Doteky Noci II - 7

26. února 2012 v 19:33 | Ufonek |  Doteky noci
YATTAAAAAAAAAAAAAAA! :D :D Já to dopsala :D Tak po dalším týdnu tu pro Vás mám další díl n.n *už jenom týden a jsou prááááázdniny jupí* :D jo a omlouvám se za chyby co tam najdete, řádky jsem psala více méně zabitá, toš dneska zápas a mám pocit, že zejtra se nepohnu n.n" BTW Olomouc porazil na Českým Poháru jak Liberec (že Otsuyu-chan XD) tak Prostějov :D dál nevím, bližší info zatím nemám :D no tak já už nebudu kecat, užijte si ;)"J-já tě taky m-miluju…" Vykoktala ze sebe, přičemž se snažila, aby se její obličej podobal byť jen trošku normální bílé pleti, ale ona se stejně neubránila zrudnutí. Sklopila pohled do země, nešlo jí to, když tu před ní právě stál polonahý, jeho omamná vůně se rozlévala všude. Za tohle ho nenáviděla, vždy když kolem ní prošel, ještě dlouho se za ním táhla ta vůně, ach ta vůně…
"Nikdy jsem hezčí vyznání neslyšel." Chvíli se rozmýšlel, než tohle vypustil z úst, načež ukázal své nádherné lesknoucí bílé zuby. Ona k němu vzhlédla a málem se rozpustila, když uviděla ten jeho pohled plný lásky a něhy.
"Co tak najednou?" Optal se, když stále nemohl uvěřit svým uším, po těch dnech plných úmorného trápení, od ní konečně slyšel ta slova, ta slova, která chtěl slyšet již tak dlouho, konečně se mu to splnilo, prohrábl se v černých vlasech a ji po nich lehce pohladil. Byla tak roztomilá…
"Ne-nechceš se obléct?" Ještě stále neměla stálou tělní teplotu. Odpověděla mu na otázku otázkou, ani ona sama nemohla najít odpověď na to jeho otázání, které jí položil ani né před minutou. Jak by ona mohla vědět z čista jasna? Když je člověk zamilovaný, ani neví, proč toho druhého miluje, ví jen, že potřebuje být s ním, taky potřebuje, aby jeho láska byla šťastná…

A tak se nakonec rozhodl, že si na sebe navleče alespoň trenky.
"No?" Dožadoval se dále odpovědi s letmým úsměvem na rtech.
"Co no?" Chvíli nechápala, načež jí to doplo, mohla by mu aspoň vysvětlit, jak došla k tomu konci? "Já, já… už ani minutu nechci být ve tvé přítomnosti s tím, že mezi námi nic není. Miluju tě jako noční světlo, jako světlušku poletující ve tmě a roznášející to blahodárné světýlko štěstí. Přesně jako ta ryba pohupující se v rytmu řeky. Když se ti podívám do očí, podlamují se mi kolena, to už dlouho. Dlouho je to tak. Nejdříve jsem tomu nechtěla věřit, po tom co se stalo, ale když jsi mě včera volal ze sna, všechno jsem si to uvědomila. Dokonce jsem pochopila, proč jsem tu, jenom pro tebe, Sasuke…" Dokončila svůj dlouhý proslov a říkala si, že Sasukeho asi ještě nikdy neviděla šťastnějšího.
Rty měl roztáhlé do širokého úsměvu, následně se neudržel a konečně spojil jejich rty v jedny. Konečně po dlouhé době mohl svéprávně ochutnat ty červené dva plátky růží.
Pak si ji k sobě přitiskl, hladil jí na vlasech, jeho druhá ruka zkoumala její záda, jeho brada se opírala o její temeno, byl opravdu rád…
"Řekni mi, proč jsem byla tak blbá?" Zeptala se a více mu drtila ve svých drobných pěstičkách jeho obnaženou paži. Ona sama tam stála pouze v bílém tričku a kalhotkách. Proto mohl přes její hrudní ohoz cítit její bradavky, nemohl neříct, že se mu to líbilo.
"Nebylas blbá, jenom opatrná, ale už to neřeš, jsi jenom moje." Políbil ji do vlasů. Zaryla svůj zelený pohled do země.
"Saky?" Prolomil ještě na chvíli to vravné ticho, které mezi nimi panovalo.
"Hm?" Odpověděla posmutněle, až skoro zasmušile.
"Nebuď nervní." Mrknul na ni, když si oddálil její hlavu do úrovně, než jí viděl do jejích pistáciových tůněk.
"Dobře." Natáhla se k němu a ukradla si jeho rty jenom pro sebe… "Jsem jen šťastná…" Brouzdala mu prsty po jeho vypracované hrudi. "A vděčná." Slastně se usmála. Reagoval pouze uchechtnutím.
"To lechtá, víš?" Usmál se.
"Měl by ses líp oblíct." Mrkla na něj svými dlouhými řasami, lesk v jejích očích byl nekonečný.
"Nebo ty by ses měla toho oblečení zbavit." Zahlaholil zvrhle.
"Nééé, ty perverzáku!" S lehkým úsměvem se rozeběhla po schodech dolů, Sasuke však byl rychlejší, takže ji samozřejmě dohonil a nechtěl pustit. Sotva jí políbil na krk a už se rozezvučel zvonek….

"Jdu tam!" Zacinkal její zpěvavý hlas, který Sasukemu zněl jako rajská hudba.
"Ahoj!" Vyjekla se zazubením na návštěvu, černovlasý se zanedlouho objevil v pozadí s pohledem vraha. Kdyby se dalo pohledem smažit, Naruto by byl už dávno hranolkou.
"Vidím, že máte rozdělanou práci." Ušklíbla se, když ho uviděla blonďákova partnerka.
"Ale kdeže, pojďte dál." Pobídla je růžovláska, Narutovi se samozřejmě nemuselo říkat dvakrát.

"Sasuke, ale mohl by ses alespoň oblíct." Uculila se modrovlasá a změřila si ho pohledem.
"Copak, nelíbí se ti mé sexy tělo?" Nenápadně vypjal hruď a šáhl si do rozkroku.
"Taky jsem mu to říkala, Hin." Zahučela Sakura vedle ní.
"Ty se neozývej, prcku!" Došel až k ní, přejel svou rukou po té její a zaběhl do pokoje si aspoň pro triko, aby ho Hinata náhodou nezmasakrovala.
"Jak prcku?" Zakřičela ještě tak, aby to její milovaný slyšel.
"Jsi prcek!" Ozval se z dřevěných schodů hnědě natřených.
"Nejsem!" Nafoukla tváře tak, až to vypadalo, že je křeček. Uraženě odvrátila hlavu a sepjala víčka k sobě.
"Tak promiň maličká." Usadil se vedle ní a stáhl si ji k sobě do klína, přičemž jí nejdříve opatrně ošetřoval její světle růžové vlasy, načež začal rukou ztrapatit, což se jí rozhodně nelíbilo, ale raději ani nemukla.
"Koukáme všecko v pořádku?" Ujistil se lstivě modrooký a dál je zvědavě pozoroval.
"V tom nejlepším." Kývl na souhlas černovlasý. "Jenom jste nás krapet vyrušily." Kysele se zašklebil, čímž docílil toho, čeho chtěl.
"No tak my zase půjdeme!" Handrkovala Hinata Naruta ke dveřím, a ujišťovala ho, že nechtějí dělat nic jiného než bramborový salát, protože Narutova nechápavost, nezná mezí. Ještě štěstí,že měl při sobě takovou příjemnou, spolehlivou a hlavně citlivou pro gesta, přítelkyni.

"Kde jsme to skončili?" Tupě se optal, to však byla jen maska. Povalil jí na pohovku, a aby mu neutekla, ke všemu si na ni lehl. Zulíbal její krk do posledního místečka, občas zaslechl, jak se z jejích úst vyslalo vzdychnutí. Nemohl to vydržet, přehodil si ji přes jeho široká ramena, jako pytel brambor a pelášil do nepříliš poklizené ložnice. Doslova ji hodil na postel a až na ní si dovolil pokračovat, kde skončili v jejich hrátkách.
Ona cítila jeho horký dech na jejím bříšku, které právě obdarovával motýlími polibky za pomoci vyhrnutého trička. Přehodil jej přes její tělíčko, to už se před ním tyčila pouze v spodním prádle, ke všemu pouze dolním. Ona se nechtěla nechat tak rychle svléct, proto se snažila, aby aji jeho tričko bylo dole, to se jí úspěšně podařilo. Přetočila se nad něj, seděla v jeho klíně a nemohla necítit, jak se jeho mužství vztyčilo. Zkoumala jeho svaly na hrudi, které byly opravdu velké. Celý pekáč. Sasuke si ji k sobě přitáhl a políbil s krátkým kousnutím.
"To stačí…" S tím se vžil opět do role toho dominantního Sasukeho, strhl z ní kalhotky a sám si sundal svou spodní část oděvu. Zezačátku to bral zlehka, ale zanedlouho přitážel už tvrdě a Sakura se pod jeho přírazy slastně prohýbala v zádech….
"Jsi úžasná…" Vydechnul, když si vedle ní lehl a objal ji svými svalnatými pažemi okolo pasu. Ona se k němu přitulila a spokojeně zabrumlala, nakonec sladce usnula a již proplouvala sladkou říší snů.

"Sakuro?" Vydralo se mu z úst, když se ráno probral a nikoho vedle sebe nenašel. Napadlo ho, že se asi uráčila odejít pryč, ale to hned zamítnul po tom, co zahlédl její strhané rifle pohozené přes křeslo. Zašklebil se.
Když však ve dveřích spatřil růžovou hlavu, jeho škleb se roztáhl v úsměv. Nesla jakýsi dřevěný, starobylý podnos. Sasuke se na chvíli zamyslel, nemohl si vzpomenout ze kterého storočí ho čorknul.
"Dobré ráno." Přehodila si onu starou věc do druhé ruky a odhrnula závěsy a Sasukeho téměř oslepilo to jasné sluneční světlo.
"Dobré." Políbil jí na ústa, když se k němu sehla a podnos mu položila na postel.
"Dovolila jsem se obsloužit a něco ti ukuchtila." Hrdě se postavila s rukama v bok a oslnivým úsměvem na tváři. Konečně se podíval, cože tam vlastně bylo, rajče a rohlík, jak typické.
"Děkuju." Zazubil se a pustil se do toho. Jak jinak, bylo to výborné - ostatně rajče bylo jeho nejoblíbenější jídlo (prokletí Uchihů! :D).
"Není zač." Mávla nad tím rukou a začala se drát do svých tmavomodrých roztrhaných kalhot. Roztrhané byly samozřejmě schválně, taková už je dnešní móda. Načež se sklátila na zem, protože si v díře zasekla nohu a prostě jí to podjelo. Zaklela něco v tom smyslu "sakra" a snažila se znovu vyškrábat na své hubené tyčky.
"Co to tam vyvádíš?" Podivil se jednoduše, když to zaregistroval, né že by ji snad celou dobu nesledoval.
"Ale nic." Podrbala se ve vlasech, pak uchopila hřeben a jemně jím svou hřívu učesala.
"Ty se někam chystáš?" Zeptal se ještě, než se vydala z pokoje do druhého.
"No jo, jdu na trénink." Mrkla na něj zbrkle.
"Aha, tak to s tím časem bude trochu problém, nemyslíš?" Vyslovil znovu otázku. "Budeme málo dní spolu." Fňuknul podrážděně.
"Za to máme celý noci, zlato." Lípla mu pusu na tvář a pak prostě odešla.

Klusala na svůj ranní trénink, jak to měla ve zvyku a okamžitě se přivítala se svou modrovlasou nejlepší kamarádkou, která byla téměř stejně praštěná jako ona. Jenomže ona měla svůj úsměv vytesaný na obličej téměř každý den. Ale jindy byla zase celou dobu pesimistická, což teď nemohlo hrozit, protože byla nadmíru šťastná z toho co dělá. Proto není divu, že si trénink užila na plné obrátky. Spousta srandy…

"Saky! Ahoj! Ty jsi dneska nějaká hezčí!" Polichotil jí Naruto, když vyšla z budovy, o které se říkávalo, že je zdrojem veškerého hluku roznášející se do celého okolí. Nebyl by to Sasuke, kdyby blonďáka neprobodl vražedným pohledem. A jak by nebyla růžovláska hezká, když jí na tváři zářil tak krásný úsměv. Okamžitě se přivrtala k Sasukemu, neobešla se ani bez pořádného polibku.
Načež černovlásek pozval Sakuru na oběd do místní restaurace, protože zhruba za hodinu mu začínal jeho trénink. Tehdy růžovlasá pochopila co myslel tím, že snad zavolá náčelníkovi, neboť budou mít vážně málo času.

A protože u něj doma vážně neměla co dělat, rozhodla se, že konečně odepíše Suiovi, když jí napsal, co vyzvedávala schránku, co je nového. A přitom se dozvěděla, že by rád přijel je navštívit. Moc se těší, až zase uvidí toho starého vtipného Suigetsa, toho praštěného žraloka s bílými vlasy jako nějaký stařec, ale přesto se mu neustále lesknou.

Přejela bříšky prstů po neupravených hnědých, dřevěných poličkách a nabrala vrstvu prachu, podle kterého usoudila, jak dlouho setu neuklízelo, proto byla téměř povinna tu to celé poklidit. Nakonec byla, ovšem, že s výsledkem spokojená. Jak by taky né, když následně použila taky vytříbený Fresh Discs.
Podívala se na své stříbrné hodinky s křídly a zjistila, že ukazovali svými stříbrnými ručičkami třičvrtě na tři. To už je tolik? Proběhlo jí myslí, protože před chvílí bylo půl druhé.
A tak se tedy znovu vypravila z té velké villy, kde měl Sasuke své útočiště, mu samému naproti. Dorazila před halu, jak už bylo zmíněno výše, považována též za zdroj veškerého hluku vhánějící do okolí, ale tohle byla jiná. Sice jen o dvě ulice dál, ale jiná.
Opřela se o zábradlí, od jejích rtů stoupaly obláčky páry, se kterými si tak ráda hrála. Teď se však nadmíru nudila a proto zaštrachala v kapse, sundala si z jednoho prstu rukavici a zapnula Angry Birds. To byla snad jediná hra, která ji na tom mobilu ještě bavila. Měla ještě pět minut, ne-li deset protože to vždy klukům trvá, než se vysprchují, než se převléknou. Jakmile si Sakura představila Uchihu mladšího ve sprše, i když ho už nahého viděla tolikrát, neubránila se tomu, aby se jí ruměnec nahnal do jejích bledých tváří.
"BU!" Zašveholil někdo u jejího ucha a ona myslela, že asi dostane mrtvice, nýbrž že toho dotyčného vlastnoručně umlátí k smrti a to na něj bude ještě milá.
"TY!" Nadurdila se a pohlédla nejmenovanému do očí.
"Není ti nic? Jsi nějaká rudá." Zašklebil se, následně svou milovanou láskyplně objal a ona už neměla na to, něco mu udělat, či nějak poškodit fasádu, jednak ho jakkoli umučit.
"Jakoby mi to vadilo." Zabručela do jeho stylového kabátu.
"Sasuke?" Vyrušila je z rozjímání velmi známá osoba.
"Co je?" Zahučel nevrle a hodil po něm stejný pohled.
"ČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁU!" Vyhrkl, i když stejně nikam nešel, věděl jak to Sasukeho vždycky dopaluje, pokud to neřekne on sám, teď takovou čest neměl. Koukal na něj jako z višně spadený, když mu jednu natáhl.
"Zalez!" Poručil mu, ale stále otravný a bláznivý modrooký tu byl stále. "To se nesluší, aby takhle holka čekala na kluka." Upozornil Sakuru ještě šeptem do ouška.
"A co když toho kluka má bezmezně ráda?" Obrátila k němu svůj zelený pohled.
"Ani tak ne." Zazubil se příjemně a více si ji k sobě natiskl.
"A co když bez něj prostě nemůže existovat? Navíc my už dávno nejsme kluk a holka." Namítla užasle.
"To je lepší." Hlesl a znovu přiložil jeho rty na ty její. "Miluju tě, Saky…" Položil svoje čelo na to její a krásně se jí podíval do očí.
"I já tebe." Špitla a zazářila, jakoby právě našla něco, co takovou dobu postrádala. V tomto okamžiku byla bezmezně šťastná, nic jí nebránilo ve vzlétnutí.
"No dobře tak se nám tady hlavně nerozpusťte!" Zakřičel rozjíveně potrhlý zlatovlásek.
"Nekaz jim to…" Řekla vznešeně jeho přítelkyně, která právě dorazila a políbila svého vyvoleného na líce.
"Ale tak co jeeee…" Objal ji okolo pasu a pak se ještě jednou zadíval na zamilovanou dvojici, která se právě ubírala, co noha nohu mine, ke svému společnému domovu…

"Sasukee!" Zaútočila na něj ta růžová koule v podobě skoku na záda, on ji tak tak stihl chytnout za nohy, aby nehodila držkopád. "Napsal mi Suigetsu!" Usmívala se od ucha k uchu. Černovláska však toto témě nijak zvlášť nebralo.
"A co já s tím?" Odsekl kousavě a shodil růžovlásku ze svých zad. Ona se na něj jen zpytavě podívala. "No co hledíš?" Sykl jako had, kterého právě někdo probudil ze svého brlohu na ranní světlo odrážející se od jezerních hladin.
"Já myslela, že by tě to třeba zajímalo." Chytila si rukou paži a nervózně se podívala do boku, hlavně pryč od těch jeho uhrančivých očí. Sasuke nikdy nechápal, co viděla na tom světlovlasém motovidlu se špičáky jako žralok bílý. Z jeho úst se vydral utrápený povzdych a loudavě se k ní domotal. Objal ji okolo pasu, natočil si její hlavu tak, aby jí viděl do očí, přiblížil se k ní na minimální vzdálenost, aby mohl cítit její horoucí dech a to, jak se zrychluje. Nechtěla se mu dívat do očí a to ho štvalo. Silně přitlačil svoje rty na ty její vláčné a jejich jazyky spolu tancovali. Nemusíme dodávat, že Sasuke měl jasnou převahu.
"Hlupáčku…" Znovu nastala ta chvíle, kdy měli čela opřená, tentokrát je však Naruto nevyrušil z jejich opojení, nebyl tu nikdo, kdo by je z toho mohl dostat, oni ani nechtěli…
"Hmpf." Odvrátila tvář, ten toho využil a jemně jí políbil na její obnažený krk.
"Mě nezajímá Suigetsu… a víš proč?" Dal jí řečnickou otázku, ani na ni nemusela odpovídat. "Protože nechci, aby ses o něj za chvíli začala zajímat víc než o mě." To byl moment, kdy černovlasý přivedl Sakuru do rozpaků, následovalo zrudnutí až ke kořínkům vlasů, až si připadala jako rajčatový protlat a Sasuke se kouzelně rozesmál, zelenooká se k němu za krátko přidala svým zvonivým smíchem.
"Blbečku." Pokárala ho za jeho nerozvážné chování. "Co si o sobě vůbec myslíš, že jsi král světa? Že tě všichni chtějí?!" Začala do něj bušit svými malými pěstičkami, přičemž jí na tváři stále hrál veselý úsměv.
"Hmmm…" Pousmál se. "Mě stačí, když mě budeš chtít ty." Silně ji objal a Sakura se skoro rozpustila.
"Já tě chci." Stiskla jeho bílou košili ve svých rukou…

A jak plynul čas, další týden byl v tahu zas…

"Ha-ha-ha, moc vtipné." Osopila se na něj, když jí právě ulechtal, skoro až k smrti, kdy volala zmateně jeho jméno s tím, že ho asi zabije, pokud toho nenechá. Právě na ní seděl a jen se koukal, jak se vydýchává. Samozřejmě s ležérně ukázaným bílým chrupem. Ruce měla stažené za hlavou, v Sasukeho jedné. Neustále ji obsypával polibky… Ani nevěděl, jakou rozkoš jí tím přivádí. On sám si užíval její blízkosti, jakože nese jméno Sasuke Uchiha…

Dále ležérně si plyne, nemožné tomu uvěřiti, další týden se ztratil v kostce ledu…

Pořád tu převládá zima, avšak naše dvojice si opět užívá teplíčka v jejich "skromném" zázemí. Tentokrát se dívali na televizi, ač byla sebevíc nudná, Sasuke ji držel na bříšku a jemně hladil, seděla v jeho klíně a upřeně sledovala obrazovku.
"To tě to pořád baví?" Zeptal se a stiskl ve svých zubech její ušní lalůček. (to je strašně divný slovo! XD)
"Vadí ti to." Plácla ho po hlavě.
"No trošku…" Zazubil se a využil toho, že je k němu otočená a znovu obdařil její ústa lehkým otřením.
"Hmmm…" Zasnila se a dále tupě civěla do prostoru před nimi.
Pak náhle vyběhla, jako přesně řízená střela, ani Sasuke to nestihl zpozorovat a zastavit ji, když za ní došel na toaletu, viděl, jak právě vyvrhává obsah svého žaludku.
"Sasuke… nechoď sem, tohle vidět nemusíš." Dala si ruku před pusu.
"Ve zdraví i v nemoci…" Zopakoval jeden útržek z přísahání na svatbě. Oni však svoji ještě nebyli, no skoro se za to považovali. Unáhleně vstala a stoupla si k velkému obdélníkovému zrcadlu bokem. Přejela prsty po bříšku.
"Mohlo by to být?" Zeptala se sama sebe tak tiše, že se skoro ani sama neslyšela, jak by ji pak mohl slyšet černovlasý.
"Cože?" Zeptal se nechápavě, otočila se na něj s výrazem naprosto umučeného skřítka a smutně se usmála. Nevěděla, jak na to asi bude reagovat, ale byla si teď dost jistá, že se v ní právě něco pohnulo.
"Kolik je to dní, kdy jsme spolu naposledy spali?" Tázala se ho tiše,bylo to jako zapovězené ovoce, ten strach z toho co bude.
"Čtrnáct a něco dní?" Zadumal se v mysli své. 14 dní bez sexu, to je chlap, Sasori by už dávno zešílel. Pousmála se v duchu. Pak rychle zatřepala hlavou, znovu na něj myslela a to nechce!
"To není možné…" Poněkolikáté si přejela po bříšku dlaní, stále cítila ten pocit.
"Co se děje?" Teď nevěděla, jestli se má smát nebo brečet. On neví co se děje!
"Asi jsem těhotná." Dodala ještě tišeji než předtím, byla si však jistá, že ji slyšel, tohle snad přeslechnout ani nešlo…
_____________________________________
Líbilo se? ^^
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Khaculinka Khaculinka | 26. února 2012 v 21:41 | Reagovat

Pane jo... krása krása krása... honem pokráčko :D

2 Kačka Kačka | 27. února 2012 v 6:42 | Reagovat

Moc nádhera '!!! xDD

3 snilek97 snilek97 | Web | 27. února 2012 v 13:29 | Reagovat

rychle pokrááčko!:-D takhle to přece nemůže skončit!:-D

4 Shizue Asahi Shizue Asahi | 27. února 2012 v 15:26 | Reagovat

super! :)

5 Mikeira Mikeira | 27. února 2012 v 16:28 | Reagovat

Perfektní! Líbilo, moc... :D

6 yukiko yukiko | 28. února 2012 v 14:37 | Reagovat

perfektní honem další! :-D

7 Betušik-chan Betušik-chan | Web | 28. února 2012 v 14:40 | Reagovat

tí dvaja sú spolu taký zlatý :D FAKT neviem, či to je preto lebo to je sasuke a sakura alebo preto, ze velmi pekne pises, ale toto bol urcite jeden z najkrajsich dielov ake som kedy citala :D

8 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 28. února 2012 v 18:39 | Reagovat

by mě zajímalo jestli bude a jestli chytne zase nějakou nemoc tak si mě nepřej grr!!!!!!!!

9 siruka siruka | 1. března 2012 v 5:48 | Reagovat

ty  kraso  tak  to  je   mazec  uz  se  tesim  na  dalsi  dil ;-)  :-D

10 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 3. března 2012 v 12:50 | Reagovat

Jééé! Tak doufám, že to není planej poplach a opravdu je těhotná! :3 já bych jim to přála! :D úžasný dílek, těším se na další ^^

11 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 5. března 2012 v 16:07 | Reagovat

:-D lalůček :-D u nás sa to volá...lalôčik? :-D fakt divné slovo :-D a mala výraz umučeného skřítka :-D no ja myslím, že pri tvojich poviedkach niekedy umrem :-D bolo to fakt super :-D a vieš čo? ja chcem pokračkooooooooooooooooo :-D

12 marketa251996 marketa251996 | Web | 5. března 2012 v 19:06 | Reagovat

Něco se nám v ní klube xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama