Blázne." Políbil jí na nos poté co tady s tímto vyrokoval.
"Já jsem blázen." Nafoukla tváře, pro Sasukeho vypadala strašně rozotmiler a prostě neodolal a musel jí políbit na ústa, když pootevřela rty tak polibek ještě prohloubil a zkoumal každou skulinku v jejích rtících a hrál si s jejím jazykem..
Není nic lepšího než mít po boku svou lásku, o tom se přesvědčili oba. Ten pocit chtít všechno hodit za hlavu a utéct do vlastního světa jen se svým milovaným. Bohužel to nešlo. Tohla je realita, a v tomto světě je víc lidí než dva.


"Sakra!" vykřikla růžovláska a silou donutila Sasukeho aby se jí přestal (zase) dobývat pod tričko.
"Co je?"
"Táta, tento týden jsem u táty...mamce je jedno kde běhám, ale jestli do oběda nedojedu domů...myslím že už nikdy neuvidím denní světlo." sarkasticky se zasmála, navlékla na sebe kalhoty a pas stáhla páskem.
"Hej, to je moje tričko!" zakabonil se.
"Já vím!" vyplázla jazyk "Sluší mi, nemyslýš?" udělala piruetu před zrcadem a vyšla z ložnice.
Černovlásek ji brzy oblečený následoval. Zabalili potřebné věci a vydali se s velkou nechutí zpět do Konohy. Cestou poslouchali jejich oblíbené skupiny nepotřeba vypisovat.
"Kde mám odbočit?" Nevěděl se Sasuke rozhodnout na které odbočce protože tam jich bylo tolik.
"Spíš mě vyhoď tady, kdyby to táta uviděl...začal by se vyptávat." Smutně sklopila oči.
"Jasně...kdy se uvidíme?" Zeptal se a lípnul jí krátkou pusu před tímnež úplně zastavil. Otevřewl jí dveře aby mohla vystoupit a dlouze ji políbil. Drželi by se ještě dlouho za ruce kdyby se Sakura nevzdalovala a nakonec se bříšky prstů o sebe jenom otřeli.
"Tak na tréninku." Mrkla na něj než se otočila a pádila domů. Sasuke se zarmouceným výrazem nastoupil zpět do auta, dívajíc se na ní, odjel.

Byli uzavřeni ve své vlastní bublině, která měla ale bohužel brzo prasknout...při společném srdcervoucím loučení si nevšimli nežádoucího pozorovatele. Spíše pozorovatelky. Rudovlasá žena zlostně stiskla svou krvavě červenou kabelku a stiskla rty k sobě, až jí z nich zbyla jen úzká štěrbina. Tohle jim jen tak neprojde....
__________________________
Těšíte se na další? ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | 3. září 2011 v 8:01 | Reagovat

super díl :-)

2 kiko kiko | 3. září 2011 v 9:40 | Reagovat

super těším se na další :-P

3 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 3. září 2011 v 12:26 | Reagovat

jooo veľmi sa teším na ďaľší :3 awww to bolo také úplne bombaa *_*

4 betusik-chan betusik-chan | Web | 3. září 2011 v 13:16 | Reagovat

ups ... ja som vedela , ze pri luceni mali byt opatrnejsi ... teraz budu mat problem :P  bolo to super a tesim sa na pokracko :D

5 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 3. září 2011 v 19:06 | Reagovat

tiež tá Karin musí byť všade...že? :-D  :-D  :-D ale je to aj ich chyba :-P no nič :-D bolo to skvelé :-) pokračkoooooo :-D

6 Abigail Abigail | Web | 3. září 2011 v 19:32 | Reagovat

suprový :-)

7 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 3. září 2011 v 20:06 | Reagovat

no motáš to ,tkaže ne :P já chci něco jednoduchého :D :D :D ale tak sepiš to :D hey kamo já myslelala že lososoví vlasy má jen Natsu-kun

8 Darky Blood Moon Darky Blood Moon | E-mail | Web | 4. září 2011 v 14:45 | Reagovat

Sem tušila, že ta Karin tam někde bude... Povedlo se vám to, takže rychle další...

9 Nana357/Sisa357 Nana357/Sisa357 | 4. září 2011 v 15:42 | Reagovat

Karin by trebalo zabiť!xD do všetkého sa mieša ale aspoň bude zápletka...

10 Neri-sama ^^ Neri-sama ^^ | E-mail | Web | 4. září 2011 v 19:02 | Reagovat

Tak to už se těším na další díl! huáá, doufám, že bude co nejdřív! :3

11 s s | 4. září 2011 v 19:35 | Reagovat

super

12 snilek97 snilek97 | Web | 5. září 2011 v 19:42 | Reagovat

skvěléé:-P

13 Deidara miu Deidara miu | E-mail | Web | 7. září 2011 v 14:18 | Reagovat

srdceryvné.. XDDD je to hezké ,ale.. nemilujou se furt? XDD to by chtělo monstry hodně aby se saky dožila dalších dnů s otevřenýma očima a vzpřímenou hlavou :D ale hezký.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama