Doteky Noci II - 1

27. listopadu 2011 v 18:42 | Ufonek |  Doteky noci
Anooo! Dvojkááá! A předtím než začnete číst koukněte se prosím SEM blog Stanush a Majulík-chan n.n


O deset let později…

"Dobrý den děvčata, tak jsem se za vámi přišel podívat jak se máte a tak." Začal svůj proslov šedohlavý a dokonce i vousatý Kakashi a jejich bývalý trenér. Právě se odehrál extraligový zápas žen, muži byli na druhé soutěži pod chlapama že jo.
"Hatakeeee!" Zařvala vyvinutá růžovláska a skočila jak již jmenovanému strašáku do pole kolem krku.
"Dlouho jste se neukázal, jak se máte? Co žačky? Jde jim to?" Vyzvídala protože Kakashi se snížil k tomu aby trénoval Amatéry.
"Abych pravdu řekl, jsou dost hrozní." Ušklíbl se a Hinata se uchechtla. Stále se Sakurou byly nejlepšími kamarádkami na život a na smrt. Za to Uchiha, jak mu teď s oblibou říkala, toho už nechce za svět ani vidět po té události.
"Ani se nedivím, nás jste měl radši co?" Zeptala se a čekala že se po ní strašáček ožene, nic takového se ale nestalo. Jen letmě přikývl a zazubil se.
"Mnohem." Uznal ale byl rád že je rád. "Vy jste nejlepší, vyhrály jste co?" zeptal se a Sakura se zavýsknutím vykřikla.
"ANOOOOOOOOOOO ANOOOO ANOOO!" Řvala dál a řeholičně vletěla Hinatě do náruče.
"Asi se půjdu mrknout do vedlejší haly ještě na muže, půjdete mne doprovodit?" Zeptal se mile.
"Samo." Přikývla Sakura ale pak jí došlo cože to vlastně udělala. Ale tam bude Sasuke… Zakvílela v duchu. Na realitu však nic nenamítala protože bůhví co by měl zase za otázky a Hinata se, coby Narutova dlouholetá přítelkyně, na blonďáčka určitě těší.
"Tak vzhůru dolů, ehm co to pletu, vzhůru do oblak, ne to taky ne, jednoduše vzhůru na zápas!" Konečně se Hinata trefila a spěchala aby byly na hale co nejdřív protože dohrávali poslední poločas. Zato Sakura se loudala a modrovlasá jí musela pořád popohánět.
"No tak pohni si, dokonce i Kakashi je rychlejší než ty a to bude za chvíli z něho dědula!" Vyjekla tmavovláska a Kakashi se na ni s vražedným pohledem otočil.
"Ale pořád to bude nejmilejší dědula pod sluncem." Sklidnila ho růžovlasá a otevřela vrata do tělocvičny. Jakmile se do jejího zorného pole dostal černovlásek, hned měla o něco horší náladu. Byla na něj pořád pěkně nabrnklá i když už to pomalu byli dva roky co se to stalo. Jí bylo čerstvě 28 let a škola byla dostudována, extraliga ji jen lákala a takyže se tam dostala, skoro jako libero.

"Mám!" Zařval Sasuke když tam vletěl jen tak tak s rybou jako esem v rukávu a pěstí vrbal na krásnou náhru a Naruto zasmečoval. Hinata z něj jako vždy byla celá udělaná.
"Wháááy." Omdlela a Sakura jí jako vždy musela chytit aby neupadla a nenarazila si držku.
Jako vždycky muži obhájili titul a vyhráli. Sakura si setřela pot z čela. Bylo jí sice jasné že vyhrají ale pořád měla šanci i Travnatá že? Fandila jak se dalo a nakonec se jí to vyplatilo.
"Hinato!" Uslyšela své jméno nejmenovaná a blonďátý k ní hned přiběhl a sevřel jí ve svém ocelovém stisku. Sakura je nechala raději o samotě a šla čekat ven, protože Kakashi gratuloval a ona si nasadila jen jasně zelenou hučku a tím schovala část svých vlasů. Rukavice beze zbytku prstů… sedla si na zelené zábradlí které jí studilo zadek ale jí to ani za mák nevadilo. Najednou jí do oka padl černovlásek co se právě prodral z blahopřání od davu. Černá čepice naražená na jeho hlavě a boty značky Nike. Celý v černém, Sakura nemohla zapřít že mu to neskutečně slušelo že si mohla jít oči vykoukat. Jen co ji spatřil tak raději uhl pohledem. Bylo jí jasné proč, nesnesl ty rozpaky s tím se dívat do jejích pronikavých očí co žhnuli ještě po těch letech zlobou. Jí to ale nevadilo a stroze si na něm pošmahla.
"Čau." Hrdě a strojeně se usmála. On na ní na chvíli jen civěl a až pak se vzpamatoval.
"A-ahoj." Trochu zásek, ale jí to bylo fuk, aspoň věděla že z ní má ještě pořád respekt.
"Gratuluju." Dosáhla až na své dno k tomu mu popřát k výhře. On jen přikývl na souhlas.
"Um, díky…" Sklopil oči k zemi a ona seskočila a svými stylovými kozačkami na šněrování se opřela o sníh. Ještě štěstí že byly protiskluzové jinak by už dávno ležela na zemi. Poplácala ho po rameni, ale víc toho nestihla protože si to právě vykráčela ze dveří známá trojka a zamilovaný páreček samozřejmě ruku v ruce. Kakashi od nich odstup půl metru.. Sakura se jen zazubila a přehodila svou paži okolo Narutových ramen. Sasuke se prostřel na druhý konec houfu. Růžovláska se kysele zašklebila ale nechala si to pro sebe. Bavila se s Narutem a Hinatou a jako první se od nich odpojil Hatake a jako druzí Naruto s Hinatou.
Ona sama měla stejnou cestu se Sasukem a po dlouhých letech se s ním snažila i trochu vycházet.
"A co jinak jak se daří?" zeptala se a on měl před ní trochu trému. Nemohlo se říct že ona ne, přece jenom to byla její láska.. která ještě neskončila, bohužel pro něj asi ano…
"Ale tak fajn… měl jsem od té doby mnoho přítelkyň ale žádná nebyla…" Proč jí to teď říká? Chce aby se před ním zase rozbrečela? Nevěděla už vůbec nic..
"Co? Dost dobrá v posteli? Nestačila ti?" Vyštěkl ana něj tyto ostrá slova a přitom vůbec netušila že chtěl říct jako ty. Bylo jí jedno jak teď zareaguje protože ona s ním nadobro skončila.

FlashBack:
"Sasuke! Zlato?" Volala když odemykala dveře od údajně prázdného bytu. Jen co otevřela dveře uslyšela z ložnice hekající zvuky. Okamžitě vystartovala a za dveřmi uviděla to co nikdy vidět neměla. Ale proč zrovna s… Ino? Od té doby s její ex nejlepší kamarádkou nepromluvila. Zradila jí totiž, a Sasuke zradil její city.Věděl na co je citlivá a to se jí taky nevyplatilo. Mu to bylo ale evidentně úplně jedno, když se jen na okamžik zastavil…
"Sakuro?" Zeptal se a ona jen se slzami v očích utekla. On jí však stihnul chytit za paži a uhodit.. Byla tak strašně ponížená.
Zabouchla za sebou dveře a už nemohl avědět že on běžel za ní ale u dveří si to rozmyslel. Nemohla vědět že oba dva pro ní brečeli dnem i nocí. Jen věděla jak jí ublížili, jak jí to bolelo.. jak moc pro něj plakala…
End FlashBack.

"Víš co? Mysli si co chceš." Odsekl protože už se mu nechtělo dál s ní dohadovat a tak to pak taky vypadalo. Nezmohl se na jediné slovo kdežto ona jich měla plno ale neodvážila se je vyslovit. Pálily ji na jazyku jako oheň. Nemohla si pomoct ale prostě věděla že by to měla udržet za zuby. Bylo jí to líto ale bylo jí jasné že tím by se ještě víc zranila.
"Dobře, ale já…" Nedokončila protože by se jí hlas zlomil.
"Ty? Co ty… ale já!" Opáčil a úšklebkem a Sakura s brekem utekla. Tohle jsem teda pokazil… ale když ona si nedá říct. Zamyslel se a raději si domů došel pomalu po svých a svým vlastním tempem.
Ona se zabouchla doma a usilovně plakala a přitom křičela slova která jí bodala do srdce jako nůž.
"Proč.. proč Sasuke.. proč se to muselo stát.. proč nás to muselo rozdělit…proč se ke mně chováš jako bych tě už vůbec nezajímala… a proč tě pořád tak děsně miluju?" Z očí jí tekly krůpěje rosy které se vsakovaly do polštáře který v tu chvíli byl její nejlepší kamarád.

Zanedlouho se Sakura rozhodla že se přece kvůli němu už nebude trápit a půjde se alespoň projít. Nasadila si na nohy vysoké boty na podpatku, hučku a rukavice s bundou a mohlo se vyrazit. Našlapovala lehce jakoby měla tomu sněhu nějak ublížit. Dívala se na klenby nad její hlavou. Pak si začala pískat. Nevědomky mířila k jeho domovu.Když si to uvědomila tak se okamžitě přesměrovala do jiného směru. Od jejích úst stoupal obláček páry. Ale nečekala že tam potká jejího černovláska. Počkat…jejího? Ne, tak tomu už dávno nebylo..
Chvíli jen tak třeštila oči před sebe a pak se rozhodla zase fungovat. Párkrát zamrkala a zjistila že on na ni taky poněkud civí.
"Ehm…" Zakuckala se ale pak od něj odvrátila hlavu. Do hlavy se jí nevědomky začali tlouct šťastně strávené chvilky s ním. Nervózně přešlápla na místě když se k ní nenávratně co noha nohu mine přibližoval. Když už stál skoro u ní zastavil se, bylo to přesně půl metru. Tehdy mu to růžovlasá řekla že by si tak minimálně od ní držet odstup.
"Minimálně na půl metru se ode mne drž dál!" Křičela a on jen hlasitě polknul.
Po tváři se jí rozjeli slzy velké jako hrachy. On ve svém nitru byl znepokojen ale navrch to nedal absolutně znát, rozhodl se že své city už nikdy, opakuji NIKDY, nedá na jevo.
"Proč bulíš?" Zeptal se a přitom se chtěl zeptat trochu jemněji.
"Hádej… nemůžu to zadržet, když si vzpomenu na ty krásné roky, tobě to neublížilo, nelituješ toho?" Zeptala se přičemž schovala tvář do dlaní…
"Ne…" Řekl chladně což ještě více posílilo její důvod k pláči. Nevěděla jak dále pokračovat.
"Děkuji za upřímnou odpověď." Pohlédla mu hrdě se vztyčenou hlavou do očí. "Myslela jsem si že spolu strávíme šťastné chvíle snad až nadosmrti, ach jak jsem byla naivní." Zašklebila se. Přitom on měl pro ní schovaný prstýnek k zásnubám…
"Jo to musím potvrdit, i když se mi nechce musím se ti omluvit. Byl jsem lehce natvrdlej, v té době." Laškovně pokrčil rameny jakoby mezi sebou vedli normální konverzaci kdo líp umí hrát jednu a tu jedinou hru.
"A teď už jsi jako dospěl?" Zeptala se a přitom si vzpomněla na blondýnku se kterou ležel v posteli. Byl to nechutný pohled…
"No rozhodně jsem dospělejší než před dvouma rukama, což jsem ještě studoval." Mrkl na ni.
"No… a já byla jen malá holčička,nevím co sis v té době Sasuke myslel ale…radši nic." Zadumaně se zahleděla do země a doufala v nemožné. Třeba že by k ní přišel a pohladil jí po líci, řekl ,omlouvám se, odpusť mi' a nekonečně něžným polibkem jí obdařil… Ale o tom si mohla jenom zdát.
"Jo, dobře děláš." Usmál se, on se usmíval!! V Sakuřiné tak těžké chvíli se bezladně usmíval! Jak si to vůbec může dovolit?
"No, já už radši půjdu…" Opáčila.
"Dobře." Souhlasil s ní a taky se otočil že půjde. Když se otočil tak viděl jen její záda. Natáhl za ní ruku že jí ještě zastaví ale nakonec si to rozmyslel. Bylo by to zcela zbytečné, nezastavil by ji ani kdyby chtěl.I když ona přesně chtěla aby to udělal. Silou vůle si to přála, ale stejně se nic nestalo. Ještě chvíli tam tak bezděčně stál a koukal na její mizející, v mlze, záda. Nic se nezměnilo, spíše se to ještě zhoršilo, protože ona ho pořád miluje, ale mu je zjevně ukradená. Ale to nikdo nemůže vědět protože přes Sasukeho tvrdou slupku už nikdo nenahlédne, a pokud ano tak to bude jen velmi ojedinělé. Protože tak se rozhodla.

Ve sněhu zanechávala stopy a pohrávala si s její čepicí. Sem tam se drbala na hlavě a hrála si s rozpuštěným vzduchem který namrzal pod jejím výdechem.Ale stále se jí nechtělo jít domů. Teď její domov, po tom co se Sasuke odstěhoval a to už byl nějakej ten pátek, byl strašně prázdný. Nebyla v něm ta útulnost že by se každý den vraceli ruku v ruce do svého útočiště. Namísto toho se odbývala tím že jednoho dne určitě najde štěstí. To už si myslela když ukončila vejšku Elitu.. že bude napořád s jejím krásným, neodolatelným černovláskem. Myslela si že kvůli ní bude odmítat jiné dívky jen aby mohl být s ní. To taky úspěšně dělal ale až do té doby než se vychrápal s blonckou. Třeba jen uklouznul na ledě a narazil si šišku. Snažila se utěšovat ale moc to teda nepomáhalo. Jak by to mohlo pomoct na její raněné a pokřupané srdce které se každým dnem zhoršovalo?

On se mezitím loudal ulicí zpátky ke svému domovu. Opřel se o majordomusové dveře a v klidu oddechoval. Sakura byla jediná kdo mu dokázala srdce tak divoce roztlouct. Byla jediná kdo ho přinutil aby se jeho dech zrychlil a s ním i jeho tep. Ale, dokáže to ještě stále nebo už je naprosto na odpis? Takové momentálně byli jeho myšlenky…

Na druhý den byla Sakura s Hinatou domluven že budou mít oslavnou party, vlastně s celým týmem žen, tam samozřejmě byla i Ino na kterou Sakura za ty časy ani nepohlédla ale tentokrát to byla jiná. Už se na ni nedívala tak že by ji chtěla zavraždit nýbrž tak jakoby jí opět brala za kamarádku s kterou si byla velmi blízká. Jo bylo to tak, už se nechtěla hádat, chtěla aby z nich byli zase ty dvě bláznivé holky které se mohly porvat i kdyby jen o kopeček zmrzliny. Když tu najednou se ve dveřích objevil Naruto a s ním i černovlasý, byl by zázrak aby byli bez sebe.
"Hinato?" Růžovlasá se na ni tázavě podívala a ona jen svěsila rameny. Sakura si povzdychla. "Chápu, nemůžeš být bez něj ani kdyby to byli dvě hodiny, ale dobře." Tohle jí přece nemohlo zabránit v mluvě, i když… Když se posadil na polštář který tam sama chystala tak se její dech jakoby zastavil a ona pocítila až nečekaný příval energie a štěstí, tentokrát to nebylo z elektrické zásuvky když do ně ,omylem' strčila své dva prsty které byli ještě mokré od její ranní sprchy. Jakoby jí naprosto vyschlo v krku když na ní upřel své onyxové oči.

"Um.. Ino?" Zeptala tak po půl hodině když už se konečně uklidnila a všichni se na ni podívali protože oslovovat Ino a zrovna Sakura? Nemějte mě za blázna…
"Hai?" Opáčila trochu nesměle protože vážně netušila co jí Sakura chce, třeba chce jenom podat cukřenku nebo…
"Víš já…" Z jejích planých myšlenek jí vytrhl její melodický hlas který naznačoval nejistotu.
"Chtěla bych aby to mezi námi bylo jako dřív, omlouvám se že jsem na tebe tak vyletěla, ani jsem si tě nevyslechla a chtěla bych být s tebou zase za dobře. Navíc,už jsou to dva roky.. no chápeš to? Já to nechápu a myslím že žádný kluk by neměl prolomit hráz mezi dvěma holkama, i coby ten největší partner a nejkrásnější ze všech." Mrkla na ni přátelsky a všichni na ni s úžasem v očích hleděli. Tohle i na ně bylo trochu moc.
"Saky!" Vykřikla blondýnka a štěstí se jí rozlilo po celém srdci. "Samozřejmě! Já bych se ti měla omluvit, nebylo to ode mě fér." Začervenala se. "Já tě miluju!" Zavýskla a vrhla se jí do náruče. Sakura se usmála a všichni se zazubili. Teda, až na Sasukeho. Nemohl uvěřit tomu co se právě stalo, to že z nich opět jsou kamarádky mu bylo celkem šumák ale to že řekla i coby ten největší partner a nejkrásnější ze všech…To myslela jeho? Nebo to byl jen řečnický obrat na okrasu? Nevěděl ale tak mu to bylo fuk. Raději se začal bavit s tím že začal popíjet šampáňo kteér před chvíli bouchli a Naruto nešťastnou náhodou polil Sasukemu kravatu, mu to bylo naprosto jedno, ale když se k němu začala dotírat rudovláska tak mu bylo už vskutku na nic.
"Karin, odprejskni…" Začal pomalu a ještě s klidem ale když se o něj začala otírat a div nezačala vrnět to už mu bouchly nervy.
"Blizno.. nedotýkej se mě!" Šeptal stále a v duchu mu to vřelo.
"Karin? Mohla bys mi prosím tě podat ten šálek?" Jakoby ho zelenooká chtěla zachránit. I po tom co se tak strašně nenáviděli tak spolu mohli celkem v klidu mluvit.
"Jasně…" Odsekla protože se na ní celkem naštvala kvůli Sasukemu ale nejmenovaný jí byl celkem vděčný i když to třeba nedělala kvůli němu. Ale ona to kvůli němu právě dělala protože nesnesla pomyšlení na to že by Sasukeho měla nějaká jiná, jinými slovy na ni pěkně žárlila a to nebyla jenom přetvářka. Prostě ho stále chtěla ale věděla že ho nemůže mít.

"Sakuro, myslím že už bys neměla tolik pít." Napomínal ji Hinata když už byla trochu na mol. No, je trochu to správné slovo? Možná bychom o tom nějakou dobu mohli dobře pochybovat.
"Ale to je v pohodě Hinatóóó…" Na chvíli se odmlčela ,aby do sebe mohla kopnout dalšího frťana.
"Ne už nebudeš pít." Začala jí tahat za ruku aby už konečně šla domů, navíc už bylo po osmé hodině večerní. Ne že by se Hinatě odtud snad chtělo ale musela to udělat pro dobro své kamarádky. Stejně bude mít ráno kocovinu jak prase a bůhví jestli se nepozvrací…
"To je v pohodě, já se o ni postarám." Převzal jí do svých klítek když na modrovlásce poznal jak se jí nechce pryč.
"Sasuke, jsi si jistý?" Zeptala se a on jen horlivě přikývl, ne že by toho nechtěl nějak využít ale před Hinatou se musí chovat jako ten největší slušňáček široko daleko.
Pomaloučku jí navlékl i přes její protesty do kabátu a na hlavu jí narazil pokrývku a mohlo se vyrazit. Oba dva dýchali tak aby jim od pusy stoupala pára. Bavilo je to, jednoduše spolu toho měli tolik společného…
Sasuke lehce našlapoval kvůli Sakuře aby se náhodou nepřevrátila a neskončila ve sněhu. Nic takového se však ale nestalo, ale aby namísto jejího domovu to stočil k tomu jeho to měl přesně promyšlené. Vyslékl jí její oblečení které nepotřebovala, v jeho bytě bylo příjemné teplo. Posadil jí na pohovku a zapl jí telku aby měla co dělat. Její tváře pořád měli takovou růžovoučkou barvu po opilosti. Šel jí uvařit horké kakao a ještě čekal až vychladne aby se náhodou v jejím stavu, což bylo možné, ještě neopařila. Pak jí to donesl a ona to po usrkávání za čtvrt hodiny konečně dopila. Pak hrneček položila na malý stolek vedle gauče. On si k ní sedl a uhrančivě jí začal koukat do očí. Přisál se k ní, což znamenalo obejmul okolo ramen a přitiskl se k ní. Už tak dávno necítil teplo jejího těla, jen kdyby tak byla při smyslech… Teď to v podstatě nemělo žádný účinek ale věděl že kdyby byla v pořádku tak by to vypadalo naprosto jinak.. Rozhodně by si toto nenechala líbit, ale jemu to nevadilo, stále to byla ona…
______________________________________
Chcete další? n.n Btw dnes první advent. neděle, užíváte? :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 27. listopadu 2011 v 19:29 | Reagovat

Jsem myslela, že další díl napíšeš až někdy bůhví kdy :D Jako tohle jsem fakticky nečekala :D Já myslela, že ti dva budou svoji a opak je pravdou xD

2 Siruka Siruka | 27. listopadu 2011 v 20:26 | Reagovat

Ty  kraso   ja  tomu  nemohu  uverit   malem  jsem  spadla  ze  sedacky  samim  prekvapenim   uz  se  tesim  na   dalsi  dil ;-)  :-D

3 naruto109 tvé sb naruto109 tvé sb | Web | 28. listopadu 2011 v 11:51 | Reagovat

tyjo to e dlouhyy :)) no prectu si to snad az doma ted sem ve skola mame kompíí xDD jenom kdyz sem u toho nebylo by lepsi to delat spis vic kratsi??:)jen muj nazor ;-)

4 Leiko Uchiha Leiko Uchiha | 28. listopadu 2011 v 14:05 | Reagovat

Super :-D  :-D  těším se na další ;-)

5 Mikeira Mikeira | 28. listopadu 2011 v 15:29 | Reagovat

Ano, samozřejmě chci další díl :-D Příjemně si mě překvapila :-D  :-D Bylo to parádní

6 Khaculinka Khaculinka | 28. listopadu 2011 v 15:40 | Reagovat

Tak to je úžasnýýý taky jsem myslela že ti dva budou spolu a že ti to bude trvat 3roky než něco napíšeš a ono nic Honem honem další díleček nemůžu se dočkat :DDD

7 wdenda wdenda | E-mail | Web | 28. listopadu 2011 v 18:04 | Reagovat

Ňaaaaaaaaaaaaa!!! Další!! Miluju tuhle povídku! Akorád teda škoda, že nejsou spolu, už zase mezi nimi budou hádky :( Mno... ale Sasuke to určo vezme do svých rukou :D

8 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 28. listopadu 2011 v 18:49 | Reagovat

užili sme si :D :D jiniak krásný díl má to skvěle promyšlené :) těším se na další dílek

9 silema silema | Web | 28. listopadu 2011 v 21:34 | Reagovat

Tareíku prosím další díl....... :-D  :-D  :-D

10 Stanush Stanush | 29. listopadu 2011 v 16:51 | Reagovat

Tarei dakujeme lasko ma :-* ;)

11 Charley Charley | Web | 29. listopadu 2011 v 17:42 | Reagovat

úpa bomba Tarei....je to senzace.... už se těším na pokráčko

12 Betusik-chan Betusik-chan | Web | 29. listopadu 2011 v 18:05 | Reagovat

Uz som si myslela , ze ju u neho ide znasilnit alebo co xD  A on ju len objal :D Jeeeeej , to bolo krasne plus mam vianocnu naladu , ktoru si mi spravila ty xD pokracovanie :D

13 yuko yuko | 29. listopadu 2011 v 20:38 | Reagovat

je to krásný.. :-) těšim se na další díl.. :-) :-D

14 Ája Ája | Web | 30. listopadu 2011 v 15:26 | Reagovat

Wow, já nečekala, že to napíšeš tak rychle, bylo to perfektní, tahle povídka je vážně tolik originální :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama