You're my dream 2/2 - pro Hinako

14. července 2012 v 8:08 | Ufonek |  Jednorázovka na přání
Tu máš druhý díl, snad se líbí n.n
Na druhý den si čím dál tím víc uvědomuju, jak se cítím osamělý. Nikdo kolem mě vesele nehopsá a nechystá mi snídani se spoustou rajčat. Byl ten rozvod dobrá volba? Ale kdybych s ní zůstal, stejně bych se nedočkal ničeho příznivého, stejně by mě zase jen podváděla, však já ji už prohlédl a nehodlám být znovu zklamán.
Ale přece jenom, možná že Sakura není až tak špatná, mohl bych s ní třeba začít chodit… vůbec, proč nad ní tolik přemýšlím? Proč ji nemůžu vyhnat z mysli? Proč si představuju naši společnou budoucnost a děti se zelenýma očima přesně po ní? Proč?
Taky mě napadá, že bych ji možná měl zkusit vyhledat, ale jak? No jasně, HINATA! V téhle chvíli se mi náramně hodí, možná si myslíte, že všechny jenom využívám a možná je to i pravda, ale já jsem hodně temperamentní a když něco chci, tak to i dostanu!

Tak teda vytočím Narutovo číslo…
"Ahoj, hej máš tam někde poblíž Hinatu?" Zeptám se.
"Čirou náhodou nemám, co se děje?" Zareaguje vyděšeně, určitě si myslí, že mu ji toužím přebrat, to se ale šeredně plete, hošánek.
"Dej mi na ni číslo, honem, značka: spěchá!" Jsem vytrvalý, ale prostě ji musím najít, zjistil jsem, že čím víc na ni myslím, tím víc si uvědomuji svoji osamělost a potřebu si s ní znovu popovídat.
"Nedám! Co si myslíš, že jsem blázen? Je jasně vidět, že mi ji chceš čornout, ale Sasuke už předtím jsem ti říkal, že tahle je moje!!" Zařve mi do telefonu a kdybych ho včas nezarazil, určitě by mi to típl.
"Ne, počkej! Potřebuju přes ni sehnat Sakuru!" Vyčelím větu, po které se přistihnu, jak jsem zoufalý a zpocený.
"Tak dobře…" A pokračovalo to v duchu čísel, pak jsem se teda dovolal i modrovlásce a požadoval po ni zase Sakuřino číslo, ach jo, cítím se blbě, volat člověku jenom pro číslo.
Byl jsem napjatý jako struna v kytaře, na kterou právě někdo brnká. Ale růžovláska mi to nechtěla zvednout, Saky, kde jsi?
A tak jsem znovu volal Hinatě.
"U telefonu Hyyuga Hinata, co potřebujete?" Ozve se pohotově a já vysvětlím situaci.
"No, vlastně říkala mi, že chce odjet, prý má něco naléhavého, možná bys jí ještě mohl stihnout v přístavu." Takže ona chce jet lodí?!
"Díky, hned tam letím!"
"Ale proč-" Nestihne dokončit, protože to položím, promiň Hinato, ale momentálně mám důležitější věci na práci. Zastrčím mobil do kapsy, strčím klíče do zapalování a vyrážím. Pokud by mne teď chtěl zastavit nějakej cajt, tak má pěknou smůlu, nezastavím ani kdyby chtěl. To s tím letěním jsem samozřejmě nemyslel doslova, to jsem jenom tak plácl, to jste ale doufám pochopili. To já si s tím tady jenom dělám starost.
Zatáhnu za brzdu a vyskočím ještě z nažhaveného auta. Běžím ke všem zastávkám, lodím, ale nikde ji nevidím, tak se teda rozhodnu zeptat prodejní…
"Prosím vás, nevíte něco o jisté Sakuře Haruno?" Zeptám se ona na mě upře svoje čokoládové oči.
"Ta za minutu odjíždí." Oznámí mi, v očích se mi musí zračit zděšení, neřeknu ani děkuju a upaluju k Sharlotte, tak se jmenuje ta loď.

"Sakuro! Sakuro!" Řvu od zábradlí na loď, kde by se měla nacházet, já jsem takovej strašnej pitomec.
"Co chceš?" Vynoří se odněkud růžová hlava a já vím, že jsem doma.
"ZA VŠECHNO SE OMLOUVÁM, POTŘEBUJU TI TO VYSVĚTLIT, ZRUŠ SVŮJ LÍSTEK!" Křičím bezradně.
"Ale-" Chce to doříct, zbytek věty nevnímám, protože vidím, jak se kotva vytahuje a modro-červeno-bílá lodička se dává do pohybu. Nemám času na zbyt.
"Skoč! Skoč prosím, všechno ti vysvětlím, jenom mě prosím neopouštěj…" S tím se svezu na kolena a skloním hlavu. "Prosím…" Zaprosím, je mi jasné, že kvůli mně by asi neskočila, no i tak se chci podívat na to třpytivé moře, po kterém plachtí moje vysněná. Až teď jsem si uvědomil, jak je dokonalá, jak je pro mě stvořená, jak jsem si zamiloval její -po malinách vonící- růžové vlasy a kočičí lesklé oči.
Když zaostřím na místo, kde ještě před chvílí byla a kde jsem ji viděl, není tam. Ona tam není! Musela zalézt zpátky do lodi, promarnil jsem příležitost… proč?
Když se však očima vracím zpátky k chladné kostkované zemi, uvidím tam cosi jako člověka. Ale panebože, to je člověk a ke všemu…SAKURA! A plave sem, chce mi dát šanci! Nepamatuju si, kdy bych byl aspoň takhle šťastný…

Pomůžu ji zpátky na souš, vidím, jak je od hlavy až k patě promočená a oblečení ji prosvítá, nemůžu si pomoct, ale na okamžik se zastavím u jejích ňader.
"Nekoukej tak na mě, prosím…" Zaprosí a já se vrátím zpátky k jejím zářivým očím.
"Promiň." Omluvím se a půjčím ji košili. Teď se vážně cítím jako v těch sci-fi filmech, kde muž ochraňuje bezbrannou ženu.
"Tak cos mi chtěl říct?" Zeptá se dál.
"Víš co, pojď do auta." Pobídnu ji a ona se pro mé štěstí, rozhodne následovat. Posadí se na křeslo spolujezdce a já začnu se svou dlouhou řečí.
"Promiň mi to všechno, vážně jsem tě nechtěl využít nebo tak něco." S nadějí se jí podívám do těch krásných travnatých studen. "Uvědomil jsem si, že ty jsi jediná, která mě rozhodla vyslyšet, která mi rozumí a která by možná mohla být schopná opětovat moje city. Uvědomil jsem si, jak na tebe po nocích myslím, jak jsem bez tebe osamělý a taky to, jak jsi pro mě dokonalá. Uvědomil jsem si, že tě miluju." Všechno tohle jsem řekl na jeden nádech a nejsem si moc jist, jestli to pobrala. Však na mě civěla jak spadlá z višně, nebo v jejím případě, spíš z nebe.
"Tak prosím." Pokračoval jsem a přivíral oči, přitom jsem se natahoval k jejím sladkým rtům.
"Ale." Chtěla něco říct, no já jí to nedovolil, chytil jsem její ruce do mé jedné a tou druhou si ji přitáhl k mým ústům a políbil. Chutnala výtečně.
"Buď se mnou, choď se mnou, jsem si jistý, že bez tebe bych někde u silnice pošel." Pak jsem jí to mluvítko znovu ucpal mým jazykem.
"Ale, jak si můžu být jistá." Nevím jak, ale nějakým zázrakem se jí podařilo své ruce uvolnit a odstrčit mě.
"Věř mi, prosím… Nevydržel bych bez tebe ani minutu." A znovu jsem si ji spoutal pro sebe. Pak jsem si mou hlavu položil na její rameno a paže obmotal okolo jejího pasu a přitiskl se k ní, vyčkával jsem, co udělá. Jestli to rozhodne akceptovat.
"Tak dobře…žiju s vědomím že tě taky miluju. Ale Sasuke, jakmile mi jednou ublížíš, buď si jist, že tě na dobro opustím. Tak…" Vyjde z ní nakonec, jsem tak moc rád… Jsem šťastný…

A tohle se mi podařilo jenom za jeden týden a dva dny od rozvodu s mou ženou, kterou jsem tak moc miloval, ani nevím, jak se mi to podařilo, ale to důležité je, že se mi to podařilo! A nevím, co bych teď bez Sakury dělal.

"Zamiluj se do mě, miluj mě desetkrát, dvacetkrát intenzivněji než teď. O všechno ostatní se postarám já…" Řekl jsem jí mezi vzdechy, když jsme měli sex. Ona se na mě jenom bolestně podívala se slzami v očích, přitáhla si mě za krk k sobě a políbila.
"Jsi ke mně tak moc laskavý… miluju tě Sasuke… takže… si nedělej starosti." Oslnivě se usmála a setřela mi pot z čela, vážně nevím, co bych bez ní dělal. Ó bože, děkuji…
_________________
Druhý díl vyplozen, tak co? :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Simuš a Gabi Simuš a Gabi | Web | 14. července 2012 v 9:02 | Reagovat

To je prostě nádherný! Ten konec :) Si prostě úžasná ;D

2 hynyty sarah hynyty sarah | 14. července 2012 v 9:25 | Reagovat

8-O  8-O  8-O  8-O

Trochu trapný ale jinak hezký....

3 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 14. července 2012 v 10:42 | Reagovat

to je dokonalý end ;)

4 Betušik-chan Betušik-chan | Web | 14. července 2012 v 11:15 | Reagovat

Na toto som sa velmi tesila xDD ráno som rýchlo spravila a zverejnila dva články aby som si to mohla konečne prečítať :D veľmi sa mi páčilo ako ju prehováral xD xD šťastné dievča (ok žena) tá sakura :D bolo to krásne

5 camelia camelia | Web | 14. července 2012 v 11:52 | Reagovat

Říkala jsem si: "Že by zvrhlík dal na chvíli průchod čiré netělesné romantice?"
Odpověď: NE! :D
Jako vždy hezké :)

6 Shiki-chan Shiki-chan | 14. července 2012 v 12:26 | Reagovat

Huiuuuuuuu stěěěěěěěěěě moc sem i to líbíïlo ×D ×D

7 Akemi Akemi | 14. července 2012 v 12:34 | Reagovat

Páni! Já na dlouhou dobu zmizím a pak narazím na tvůj blog a tady to pěkně žije! Nechápu jak to děláš, ale kéž bych to taky dokázala. =) Přeji ti hodně štěstí a ať ti to tady dlouho vydrží, hodně komentářů a hodně úspěchů! =)

8 Katty Katty | 14. července 2012 v 12:41 | Reagovat

KAWAI!! xD

9 Stanush Stanush | Web | 14. července 2012 v 16:00 | Reagovat

aaaaah.. som zalubena :D:D:D:D bohovske !!!!!!! :D

10 Mikeira Mikeira | 14. července 2012 v 16:55 | Reagovat

Sugoi :3

11 Hinako Hinako | Web | 15. července 2012 v 15:08 | Reagovat

užasný  Děkuji !!

12 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | 23. července 2012 v 15:25 | Reagovat

heh :D kiežby tak hovorili chlapi aj v skutočnosti :D Ale veľmi pekná poviedka :)

13 Erka Erka | 5. prosince 2012 v 22:07 | Reagovat

I'm HAPPY !
A víš proč ? Protože tyhle povídky jsou super !!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama