Růžové víno - 5

17. září 2012 v 2:00 | Ufonek |  Růžové víno

n.nSakura se ráno probudila a Sasuke vedle ní nebyl. Jenom se párkrát poohlédla a rozhodla se, že ještě na chvíli zadřímá…

Mezitím se Sasuke nacházel dole v kuchyni a s tou největší tichostí telefonoval. Vůbec nechtěl věřit tomu, co právě vyslechl. Volala mu mafie. Má si prý pohnout s dodávkou peněz.
"Ale jak, jsem teď na dovolené s přítelkyní!" Upozornil je na fakt, kterým byl naprosto přesvědčen. Můžou si říkat, že jsou ve vztahu.
"Áhá." Ozvalo se z druhého konce drátu. Sasuke se zarazil, plánují snad něco, co on neví? "No dobře, zatím tě necháme, ale počítej, že se ti v nejbližší době ještě ozveme." Zahlásil a Sasuke s povzdychem položil.
Vyšel nahoru po schodech, v ruce třímal tácek s jídlem. Znovu, chtěl jí dnes něčím překvapit a nenapadlo ho nic jiného než zapečený toast se sýrem, šunkou a pro něj speciální dávkou rajčete.
Když došel k její posteli, tác položil na noční stolek, sedl si na okraj postele a pohladil jí po paži. Její víčka se lehce zachvěla a otevřela své krásné smaragdové lesklé oči a následně se usmála. Posadila se a Sasuke jí rukou pokynul k jídlu.
"Jaktože ještě nespíš?" Zeptala se ho, když viděla v čem je oblečen. Tentokrát to nebyly jenom trenýrky a holá kůže, ale bermudské kraťasy a tričko s palmou. Byl do takového vzoru celkem zažraný.
Benátky jsou opravdu krásné město. Přesvědčili se o tom, když procházeli historickým centrem. Jejich nohy ale moc zabrat nedostali, spíš se vozili v lodičce. Sakura sice chtěla, aby si pronajali soukromou a že by ´řídil ´Sasuke, ten ale zůstal věrný autům a raději se k těm vratkým kusům dřeva nepřibližoval. Na oběd si dali pizzu v hotelu, a po dalším chození po památkách a poznávání kultury se v podvečer rozhodli zajít si do lázní. Inspirovaných těmi typickými římskými, v antickém stylu. Bílé mramorové sloupy, velké a plytké bazény s horkou vodou. Ale měli tu i vymoženost, saunu. Černovláskovi se představa Sakury v bílém, krátkém županu neuvěřitelně zamlouvala, tak zaplatil vstup pro oba. Protestoval, když se musel jít převléct do mužské šatny, ale nakonec se oblékl do zvláštních, bílých kraťasů ze stejného materiálu jako bývají plavky, ty tu byly v ceně. Posadil se na mramorovanou, studenou lavičku a čekal na svou přítelkyni. Moc lidí tu nebylo, je sice večer ale pracovní den. Mladí lidé se baví v klubech a starší se starají o rodiny. Všiml si jen zamilovaného párečku, nalepeného na sebe ve vířivce. Ušklíbl se, když pomyslel na to, co se nejspíš děje pod tou vodou. Zatoužil i po své růžovlásce. Ta momentálně vycházela z dámských převlíkáren v bělostném županu. Krátkém, přesně tak jak si to představoval. Doufal, že pod tím nic nemá, a pokud ano, nedělalo by mu problém sundat jí to. Přišla k němu a stydlivě si upravovala lem bílé látky.
"Myslím, že by tu mohli povolit plavky." souhlasil s ní, tyto oděvy zde rozdávali jen kvůli ´stejnokroji´ a původu v historii. Přitáhl si ji za boky a uznale prohlížel. Měl na ni chuť. Ale kde...by to šlo? Vířivka už byla obsazená, a v té mělké vodě to rozhodně dělat nehodlá, bůhví kdo by je viděl nebo co tam plave, nechtěl, aby zelenoočka onemocněla. Všiml si ale velké cedule s nápisem ´Sauny´. Potěšil se a strhl si ji do náručí.
"Sasuke, co to děláš?" Kopala nohama, když necítila pevnou půdu pod nohama.
"Kradu si tě." Odpověděl pohotově a políbil jí na její hedvábnou pokožku na tvář. Růžovláska, smířená se svým osudem se nechala odnést až do té horké páry, nasála vzduch, prý je to dobré na rýmu a na chraplák.
"Víš…" Zajel jí rukou pod kratičký župánek. Opravdu pod ním nic víc neměla. Usmál se na ni.
"Áha, tak už vím, na co máš chuť." Řekla a políbila ho na ústa. Měl je tak sladká, teda Sakuře se to tak aspoň zdálo. Měli to štěstí, že v sauně vedle nich nikdo nepobýval, aby se k nim nesnažil dostat. Kdyby tu měli klíč, byl by si jistý, že by zamkl. Ale to ho nijak netížilo, jen víc vystoupal po ohromných dřevěných schodech nahoru a posadil si ji na klín. Teda, ještě ne zcela na jeho chloubu, chce mít krásnou předehru. A tak jí rozvázal prozatímní oblečení a pohlédl na její vnady. Usmál se a vzal je do rukou, poté každé políbil. Přitáhl si ji k sobě za tvář a políbil, hluboce, jejich jazyky tančily v harmonii. Chytl si ji za boky a tentokrát ji dosadil tam. Vzdychla a prohnula se v zádech.
"Sasuke…" Zopakovala jeho jméno a nadzvedla se, následně zase dosedla a znovu se z jejích úst vydral sten.
Kdyby se řeklo, že byli zpocení - slabé slovo. Pára ještě přilévala horkost a vášeň do jejich těl, Sakura si chvilkami myslela, že její tělo hoří. Ale ne teplem, jeho doteky. Zase ji měl pod kontrtolou, i při jejich druhém milvání, zase to řídil on. Pomyslel si, že by bylo dobré, taky jí někdy přenechat vedení, ale teď ne. Teď se to opravdu nehodí, líbilo se mu, jak byl hluboko. O to víc, že už do ní směl vyvrcholit. Když jsou spolu...a v tomto věku...miminko není až takový problém, ne? Doufal jen, že z jejich vztahu neudělají média tyjátr. To ho ale během aktu až tolik, řekněme si pravdu, nezajímalo. Ona se o něj opřela, vydáchávala se. Tiskla se k němu, a líbala ho na krk. Za odměnu. On ji jen hladil po zádech a přehodil jí přes ramena župan. Co kdyby někdo přišel?

Po tom úžasném zážitku v lázních se vrátili zpátky na hotel. Povečeřeli při svíčkách na balkóně s výhledem na město, a růžovláska se pak unaveně vydala osprchovat a spát. Byl by ji ve sprše i navštívil, kdyby znovu nezazvonil ten otravný mobil.
"Tak jaká byla dovolená?" ozval se hlas z telefonu.
"Prosím? Vždyť jste mi volali ani ne před čtyryadvaceti hodinami!" vztekal se.
"Uklidni se, Sasuke. Musíš chápat, že mafie nikdy nespí. A dovolená se za spánek považuje. Ty sice nejseš jedním z nás, ale četně využíváš našich služeb. My za to chceme protislužby, nemám pravdu? Tak jak to vypadá s týdenním výdelkem? Hodil by se nám náš podíl, potřebujeme nakoupit nové náboje. Já osobně jsem do tvého posledního konkurenta vystřílel celej zásobník." zasmál se chraplavý hlas, černovlásek si ale musel dobře promyslet, co řekne.
"Teď ještě nemám hotové faktury, ani šeky."
"Vymlouváš se, lžeš, a ty to víš. Nebudu o tom s tebou diskutovat, do dvou dnů ty prachy budeme mít na kontě. A jestli ne, sebereme ti to nejcennější, co máš. Budeš trpět. S mafií si nezahrávej." a muž na druhé straně ´drátu´ hovor sám ukončil. Sasuke se ušklíbl. Jako by mu mělo vadit, že přijde o jedno auto nebo nějakou ze svých luxusních vil v různých koutech světa. Raději se vysvlékl a vyrazil do sprchy. K jeho nespokojenosti, zelenoočka už dávno ležela roztomile schoulená v postýlce a spala.

Ach ano, Benátky jsou opravdu krásné, ale aby si to Sasuke ještě něčím pojistil, rozhodl se vyjet do taktéž překrásného města, Říma.
"Dobré ráno." Probudil ji něžným polibkem, přesně jako na šípkovou růženku.
"Dobré." Protáhla se a zabrumlala si pod 'vousy'. On se k ní natáhl a ukořistil si další políbení.
"Lásko, co bys říkala na to, že bychom si ještě vyjeli někam jinam." S tím ji pohladil po už vyčnívajícím stehnem.
"A jako kam?" Zajímala se hnedle, on jí to milerád vše vysvětlí.
"Do Říma, co?" Čekal na odpověď, musel se to dozvědět jako první, už skoro bláznil, protože si myslel, že by to mohl ještě někdo slyšet kromě něj, samozřejmě nemohl, kromě náhodných skřítků, který by se tam dostal.
"Sice jsem tam byla, ale můžeme." Usmála se a lípla mu pusu na tvář.
________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Betušik-chan Betušik-chan | Web | 17. září 2012 v 15:04 | Reagovat

To bolo skvele :DD tesim sa na pokracko :D A len pevne dufam, ze sa saky nic nestane :/  no co? Dufat mozem!!  :D

2 BB20 BB20 | 17. září 2012 v 22:03 | Reagovat

Překrásné, jen se děsím té mafie, juj...

3 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 18. září 2012 v 10:43 | Reagovat

woouuuu :D :D to se ti povedlo.... zajímalo by mě co se stane s tou mafiii :D :D

4 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 24. září 2012 v 22:29 | Reagovat

váááu krásné! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama