Motýlí křídla 5

24. července 2012 v 10:10 | Ufonek |  Motýlí křídla
Tak, máme tu nový dílek, jak jste si museli všimnout změnila jsem COVER, a proč? Protože mi Anča nakreslila naprosto boží orbázek k tématu, teda, už asi před víc než půl rokem, ale já jí řekla, že to použiju a já to splnila! Navíc se mi to neskutečně líbí, takže...
pěkné čtení ;-)
Už to jsou dva dny, co jsme spolu, jsem tak neskutečně šťastná. Ale jde jen o to, jak to bude trvat dlouho, to je mi monetárně jedno, protože teď je důležitá ta přítomnost!
Vlastně se jenom nelibě převaluji v posteli a chci usnout, jenomže kvůli němu to prostě nejde.
Taky mě napadají odpovědi typu B, a to jest, že mě on nemá rád a jenom mě využívá, což doufám není pravda, doufám, že se mé domněnky nepotvrdí. Vlastně je to jedno. Přetočím se znova na druhý bok a zavřu oči a ejhle, ono opravdu usnout jde, když se chce.

Další svěží den dorazil sem k nám a já se z něj nemůžu víc než jen těšit.
"Dobrý ránko…" Pohladím Naruta po paži a pohledem ho hypnotizuji, aby se konečně zvedl, no on spí stále jako zařezaný. Tak se na něj vykašlu a vyletím ze skrýše. Usednu na jednu pohlednou pampelišku a nasosám se skoro až do prasknutí, kdybych mohla, přinesla bych to i Narutovi, ale problém je v tom, že tou naší škvírou proletí jen motýl a to by moje křehké tělo neudrželo a asi bych se katapultovala přímo k zemi…

"Naruto, kdy už konečně vstaneš?" Zeptala jsem se podívala se na hodinu, bylo… počkat! To je teprve tolik? No tak to se ani nedivím, že se mu ty oči otevřít nechce, bylo ani ne něco po sedmé hodině ranní. Proč už tady nervózně stepuju, měla bych se jít možná někam vyblbnout a pak si ještě zchrupnout? Stejně bude trvat, než se Naruto probudí. Tak se znovu vydám za nosem, chvilku si jenom tak létám po širém světě silnic a aut, pak konečně zakotvím v keři, kde se proměním na normální holku. Ještě chvíli jdu po silnici, pak zabočím a vynořím se na lesní cestě protkané keři.

"Ale,ale…" Samolibě se usmívala a přidržovala si svůj zřejmě úžasný růžový klobouček na hlavě.
"Hmpf…" Odfrknu si, nemám teď přílišnou potřebu se s ní bavit a už vůbec po tom netoužím.
"Abys věděla, viděla jsem vá to ne že ne, a mám pro tebe nabídku." Stále se tak blbě xichtila.
"Ne, že bych nějak chtěla, ale poslouchám tě." Byla mi odporná.
"Rozejdeš se se Sasukem-" Nestihla to ani dokončit a už mi bylo jasné, že je to zase nějaká hovadina.
"Tak na to ani nemysli, rozcházet se s ním rozhodně nehodlám, když ho miluju." Jenom co jsem tohle vypustila z úst a už mě něco tlačilo na tváři a rázně skolilo dolů. Dostala jsem pěstí. Chytila jsem se za bolavé místo a místo toho, abych se snažila postavit, stále jsem seděla.
"To máš za to, příště by to mohlo dopadnout hůř, tak se modli za sebe i za toho podivína v oranžové." Tím zřejmě myslela Naruta, to už mě přinutilo zvednout se a podívat se ještě na její pomalu se vzdalující záda.
"Je mi celkem ukradeno, že něco děláš mě, ale jestli něco provedeš Narutovi, tak ti to nikdy neodpustím!" Zakřičela jsem za ní z plna hrdla.
"Hmmm… Jako bych to tvoje odpuštění potřebovala. Chudinko, ještě sis nevšimla, že tě nikdo neposlouchá a nikoho nezajímáš, jsi nicka." Poté se otočila a na svých jehlových podpatcích odkráčela. Začala jsem se opravdu modlit, ale ne za sebe, ani za Naruta, ale aby se jí aspoň jedna jehlice zlomila a ona si rozbila tu její nevymáchanou hubu.
Mimochodem vůbec jsem netušila, že ona bydlí někde tady v okolí, beztak to bude nějaká špinavá chatrč pro bezdomovce. Povzdychla jsem si. Oprášila jsem si zadek a všechna místa, na která jsem spadla. Jo a ta rána, nic to nebylo, jenom mám pocit, že mi snad rozdrtila zub a on se postupně odlupuje. Taky mi to asi začalo nepěkně napuchat. Musím domů, ne, tam nesmím, jestli by mě uviděl Naruto… Poraženě jsem svěsila hlavu, zjevně se budu muset svému osudu postavit čelem. Prostě jsem zakopla a hlavou se narazila o sloup nebo o něco… bože, kdy už tohle týrání skončí?

"Ahoj." Snažila jsem se usmát, ale na té pochroumané straně obličeje to vážně moc nešlo, raději jsem se k němu točila profilem.
"No, taky bych chtěl mít takový pěkný ráno. Co máme k snídani?" Zeptá se a vezme mě kolem ramen s rukou před pusou, tak moc si ještě zívá.
"Cos v noci dělal, proboha? Ty nespíš, ty jenom ležíš, ne?" Chtěla jsem mu říct něco vtipného, ale já na vtipy nikdy moc nebyla, takže není divu, že ho to ani trochu nerozesmálo, pouze jsem docílila toho, že na mě civěl jako na idiota. Tak co, aspoň jsem to zkusila.
"Sakuro? Co to máš s tváří?" Ani jsem si nevšimla, že mě obešel, vyděsil se a okamžitě se mě snažil chytnout, ale já jsem se mu naštěstí neustále vysmekávala.
"Nic, prostě jsem hodila hubu a skončila jsem hlavou v lavičce." Pokrčila jsem rameny, samozřejmě že to nebyla pravda, jak by asi mohla?
"Počkej, jak daleko jsi dneska ráno byla?" Ajajaj, zapomněla jsem, že ve valné blízkosti našeho rádoby domu, se žádné dřevěné produkty na sezení nevyskytují.
"Skoro až u školy." Zarděla jsem se, asi umím báječně lhát, protože se na mě jen nevěřícně podíval a pak mu na chvíli sklaplo, ovšem výslech ještě ani zdaleka neskončil.
"A dovolil jsem ti to?" Zeptal se potichu s očima upřenýma do těch mých, stále jsem uhýbala.
"Naruto, nepotřebuju tvé svolení, chápeš? Brzo mi bude šestnáct a tobě jenom sedmnáct!" Vyjela jsem na něj.
"Ale pořád jsem starší," Zamračil se. "No, ale když už si tak vyspělá, tak si můžeš vše dělat sama,že?!"
"A copak nedělám?" Ne, takhle jsem to nechtěla, rozhodně jsem nechtěla rozvířit mezi naší harmonií hádku, tohle nechci…No ten nahoře, pokud nějaký je, se s námi asi nepárá a mé prosby neslyší.

"Jenom kdyby tě to zajímalo, mířím ke škole, za Sasukem." Snažím na něj mluvit jako dřív, ale on vypadá pořád nabubřele, takže není divu, že mi ani neodpoví.
"Vidím, že ti to nevadí, tak…" Proměním se a chci vylétnout, on se jako když probere z transu, popadne koženku a vyletí se mnou. Cestu se předháníme, kdo tam bude dřív, vrátilo se to do starých kolejí?
Když o tom tak přemýšlím, možná jsem si taky měla vzít aspoň mikinu, ráno vypadalo, že bude krásně slunečno, tak jsem si s tím nějak nedělala starosti, ale teď je šedivě pod mrakem.
Oba dva za rohem překempíme zpět do svého těla a poté popojdeme kousek blíže před vchod a opřeme se o zábradlí. Naruto z kapes vytáhne manikúrní nůžky.
"To si deš stříhat nehty?" Potom zpozoruju, že tahá i náplasti, takže se to asi znova bude týkat mě.
"Už nechci křičet, promiň za to ráno." Potom jemně chytne moji tvář do svých dlaní.
"Ne, to já bych se měla omluvit." Obvykle v kajících se situacích bych sklopila hlavu, ale teď mi ji drží pozdviženou ještě více než normálně, takže mi nedává moc prostoru, abych se za sebe styděla.
"Nemluv a nehýbej se." Utrhne kousek obvazu, na chvíli zatlačí na bolavé místo, chci vyjeknout, ale nejsem přece žádná měkota, kterou na zem položí Karin! Zalepí mi to náplastí no a vuala, údajně člověk, co vypadá, jako mutant se zrodil. Proč jsem dneska ráno raději nezůstala v posteli?

"Ahoj." Obejme mě okolo pasu a políbí. Potom si dají pěstí s Narutem, je evidentní, že né do tváře, ale jenom tak si o sebe pěstmi ťuknou, jak to mají ve zvyku.
"Ahoj." Polibek opětuji a na chvíli se zadívám do jeho černočerných studen. Potom sjede po paži až dolů, kde si se mnou proplete prsty a zazubí se.
"No a já tady zase budu dělat křena nebo co? Tak to ani náhodou!" Promontuje se Naruto mezi nás a my jsme nuceni ho chytnout za obě ruce. Teď vypadáme jako… no… ani se nebudu vyjadřovat, jako co.
"Tak jakou jsi dnes měl školu?" Obvykle bych mu to asi láskyplně šeptala a kousala ho do ušního lalůčku, ale teď to prostě nejde.
"Ale tak slunečno, místy oblačno až pršlavo." Usmál se, ty jeho vtípky, no jo, na to ho člověk užije.
"A to znamená?" Snažím nahodit svůdný úsměv.
"Prostě dobře i špatně, ach jo, Sakuro, ty jsi tak hloupá!" Na chvíli na něj civím, co že to řekl, ale jakmile vidím ten ďábelský úsměv, nejraději bych mu jednu pleskla.
"Ale, pane Uchiho, to ještě neznamená, že s vámi nemůžu vycházet." Zanotuju jeho osnovou.

"Tak tohle tady ještě nebylo, vypadá to na švédskou trojku!" Zařve nám někdo za zády a všichni tři se unisono zastavíme a otočíme, kdo o nás takové bláboly vykládá. Jak je vidno, tak nějaká poskokyně té rudovlasé čarodějnice. Má dlouhé hnědé vlasy a pronikavě zlobivé oči.
"Čekejte to v příštím díle!" Slizce se usměje a mě přejede mráz po zádech, přičemž nám k nohám hodila nějaké noviny s velkým nepřehlédnutelným nadpisem CRASH! Samozřejmě s velkým, opravdu velkým vykřičníkem, to pro případné přejetí okem a nevšimnutí si toho obrovského… toho no.
"Sasuke, co s tím budeš dělat?" Vykřikne ukvapeně blonďák a shrne se dolů pro zvednutí papírů. My se aspoň obejmeme okolo pasu.
"Nic." Odpoví suše a znovu mi vtiskne polibek, tentokrát jenom na tvář, ale i to zapříčiní, abych se celá otřásla a zatetelila štěstím.
"NIC?! Ale něco stejně musíš, vždyť… vždyť… se o tobě bude psát ve školních novinách a všichni uvidí tady tuhle smyšlenou kravinu!" Práskne novinami o zem, doteď seděl před námi na zemi, i když jsem ho napomínala, aby se zvedl, že nás ztrapňuje. On odvětil, že je mu to jedno, nakonec má asi pravdu.
"No právě." Očekávali jsme od něj rozhodně víc, než tohle, takhle to vyznělo, jako…
"Cože? Ty chceš, aby se o tobě šířily takovéto fámy?" Naruto mi výjimečně čte myšlenky, takže to nemusím říkat.
"Ne, jen říkám no právě, proto, protože je to smyšlené. Navíc v těch novinách už jsem se objevil několikrát. Tady tahle holka se jmenuje Kin, je otravná, ale to teď přejděme. Hlavní původce novin není nikdo jiný, než-li Karin." Povzdychne si, já to věděla! "Takže nemějte obavy, už jsem se do těch novin dostal tolikrát…" Vzhlédne k blankytně modrému nebi a svůj zprvu maličký úsměv ještě protáhne.
"A to o tomhle povídá tady tohle, i když tě má ráda?" Tahle otázka mě prostě začala nechutně pálit na jazyku, tak jsem jí musela dát volnost.
"No, asi jo, ale mě je to jedno, víš co, nezajímá mě to." Podívá se na mě takovým tím pohledem… nevím, jak ho popsat… Obejme mě.
"Mám tebe." Zasměje se a pohladí mě po zádech. Narutovi oči se na nás teď samozřejmě pozorují, proto se, ač nerada, od Sasukeho odtáhnu. Naruto je vážně jako křen.

"Kam půjdeme?" Zeptá se, když si jenom tak chodíme krajinou.
"Já nevím." Přiznám se a nechci, aby viděl, jak se mi do tváří svévolně hrne krev.
"Tak můžeme třeba do zábavního parku!" Vykřikne blonďatý trdlo.
"Nebyli jsme tam nedávno? Jo byli, Naruto, zkus myslet jinak." Šťouchne ho provokativně do tváří, Naruto se zamračí.
"Byli jsme tam se školou no, je červen co bys čekal, za chvíli se začnou prázdniny…" Prořekl se.
"A jaké máme plány, teda… jsou nějaké?" Musím se ho neustále na něco ptát, protože zbožňuju jeho hlas, chci, aby něco říkal…
"No to nevím, jenom hned první týden bych chtěl strávit někde u vody v kempu." Odpověděl.
"Skvělé!" Vyhrkla jsem bezmyšlenkovitě.
"A… sám…" Tak zvláštně nakrčil to obočí, moc jsem se zabývala jeho vzhledem, že jsem ani nestačila postřehnout, co z toho vyplývá. Takže je pravda, že on mě tam nechce?
"Aha." Musela jsem na to něco říct.
"Takže já… už asi půjdu." Pohladí mě po hlavě, otočí se na patě a míří k sobě domů. Nechápu to, ani mě nepolíbil, stalo se něco? Udělala jsem něco špatně, no tak Sasuke, mluv se mnou, když ne, budu si myslet, že mě nepotřebuješ a to mi zlomí srdce…

A tak se chytnu za rámě Naruta a vykročíme si taky k domu, za cestou každý pohladí své zázračné místo a vyletíme si svou cestičkou. Zajímá mě, co se mu stalo, je chyba ve mně nebo v něm? Tak moc by mě to zajímalo, ale asi na to odpověď nedostanu, rozhodně ne, dokud ho neuvidím. A uvidím ho až zítra. Zamířím přímo do úkrytu, potřebuju hodiny a těch je na takovémto rozlehlém opuštěném místě nedostatek, žádné velké vývěsní tabule s hodinami se tu nevyskytují.
___________________________
Tak co? n.n Komentáře určitě potěší ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 24. července 2012 v 11:05 | Reagovat

wow dokonalý díl :)

2 Ája Ája | Web | 24. července 2012 v 12:03 | Reagovat

Skvělé! Sakura jí měla hned taky jednu vrazit :D

3 Betušik-chan Betušik-chan | Web | 24. července 2012 v 13:07 | Reagovat

skvele :D teraz aby som cakala na dalsi diel, ze co z neho vypadne xD

4 Hinako Hinako | Web | 24. července 2012 v 13:25 | Reagovat

honem pokřáčko ! !Fak super díl ! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :-)  :-)

5 Elii Kawa Road Le'i Elii Kawa Road Le'i | E-mail | Web | 24. července 2012 v 14:17 | Reagovat

Nádhera ,rychle další díl! :) :-D

6 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 24. července 2012 v 20:32 | Reagovat

Dneska mám nějakou divnou naladu....nwm jestli to bude unavou, ale promiň mě to nezaujalo, ikdyž si myslím že to bylo dobrý

7 Mikeira Mikeira | 7. srpna 2012 v 16:35 | Reagovat

Dobrý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama