Pro Charley - With me 3/5

18. března 2012 v 16:27 | Ufonek |  Jednorázovka na přání


Doufám, že se Vám tahle povídka líbí n.n
Uff! Osmá hodina uplynula jako nic, oho, co se stalo, je to zvláštní, obvykle to tak neutíká. A mám v plánu zůstat v knihovně dneska až do zavíračky! Třeba se mi znovu poštěstí dojít domů o mnoho dřív (ostatně Sasukeho autem),už jsem říkala jak je fajn? Nevím, celkem pochybuju.
Hned jakmile zaklapnu dveře od čítárny, rozezní se mi u hlavy, přesněji u ucha, hlas, který bych už snad poznala vždy.
"Ale,ale… kdo nás to zase navštívil, praštěný prcek!" Zakabonila jsem se.
"Praštěnej prcek?" Zopakovala jsem po něm a vyšvihla nahoru jedno ze svých růžových obočí.
"Dneska na chodbě, vás dva nešlo přehlídnout." Vysvětlil a já jsem znovu dostala takový ten červený odstín. Dala jsem si dlaně na tvář a raději šla vybrat knížku, s kterou jsem si později sedla ke stolu.
"Hambíš se co? No, no no?" Neustále špičkoval.
"Ježíš, vadí ti to?" Osopila jsem se na něj, po tom co mě to už začínalo pěkně štvát.
"Né, já jen, občas bych si chtěl takhle nečinně zablbnout taky." Zakoukal se ven z okna, u kterého právě stál, já jsem na něj jenom hleděla jak spadlá z višně.
"A-proč-teda-neblbneš?" Musela jsem vypadat věrohodněji než robot sám.
"Věř mi, že s Karin si maximálně tak zablbneš v posteli." Povzdychl si a já po něm hodila zpytavým pohledem. "No co tak civíš? Neříkej, že jsi se ještě s nikým nevyspala, jenom proto, že tě vyhecoval." Tentokrát to byl on, co na mě divně koukal. Pod jeho pohledem jsem samozřejmě znovu zrudla.
"No, vlastně ne." Tak teď na mě doslova poulil ty jeho velký černý oči… "Vejráš? Hele, já nejsem ta, když si někdo pískne, hned s ním skočím do postele, si nemysli." Vyplázla jsem na něj jazyk a on došel ke stolu.
"Jo tak teda." Opřel se rukama o stůl, byl tak blízko, jestli se půl metru dá říkat blízko…
"Tak pojď s nama někdy ven." Vypustila jsem z úst, dřív než jsem se stihla zastavit, tohle v podstatě vyznělo, jakobych ho snad pozvala na rande, což samozřejmě pravda nebyla, ale řekla jsem tam přece s náma ne?
"A mohl bych?" Vyhrkl horlivě a já jsem se jen usmála. To je blázen.
"Tak mi řekni, s kým ty se vlastně bavíš kromě toho, že s holkama sexuálně žiješ?" Otázala jsem se nenápadně, když pořád zarytě mlčel, raději jsem ho nechala být a zvrhla pohled znovu k jasně bílým stránkám potištěné černým inkoustem z toneru.
"Raději nic neříkám." Odmlčel se a zdvihl ruce na znak toho, že se vzdává, opět jsem se jen usmála. "Co se pořád tlemíš?" Optal se znovu.
"Ále, jenom začínám nechápat, jak to, že vůbec neznáš tu vidláckou zábavu." Cvrnkla jsem ho do nosu a opřela se o zápěstí.
"Sorry." Utrhl se. Vykašlala jsem se na něj a raději zašla mezi regály.

"Um a kdo by všechno šel?" Zvolal na mě, když jsem chtěla zajít do horního patra. Zamyslela jsem se.
"Asi Naruto s Hinatou, ale jestli tam chceš i Karin, tak to máš vážnej problém." Ten její ječák už fakt slyšet nepotřebuju.
"Ježišmarjasiblbá,jakbychtammohlchtítKarin,odnírychlepryč!" Blekotal rychle tak, že jsem mu skoro ani nerozuměla, ale jsem si jistá, že to bylo protiprávní ohrazení, jak jsem si mohla myslet, že by ji tam chtěl. Ušklíbla jsem se.
"Dobrá teda!" Vyzdvihla jsem pěst vzhůru a vystrčila z ní palec, kdesi jsem to viděla, už vím! U kluka střiženého podle kastrolu s velkýma kulatýma očima a děsně tlustým obočím. Tuším se jmenoval Lee, už nevím, ale tuším, že je to taky Sasukeho spolužák. A jak si ho pamatuju? Vyznal mi lásku, v té době jsem byla ještě malá a blbá a vyhýbala se mu, teď už mi přijde jako fajn kluk, teda ne, že bych s ním chtěla chodit, ale-.
"Těším se." Z přemýšlení mě probral Sasukeho hlas, upřel na mě zraky a vykouzlil úsměv.
"To je dobře, myslím, že zažiješ den, na který nezapomeneš!" Vyřídila jsem mu.
"Myslím, že máš pravdu, po tom co jsem viděl, co dokážeš jenom ty a ten blonďák, nepochybuju." Asi jsem mu tu událost připomněla… ach jo…
"Jo to je Naruto, můj věrný oř!" Odhalila jsem chrup. Sasuke se tak rozchechtal, že mu skoro tekly slzy. Musela jsem se smát s ním, nechápala jsem, jak někdo jako on, se může smát jak blázen.
"Odemklas moje zámky. V životě jsem se tak nenasmál s holkou." Teď už se pouze usmíval.
"Tím chceš říct jako co? Že jsou holky nudný?" Musela jsem samozřejmě ochránit naši ženskou menšinu…?
"Ne, jenom, že jsi vý-" Nedokončil, protože se začal soustředit na dveře, které se pomalu, ale jistě, otevíraly a v nich stál jakýsi vysoký hoch s černými vlasy i oky. Celkově byl strašně podobný Sasukemu.
"Čau brácho, hele, potřeboval bych od tebe něco, nenašel bys mi něco?" Zeptal se ten tajemný.
"Itachi, od kdy ty se prosím tě zajímáš o knihovnu?" Zeptal se s pobavením v hlase.
"No, to je pro moji holku." Vymluvil se z toho, šel na to oklikou, chytrák jeden, asi už mám v povaze měřit si každýho v mým zorným poli.
"Aha. Co potřebuješ?" Víc jsem neslyšela, neboť se k němu šel domluvit blíž a tak zbytek jeho naivního hledání jsem si četla, konečným zjištěním bylo, že to tam vůbec není.

"Kdo to byl?" Zeptala jsem se ho odhodlaně.
"Můj bratr." Zašveholil, ne bez něj by sem to fakt nevěděla. K předešlému tématu jsme se už nevrátili, což mě pochopitelně trochu zklamalo, kdežto říkal něco zvláštního, chvílemi mě i šimralo v útrobách - to se mi moc často nestává, až u nějakých romantických slátanin.
"Aha." Vím, suchá odpověď, ale na nic víc jsem se neodvážila, protože už nebylo tak nějak o čem mluvit.
Bylo jasné, že on konverzaci zase naváže, ale už nebyla tak aktivní jak tomu bylo před jeho příchodem.
"A co chtěl?"
"Nic zajímavýho." Opáčil a znovu se obrátil ke knize a díval se na zajímavý obrázek jednoho draka.

Ještě předtím než se ozvalo: Tak dneska zavíráme! Jsem se ho stačila zeptat, kde on vlastně bydlí, popsal mi to někde na kraji města a znovu jsem si vysloužila odvoz až před dům, tentokrát jsem ho však nemusela už tak moc trapně navigovat kudy a kam, paměť má dobrou, to musím uznat.

A je tu už další den…. Kupodivu jsem skvěle vyspaná, možná to bude tím, že včera jsem zalehla již o půl desáté, neboť jsem byla naprosto nemožná, no za to jsem se vykašlala na domácí úkol z českého jazyka, opíše se ve škole!

"Domácí úkoly jsou od toho, aby se dělaly doma!" Zahřmí nějaký prapodivný hluboký hlas a já s trhnutím otočím hlavu ke dveřím, nikdo tam nebyl, teda aspoň né z učitelů. Položím tužku a vyjdu na chodbu, tam na mě vybafne černovlasý strašidlo.
"Baf!" Zařve mi do ucha tak mocně, až se oženu rukou dozadu, stejně jsem ho nestihla plesknout.
"Já tě zabiju, Sasuke!" Zavrčela jsem. "A co tady vůbec děláš?" Uvedla jsem obočí do výše.
"No, tak řekl jsem si, že navštívím prcka." Zatímco mi roztřapacoval vlasy, vraždila jsem ho pohledem. Nesnáším, když mi někdo říká prcek.
"Nesnáším tě." Otočila jsem se a nakvašeně jsem odkráčela dodělat si svůj domácí úkol.
"Dělal jsem si srandu, chtěl jsem se domluvit na ten venek." Poplácal mě po rameni, následoval mě dokonce do třídy!
"A jak by sis to tak představoval?" otočila jsem se zpátky na něj, všechno osazenstvo třídy se na mě otočilo, poněvadž jsem to řekla kapánek hlasitěji.
"Dneska?" Usmál se a já jsem jen přikývla.
"Teď už jdi, potřebuju si to dodělat." Odehnala jsem ho a on teda poslušně odešel, jako pěkně cvičený pes.

"Jo tak ty už s ním chodíš dokonce i ven jo?" Nebyla by to ona, kdyby se neozvala.
"Hinato! O tom jsem vám chtěla povyprávět." Zamrkala jsem. "Půjdete dneska s námi, že?" Zaprosila jsem a nasadila psí oči.
"No, my bychom moc rádi, ale dneska máme výročí, takže už máme jiné plány, promiň." Omluvil je Naruto, jakmile uviděl, jak jsem zesmutněla, okamžitě začal dělat ty jeho psí kusy a já nasadila svůj falešný úsměv, jen aby toho už, probůh nechal. Teď to budu celý muset přežít sama! Co budu dělat? Asi to zruším… Ale Sakuro, co to říkáš? Nejsi srab ne? No to teda nejsem!! Okřikovala jsem se v duchu, protože nic jiného mě v mé aktuální pozici, jednoduše nenapadlo.
________________________________________
Prosím komentáře ;)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 18. března 2012 v 17:19 | Reagovat

krása téším na další dílek :)

2 Charley Charley | E-mail | Web | 18. března 2012 v 17:20 | Reagovat

Jůůůůůůj.... já chci další díl... jsem jak rozteklé lízátko, které se těší na další přilepení nových vět a souvětí z tohoto příběhu... XDDDD

3 Katka Katka | 18. března 2012 v 17:32 | Reagovat

boziiiiiiiiiiiiii :D dalsi dil honem honem :D

4 Dakyra Dakyra | 18. března 2012 v 18:19 | Reagovat

jůů to bylo ale pěkný...:D už se těším na další díl..:D

5 Khaculinka Khaculinka | 18. března 2012 v 20:58 | Reagovat

muhahaha :-D tak teď se nemůžu dočkat dalšího dílu :D

6 sasukey sasukey | Web | 18. března 2012 v 21:15 | Reagovat

tak oni tam nakonec půjdou sami jo? :-?  :D Tak na to už se vážně těším! :-D

7 wdenda wdenda | 19. března 2012 v 16:00 | Reagovat

A já myslela, že se v tý třídě začne něco dít, jakože všechny holky na něj vylítnou a Sak je bude muset zase odpuzovat :D No, ale... Rozhodně zase co nejdřív další díl :D Jelikož fakt nwm co bych dělala, asi se přetrhla na dva dlouhé kousky z důvodu vytačení a přetržení :D Teď jdu asi už taky konečně psát :D Nějak se na to vyjímečně těším :D
Koukej dát další díl co nejrychlejš! :D

8 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 19. března 2012 v 16:18 | Reagovat

fakt pekné diela ^^ lenže ! trošku očakávané .. sprav to tak, aby došlo k nejakému zvratu ;)

9 Mikeira Mikeira | 19. března 2012 v 16:41 | Reagovat

Super!! :-D

10 camelia camelia | Web | 19. března 2012 v 17:29 | Reagovat

"Ne, jenom, že jsi vý-" Nedokončil, protože se začal soustředit na dveře, které se pomalu, ale jistě, otevíraly a v nich stál jakýsi vysoký hoch s černými vlasy i oky... Oky? Očima! :D
Jinak nemom absolutně co vytknout! ;-)

11 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 19. března 2012 v 19:47 | Reagovat

hmm.. budem hádať, Sasuke ju podvedie, ako vždy, vykluje sa z neho grázel a Saky sa s ním vyspí a bude s ním tehotná a zabije sa ? :D
len taký odhad :D Spoiler? :D ale škoda, mno :D

12 Aki Yukio Aki Yukio | Web | 19. března 2012 v 19:48 | Reagovat

No krásna *le tečú slzičky šťastia* rýchloí pokračko už sa teším :D

13 Sakura-san Sakura-san | 19. března 2012 v 20:09 | Reagovat

Bože to je tak úžasný! Už jsem ti říkala jak moc miluju tvoje povídky ? Milujuje!! :D  :D Rychle prosím pokračko. Děkuji moc! ;-)  ;-)

14 Kata-chan Kata-chan | E-mail | Web | 19. března 2012 v 20:23 | Reagovat

[11]: Cha! Nene! A já vím zase všechno! :D
Za poslední dobu jedna z tvých nejpovedenějších povídek nee-chan n.n

15 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 19. března 2012 v 22:15 | Reagovat

....... nah :D tak to som veľmi zvedavá ako to spraviš a Kata-chan, ticho tam :D :D :D

16 Kačka Kačka | 20. března 2012 v 15:32 | Reagovat

Nádhera!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama