Cypher 4

27. září 2012 v 4:04 | Ufonek |  Cypher

A ani se nemýlila, opravdu krvácela, převlékla si prosáklé kalhotky. Během těch dvou dní, si sem stihla nastěhovat všechny potřebné věci, jediné,co jí tady překáželo, byla ta Karin.
Měla už na jazyku, jaké kuje pikle, ale raději schovávala jazyk pevně za zuby. Rozhodně nemohla nic říct. Čím častěji se projížděla na motorce, tím častěji se Sasukem spala a nijak jí to ani nevadilo, naopak, líbilo se jí to, vzdala takové ty mazlící procesy, měla ráda jeho tvrdý, tuhý rytmus.

Jednoho slunečného dne, se však na nějakou motorku vykašlala a rozhodla se projít sama po vlastních nohách. Zaplula do nějakého baru, sedla si na stoličku a objednala si oranžový pomerančový džus. Určitě osvěžující, jakmile jen ochutnala, někdo se vedle ní přisedl a plácl do zad tak silně, až se zapotácela a dávivě se rozkašlala.
"Jé promiň, to jsem nechtěl." Omluvil se, pohlédla mu do jeho pomněnkových očí, mávla nad tím rukou a usmála se. Nemýlila se, byl to Naruto.
"Ahoj." Pozdravila a pohladilo ho po jeho hedvábně hladké tváři. Ani nevěděla proč to udělala, ale blonďáček místo toho aby se tápal po důvodu, raději do sebe kopnul prcka.
A tak jak si povídali, dostali se až k téma Sasuke a Karin a Sakura mu pověděla vše, za což se tak strašně stydělaa nebo naopak, na co byla pyšná a to byla právě ta nenávist ke Karin.
"Tak hele, mám tu po ruce K2ku, ale musíš si pořádně rozmyslet, jestli ji vážně tak nenávidíš, až ji chceš zabít." Vyslovil a v tom momentě už Sakura věděla, že Narutovi bude asi pořádně vděčná a nebo toho bude naopak litovat.
"Prodej mi ji." Pobídla ho přímo s vražedným výrazem. Nemohla na nic čekat, jinak jí Sasukeho přebere a to nechtěla riskovat, ona v žádném případě nemohla být jeho přítelkyně, musela to nějak zapečetit, že už bude spát a dělat si dobře pouze a pouze s ní.
"Jsi si jistá?" Ujišťoval se, ale to už ji tahal z kapes. "A abys věděla, jak tě mám rád, tak ti ji dám." Mrkl na ni a ona na něj vděčně zahlédla. Nepotřebovala už nic víc vědět, teď už jen stačilo vylákat Karin na nějaké bezpečné místo, kde lidé neuslyší výstřel.

"Ahoj Sasuke." Přitulila se mu na hruď a políbila ho. Potom se odvázaně podívala na Karin, ona je tady ta, co má už vyhráno.
"Karin, můžu s tebou mluvit?" Zeptala se jistě a jasně. Rudovláska si jenom odfrkla, ale přitom šla za Sakurou.
"Půjčím si motokáru Sasuke, díky." Od té doby, co tady s černovláskem žije, má klíčky jako pojistku, a Sakura mu za to ještě nikdy nezahla, ne že by spolu snad oficiálně něco měli, jenom prostě nechtěla, cítila, že je to blbé. A několikrát ji už Sasuke požádal, jestli by nechtěla zkusit s Karin švédskou trojku, samozřejmě odmítla, stejně tak jako červenoočka po tom nijak zvlášť netoužila a to má obvykle ráda tvrdé sporty a nové zážitky. Tohle bylo snad jediné, co se jí ze srdce příčilo.
Sakura nasedla, strčila klíče do zapalování, poručila Karin ať si vezme přilbu, chvíli odporovala, ale když ji Sakura ujistila, že pojede maximálně stovkou a nebude se jí pokoušet zabít, tak teda souhlasila. Fičely neskutečnou rychlostí, až zastavily u polorozpadlého domu. Sakura ani nevěděla čí byl, ale byl opuštěný, tak to neřešila.

Sesedly z motorky a zalezly do něj.
"Tak o čems se mnou chtěla mluvit a proč jsme jezdily až sem, tak daleko od Sasíka." Fňukla kousavě, Sasuke nesnášel tohle oslovení a Sakura to moc dobře věděla, už jen kvůli němu ji chtěla zabít.
"No víš Karin, ty jsi pro něj naprosto nemožná holka, možná proto tě tak nesnáší." Usmála se vítězoslavně, vsadímse, že o tomhle naprosto netušila, ani nemohla, když jí Sasuke při každém sexu něžně šeptá do ucha, že růžovláska je stokrát lepší než Karin. Vždy si ho k sobě pak přitáhne a lehce políbí na rty, ale zpátky k věci.
"Hah, no jasně a ty jsi jenom kurva, co to dělá za motorku, já tohle nikdy nepochopím." Zasvištělo jí u ucha. Byla dva metry od ní.
"To máš pravdu, nepochopíš." Ozvalo se cvaknutí, které ji ujišťovalo o správném nabití zbraně. Natáhla pravou ruku. Karin na ni jen nerudně vytřeštila oči, ona jsem holt tvrdá holka. Střelila přesně mířenou kulkou přímo do hlavy mezi oči. Ozval se výstřel a s ním i hrozivý výkřik. Štěstí, že tu poblíž nikdo nebydlel. Spokojeně odfoukla dým stoupající ze zbraně a postarala se o Karin. Odtáhla ji do tamního lesa a zakopala kousek pod zem. Tady by ji nikdo neměl najít a pochybuje, že by ji někdo sháněl, no všechno je možné a proto se rozhodne pečlivě rozebrat každý kousek pistole a poslední rukojeť rozmačká na drtícím páse.

Je spokojená a tak si v klídku jede domů.
"Sakuro?" Poptá se lehce a znova ji zavede do toho pokoje, který tak dlouho obývá a spí tam. Jak jinak, než že se oba dva vzájemně vysvlečou a ještě v návalu vášně si ji Sasuke posadí na svůj postavený úd. Začne se pohybovat, Sakura bezděčně vzdychá a její neukojitelná touha vážně nejde zastavit. Jakmile to všechno přežije on se spokojeně uvelebí vedle ní, ona se na něj jenom usměje a nic víc jí už ke štěstí nechybí. I když, jak se tak zamýšlí, měla by litovat toho, že ji zabila?
"Kde máš Karin? Tys s ní mluvila, nemám pravdu?" Proč se jí na to musí ptát? Navíc, on vůbec netuší, že měla nějakou nelegální pistoli, nemá ani průkaz na to, abych ji mohla vlastnit. To není ale věc, která by tížila její stále bolavé srdce. Stále se nemůže smířit s tím, že měl Sasuke dvě holky najednou, Saky stejně není jeho oficiální holka, ale má snad právo, aby se tak cítila, nebo snad ne?
"No, říkala, že musí ještě něco zařídit, mám pocit, že odjela do hlavního města." Vycucá si z prstu, pak jí dojde, že to byla asi ta největší chyba, co jen mohla udělat. Ale neví, jak by Sasuke zareagoval, kdyby se dozvěděl, že to ona zabila jeho univerzální holku.
"Cože? A proč si ode mě neodvezla věci?" Zeptal se a lehl si na její hruď, kde stále ještě hladil její vyvinutá prsa. Jedno jemně vsál a s tím druhým si jenom tak hrál. Strčila mu ruce do vlasů.
"To je jedno, ne?" Zašeptala a přitáhla si ho blíž, aby mu mohla darovat jeden z jejích smyslných polibků.

________________
Tak co?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | 27. září 2012 v 16:17 | Reagovat

Téda ona jí fakt picla :DDDDDD no super těším se na pokračování :D

2 michy-chyn michy-chyn | 27. září 2012 v 17:50 | Reagovat

nemám dva krát rada karin ale sakura si to mohla odpustiť to až zak velmi chce sasukeho pre seba ??

3 saky-chan saky-chan | E-mail | 27. září 2012 v 18:31 | Reagovat

No je to bezva, ale nechytnou ju za tu vraždu? ale jinak je to bomba! :-D :-D

4 Laila Laila | 27. září 2012 v 18:53 | Reagovat

Doufám, že ji nezavřou, to by byla škoda

5 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 27. září 2012 v 19:19 | Reagovat

krasnej dil

6 siruka siruka | 27. září 2012 v 21:30 | Reagovat

tak  tohle  jsem  fakt  necekala  , vyvedlo  me  to  hodne z  miry- Ta  Sakura  je  ale  blba :-(

7 BB20 BB20 | 28. září 2012 v 9:02 | Reagovat

A že jí to prodal zrovna Naruto...

8 Betušik-chan Betušik-chan | 28. září 2012 v 16:23 | Reagovat

saky skoncila :D toto neututla, viem, ze na toto sasuke pride ale co teda fakt netusim je ze ako bude reagovat. Myslim, ze bude nastvany :D ale zase pochybujem, ze by ju udal policii, to mi nanho nesedi :D

9 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 28. září 2012 v 22:37 | Reagovat

sice je fajn, že je Karin fuč, ale vyrazilo mi dech, když jsem si to přečetla.. a ještě aby to udělala Sakura, to si tak nějak nedokážu představit :D jinak, super díl, honem další, jsem zvědavá, co se stane, až to Sasuke zjistí!! :3

10 Sasukey Sasukey | 29. září 2012 v 19:43 | Reagovat

NANIII!!!!!! O_O  O_O  O_O
Sakura je vražedkyně!!!! JO,jo,jo,jo,jo,jo,!!!!Konečně to nabírá správný směr!!! :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama