Doteky Noci II - 3

12. prosince 2011 v 14:34 | Ufonek |  Doteky noci
Další díl je tu ;-)


Stejně ale jako zbabělec za ním vůbec neutíkala, vůbec nic. Byla to ale blbá! Fakt kráva! Může si gratulovat! Nechá si celý svůj život mihnout jen tak před očima. Kdyby jen věděl jak moc pro ni on znamená!! Ale teď už se s ním bude moct rovnou rozloučit protože po tom co mu dneska řekla s ní už nebude chtít mít nic společného. To to teda dokopala… Jen tak přejela prsty po okenním parapetu, následně si vzala kyblík zmrzliny a na to okno si sedla a jedla.. a jedla… a jedla.. byla smutná.. Vždyť se s ním právě vyspala!! Raději nechala toho koumání za ním a ulehla do postele, stejně však nemohla usnout. Ještě o půlnoci stepovala s tím že si jde pro vodu a pila.. a pila.. a pila…Žaludek se jí obracel..
A i když třeba usnula tak jí budily noční můry..

Na druhý den na tréninku byla jako přejetá kamionem. Měla toho vážně dost. V hlavě jí neustále kolovala myšlenka na Sasukeho a jak asi včera došel a v jednu chvíli musela házet ryby za balonem až na zem na které to totálně neklouzalo a pěkně si odřela koleno ,protože ta nákolenka jí sjela až pod…
"Saky, co je ti?" Zeptala se Hinata a Sakura jen zakroutila hlavou.
"Ani se neptej, nemohla jsem spát…" Fňukla.
"Slyšela jsem že jsi včerejšek trávila se Sasukem…" Šibalsky na ni mrkla když se nalévala pitím.
"Narazil si hedku." S tím polovinu obsahu svých úst modrovláska vyplivla.
"Si normální?" Zakřenila se a koukala na své polité tričko.
"To je zimní osvěžení!" křikla po ní a už si to drala do tělocvičny a popadla balón, hodila to Sakuře která se samozřejmě opět přesunula k Sasukemu a schytala to přímo do hlavy.
"AUU!" Zaskučela a chytla se za bolavé místo.
"PROMIŇ! Ale tak dávej pozor, hlupáčku." Přišla k ní. Ještě že nesmečovala jinak by to byla trochu jiná káva.
"Já ti dám hlupáčku ty blbečku!" Široce se zazubila a odměnou jí byl Hinatin zvonivý smích…

Hned po tréninku je čekal Naruto, který zrovna se Sasukem probíral jak mu to dneska nějak podezřele nešlo.
"Co komu? Sasukemu?" Zajímala se hned levanduloočka a blonďatý horlivě přikyvoval do rytmu hudby co měl puštěnou v jednom uchu aby na to druhé slyšel co se kde říká.
"Jo, normální, já že mu hodím míč a ten blbec kouká přímo na něj ale né, mu spadne přesně na hlavu." Zakoulel očima.
"Dokážu si představit jak to probíhalo." S tím se zašklebila na Sakuru.
"No ale nevíš, jaký jsem z toho chytil výtlem." Hlásil vzpřímeně.
"No věř mi že dokážu, Sakuře se stalo přesně to samé." Na to se Naruto rozesmál ještě víc.
"Hele, nezapomínej že včera jsem hodil dobrou držku jo…" Ohradil se hned černovlasý a zavzpomínal na to jak se svalil z přízemí na chladnou zem.
"No to mě nezajímááá!" Zasmál se a oni se rozešli do chůze.
"Saky, kde máš čepičku?" Zeptal se Naruto který už jen čekal na to až jí ji bude moct stáhnout zase do obličeje.
"Kvůli tobě jí mám raději schovanou." Uchechtla se a přitom v kapse od bundy hmatala svou zelenou čepici.
"Mmmm.. ty jsi na mě ale zlá…" S tím políbil Hinatu a Sakura na chvíli sjela pohledem po Sasukem. Měl to samé oblečení jako včera, dokonce i stejné kalhoty… Koukala na něj jak jelen a když na ni pohlédl on honem uhýbala pohledem. Nechtěla aby si myslel že na něj pořád myslí, i když to přesně dělá ale nemusí to nikdo vědět že?
"No tak čaute." Rozloučila se s nimi Hinata a Sakura šla stejnou cestou jako Sasuke. Nesnášela to trapné ticho které se mezi nimi najednou ocitlo. Doslova trhalo uši…
Ani se neví jak se to stalo ale z chodníku se najednou Sakura ocitla u zdi, Sasukeho ruku těsně vedle její hlavy na pravé straně. Divoce dýchala a jen na něj třeštila oči.
"Saky…" Hlavu měl sklopenou a protože na něj nesvítilo žádné světlo a hlavu měl ještě skloněnou tak mu nešlo vůbec viděl do obličeje - čili ani Sakura nemohla vyčíst z jeho výrazu co si myslí. Když jeho hlas byl zase tak pevný, to ten její kdyby promluvila tak by se nerozhodně třásl… Takhle mohl a jenom hlasitě polykat, srdce jí tlouklo tak až naráželo o hrudní koš ,až to bolelo…
"Nevím co si myslíš ,ale musím ti říct co si myslím já, včera jsem byl opravdu šťastný. Nevím jestli to naražení bylo štěstí nebo smůla, ale každopádně jsem si myslel že se včera udobříme. Ale nic takového se nestalo. Jsem šťastný jenom když jsem s tebou. Svoje děti si nedokážu představit s nikým jiným než s tebou." Obdivovala ho za jeho nenatřásající se hlas a odvahu. On si s ní představoval svoje děti!!
"Já…" Její hlas jí zradil. "Já…" Nemohla ze sebe vymáčknout nic jiného protože na to pořád musela myslet. Pořád musela myslet na včerejší den.. To co se stalo. Věděla že bude zpytovat svědomí… On jí právě chce zpět? Ani nevěděla jak si to má vyložit ale asi to byla pravda, nemohla totiž vůbec dýchat, jako by se vše kolem nich zastavilo a byli pouze oni dva…Když to zvládl on, zvládne to i ona proboha! Chtěla se donutit k hlasu alespoň trochu vypovídajícímu normálnímu člověku ale nějak jí to vypadávalo z rukou.
"Já nechci už zažít to ponížení, to zklamání kdy to tolik bolelo. Sasuke, já… brečela jsem tolik nocí! Už nechci víc!" Odtlačila ho a chtěla utéct ale on jí chytil za ruku a přitáhl zpět.
"A víš kolik jsem bulel já? Myslíš si že jsi jediná kdo trpí nebo kdy trpěl?! Víš, já jsem taky člověk, ale jak chceš! Běž si!" S tím její ruku odhodil do dáli. Sakura na něj pouze nevěřícně hleděla a nechtěla věřit to co právě slyšela. Ona za všechno může? Ptala se sama sebe ale nenacházela na to odpovědi…Konečně nepanikařila, dokonce se jí podařilo nadzvedávat hrudník rytmicky a vyrovnaně. Nebyla splašená..
"Tak sorry že dejchám, sorry že tady vůbec stojím!" Křičela přes celou ulici a z očí se jí valily potůčky slz. Ale její hlas byl přesto klidný.
"Jo měla by ses omlouvat i svojí matce za to že se jí tak hloupý dítě vůbec narodilo!" Zařval tak prudce až na to už Sakura neměla sílu a utekla.
"No jo jen si zbaběle utíkej! Ani se neumíš podívat životu do očí!" Ječel jako pomatený,až když už neviděl mu tu jeho sympatickou růžovlásku uvědomil si co udělal. Složil hlavu do dlaní a svraštil čelo.

Sakura utíkala a utíkala, brodila se sněhem a ani nevěděla kam. Bylo jí to naprosto jedno, doma by to nevydržela, útočiště mohla hledat jedině venku. Tašku pohodila vedle sebe a svalila se do bílé hmoty která netála. Díky bohu za to, prostě koukala na to černé nebe poseté hvězdami a slzné váčky byli vyschlé. Bohatě jí stačilo to co si právě vyslechla. Takže si zase jen hrál s jejími city. Tentokrát je vážně zlomená. On si snad ani neuvědomuje jak jí to bolí! Teď jí jasně řekl jak je na tomto světě zbytečná. Tak proč prostě neskočí z mostu a tam nenarazí na tvrdý led o který by si rozbila hlavu? Né na to je až moc zbabělá! Dvakrát mihla rukama a nohama kolem sebe čímž vytvořila to co my ve svém slangu říkáme anděl. Právě tak se teď cítila. Jako padlý anděl, nedokončil svou údělnost a skončil na posmrtném lůžku. Na chvíli zavřela oči a v ten moment pocítila zimu. Vážně, ležela tu už aspoň deset minut. A tak se posadila a pomalu začala vstávat… Slzy se jí znovu tlačili do očí ale úspěšně je zatesala zpátky. Nechtěla už kvůli němu brečet! A už vůbec né kvůli jeho slovům i když právě ty ji zranili nejvíc, a ten jeho děsně arogantní úšklebek. Už se prostě nechce zamilovat, i když všichni víme že jí ukradl srdce které se jen tak nevrátí ke svému původnímu majiteli.

Druhý den jí trénink rovnou mohl zamávat, nezvedala telefony, vůbec nevycházela z domu a když už tak jen nakoupit a hned zpátky. Celý dny trčela v románech ,kde to mělo aspoň dobrý konec. Který snad její maličkost nikdy nenajde..Nevěděla jak se s tím vypořádat. Pořád její malé srdíčko skuhralo a chtělo jít za ním. Jenomže Sakura si to štěstí pořád odepírala, řekla že už za ním prostě nepůjde, ne po tom co jí udělal, po tom co jí řekl. Ale najednou jí něco trklo…
"On kvůli mně…plakal?" Zeptala se sama sebe protože představa Sasukeho jak pro ni pláče byla strašná. Ale je fakt že když byli ještě na střední Elitovce tak to pro něj nebyl žádný problém, vlastně donedávna to pro něj nebylo žádný problém, ale jen co se spolu rozešly jakoby uzamkl veškeré své pocity do sebe a už se ani nesmál tolik jako dřív. To pouze včera z něj cítila aspoň náznak pocitů. Ale hned to zase zavrhla po tom co na něj zařval.

Z úvah jí probral zvonek. Jenom tam nakoukne.. A tak si dala šamlík pod nohy a podívala se kukátkem kdo stojí za jejími dveřmi. Byla prcek a neviděla tam.
"Pošťák?" Zeptala se a s váháním otevřela. Slušně se pozdravili, on jí dal jen nějaké dopis a hned zase odešel. Kdo by jí co mohl chtít? A i kdyby to bylo cokoli tak nevěděla co… a hlavně od koho? Co když jí píše Sasuke?

Těhle myšlenek se štítila celou dobu a až večer se odhodlala konečně otevřít a to co tam viděla jí velice mátlo.
"Hinata..?" Zamumlala a začala číst.

Saky, naprosto netuším co se stalo, na tréninky nechodíš, vůbec nereaguješ na zvonění či klepání nebo a trenérka je neoblomná nechce nám nic říct. Beztak ani nic neví. Ale vzpamatuj se! Vím, že jste se se Sasukem určitě rafli, jinak bys nebyla tak uzavřená a dělal hluchou.
Ale tohle je důležité tak ještě neodložuj s tím ,jen další trapné Hinatiny kecy kdy mě chce povzbudit' a čti dál. Chci ti jen říct že je Sasuke od to doby cos přestala chodit na tréninky a všechno… je nezvěstný, chápeš to NEZVĚSTNÝ! Ani Naruto nic neví a tomu obvykle říká naprosto vše. Tak se prosím rozhodni dát vše popořádku. Třeba se objeví, ale hlavně nezačni hysterčin jo? To by ještě chybělo.


Na chvíli do rukou uchopila pero a už jí chtěl odepsat když v tom jí začalo opět srdce tak divoce bít. Uvědomila si totiž že její životní láska je prostě pryč, bez jediného slova se ztratil. Ani se neukázal, prostě nikomu nic neřekl. Co když je mrtvý??? Co když… co když.. Vždy myslela na tu nejhorší variantu toho co se mohlo stát. Ale co když je to pravda? Co když vážně nemůže už dýchat… Otevřela pusu dokořán a následně si ji překryla rukou. Takhle nemohla trucovat!

"HINATO? HINATO! ZVEDNI TO…" Nervózně podupávala nohou a práh a hypnotizovala telefon ale ten stále jen zvonil.. zvonil… a zvonil… Nezvedala.
"Tak si naser!" Byla zoufalá… típla to, zkroutila se do ochranného klubíčka a plakala. Už nemohla dál, to je prostě jedna rána za druhou, fakt, pecka… Vůbec netušila kde by mohl být. Poprvé za týden vyšla ven a z plných plic do sebe nasála vzduch který skýtala jen z otevřeného okna větráním… Pak se rozešla, nevěděla kam, věděla jen že ho prostě musí najít….
Šla velmi známou cestičkou do domu Hinaty která tam stejně nebyla.
"Kde může být?" Zeptala se a v tom se plácla do čela, no jasně… trénink! A tak se otočila na patě a rozběhla se do domu Naruta, ten jí teda naštěstí otevřel. Vypadal taky dost zdrceně.

"Ahoj Saky…" Odvětil a pokynul hlavou k tomu aby jí naznačil že má jít dovnitř. Ona ho poslechla a vstoupila.
"Naruto, je něco nového ve zprávě se Sasukem?" Zajímala se hned, měla neuvěřitelný strach.
"Bohužel nic." Pokrčil rameny. "Řekni mi, co se stalo mezi tebou a Sasukem?" Vyptával se.
"Já… víš, strašně jsme se pohádali. Já nevím co si o něm mám myslet. Je mi tolik blízký, ale tak moc mi ublížil že už to nezvládám. Nemůžu chodit na tréninky protože vím že bych se na místě rozbrečela…Už jen pohled na něj mě ničí, i když máme tréninky rozdělené tak vy nás vždycky čekáte a to bolí…" Sklopila zrak k zemi.
"Řekl ti něco co ti ublížilo?" Zeptal se a ona si vzpomněla na ta slova co vyslovil když za ní křičel… Znovu jí bodlo už srdce.
"Jo… ani nevíš jak moc mi ublížil. Já… řekl mi že lituje mojí mámy že má tak hloupou dceru! Naruto, řekni mi… jsem vážně tak blbá?" S tím jí po tváři stekla slza a bolestně zavřela oči. Naruto k ní přišel a objal jí.
"Saky… on to tak nemyslel. Určitě né, má tě moc rád." Usmíval se.
"Kdyby mě měl moc rád, tak by mi neubližoval! Neničil by mi srdce a co on dělá?" Plakala…
"Vem, si taky je jenom člověk."
"To mi říkal taky." Odsekla a odstrčila ho. "Ale, pomalu mám pocit jakobych ho svým způsobem začala nenávidět…" Prohodila a Naruto na ní nevěřícně vykulil oči.
"Saky, no tak, na to nemysli, myslím že ani ty nemáš tak chmurnou mysl." Mrkl na ní povzbudivě ale jí to ani za mák nezajímalo. Prostě jakoby se její city k němu naprosto obrátili (teď mluvím z vlastní zkušenost -.-"). Přestala vnímat a upadla…

"Saky! Saky!" Slyšela velmi známý hlas modrovlasé dívčiny.
"Hinato? Co se stalo?" Zeptala se a poškrábala se na hlavě.
"Zkolabovalas." Hlásil Narutík.
"Aha…" Odpověděla jsem.
"Saky, víš co? Sasuke se našel, on nezvěstný ani nebyl. Prostě si odjel kamsi do hajzlu si zalyžovat a nám o tom ani neřekne! Jedinej kdo to věděl byl trenér, tak proto nám nic nechtěl říct a pořád nás ujišťoval že se určitě neztratil!" Naruto byl celkem naštvanej, ale nebylo divu. Sakura měla co dělat aby nevstala a neskákala tři metry do vzduchu.
"Ale přijel jako vyměněnej, prostě jsem ho pozdravil a on odpověděl prostě ,čus' a nic jiného! Chápeš ho? Já ne!! Řeknu ti, raději ho nechtěj vidět protože vypadá jako socha. Nemá žádný city." Dopověděl a v Sakuře trochu hrklo. Ale vždyť si řekla že ho přece nepotřebuje! Že.. že… Všechno naivní myšlení… DO KELU! Měla chuť všechny poslat do háje zelenýho.

"Naruto?" Otázala se a pohlédla na něj.
"Jo?" Odpověděl.
"Kdy máte zítra trénink?"
"Ve tři, jako vy." Opáčil.
"Aha, můžu se přijít podívat?"
"No to teda né ty hezky půjdeš se mnou na trénink, kdo se mnou bude ve dvojce?"
"Musím si s ním promluvit." Řekla to tak nenávistně až se dva zamilovaní otřásli.
"Chápu." Hinata zmlkla a blonďáček přikývl.

Zítřejší den byl poněkud chraplavý. Sakuře se nic nechtělo a pořád si nebyla jistá jestli tam má jít a nebo né. Ale jakoby jí něco volalo aby tam šla. Prostě ho musela vidět, musela si s ním promluvit, musela spatřit jeho krásu…Chyběl jí, moc jí chyběl… SAKRA NEŘEKLA SI ,ŽE S NÍM SKONCUJE?! Z jejích úst se vydral povzdech.. Ale ona s ním prostě musí mluvit!

Konečně nastal čas po druhé hodině kdy už pomalu mohla vyjít. Ale stejně jí to nedalo a nasadila poklus.
Byla tam dřív než by čekala a tak se rozhodla pouze čekat přede dveřmi protože tam ještě nebyl ani hyperaktivní Naruto. Když tu najednou uviděla jak se tam už žene náčelník kouzelně se usmála.
"Hurá! Klíče!" Zasmála se a Gai se na ni s otázkou v očích podíval.
"Saky, odkdy s námi cvičíš, ale rád tě vidím." Mrkl na ni. On byl pořád ještě trenér chalanov.
"Já vím, nevadí že se jdu podívat?" Zeptala se a on jen přikývl.
"Ale nemáš trénink žen?" Namítl najednou a Sakura se na chvíli zamyslela.
"No, já hodně kašlu." Napadlo jí první co jí přišlo na rozum. "Takže bych to neudýchala." Pokrčila rameny.
"Áha." Myknul pleci a raději už nemudrcoval, bůhví co by z toho ještě vyšlo. Odemknul a propustil jí dovnitř. Ona pouze nesměle vkročila a sedla si na lavičku která jí byla tolik známá. Vždy na ní sedávala když jim skončil trenal dřív než mužům.. Rukou jí pohladila a pak už slyšela Narutův optimistický smích.
"Ale Sasukééé!" Smál se, takže je tady…Sakuru bolestivě bodlo u srdce. Neví co bude dělat když ho uvidí.

"Sasuke pohni si! Chci si pinkat!" Řval když sportovně naklusal do tělocvičny a mrkl na Sakuru a pro jistotu ani nepozdravil, protože co kdyby to Sasu slyšel a nechtěl jít. Pak ho viděla, srdce se jí splašeně rozběhlo i když mělo tak malý prostor i tak se cítila jakoby právě uběhnul marathon.Raději upřela zrak k zemi. V tu chvíli jí on zaregistroval a jen se zašklebil. Pak dal "lob" do Naruta.
"Blbčeeeee, nesmečuj na mě."
"Promiň." Omluvil se protože to vážně trochu přehnal. Ale jaksi mu to nijak jinak nešlo.
"Dneska jsi zabiják." Varoval ho když hodil placatýho bagra, ale vybral to.
"Pojď teď ty." Naruto na něj šel velice lehce ale Sasuke šel do toho samozřejmě naplno.
"Sasu? Nejsi dneska nějaký rozverný?" Zeptal se když jim trenér zavelel a oni usedli na lavičku. Sakura byla od nich raději na druhém konci.

Na tréninku se obvykle rozběhaly, rozpinkali, chvíli dělali takový ty cvičení a pak šli rovnou na hru. Takový to bylo. Takové to měli rádi.
Nakonci když už se šli převléct tak Sakura poděkovala Gaiovi že jí tam nechal pobývat a předstoupila před budovu a schovala se do stínu co vrhala velká borovice v bílém oblečku. Přejela dlaní po plotě a sníh hned rozmrzal pod jejím teplem. Povzdychla si a pak zadržela dech protože ze tmy vystoupil obrys Sasukeho. Ona se před ním ukázala a on se na chvíli zarazil. Pak se zase v klidu rozešel. Naruto pochopil a raději běžel napřed, aby byl co nejdříve u Hinaty.
"Sasuke…" Špitla zatímco on jí obcházel, ani necekl.
"Co je?" On to slyšel? Ano slyšel to..
"Potřebuju s tebou mluvit." Po tom co to dořekla tak zastavil, ale neotočil se na ní.
"Co po mě chceš? Neříkalas že tě nezajímám?" Opáčil jízlivě.
"Né, to jsem nikdy neřekla.." Hlesla. "Bála jsem se o tebe." Hlas se jí třásl.
"A co já s tím? Nikdo se tě neprosil o to abys o mě měla strach." Kousavě odsekl.
"Ale to je samozřejmé, jsi pro mě důležitý.." Fňukla.
"Jo? Jsem v posteli dobrej co?" S tím k ní přišel a zadíval se jí do očí. Jí nezbývalo nic jiného než uhnout.
"C-co tím myslíš?" Zeptala se a těkala očima jen aby nemusela kotvit v těch jeho.
"Jo, prostě si zašukáš a odkopneš? Sprostě si mě využila." Mrkl na ní bojovně.
"Tak to vůbec není!" S tím ho chytla za rukávy a snažila se k němu přitisknout ale on jí to nedovolil a hrubě jí od sebe odtrhl.
"Nech mě!" Zařinčel jeho hluboký hlas.
"Miluju tě!" Křikla po něm a po tváři jí stékaly slzy.
"Jó tak to máš dobrý." Vyštěkl. "Ale mě už to nezajímá víš, já tě miloval, ty jsi nechtěla, možná že mě miluješ ale ne díky, naser si!" S tímhle se otočil na patě a odešel.
____________________________________________________
TAk co? Chcete další nebo spíš MK? :-)
NEAKTIVITA? Jo tak ta je dost možná, promiňte že jsem byla neaktivní ale život mi dává jednu ránu za druhou ;-) ale už je to v pohodě protože mám úžasný kamarády že? (Kata-chan) A poznala jsem jednoho skvělýho kluka kterej mě dost drží a rozumí mi!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kata-chan Kata-chan | Web | 12. prosince 2011 v 14:53 | Reagovat

Wííí nádhera :D S tímhle balzámem na duši napíšu zejtřejší čtvrtletku jedna báseň :33

2 yuko yuko | 12. prosince 2011 v 15:54 | Reagovat

Je to perfektní.. O_O těšim se na další díl.. :-)

3 wdenda wdenda | E-mail | Web | 12. prosince 2011 v 18:05 | Reagovat

COŽE? Chudák Sak :( Blbej, ale fakt BAKA Sasuke! Sasuke ty hovado! Rychle další a dej je dokupy! Ksakru! :D

4 Mikeira Mikeira | 12. prosince 2011 v 18:18 | Reagovat

Supééér :D

5 marketa251996 marketa251996 | Web | 12. prosince 2011 v 18:27 | Reagovat

Tk.. Za prvé... Chci další! :D Za druhé... Sakura si za to mohla sama. Doopravdy ho vlastně jen hnusně využila a Sasukeho to dost vzalo a ona to nedokáže pochopit. A teď je to vlastně jen o tom, že nejprve city vyzná jeden a ten druhý ho pošle do určitých míst, a pak si role zase vymění xD Jo, Sasuke to tenkrát přehnal, ale Sakura teď vlastně taky :D

6 betusik-chan betusik-chan | Web | 12. prosince 2011 v 18:58 | Reagovat

:-(  Preco Sasuke ?? Preco nam toto robis ty idiot ?? OK chapem, ze to vyzera akoby ta sak vyuzila ale... nieeeeeee potrebujem pokracko takto to zakoncit , ako si to predstavujes Tarei?XD Uzasny diel :D

7 Nana357/Sisa357 Nana357/Sisa357 | 13. prosince 2011 v 7:35 | Reagovat

[6]: nápodobne

8 Kačka Kačka | 13. prosince 2011 v 15:33 | Reagovat

Nádhera !! :-)

9 Deidara miu Deidara miu | E-mail | Web | 13. prosince 2011 v 16:32 | Reagovat

oj oj oj krásný ale sakura je blbá! :D chudák sasí bvečel... :´( :DD

10 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 13. prosince 2011 v 17:22 | Reagovat

A teď si Sakura najde upe fešnýho borce a nandá to Sasukemu :P a nebude brečet a bude hnusná :D:D a Sasukemu rozbijou všici hubu :)

11 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 13. prosince 2011 v 21:15 | Reagovat

[10]:  To zase ne :D tahle povídka se prostě hodí na SasuSaku :D:D

jinak jo, chceme další díl, snad se tam aspoň něco spraví :/ už aby byli zase spolu... :/ ale když Sakura je fakt blbá -.-"

12 siruka siruka | 16. prosince 2011 v 5:52 | Reagovat

[11]:  souhlasim  stebou  uplne  ve  vesm  ale  vite  co  by  bylo  hodne   zajmavi ?  Kdyby  to    dala  na  par  Itasaku  to  by  bylo   hodne  zajmavi :-D  :-D

13 Chace "Yuí" Bieber Chace "Yuí" Bieber | Web | 16. prosince 2011 v 15:46 | Reagovat

parádní :)

14 silema silema | Web | 17. prosince 2011 v 19:55 | Reagovat

Juj...tak a teď jsem zvědavá...

15 snilek97 snilek97 | Web | 21. prosince 2011 v 13:38 | Reagovat

úžasný:-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama