Amanogawa 7

29. července 2012 v 23:00 | Ufonek |  Amanogawa

Další Amanogawaaa n.n
"Sakuro..." Vzdychl její jméno, když si ji po příjezdu položil na postel, teď jeho ruka spočívala na jejím stehnu a ruka si přitahovala její tvář k sobě. Chtěl jí políbit a těšilo ho, když ona ho neodmítala, ale ještě jeho polibky obětovala.
"Sasuke... je tohle správné?" Ptala se na tak hloupé otázky, přitom by jí tady tohle vůbec nemuselo trápit.
"Je to to nejlepší, co můžeš vůbec dělat, nemusíš mít vůbec žádné starosti, jen se mi poddej, jsem pro tebe ten pravý." Přemlouval ji. Pomalu z ní začal stahovat oblečení. Je to jako když někoho využíváte hned po rozchodu, no co. Říká se, že nejlepší lék na rozchod je sex. Tak proč toho nevyužít, ale Sasuke takový není, ví, že jí nesmí ublížit a to ani nehodlá udělat. Míní jen aby ona byla šťastná a je celkem i zahleděn do sebe, protože si myslí, že to bude jedině s ním. Třeba je to pravda.
Další co bylo dole byly její černé kraťasy a růžová sukýnka. Teď před ním byla jenom ve spodním prádle. Sám si sundal černou košili a kalhoty.
Přetáhl si ji na postel, takže teď ležela pod ním. Sehnul se k její tváři, aby si ukořistil polibek.
Sakura se nechala, líbilo se jí to.
"Je tohle přátelství, nebo láska?" zamumlala mezi vzdechy, které jí nekontrolovatelně vycházely z úst. Nevěděla, proč se to děje, nevěděla, co je ten hřejivý pocit který jí polévá celé tělo. Odpovědi na otázku se ale nedočkala, asi ji neslyšel. Měl spoustu jiné práce.Najednou v ní hrklo. Prudce přitiskla stehna k sobě, když se jí mezi nimi Sasuke snažil prostrčit ruku.
"No tak, neboj se." Přívětivě se usmál a ona na něj jenom prákrát zamrkala.
"Bude se ti to líbit, uvidíš." Sehnul se k ní a políbil jí na rty. Ona teda svoje noh yopět uvolnila a nechala se hladit 'tam'. Líbilo se jí to, Sasuke měl pravdu, on není jako Itachi, prohla se v zádech a nechala, ať jí ze sebe sundá i ty poslední kousky oblečení.
Zanedlouho Sasuke vytáhl něco z trenek. Nevěděla co to je, teda, věděla, jenom to nikdy neviděla na živo. Ještě chvíli na to tak civěla, než se odhodlala uhnout a červenat se. To poslední nebylo úmyslná. Věděla, že o tomhle píše Jiraiya jenom ve svých Icha Icha knihách a Kakashi-sensei je pak po něm čte, jenom tohle nikdy nezkoušela reálně.
"Nebude tě to bolet, přísahám, ale kdyby jen přece, řekni mi." Pohladil ji po tváři a vstoupil do ní. Viděl, jak se jí zaslzeli oči, ale rozhodl se na to nedbat, nekníkla ani slovo, zjevně čekala, než ta bolest ustoupí. Začínalo to být čím dál krásnější. Zrychloval na tempu, bolest už žádnou necítila, tak se rozhodla své ruce obmotat okolo jeho krku a párkrát zatnout nehty do jeho kůže na zádech. Určitě tam bude mít pár jizviček. Zaklonila hlavu a nechala, aby jí laskal obnažený krk, vlastně všude až do pupíku.
Když s tímhle údělem skončili, Sasuke se svalil vedle ní, přehodil přes ně deku a objal jí okolo pasu.
"Miluju tě." Vydechl, tak teď to nechápala už vůbec, bylo to teda z přátelských důvodů, nebo už se z nich pomalu stávají milenci? Tomuhle slovu ještě zcela neporozumněla, ale byla si téměř jistá, že to něco takového znamená.

Tak krásný byl následující týden. Plný polibků, doteků, a společně stráveného času. Předposlední den pobytu si byli ještě zalyžovat, Sakuře to už celkem šlo. Bylo jim spolu krásně. Večer Sasukeho napadlo, že by si mohli zajít do baru, popovídat si s pár jeho kamarádama a zapít společný vztah. Aspoň tak si to myslel.

"Ahoj Gaaro!" křikl na svého dlouholetého společníka a bývalého spolusedícího ve škole. Byli dost dobří kamarádi, všichni jim říkali že jsou jako bratři. Inu, takovéhoto bratra by si rozhodně přál, místo toho děvkařského individua.
"Sasuke, čau! Co to tady máš za kočku?"
"Sakura, moje holka." a růžovláska vystoupila zpoza něj a stydlivě koukla na zrzka. Byl hezký, urostlý, a nádherně se usmíval.
"Do-dobrý den." začervenala se. Znovu to červenání. Že by se jí ten kluk taky líbil, nebo to bylo spíš ze stydlivosti? Gaara k ní natáhl ruku a dlouho jí trvalo, než si vzpoměla na pravidla lidského seznamování. Podala mu tu svou a stisk oplatila. Když si ale Sasuke myslel, že jejich kontakt už trvá moc dlouho, chytl zelenoočku za tu ruku, co měla volnou.
"Rád jsem vás představil. Sakuro pojď, půjdeme tancovat." do ruky čapnul sklenku vodky a klopil ji do sebe. Pak odtáhnul růžovlásku na parket.
Už však po prvním tanci začala Sakura naříkat, že už se jí tancovat nechce. A tak Sasuke, jako správný společník, odvedl svou milou k baru, ta se réměř okamžitě usadila vedle Gaary. Byl opravdu pěkný, říkala si v duchu a stále si naivně myslela, že to, co spolu se Sasukem dělají, je čistě přátelské.
"Pozvu tě na křídla, chceš?" Zeptal se.
"Co jsou to křídla?" Zeptala se, stále nevědíc, co že to je.
"To je vodka s RedBullem." Raději se ani nechtěla ptát, co tyhle dvě slova znamenají, jenom aby ji nepovažoval za naprostého ťulpase.
"Ne, objednej jí radši džus." Upřel na něj Sasuke varovný pohled. On to naštěstí pochopil a žádná křídla nebyli.
Jak tam tak spolu usrkávali nápojů, oba si navzájem hleděli do očí. Sakura už měla dávno dopito a jenom čekala, až do sebe rudovlásek vyklopí dalšího prcka.
"Díky." Slušně mu poděkovala a lípla mu pusu na rty.
"Saky?" Tentokrát to byl černovlásek, kdo se na ni díval s pohledem nevěřícným.
"Jsme přátelé." Dívala se mu do jeho onyxů. "Že?" Loupla očima po taky celkem vyjeveném Gaarovi.
"Přátelé s výhodami?" zamračil se, chňapl, tento večer již po druhé, růžovlásku za ruku a táhnul ji ven z baru. Ještě stačil hodit zlý pohled na Gaaru "To si vypiješ!" syknul a zmizel venku. Nebohý zrzek jen pokrčil rameny a objednal si další drink.

Venku Sasuke vyhnal růžovlásku do krutého mrazu, ani se přes sebe nestačila hodit bundu. Natiskl ji ke zdi, klepala se zimou. Hrozně moc se bála. Co se mu to stalo?
"Proč jsi to udělala?!" křikl černovlásek zhrzeně, téměř se slzami v očích.
"Je to kamarád." nechápala pořád.
"Aha, tak ty se takhle kamarádíš s každým? Takže se mnou to taky bylo jen přátelství?" měl hlavu těsně u té její, ruku přiraženou do zdi vedle její hlavy. Třásla se, nechápala to. Proč na ni křičí, ani proč pláče.
"A nebylo?" tohle neměla říkat. Sasuke se od ní odtrhl, chytl se za hlavu a bolestně zařval. Nadskočila, když se na ni podíval a z očí mu čišela zloba.
"Miloval jsem tě, ty huso, miloval! Víš vůbec, čeho všeho jsem se pro tebe vzdal? Přišel jsem o přítelkyni, rozhádal se s bratrem! Co z toho mám? Zlomený srdce! A ještě od takový něvěrný kurvy, co se slízá s každým na počkání. Měl jsem to vědět. Proč jsem vás vůbec potkal? Tebe, a toho tvýho přiteplenýho kamaráda kterej mluví furt jen o chlapskejch pohlavních orgánech! Je mi z tebe špatně" plivl na zem vedle ní "zmizni." ale sám se odebral k odchodu. "Tolik jsem tě miloval." zašeptal ještě před tím, než zmizel za rohem v ulici. Nechal ji tam. Nechal ji tam samotnou. Křičel na ni...a ona pořád nechápala proč. Musí pryč!
Pryč z této země, této planety, potřebuje se dostat na Konohu, její mateřskou planetku, z které je vidět Neptun a hlavně na ní není Sasuke... Nevěděla co je to za pocit, ale v hrudi, na levé straně jí to strašně pálilo, chtěla aby se tohle nikdy nestalo. Má se za to vinit? A co je to ta kurva? Nechápala, ale bylo jí to jedno. Poklepala si na pravou ruku a vynořil se přístroj, který ještě nedávno dělal za ni uplně všechno. Ovládal loď a tak dále. Pro teď zavolala na velmi známé číslo.
Náhle se před ní zobrazil hologram.
"Ano Sakuro, dlouho jsme se neslyšeli a... neviděli." Taky se díval na svou ruku.
"To máš pravdu." Kuňkla. Z očí jí sjížděly slzy, ani vlastně nevěděla proč.
"Co se stalo?" Zeptal se, když se do záběru hnala Ino a horlivě se ptala co to je a k čemu to slouží.
"Víš, no... potřebuju na Konohu, jedu tam, jedeš taky? Musíme zničit zemi." Utřela si oči. On jen přikývl.
"Sejdeme se tam." A skončil. Ona jen poraženě svěsila hlavu. Jak si tohle vysloužila? No v každém případě se vrátí domů.
Poslali pro ně nouzovou loď. Sakuru překvapilo, že si sebo Sai přivedl Ino. Vysvětlil to tím, že ji miluje a chce být s ní. Nedovolí, aby zůstala tady odsouzena k záhubě a zotročení. Láska...o té Sasuke taky něco říkal. Spoustu věcí o ní říkal. A taky tvrdil, že to cítí k ní. Když se koukla do slovníku, našla tam, že milovat někoho je velice silný citový výraz, dokazuje náklonnost k tomu druhému. Obrovskou náklonnost. Neustále, pořád to nechápala. Nebo nechtěla chápat? Každopádně ignorovala, jak se Sai a Ino drží za ruce a láskyplnně dívají do očí, šlápla na plyn a zatáhla za páku. Stroj vyrazil rychlostí blesku strmě nahoru. Už brzy budou doma...
__________________________________________
Musím vám říct, že se s nee-chan neskonale činíme, co takhle nám dát něco na oplátku? ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simuš a Gabi Simuš a Gabi | Web | 30. července 2012 v 12:56 | Reagovat

Dokonalost! :)

2 Hinako Hinako | Web | 30. července 2012 v 15:46 | Reagovat

honem pokráčko !! Fak super díl

3 siruka siruka | 30. července 2012 v 23:52 | Reagovat

tak  to   je  hustyyyy  rychle  dalsi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama