Pro Charley -With me 2/5

16. března 2012 v 22:23 | Ufonek |  Jednorázovka na přání


Tak snad se líbí n.n"Jééj, dneska měli obzvlášť dobrou polívku, vypadala jako rámen." Ten taky rukou přejel po svých zlatých vlasech a já jsem je svírajíc knížku vyháněla.
"Ahoj Sak." Uslyšela jsem ještě za sebou, čímž jsem taky neunikla tázavých pohledů svých kamarádů.
"Hihihi." Hihňala se Hinata.
"Ježíš co je?!" Křikla jsem po ní cestou z hlavní budovy.
"S kým pak si to tam trávila svůj drahocenný čásek? A všiml jsem si, že jsi přečetla jenom tři stránky, zatím co kdyby tam nebyl, přečetla by sis tu celou kapitolu, jak jsi říkala." Doplnil ji Naruto.
"Tak jsme si povídali, no." Pokrčila jsem rameny, nechápala jsem, o co jim jde.
"Oho, neříkalas nedávno, že s ním nechceš nic mít?" Jo něco takovýho jsem asi říkala…
"Ale on vůbec není takovej, jak se o něm povídá! Je vstřícnej!" Obořila jsem se na ni.
"Jo to říkáš teď, ale jak tě zradí, podvede-" Stihla jsem blonďáka přerušit dřív, než to stačil doříct.
"Nemám v plánu s ním chodit!" Utrhla jsem se na něj. "Jenom jsem navázala nové přátelství, to vám to tak vadí?" Chtěla jsem mít v hlavě jasno.
"Ne." Řekli unisono a ještě k tomu zároveň pokrčili rameny, no teda ale tohle je už kompletní zrada! Jsou vážně synchronizovaní.
"Dobře, tak máte dneska něco v plánu? Docela ráda bych s váma ještě zašla na kafe a pokecala." Naruto byl samozřejmě za, jako velice konverzativní osoba, jenže Hinata to zase pokazila tím, že dneska spolu mají jít přece do kina a já zase jako obvykle nejsem zvaná, teda, zvaná sem ale tomu Bude sranda! Fakt nevěřím.
"Tak to já se asi ještě zabarikáduju v knihovně." Hodím po blonďákovi vražedným pohledem, otočím se na patě a znovu mířím k oné místnůstce pro ty nechápavější, ke knihovně, tam si aspoň budu moct zase číst a uzavřít se do vlastního světa.

Což jsem ale netušila bylo, že, když jsem znovu vstoupila upřeli se na mě opět pár černých očí.
"Nazdar, proč ses vrátila?" Zeptal se a já znovu usedla před něj. Povzdychla jsem si, v hloubi duše jsem doufala, že by už tu nebyl, protože jak znám Hinatu, určitě si ze mě bude nakonec zase střílet.
"Ále, kamarádi mě zradili." Naznačila jsem s úsměvem.
"Aha." Sklopil zrak k tlusté hnědé knize a zabořil se do řádků.
"Jako né zradili, jenom… chtějí jít někam spolu." Odfrkla jsem si a on se na mě znovu podíval. Nikdy jsem nevěděla, že má tak upřímný pohled. Raději jsem mezi nás postavila knihu, protože jsem si jistá, že by mě ještě dlouho hypnotizoval pohledem.
"Oho." Zachechtal se, no já už to nemohla vydržet. Váhavě jsem se rozesmála.
"Něco proti?" Pokračovala jsem v dohadování. "Navíc, chci si číst." Knihu jsem nechala knihou, zvedla se a proplouvala mezi poličkami. Jeho zrak mě neustále pálil v zádech, ale pokaždé, když jsem se na něj otočila tak se díval dolů. Však on blafuje!

"Sasííí! Tak tady jsi!" Zavřeští někdo ječivým hlasem a prosviští kolem.
"Tady se neřve, prosím zacouvejte zpátky." Napomene je učitelka, či co to je.
"Sasííí konečně jsme tě našli!" Naprosto jí ty dvě ignorují a pověsí se na Sasukeho. Ten vyšle jenom signál říkající něco jako Help me. A já nemám plán jak mu z toho pomoct, když tu mě něco napadne… Odkašlu si, čímž na sebe upoutám veškerou pozornost, což se taky divím, když už i lektorku nevnímali.
"Slyšela jsem, že v přízemí je nová kolekce laků na nehty, nějaká blondýna to tam roznášela a prohlašovala, že s tím Sasukeho Uchihu zaručeně okouzlí!" Vypravila ze sebe, Karin, Kin i Tayuya se na sebe zdráhavě podívali a nakonec upalovali dolů.
"Dík za záchranu." Usmál se a já jsem nad tím jenom mávla rukou.
"To nestojí za řeč, nemůžu uvěřit, že jsou tak blbý." Zavrtěla jsem hlavou.
"Ale stejně. Zároveň si je tímhle nalákala na to, že mě rozhodně sbalijou, ti dík teda." Mrkl na mě a já se jenom nevinně uculila. Ostatně, není to můj problém, ne?

Pozbytek naší nudné hodinky, než školní čítárnu zavírají, jsme si vyměňovali kradmé pobavené pohledy a slovo dalo slovo, ale jinak jsme si ve skutečnosti četli a vzájemně si vyprávěli, co jsme se dozvěděli "zajímavého" a nesčetněkrát jsme oba dva vyprskli smíchy. Ještě jsme dostali jedno vyrušení od Karin a jejich poskoků, ale jinak to bylo vcelku v klidu, a když jsme vycházeli z budovy, odemkl své nablýskané auto a dokonce mi nabídl, že mě sveze.
Ostatně, jak jsem se dozvěděla, bylo mu již osmnáct, tudíž řídit již mohl, přesněji měl už řidičák, jezdit bez řidičáku, tse… no, ale myslím, že on by toho byl schopen.
Vyprávěl mi, že to BMWečko dostal ke svým osmnáctinám, tak mu teda budu věřit…

Doma je to divné, jako obvykle, no nestěžuju si, poznala jsem někoho nového a můžu říct, že mě tedy příjemně překvapil, už jenom z toho hlediska, že jsem si, o něm myslela jaký je debil. Ale je to úplně jiné, to je na tom to kouzelné!
Znovu jsem si přečetla pár stránek z knížky, jinak jsem pořád přemýšlela o Uchihovi, jaké jsou ještě jeho neobjevené skryté vlastnosti (to je prostě moje logika, když je to neobjevený je to skrytý, popravdě jsem nečekala, že bych byla až tak blbá!).
Když jsem šla spát, znovu jsem usínala s myšlenkami na něj, nechápu, jak na něj můžu pořád myslet…


"Tak co včera v knihovně? Potkalas někoho výjimečného??" Popíchl mě Naruto, já to tušila a už je to tady, příště na to nesmím myslet, jinak se to fakt stane.
"Vrrrrr, nech toho! Ty víš, že to tak není!" Rozběhla jsem se a pověsila se na něj. Ten mě chytnul pod koleny (skočila jsem mu na záda, abyste chápali) a odmítal mě pustit. Samozřejmě vyběhnul ze třídy, bušila jsem do něj pěstmi, co to jde, ale ten se jenom vymlouval na to, jak to lechtá.
"Pusť! Pusť mě! Naruto!" Křičela jsem po něm, přitom jsem na rtech měla neustále vytesán úsměv. Milovala jsem hašteření s ním.
"Jé ahoj Sasuke!" Vyhrknul najednou Naruto, když do něj skoro naboural, se mnou na zádech samozřejmě.
"Ahoj." Přívětivě se usmál a já jsem zrudla jako rajče, dovoluji si upozornit, že dost přezrálé rajče, až ke kořínkům vlasů.
"Co to máš za náklad?" Zeptal se pro změnu a já jsem tiše vykoukla zpod jeho mohutného ramene.
"Jé, ahoj, ty seš tady?" Moc dobře jsem věděla, že tam je, jenom jsem se to pokoušela zamaskovat.
"Néé, já se procházím po moři, představ si." Zašklebil se.
"Tak sorry! Jedem… hijé!" Zařvala jsem na mého koníčka s žlutou hřívou. Prohnali jsme se pod mým řízením kolem Sasukeho, jako vítr a raději následovala svou trajektorii, když mě shodil ze svých zad, hlavní bylo dostat se od černovláska co nejdál.
"Uff… To byl trapas." Chytl se za hlavu, no já jsem natáhla ruce, popadla jeho škraně a nepříjemně mu za ně zatahala.
"Ale prosim tě, já ti dám trapas, je to sranda!" Odváděla jsem ho zpátky do třídy, když už nic jiného.

Řeknu vám, mám teda štěstí, že Sasuke se mnou nechodí do třídy, protože kdyby ano, měla bych Karin pořád vedle ucha, což by mi hrozilo dozajista to, že ohluchnu, když jsem viděla jak se za ním pořád plazí, že je to ještě baví, ale evidentně jim nevadilo to, že o ně Sasuke nemá zájem a všemožně se snaží dostat z jejich dohledu, ale u nich je možné, že za ním vlezou i na klučičí záchody!
Pobaveně jsem se zazubila a snažila se nějakým dobrým tempem rozproudit mezi naší trojicí rozhovor. Hinata se mě pořád vyptávala na Sasukeho, asi mi za chvíli pukne hlava!
________________
Další díl, tak co vy na to, povídejte n.n
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mikeira Mikeira | 17. března 2012 v 9:37 | Reagovat

Úžasnýýýýý!! :D Těším se na další díl :-D

2 Aki Yukio Aki Yukio | Web | 17. března 2012 v 9:40 | Reagovat

Krásná časť rýchlo pokračkó prosíím :D

3 Camelia Camelia | Web | 17. března 2012 v 9:55 | Reagovat

PÁNI! TAK TO JE S U P R O V Ý ! C nejrychleji další díl bych prosila! :D

4 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 17. března 2012 v 11:20 | Reagovat

K R A S A!!!!!těším na další dílek :)

5 Khaculinka Khaculinka | 17. března 2012 v 12:14 | Reagovat

Tak to bylo boží a jak se tam potkali :D no takový trapas :D no já bych už asi nevylezla z tý blbý třídy :D  aby mě neviděl, že ano :D tak honem pokračování :D

6 Stanush Stanush | Web | 17. března 2012 v 15:29 | Reagovat

help me :D UPLNE UZASNEEEEEEEE fajnove a skvele! rychlo dalej :) :D  :-D  :-D

7 Katka Katka | 17. března 2012 v 17:51 | Reagovat

skvelaaaaaaaaaaaa :D

8 Siruka Siruka | 17. března 2012 v 18:09 | Reagovat

jop  uz  se  tesim   na  dalsi   dil :-D  ;-)

9 Dakyra Dakyra | 17. března 2012 v 22:26 | Reagovat

úžasný díl už se těším na další..:D

10 Charley Charley | E-mail | Web | 18. března 2012 v 17:12 | Reagovat

BOOOOMBAAAAA... přečetla bych si to dřív, ale mamka mě sbalila na chalupu a tam není wifi... :( ale to neva o to víc jsem se těšila... Děkuji Tarei

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama