Pro wdendu - Truth and Evil 3/3

28. března 2012 v 13:57 | Ufonek |  Jednorázovka na přáníA poslední díl :) pusťte se do toho ;)

Nemůžu říct, že by ráno nebylo bouřlivé, probudil jsem se s růžovlasým zvířátkem na hrudi.
"Není ti nic?" Zeptala se se starostlivostí v hlase, byla tak roztomilá.
"To včera…byl ani úlet, že?" Chtěl jsem si jenom ujasnit, jak to mezi námi je…
"Nevím, pro mě to úlet rozhodně byl a když jsi to chtěl aj ty, tak to znásilnění nevyšlo." Pokrčila rameny a já jsem se na ni teprve až teď pořádně zadíval. Takže v téhle místnosti přece jenom taky byla okna, kterými teď prosvítalo sluneční světlo a osvětlovalo její krásně bílou tvář.
Jak jste asi postřehli, žádné černé ďubky se na ní nenacházely, wow… Asi jsem jí vážně zpravil náladu.
"Saky, ty…" Pohladil jsem jí po její hebké pokožce, ona mi chytla danou ruku.
"Děkuju, ale ještě to není všechno…" Ukázala za svoje ucho, kde byla ještě jasná černá čára.
"Není zač…" Vyslovil jsem sousloví o dvou slovech.
Konec Narutova pohledu

Pak odběhla, svírajíc Narutovu ruku, ven.
"Pojďme se ještě projít." Usmála se na něj a stále držela jeho dlaň. Byl jí tak příjemný, avšak dobře věděla, že on má milou, proto nemůže být jeho, jinak by si ho už dávno ulovila pro sebe.
"Naruto?" Zeptala se, když znovu procházela okolo jezera, kde černovlasého naposledy srazila do vody.
"Hmmm?" Zeptal se a pohladil ji po tváři, jeho přítelkyně mu neměla za zlé, když tohle dělal, byla to v podstatě jeho práce, těšit ostatní.
"Co si vlastně myslíš o Sasukem Uchihovi?" Na tuhle otázku dlouho hledala odpověď.
"Je to přítel, teda aspoň pro mě, nevím jak bere mě, kolikrát jsem se ho snažil přetáhnout na dobrou stranu, ale jemu to pořád nebylo dost dobrý, pořád najde pochybnosti, je to arogantní blbec a v tu chvíli jsem ho chtěl vážně zabít…ale pak ses tam vetřela ty, pravdo…" Mrkl na ni s úsměvem.

Sasukeho pohled:
Zrovna jsem se potloukal lesem, prošel jsem všelijakými mýtinkami a vyjdu znovu u jezera, držíc se stále za břicho, musím říct, že to vyléčila kvalitně, ale uvnitř to pořád bolí… To držení je jen instinkt - bolí to na levé straně víc nahoře, je to srdce, co je bolavé…
A pak jsem to uviděl, procházeli se ruku v ruce, ona se na něj dívala zvláštně a on jí pokaždé odpověděl, následně se lehce uculil. Tak to teda né, ať moji Sakuru nechá na pokoji.
"Ty debile!" Vykřikl jsem a poslal k němu paprsek černočerného světla, to aby si to zapamatoval, hošánek. Moc se mi to nepovedlo, říkám vám, protože ona to zase vykryla, tak na čí straně vlastně je?! Já nejsem na ničí straně, jsem na straně pravdy, ať už je dobrá nebo zlá… Proběhly mi hlavou její slova, ach tak…
"Co si o sobě myslíš?" Zakřičela na mě zlostně.
"Sakuro, to je v pořádku, nemusíš mě ochraňovat." Pošeptal jí do ucha, díky mému skvěle vyvinutému sluchu, jsem to slyšel.
"To je v pohodě, mám s ním nevyřízený účty." Sklopila zrak k zemi, já toho ale vážně lituju! Asi jsem to úplně posral, to je poprvé co jsem se zamiloval tak snadno lehkomyslně, vlastně, já jsem se nikdo tolik moc do nikoho nezamiloval…
"Sasuke, myslím, že teď ti to neprojde, jsme dva na jednoho!" Ušklíbl se hořce, mám ho plný zuby. Znovu jsem vyslal paprsek, jenomže to jsem nečekal, že mi někdo přiloží kudlu ke krku.
"Sakuro…" Vzdychl jsem a povolil všechny svoje svaly, které ještě nebyli ochabnuté, čímž se mi ostří jemně otřelo o krk, ale i tak to po sobě zanechalo krvavou stopu. Poznal jsem jí podle té úžasné vůně, která se za ní hnula, pokaždé, když se někam otočila.
"Co to děláš, to opravdu chceš být zabit?" Uchechtla se a pak už spolu se mnou zmizela v oblaku kouře - takže jsme zmizeli v oblaku kouře…

"Kde to jsme?" Zeptal jsem se, když jsem přiložil prsty k šedé stěně.
"To je můj úkryt." Ušklíbla se.
"A proč jsi mě "unesla", myslel jsem, že se chceš ode mě držet co nejdál." Teď jsem ji dostal.
"Popravdě ani nevím, třeba tě jenom chci umučit." Vyplázla na mě jazyk.
"Asi se nechám dobrovolně." Sklopil jsem hlavu tak, že jsem zrak měl nalepený opět na zemi, kterou pokrývali kachličky, dlažební kostky a tak dále.
Zašli jsme do jedné místnosti, kde na zdech viseli okovy, když jsem říkal, že se nechám raději dobrovolně, myslel jsem to vážně, proto mě tam zapásala a pořádně utáhla, nemohl jsem se ani hnout, to jsem musel uznat.
"A teď se uvidí, jak to budeš zvládat." Nevěděl jsem, co má za lubem, ale doufám, že mi nebude do očních víček napíchávat špendlíky. To, co udělala, mě velice zaskočilo, až tak, že jsem skoro jako holka vyjekl…
Přiložila rty, na ty mé horoucí a pod jejím dotekem naprosto rozkládající, asi se brzo zcvoknu, tohle je vážně mučení, ona mě líbá a já se jí nemůžu dotýkat, bože, co jsem komu udělal. Zbytečná otázka, napáchal jsem toho už tolik, ani spočítat by se to nedalo.
Přesunula se na krk, který lehce lízala a pak se na něj přisála, což mi určitě zanechá cucflek, když bude od ní, nebude mi to vadit.
"Fm." Odfrkne, když se ode mě odtáhne. Stále mám zavřené oči, kdyby mě náhodou chtěla políbit…
"Proč schováváš bulvy? Si snad bábovka?" Tak jsem je byl nucen otevřít, spatřil jsem ji, moji Sakuru, právě se na mě dívala velice pobaveně, hlavu jemně nahnutou na stranu.
"To bys mě už dávno snědla." Odbil jsem ji.

Na druhý den, se Sakura znovu přišla "pobavit", lehce mě políbila na rty, jakoby mě chtěla ochutnat, nedovolila mi, abych jí jazykem vnikl do úst, všimla si, jak zatínám pěsti.
Přesunula se tedy k mým rukám a jednotlivý prst políbila, myslím, že za chvíli budu mít problém. Tohle není jako provaz, který bych lehce mohl přeseknout… Je to zvláštní…

Byl jsem tam celý týden, kdy mě ta maličká, strašně mučila, i to klasické mučení by mi bylo příjemnější, teda, ne že by se mi nelíbilo, ale tohle by mělo být označováno za čirý zločin. Ani jednou jsem ji pořádně neochutnal, pořád takové to líbání nelíbání.
Vždy, když odcházela, jsem ji ještě marně prosil, zda-li tu se mnou ještě nechce zůstat přes noc, pokaždé vyslovila to "ne", kterým mi vždy probodla srdce.

Jednou však, to byla asi neděle odpoledne, mě vypustila, jako hračku. Když jsem měl volné všechny končetiny, na nic jsem nečekal a bleskově ji objal. Ta mi však vzdorovala, mrzelo mě to, ne že ne.
"Sasuke, na to teď není čas, musíš zmizet, jde sem Dobro." Bylo mi jasné, že tímhle myslela Naruta, protože do mě aji bouchala svými, už výše zmíněnými malými pěstičkami.
"Dobře." Smutně jsem se na ni ještě podíval, než jsem vyskočil z okna a pelášil pryč.

Co se tam událo, jsem nevěděl a další noc jsem byl bez Sakury, pořád jsem na ni myslel, nedělal jsem vlastně nic jiného, jo ještě jsem jedl, ale to bylo jenom takové, musíš to chopit do rukou a kousnout, spolknout, napít se… a tak dále…
Dlouho jsem na Naruta čekat nemusel, věděl jsem, že se objeví, ale že už takhle brzo…

"Nazdárek ušmudlánku." Posmíval se mi ten blbeček, to ještě neví, co jsem s jeho milovanou prováděl. No teda, totiž…
"No nazdárek, ty obří mozku, prsa dmoucí." Hrál jsem stejnou kartou.
"Cos to říkal?!" Aha, pohár trpělivosti již přetéká. Okamžitě proti mně vystřelil jasně žluté světlo, které by mi asi rozdmíchalo všechny útroby, kdybych opět nezazřel ten růžový záblesk. Když někoho obraňujete, postupně se síla útoku snižuje.
"Sakuro, co tady do pekla děláš?" Ptal se blonďáček, ach, jak je naivní…
"Já-" Nestačila dopovědět, protože se na jejím štítě objevily praskliny, zareagoval jsem co nejrychleji, aby můj paprsek se tam dostal hned, než by to moji milovanou zasáhlo. Naštěstí se mi to povedlo, ale růžovláska teď ležela jenom bezvládně na zemi, četné modřiny zdobily její tělo.
"Za to zaplatíš!" Zařval jsem a vrhl se na něj holýma rukama, možná to byla chyba, ale uštědřil jsem mu jednu řádnou pěstí. Tak se radši vypařil, srab jeden. Čapnul jsem si k Sakuře, vyzdvihl si ji do náruče a šel jsem ji ošetřit do ložnice, tentokrát plné světla a oken. Avšak všechny povlečení byly čistě černé bez kapky bílé.

Obvázal jsem jí rány a teď jen čekal, až se třeba probere. Ani to netrvalo dlouho…
"Mhhmmm…" Zasípala "Sasuke?" Otevřela své smaragdy, mezitím co si ohmatávala čelo, musím zdůraznit, to taky bylo obvázané. "Co se stalo?" Zeptala se mě s nadějí v hlase, že jí odpovím, já jí mínil vyhovět.
"Právě jsme si kvit." Opáčil jsem s nezájmem. "Zachránil jsem ti život." Tentokrát se mi však ústa zformovala do širokého úsměvu.
"Dík." Zadívala se ven z okna, chtěla se narovnat víc, než jenom do sedu, ale já jí to nedovolil a zatlačil jí zpátky.
"Saky…" Konečně jsem jí mohl jazykem šmátrat v ústní dutině. "Mě nemusíš děkovat… já děkuju tobě." Stále jsem ji líbal. "Miluju tě, tak moc tě miluju…" Vzdychl jsem a tuze ji objal. Položil jsem si hlavu na její rameno. Cítil jsem, jak se otřásla…
"Děkuju ti." Hlesla spokojeně a já mohl pohlédnout do její nádherné tváře. "Taky tě miluju, i přes to, že jsi mě znásilnil. Přes to všechno, Sasuke…" Šeptala s úsměvem. Byl jsem šťastný… "Pravda odjakživa patřila zlu, protože pravda bolí…" Všiml jsem si, že její oči směřovali do země, no já jsem jí pozvedl bradu tak, abych jí do těch nádherných studen viděl.
"Ale nás dva už bolet nebude." Znovu jsem spojil naše ústa v jedny.
Konec Sasukeho pohledu

Někde na druhé straně:
"Ts… co si o sobě vůbec myslí." Klel, když se spolu s Hinatou díval do čarovné koule (som čarovný! xD) a viděl, jak se ti dva k sobě mají. "Pokud by pravda patřila ke zlu, já potom patřím lži nebo co?"
"Lež je dobrá jenom v některých případech." Napomenula ho tmavovláska.
"No, Karin není dobra nikdy a v ničem!" Vyslovil jméno Lži.

A tak nám končí příběh o dobru a zlu, nekonečném utrpení a taky o spalující lásce, o zlé pravdě, která doprovází tento život a taky o lži, která by měla být spojována s dobrem. Ptáte se, proč pravda není s dobrem? Pravda je dobrá, jenže přece bolí! Z toho vychází, že stejně všemu vládne naprosté zlo… Jde jen o to, jak na něj zareagujeme…
_________________________________
Poslední díl jste zdolali :) jak se vám líbil? ^^ btw Happy B-day Sakura-chan! ^^
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbila se vám povídka? :)

Ano
jistěě
možná
ne

Komentáře

1 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 28. března 2012 v 14:21 | Reagovat

krásnej end :)

2 dakyra dakyra | 28. března 2012 v 15:12 | Reagovat

dokonalý závěr.. už se těším na co dalšího vymyslíš, nýbrž máš skvělé povídky..:D

3 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 28. března 2012 v 15:41 | Reagovat

me gusta kustá alias je to hustý :D :D :jo hráblo mi... těším se až začneš sepisovt zasejc něco moc krásný :)

4 Katka Katka | 28. března 2012 v 15:59 | Reagovat

skvelaaaa je :D mam proste uzasnou kamosku :D

5 Khaculinka Khaculinka | 28. března 2012 v 16:13 | Reagovat

Milujeme happy endy :D honem přidej novou povídku :D

6 camelia camelia | Web | 28. března 2012 v 16:29 | Reagovat

Tak to bylo kouzelné... Spravila si mi náladu (Ani moc zvrhlosti tam nebylo :D) No nic, tak já se du šrotit na Bio olmpiadu... Držte mi palce -.-

7 Charley Charley | E-mail | Web | 28. března 2012 v 16:29 | Reagovat

KAWAIIIIIIIIIIIII

8 Stanush Stanush | Web | 28. března 2012 v 16:35 | Reagovat

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne najlepsiaaaa :) :-D  ;-)

9 Mikeira Mikeira | 28. března 2012 v 16:41 | Reagovat

Nádhernééé! :-D Máš fakt úžasné nápady ;-)

10 Kačka Kačka | 28. března 2012 v 16:54 | Reagovat

Nádhera !! :-D  :-D

11 Simuš a Gabi Simuš a Gabi | Web | 28. března 2012 v 19:01 | Reagovat

Krása. Zajímalo by mě kam na tak úžasný nápady chodíš :D

12 wdenda wdenda | 28. března 2012 v 19:44 | Reagovat

Ňaaaa! To není fér! Já chcu další! Jinak je to kawai! Ikdyž NaruSaku a k tomu Naru s Hin a vyspí se se Sak?? WTF? :D No, ale prej... Pravda Bolí!! Ňáá!  Vystihla! :D Dokonalí a chci další a moc děkuju!

13 snilek97 snilek97 | Web | 29. března 2012 v 18:11 | Reagovat

ou ??? rychle pokrááčko!!:-D

14 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 30. března 2012 v 16:17 | Reagovat

Zrovna jsem dočetla všechny 3 díly. huááá, holka, já tolik obdivuju tvojí hlavu plnou takovýchhle nápadů! Tohle by mě nikdy nenapadlo. Chválím příběh a postavy, bylo to takový slaďoučký a ten konec :3 těším se na tvou další povídku ^^

15 ryuketsu-no-tsubaki ryuketsu-no-tsubaki | 31. března 2012 v 22:56 | Reagovat

neeeeeeeeeeej :D

16 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 4. dubna 2012 v 20:25 | Reagovat

krásny koniec :-D a taký...poučný? :-D ale bolo to super :-D moc sa mi to páčilo :-D

17 hynyty sarah hynyty sarah | 7. května 2012 v 9:55 | Reagovat

no děláš i lepší povídky(nic ne zlém)ale tahle se taky dala.......

18 Temari-chan Temari-chan | 23. března 2015 v 21:09 | Reagovat

KAWAI!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama