Ai...VIII. část

14. září 2011 v 23:59 | Ufonek |  Ai
Opět jsem tu s dalším dílem ;) JEŠTĚ JEDNOU! TUTO POVÍDKU PÍŠU S KATOU-CHAN Z BLOGU BLUE-LOVER.BLOG.CZ!!!
Ležela doma na posteli a bořila hlavu do polštáře. Slzy jí stékaly po tvářích a vsakovaly se do polštáře. Utekla mu...tak moc chtěla zůstat s ním, ale nešlo to. Mozek jí to nedovolil. Uvědomoval si totiž, narozdíl od poblázněného srdce, že tento vztah nemá budoucnost. Je to zakázené. A zakázané ovoce samozřejmě chutná nejlépe. Ty zapovězené polibky, doteky...vlastně jenom ty. Zatím byl jejich vztah spíše...tělesného rázu (ne, nechodili spolu do posilovny). Spíš se milovali než ´trávili čas jen spolu´ jak to při romancích bývá. Pomalu mozek uvažoval, zda-li není pro něj jen hračka do postele. Ale srdce křičelo jedno hlasité protáhlé NE.
I když se nemohla zbavit toho otravného pocitu tak stále čmuchala tu vůni svých vlasů nasáklé v měkké podložce pod hlavu. Raději se přetočila a chvíli civělaq do sněhově bílého stropu kdy to teď nešlo poznat protože byla tma a venku svítili pouliční lampy které osvětlovaly ulici za okny. Pokusila se o spánek ale nebylo tomu tak. Děsně jí totiž třeštila hlava. Už tomu tak bylo na tréninku ale i tak. Nevěděla co to je, je to naprosto jiná bolest než ta normální. Bolí jí fakt strašně,hodně, moc. Raději si znovu obula botky a vyrazila se projít ulicí.


Poslední dobou jí ještě k bolestem hlavy přičteme bolesti v nadbříšku, ztrácela chuť k jídlu a měla chvílemi pocit, že padne únavou...ikdyž chodila spát klidně v pět hodin odpoledne aby si pořádně odpočinula. Nepomáhalo to. A tak se v zájmu svého zdraví rozhodla vyrazit do nemocnice. A za pár hodin si přála, aby tam raději nikdy nešla a nedozvěděla se, co ví teď...


Seděl zhrouceně v křesle na balkoně s hlavou v dlaních. Nemohl tomu uvěřit. Jak je to vůbec možné, jak se to stalo? (jak asi ty blbečku, se dělají děti? -.-") Karin přece brala pilule...nebo ne? Slyšel ji přes malé okýnko jak si v koupelně radostně pozpěvovala. Žeby to udělala naschvále? To snad ne, tak podlá přeci není! Nebo že by...cítil neuvěřitelné zoufalství a nechuť k životu. Potřeboval se někomu vyplakat na rameni. A vlastně ne jen tak někomu, chtěl svou jedinou lásku. Jak bude Sakura reagovat až se to dozví? A proč vlastně dnes utekla? Přivřel oči a přehrával si v hlavě scénky, kdy byl s ní. Jeho nejkrásnější chvíle života...Jeho nejkrásnější chvíle života prožíval jen s ní, přemýšlel nad tím kdy to vlastně začalo, a kde to začalo. Kde, to věděl ale jak a proč? Proč se to stalo, proč kdy začal být s Karin? Co se to stalo. Posmutněl jestli to ještě teda šlo.

Sakura seděla na parapetu okna a sledovala nebe. Teď se pomalinku zatahovalo, nevěděla ale myslela si že bude pršet. A to stalo jjeím přáním které bylo i vyslyšeno. Pomalu se nahnula aby viděla víc a opravdu. Nebe bylo černé jako Sasukeho oči.. Ježiši na co to zase myslí?! Ale i tak, nikdy neviděla tak černé oči. Pomalu se začalo rozkapávat a i Sakuře steklo pár slz po její hedvábné tváři. Za chvíli se rozpršelo pořádně a kapky bubnovaly do okenic..

FlashBack:
Konečně došla do nemocnice, Konoha byla sice velké město ale blízko domu jejího otce nebyla žádná poliklinika. Stejně byl táta ještě v práci tak si ani nevšimne že je pryč. Vstoupila dovnitř, obědnala se a posadila do čekárny. Po chvíli jí doktorka zavolala k sobě, moc lidí tam v podvečer nebylo. Chvíli ji prohlížela, ptala se na příznaky. POmalu ale jistě Sakuřiné ošetřující začal mizet úsměv z tváře. Zavolala si kolegyni a společně nad něčím diskutovali. Růžovláska byla nesvá. Co se to děje?
Cítila se špatně. Opravdu špatně, ale ne jen fyzicky ale i psychicky. Bála se toho nejhoršího, dokonce i zvracela.
"Promiňte, kolikže vám je? 20?" Ptala se doktorka.
"Blázníte? Ne, je mi 17." Vzdorově se usmála i tři roky to není tak moc že?
"Dobře, jste Haruno Sakura viďte?" Zeptala se a Sak jen přikývla.
"No totiž, nechci vás nijak ranit, ale jestli je toto co nám říkáte pravda tak vám to řeknu na rovinu. Máte rakovinu. Omlouvám se, je mi to líto." Shizune sklopila oči do země.
A Sauře se v tu chvíli zhroutil svět. Neudržela se na nohou, kecla sebou do nejbližšího křesla. Bruneta v bílém plášti zvedla pohled ze země a uchopila do rukou nějaké papíry, diagnózu.
"Přesněji se jedná o rakovinu žaludku, kterou trpíte asi tak...dva měsíce. Měli bychom to začít okamžitě léčit, ve svém zájmu se nám zítra ozvěte a zapište se na léčení. Doporučuji sdělit rodině...ale vy jste silná dívka, věřím, že to zvládnete." a usmála se, povzbudivě, ale zároveň neuvěřitelně smutně. Pak jí pokynula k odchodu. Zelenoočka se vypotácela z ordinace a vyšla z nemocnice. Opřela se o zeď nedalekého činžáku a svezla se na zem. Vůbec ji netížilo že prší, že nastydne nebo že si ušpiní oblečení. Teď se jí myslí rozlévala jen beznaděj...
Sasuke mezitím přemítal nad vším možným ale nakonec rozhodnul že si s ní o tom musí vážně pohovořit. Vstal z paplonu co měl pod zadnicí a šel směr dveře. Pak se ale zaseknul, přičemž se stačil hlavou plácnout o stěnu, a zaplul zase do pokoje. Teď za ní jít? Je blázen? Navíc prší a je sychravo. (nečekaný když prší co? o.O) Asi si teď myslíte že je úplně vygumovanej ale on si to myslí taktéž tak si prosím nestěžujte!
Oba dva měli krušnou noc. Ubohý Sasuke musel poslouchat, jak Karin celou noc básnila o jejich ´sladkém děťátku´, nebo jí jít přidržovat vlasy na záchod když zvracela. Nebylo pochyb o tom, že těhotenství není předstírené...jaká to hrůza...

Sakura se taky moc nevyspala. Neustále si přemítala ten osudný momont v nemocnici, když nad ní Shizune vyřkla ortel. Nedokázalo to pochopit...poslední dobou se jí život jen hroutí, tak možná ani léčbu podstupovat nebude. Začala mít typické EMO myšlenky a nakonec s psycho výrazem pohlédla na žiletku. Měla ji schovanou, už jednou tady tomu propadla když jí trenér začal nadávat - čili Sasuke a teď se kvůli němu chce řezat znovu.. Možná že by neměla.. ale..
Její pocity byli silnější, pevně ji uchopila do ruky, přitlačila a za chvíli jí už krev valila po ruce a přiváděli jí do ohnivého stavu. Za chvíli ale její tlo začalo chladnout a ona měla něco jako "vibrování" těla kdy se otřásla zimou ale pak už nic. Jenom se koukala na krev která jí volně stékala po zápěstí její bílé kůže.

Růžovlásčin žalostný den ve škole je škoda popisovat. Přeskočíme reději k páté hodině odpolední - začátek tréningu. Přišla pozdě a tak čekala, že z tělocvičny uslyší bouchání do balonu. Bylo hrobové ticho. Když se konečně převlečená v ponožkách dohnala do tělocvičny, celé družstvo sedělo na lavičce, před nimi Karin se Sasukem. V tichosti zaujmula místo vedle Hinaty.
"Co se děje?" Šeptla své modrovlasé přítelkyně.
"Ále, prej nám chcou něco oznámit." Mrkla na ni a dál upírala oči na červenovlasou trenérku.
"Tak konečně jste tu všichni." Smutně upřel oči na Sakuru. Ta jenom uhla pohledem.
"Hai." Kývli a dále se znažili zjistit o čem je kec.
"Takže, přejdeme rovnou k tématu-"
"Nebudeme obkecávat." přerušila jeho větu Karin.
"Jo, přesně, takže rozlučte se s trenérkou Karin-"
Nejprůbojnější ze skupiny, Temari, prudce vstala s rukou v bok a druhou vzdyčenou k nebesům (jako superman) a hlasitě zařvala:
"Hurá!" rudovláska na ni jen zlostně pohlédla a nevzrušeně pokračovala. Ostatní těžko zadržovali smích.
"Ano, přesně tak, dnes jsem tu naposled. Odcházím na těhotenskou." a v tu chvíli by se v Sakuře krve nedořezal.
"Sakra Sasuke, ty seš kanec!" zvolal nový příchozí - Naruto. Odlehčil akmosféru a všichni propukli v hasitý smích. Růžovláska ale neměla absolutně žádnou chuť se smát...
Nevěděla ani jak se má cítit, smíšené pocity se jí míhaly hlavou ale jedna stejně přebíjela všechny ostatní. DEBIL! Křičelo její vnitřní já. Sakura okamžitě vyběhla pryč a Sasuke si toho nemohl nevšimnout.
"Sakuro!" Zakřičel a chtěl se za ní rozběhnout, Sasuke už byl v půlce pohybu ale Karin ho zadržela.
"Přece mě tady nenecháš samotnou, neboj se." Svůdně se usmála a chudák nemohl nic dělat.


Růžovláska se po chvilce vrátila s omluvou, že si potřebovala nutně odskočit a přidala se k běžícímu davu. Ještě že dnes měl na tréningu větší slovo Naruto, ten je tolik nehnal a navíc s ním byla i zábava. Všichni rychle zapoměli na miminkovskou zprávu. Trousili se domů a smály se, jak to blonďákovi dneska ujelo na žíněnce a hodil předpisovou držku přičemž málem rozsedl ubohého Akamaru. Jen zelenoočka se loudala. Věci si většinou jen ledabyle narvala do tašky, dnes je ale pečlivě poskládala. Skleným pohldem se koukala před sebe a matně zaslechla rozhovor na chodbě.
"Karin, počkej na mě v autě, já to tu ještě poklidím..."
"Pomůžu ti!"
"Ne to je v pořádku, neměla by ses přemáhat drahá..."
"Dobře." ozvala se mlaskavá pusa a bouchnutí dveří. Sakura zazipsovala tašku a loudavým krokem vyšla z šatny.
"No tak Sakuro kde se flákáš?" Smál se Naruto ale jakmile viděl její skličující pohled tak mu úsměv přimrzl na rtech a okamžitě zmlkl. Docupital až k ní a vzal jí kolem ramen.
"No tak, co se ti stalo?" Zeptal se jí mile ale ona jen zakroutila hlavou.
"Nenikeidemonai..." Rozhodla se.
"Jo jo jasně to ti tak žeru s takovýmhle šklebem." Mrkl na ni.
"Ne vážně nic mi není jsem v pořádku." Snažila se mluvit pevně ale semtam jí to uniklo a ona vypadala jako kluk když mutuje.
Modrooký si rychle uvědomil která tu bije, a došlo mu taky to, že v tuto chvíli potřebuje být sama...nebo s někým jiným. S tím, koho by za její bolest nejraději zabil.
"Tak ahoj zítra!" rozloučil se a pevně ji konejšivě objal. Černé oči to závistivě pozorovali ze své skrýše.
"Možná...spíš ne..." zamumlala si sama pro sebe.

Když Naruto zmizel, ze stínu se za růžovláskou vynořil Sasuke.
"Sakuro..." začal.
"Och, velice vám gratuluji tatínku, snad vaše dítě nebude takovej prohnanej parchant jako jste vy!"
"Sakuro... počkej." Chytnul ji za loket když odcházela. Chtěl to ještě vyřešit v dobrém ale ona prostě neměla zájem o někoho kdo jí takhle hezky vrazil kudlu do zad.
"NE, JDĚTE ODE MNĚ! NECHTE MĚ!" Ječela skoro jako Karin.
"Sakuro..."
"NETYKEJTE MI A NEDOTÝKEJTE SE MĚ!" Křičela.
"Dobře..." Spiklenecky se zašklebil, přitáhnul si jí k sobě a přitiskl své rty na ty její. Nelíbal jí jemně a něžně ale naprostým opakem. Hrubě jí vnikl do úst jazykem a nehodlal přestat i přesto že se Sakura bránila..
___________
TA COOO? XDD
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nej nej nej nej nej nej | 15. září 2011 v 0:23 | Reagovat

pokracko .. HNED !!!!

2 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 15. září 2011 v 1:12 | Reagovat

hm... môže byť, len to chce happy end, či? :D

3 s s | 15. září 2011 v 7:40 | Reagovat

rychle pokráčko

4 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 15. září 2011 v 11:29 | Reagovat

hm...riadne sa to zamotalo :-D ale podľa mňa Sak nemá rakovinu a to dieťa, ktoré čaká to červené monštrum, nie je Sasukeho :-D a...ten koniec...snáď to dobre dopadne :-D

5 Shiki-chan Shiki-chan | 15. září 2011 v 15:33 | Reagovat

No já čeknála že bude těhotná, ale co už :D :D :D :D jinak jako celkm fajn...jsem zvědavá jk se to vybere :D

6 Hope Hope | 15. září 2011 v 19:01 | Reagovat

páni je to bomba.Těším se na pokračování :-)

7 Abigail Abigail | Web | 15. září 2011 v 19:31 | Reagovat

suprový! to se Sakurou jsem vůbec nečekala, rychle pokráčko

8 snilek97 snilek97 | Web | 16. září 2011 v 8:39 | Reagovat

hééj!:-D to jako nemůžeš-sakura rakovina! sasuke dítě s karin?!!! ja se zblaznim!!:-D musis okamzite napsat dalsi dil:-D:-D:-D

9 Nana357/Sisa357 Nana357/Sisa357 | 16. září 2011 v 11:11 | Reagovat

Pokračkooo inak sa zbláznim

10 Kagamine Rin ♥tvoje SBéé♥ Kagamine Rin ♥tvoje SBéé♥ | Web | 17. září 2011 v 22:10 | Reagovat

:D To možná :D A ta povídka je fakt super :))))

11 Mei Mei | Web | 17. září 2011 v 23:59 | Reagovat

ahoj....mrkni kemně, myslím, že naše blogy mají podobnou tematiku a ráda bych s tebou bog spřátelila či jak se tomu říká... tkaže pokud máš nějakou odkazovací ikonku (orázek) na tvůj blog, dej vědět ať si tě tam dám... ;)

budu se těšit. snažim se hledat lidi, co je zajímá něco podobnýho jako mě a v čr se tkaových lidí co je zajímá asijská hduba nenajde... tkaže budu ráda, když se třeba ozveš kemně na blog

www.mychina.blog.cz

Mei ;)

12 Siruka Siruka | 18. září 2011 v 9:19 | Reagovat

jestli  nedas   pokracovani   taqk  me  mas  na  svedomi :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama