Amanogawa 3

27. října 2011 v 23:00 | Ufonek |  Amanogawa
Ták určitééé
*přednastaveno*

"Co je jí?" Zeptal se Sai ale vůbec nečekal že mu někdo odpoví.
"To jsou ženy..." Z kdesi jakoby z ničeho se vynořila sympatická blondýnka s modrozelnýma očima.
"Uhm... j-já jsem Sai." Zajíkl se a ona se na něj jen z vesela usmála ale také si ho intričně prohlédla.
"Já jsem Ino, ta dívka je?" Zašveholila a Sasuke jí obejmul zezadu okolo pasu.
"Sakura." Zašeptla jí do ucha a ona mu dala pusu na líce. Vybledlý se na nich díval jen s pochybami v očích ale když se na něj podívali tak se na ně usmál svým strojeným úsměvem.


"Zlato, mám ti od Itachiho vyřídit že se sem přijede dneska zastavit. Chce tu přespat, zítra má ve městě nějaké jednání tak aby nemusel platit za hotel." nahodila blondýnka.
"Škrt jeden.." zafrflal si Sasuke podfousy. Nikdy neměl svého bratra moc rád, byl to prostě bezcitný biznismen. Neohlížel se na ostatní, hlavně že dostal co chtěl. Ale to si o něm myslel jen on sám. Itachi byl brilantní v tom, jak dobře uměl mazat lidem med kolem pusy. Klidně by jim do držky nalil celou sklenici (obrazně řečeno samozřejmě) jen aby ho začali mít rádi.
"Tví kamarádi tu budou přes noc?" ptala se znova Ino a dělala že ho předtím neslyšela.
"Jo, pár dní tu zůstanou..."
"V tom případě máme ale problém se spaním! Tolik se nás sem nevleze tak...víš co? Já se vyspím na gauči v obyváku, Sakura a Sai půjdou do pokoje pro hosty a ty s Itachim si lehnete k nám do ložnice." Uchihovi skoro vypadli oči. Dřív než stihl začít protestovat, zachránil ho Sai.
"Krásná dívko, něměla bys spát na nepohodlném gauči. Můžeš být se mnou nebo se Sakurou, oba jsme na bojové podmínky zvyklí!" řekl a znovu se ´usmál´.
Ino tohle jednání velice zaskočilo ale jen se něžně usmála.
"Jo a před chvílí mi psal smsku že tu bude asi za pět minut." Doplnila a on jen zakoulel očima.
"COŽE?!" Zakřičel a v tom zaštrachaly klíče v zámku a kdosi rozrazil dveře.
"Dorazil krááál...!" Zakřičel na celý byt Itachi.
"Král...penisů?" Zajímal se hned Sai o své zajímavé téma.
"No to určitě." prskla Sakura a hned začala registrovat staršího z Uchihů. Jeho černočerné oči jakoby jí pohlcovaly. Jeho neskonalé havraní vlasy byli tak rozcuchané jakoby se právě vykopal z koše. Ale jí to nevadilo. I tak jí připadal tak vážně.. krásný. Itachi si všiml že na něj zírá a ihned začal se svými sladkými řečmi.
"Jééé, jakouto kočičku tu tady máme?" Zeptal se a kouzelně se na ni usmál. Sakuru to zahřálo u srdce. Nechápala teď své pocity už vůbec.
"Jo Itachi to je Sakura..." Odpověděl na Itachiho nevyřčenou ale svým způsobem naznačenou otázku. S tímhle měl Sasuke sto chutí vyskočit ze židle ( i když neseděl) a pořádnou mu ubalit (a nemyslel špeka).
"Těší mě Sakuro! Z jaké nádherné planety jsi sem přiletěla?" růžovláska nepochopila nadsázku, riskovala odhalení a omámeně vykoktala:
"Z Konohy..."
"Z Konohy jo? To musí být super planeta! Je tam víc takovejch krásek jako jsi ty?" pokračoval starší Uchiha a kouzelně se usmíval.
"Ani ne, pokud ovšem nejste na dívky se šupinama po těle." oznámila, myslíc to naprosto vážně. Sai se zhrozil - co když je odhalí? Naštěsí byl poplach zažehnán:
"Páni s tebou je sranda! Jsi vážně zajímavá...nezašla bys někam?" to Sasukeho, ani nevěděl proč, doslova rozzuřilo.
"To seš celej ty, už ve dveřích tady balíš holky. Seš si jistej že sji přijel sem do Oosaki jen na pracovní schůzku nebo hodláš pořádat pouť po bordelech?" sarkasmus z jeho slov přímo prýštil.
"Co to tady meleš ty vořechu? No tak je hezká, líbí se mi no." Pokrčil rameny Itachi a svůdně na zelenoočku mrkl. Sasuke měl po tomhle chuť mu něco hezkého říct ale vzhledem k Ino by to nebylo příliš pozitivní, ona jediná ho teď uklidnila polibkem který mu uštědřila.
"A půjdeš teda?" Rozjasnil se Itachi z pochmurné hádyk bratrů a očákavavě se podíval na Sakuru.
"Ráda." Usmála se a tohle Sasukeho doslova dopálilo. Tohle už Sasuke nemínil poslouchat.
"Jdu si lehnout, není mi dobře, dobře se vyspěte." Oznámil a sám se zabouchl nahoře v pokoji. Sednul si za stůl a díval se do nějakých papírů.

Mezitím co Sasuke trucoval v pokoji tak Itachi flirtoval se Sakurou. Mezitím co se Sasuke zabaloval do deky tak jí Itachi doslova balil. Mezitím co se Sasuke převracel na posteli a nemohl spát, Itachi získal Sakuřino srdce...


Ino se též odebrala na kutě, pronásledována Saiem který v ní našel jistou zálibu. Zavřeli se spolu do pracovny. Nikdo přesně neví co tam prováděli, ale co chvíli byl slyšet blondýnčin smích.
"Tak jsme tu zbyli jen sami dva..." prohodil Itachi otřepanou frázi.
"Jo..."
"Co kdybychom nešli ještě spát, ale zkoukli nějakej film? Mám celkem dobrý dívka." a zaštěrchal svou cestovní taškou.
"Klidně, ale co to jsou dívka?" černovlasý se zasmál, protože měl za to že růžovláska s ním tímto způsobem flirtuje. Ona ale vážně nevěděla o co go. Nechala se ale zavléct do obyváku a poslušně seděla na pohovce, mezitím co Itachi zády k ní hrabal v igelitce s nápisem ´Playboy´
Pak se najednou zapnul stroj a v něm naskočil nějaký až neuvěřitelný obraz s nápisem Saw.
"Co je to?" Zeptala se a on se opět jen nevinně usmál, zasedl vedle ní a obejmul jí okolo ramen.
"Horror." Pohladil jí po tváři a ona se začervenala. A tak tam spolu jen nezvráceně seděli. Sakura si při prvním řezání ihned stiskla tvář.
"Ale copak? Bojíš se?" Zeptal se ale ve skrytu duše tohoto chtěl přesně docílit. Jen kývla hlavou i když nevěděla co je to strach. Ale tak nějak cítila že musí říci ano..

Mezitím se Sasuke šel dolů napít. Itachi zatím prohodil laškovní vtip a Sakura se zasmála. Jakmile to slyšel černovlásek musel nakouknout co se děje v pokoji. Strašně ho štvalo že tam právě sedí s ní jeho bratr a né on sám. Počkejte, na co to zase myslí? Navíc ani nevěděl kde je Ino..
...a bylo mu to jedno. Co se to děje? Proč na svého bratra tolik žárlí že je se Sakurou? Vždyť on chtěl Ino požádat o ruku, zásnubní prstýnek schovává ve svém autě. Jen tam tak stál a pozoroval dvojici na gauči. Netrvalo dlouho a Sakura seděla Itachimu na klíně. On ji pevně objal, přitiskl k sobě a...políbil. V mladším Uchihovi strnulo. Stejně tak v Sakuře. Nevěděla co se to děje. Bylo jí najednou strašné horko, a jeho ústa na těch jejích...nikdy ji nenappadlo že ústa jsou i k něčemu jinému než k mluvení. Měl zavřené oči, ale ona je nezavírala...jen těkala svými smaragdy okolo sebe. Pohled jí zabloudil do kuchyně a uviděla Sasukeho. Měl v obličeji zvláštní výraz. Jakmile ji spozoroval že ho sleduje, bezeslova se otočil a zaplul zpět do své ložnice.

Okolo půlnoci už byli všichni uloženi ke spánku. Sasuke ze sna kopal do Itachiho, který si jen cumlal palec a nereagoval. Sakura ležela na boku přitisknutá ke stěně a snažíc se uchránit poslední kousíček peřiny který jí ještě zbýval před chrápajícím Saiem a Ino se spokojeně rozvalovala na gauči. V tuto chvíli měl každý v hlavě své vlastní pochybnosti a myšlenky. Shoda náhod, že všechny se týkaly právě vzájemných sympatií...
Sakura se jen utápěla ve své mysli a najednou jí na mysl přišlo jejich vesmírné plavidlo. Jakže se vlastně dostanou domů? No snad to nějak vykoumají. Na chvíli si vzpomenula na Jirayu a došlo jí že by mu asi měla dát nějaké znamení. Jen dala oči v sloup a protože taky nemohla spát tak se rozhodla jít nalokat vody. Zrovna v tu chvíli Sasukemu udělala ta jistá voda špatně na Sasukeho močový měchýř a prostě když¨musíš tak musíš. Ve špatné viditelnosti se skoro svalili ze schodů. Sasuke se naštěstí udržel. Ale před pěti sekundami byl tak strašně blízko Sakuřiné tváři.
Růžovláska znovu, znovu cítila tu horkost. Všude byla sice tma ale ona i přesto dokázala odlišit jeho černé oči od okolní temnoty. Zírala na něj s otevřenou pusou a absolutně nechápala jak je to možné. Jak je možné že jsou si ti dva tak podobní? Jen v něčem rozdílní...v něčem, ano, Itachi si s ní rád povídá ústy bezeslov. Ale tohle dělá i Sasuke s Ino. Trápila ji jediná otázka...
"Umm..."
"Ehm..."
"Jdeš vyprázdnit penis?" pokusil se černovlásek o navázání konverzace.
"Asi ne, žádný nemám. Ale to druhý jo." odvětila, nechápajíc humor a nadsázku.
"Tudíš na záchod?"
"Jo..."
"Bož první, musím taky." tak tohle byla snad jeho nejtrapnější konverzace s holkou v životě.
Když se Sasuke vracel zpátky do postele, všiml si že zelenoočka spát nešla a teď sedí u stolu, bezmyšlenkovitě zírajíc do stěny. Rozhodl se využít situace.

"To je dneska ale krásná noc že?"
"Jo, to je jen...kde je u vás vidět Neptun?" zeptala se, protože ten na obloze pozorovala nejraději.
"Ne-neptun? No, odsud není vidět, to bys musela do tý obrovský observatoře co je na kopci." usmál se, přišlo mu to ale trochu divné. Neznělo to od ní jako vtip.
"A-aha..." uvědomila si že řekla úplnou blbost "víš, my na Ekvádoru máme takový speciální úhel ze kterého je ta planeta vidět a...hm..." opět zavládlo ticho. Jen koukali oknem ven, na hvězdami posetou oblohu.

"Víš Sasuke..."
"Ano?"
"Ty jsi se s Ino líbal že? Políbil jsi jí."
"N-no ano ale proč se ptáš?" zaskočila ho.
"Je to tvoje přítelkyně, když ji líbáš?"
"J-jo" pořád nechápal o co jí jde.
"Takže já jsem teď přítelkyně Itachiho...?" zeptala se s nevinným výrazem ve tváři. Uchiha zrudnul od zlosti.
"Jo možná tak na sex..." Zamumlal si, jak se říká pod vousy.
"Cože? Neslyšela jsem." Vyhrkla.
"Ale nic." šveholil.
"Aha.." Upřímně se mu podívala do očí ale on odvrátil pohled. Nechápala jeho chování, no popravdě ho nechápala asi tak jako mimozemšťanka pozemšťana ale teď už ho nechápala úplně. Lidé jsou divní. Sasuke byl chvíli ještě zticha ale pak...
"Co na to Itachim sakra vidíš?!" Rozkřikl se až to probudilo všechny v domě. Jenom Ino cosi nesmlouvavého zakřičela a evidentně spala dál ale Sai se dobře zaposlouchal do jejich hádky, v čele s Itachim.
"Co-cože?" Zeptala se.
"Ptal jsem se co na něm vidíš." Řekl už trochu mírněji ale pořád ve fázi nasranosti. Oba vstali ze židlí a Sasuke šel naproti Sakuře a ona stále couvala až narazila do stěny.Sasuke si opřel ruku těsně vedle její hlavy.
"Proč tě tak okouzlil?" Zeptal se. "Já..." Dodal a přiblížil se k Sakuře na minimální vzdálenost až se skoro jejich rty dotýkalii. Upřeně jí hleděl do očí. Pomalu je zavíral a už už...

"Sasuke?" Ozval se najednou ze dveří Itachi a rázným krokem k němu přišel. Chytil ho za límec a důrazně vydechl s pohledem alá ,ta je moje' a sehnul se k jeho uchu protože Sasuke byl přece jenom menší než Itachi.
"Máš přece Ino..." Zašeptal mu do ucha a Sasuke jakoby procitnul.
"Nojo..." zavrčel a odšoural se do koupelny. Proč tam? Rozhodl se tuhle noc spát ve vaně a nechat mladému párečku postýlku. Přísahal si, že jedno dne Itachiho zabije...za všechno co mu kdy udělal...
____________________
Já se při tomhle díle skoro položila, tak co říkáte vy? psáno s Katou-chan
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 28. října 2011 v 2:28 | Reagovat

obe časti boli bombastické *__* teším sa na ďalšie časti :3

2 Hope Hope | 28. října 2011 v 9:53 | Reagovat

super :-D

3 Amys-chan Amys-chan | Web | 28. října 2011 v 14:15 | Reagovat

Wuhou, tak to je neco

4 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 28. října 2011 v 14:19 | Reagovat

ja končím :-D :-D :-D král penisů? :-D a...jdeš vyprázdnit penis? Asi ne, žádný nemám. Ale to druhý jo. :-D :-D :-D ja som myslela, že umrem smiechom :-D ale fakt :-D pokračko!!! :-D :-D :-D

5 Abigail Abigail | Web | 28. října 2011 v 17:31 | Reagovat

fakt suprový :-D  :-D

6 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 28. října 2011 v 20:34 | Reagovat

skvělý dobrý vtipný a dost dobrýýý

7 Siruka Siruka | 29. října 2011 v 13:39 | Reagovat

no  nemam   slov   no    to  je   fakt    vdobra   povidka  uz  se  tesim  na  dalsi  dil :-D  :-D

8 Siruka Siruka | 29. října 2011 v 13:41 | Reagovat

Ps:   jestli  nebude  dalsi  dil   tak  si  hodim  masli :-D

9 Nana357 Nana357 | 30. října 2011 v 13:05 | Reagovat

skvelé teším sa dalej

10 Newaki Newaki | 31. října 2011 v 16:02 | Reagovat

SUprový!:D další další další!:D:D :-D  :-D  :-D

11 marketa251996 marketa251996 | Web | 1. listopadu 2011 v 16:45 | Reagovat

Hej! Jako drsně zkomplikované vztahy xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama