Růžové víno - 7

25. září 2012 v 2:00 | Ufonek |  Růžové víno
Kdyby záleželo na tom ´hrát´ a žít čestně, hned by šel vybrat peníze z banky, celý jeho účet, a poslal ho těm mafiánům. Pak by prodal svá letní sídla, auta, možná...teda určitě i ten vrtulník a byt v Milánu. Nastěhoval by se ke svému kamarádovi Gaarovi a zpeněžil by možná i svou firmu...kdyby záleželo na tom být čestný. Jenže on je Sasuke Uchiha...a ten se nebojí dělat sviňárny. Když si vzpoměl na Gaaru, docvaklo mu to. Malý záložní plán. Jeho kamarád se totiž pohybuje ve stejných okruzích jako jeho obchodní partneři. Černovlásek se rozhodl jednat. Naťukal svému rudovlasém příteli zprávu (už ze svého mobilu, samozřejmě) a vydal se do banky vybrat z účtu několik tisíc, aby mafii nebylo podezřelé, proč tak zdržuje platvu. Nevěděl totiž, jestli se s tím svým kamarádem domluví rychle. Nechtěl, aby se mezitím Sakuře něco stalo. Na tom mu záleželo nejvíc. Na jejím bezpečí.
Gaara mu poslal esemesku, že se sejde s jeho sestrou Temari. Ta totiž momentálně taky pobývá v Římě, a je jednou ze tří sourozenců v organizaci "Sabbia Fratelli". Tihle tři, Gaara, Temari a Kankuro jsou zkušení a nelítostní zabijáci. Pracují jen na obědnávku, za opravdu velké obnosy peněz. Za to jsou brilantní. A Sasuke, vzhledem e své finanční situaci, může být jen rád, že má takové přátele. Schůzka byla naplánovaná na deset večer ve starém skladišti nedaleko Kolosea. Přišel tam přesně, na čas. Věděl, že Temari nemá ráda nedochvilnost. Teda, aspoň se snažil přijít na čas.
"Máš sto šedesát sekund zpoždění." ozvala se dívka, místo pozdravu.Měla na sobě síťované punčochy, vysoké černé kozačky, krátkou sukni a korzet, který jako jediný z jejího oděvu byl barevný. Protkaný zlatými nitěmi. Vypadala sexy a vyzývavě, každý normální chlap by po ní skočil. To ale neplatilo pro zaláskovaného černovláska.
"Taky tě rád vidím, Temari." usmál se na ni. Teda se o to aspoň přes ten žal v srdci pokusil "Vůbec ses nezměnila." to řekl jen tak, aby řeč nestála, netušil, že ona to v zápětí použije proti němu.
"Za to ty ano. Přibral jsi." řekla kousavě.
"To je svalová hmota." oplatil jí to.
"Dost keců, Uchiho, co chceš?" dala si ruce za záda. On tušil, že tam skrývá pouzdro se zbraní. On si v rámci míru žádnou nebral. Tahle holka byla tvrdá, takže musel vysvětlovat rychle a přesvědčivě.

"No, mám takový problém, mou přítelkyni si vzali pod "dohled" - naznačil rukama uvozovky - mafiáni." Podotkl, před ní nesměl být smutný, jinak by mu zase začala nadávat. Například co je to za bábovku. Ona sama byla taková bezcitná, avšak neustále tvrdila, že má přítele, všem se to zdálo být neuvěřitelné.
"A?" Nadzvedla jedno ze svých špinavě blonďatých až světle hnědých obočí. Ona byla velice inteligentní, došlo jí, že se to nemohlo stát jen tak bez ničeho, jen proto, aby ho mohli vydírat.
"No, nezaplatil jsem jim a nechal si to utéct, teď jim musím splácet daleko víc." Vysvětlil, aby ji ještě nějakým způsobem zklidnil.
"A od nás požaduješ co?" Znovu se ozval ten rýpavý hlásek. Kdyby tu tak byl Gaara. Přál si Sasuke, s tím totiž vycházel daleko víc, kdežto tahle jeho sestra byla na něj až příliš ostrá. To s Gaarou by to v pohodě vyřešili třeba u vína, nebo pivka, možná by se i zasmáli a Gaara by jednoduše řekl Jasně. Jenže realita je jiná…
"Potřebuju pomoc, chci, abyste si zjistili, kde ta mafie právě teď je a dali mi potřebné informace. Případně byste se tam se mnou mohli vkrást a zachránit Sakuru." Tentokrát už se nemohl chovat tak fešně jako před tím, každá jeho vzpomínka na Sakuru byla bolestná. Jeho úšklebek povadl a místo něj se tam vkradl ten nepokoj…
"A co nám z toho kápne?" Byla neoblomná a černovlásek chvilkami nevěděl, co odpovídat, na tohle však odpověděl znal. A to až moc dobře, v podstatě jediné, co na Temari platí jsou…
"Peníze, spousta peněz. Jen mi prosím… pomozte." Zaprosil a blondýnka si povzdychla.
"No, že je z tebe až takovej zoufalec… tak dobře." Souhlasila a vytáhla mobil.
"Čau brácha...jo, už jsem se s ním setkala...chce zachránit nějakou svoji přítelkyni, unesla ji mafie...aha, jo, zeptám se." přikryla na chvilku telefon svou dlaní "Gaara se tě ptá, jestli si nemůžeš najít do postele nějakou jinou. Že to bude stát míň úsilí než ji zachránit." tázavě se na něj koukala. On ale nevypadal, že by hodlal ustoupit. Opustit svou růžovlásku.
"Nemůžu, já ji miluju..." vymáčkl ze sebe a okamžitě si zakryl pusu. Temari se nemohla ubránit šokovanému výrazu. Sasuke Uchiha někoho miluje. Miluje dívku...známý sukničkář trpí nad ztrátou milované. Bylo to téměř neuvěřitelné. Pohled na hrdého černovláska zlomeného osudem se nevidím moc často. Dokonce i v její tvrdé duši se našel kousek soucitu a dobra, aby pomohla starému příteli.
"Hodně pro něj znamená...jo, taky jsem se divila...pomůžem mu? já už si dlouho do ničeho nevystřílela zásobník a tohle by mohla být celkem sranda...říká, že nám klidně zaplatí, hodně peněz...aha, no, ok, souhlasím s tím a řeknu mu to. Měj se, brácha, a brnkni Kankurovi." ukončila hovor a obrátila se zpět k Sasukemu. Ten si mezitím pod návalem bolestných vzpomínek musel sednout na dřevněnou bednu.
"Tak co?" zeptal se s nadějí.
"Pomůžeme ti. A, světe div se, dnes máš šťastný den. Uděláme ti službičku jen za deset plných krabic toho tvého vína. To se ti vyplatí určitě víc, než dávat nám peníze." ušklíbla se.
"A tobě to nevadí?" tázal se. Ona vždycky, když se jednalo o práci, jela po penězích. Povzdechla si, přišla k němu a posadila se vedle něj. Dala mu ruku na rameno.
"Víš, i když se to možná nezdá, mám tě ráda. Jsme přátelé už dost dlouho dobu na to, abych si všimla, že tahle holka pro tebe znamená víc než jen věc, do které si můžeš píchnout. Takže, prokážu ti pářtelskou službičku. A Gaara určitě taky." usmála se na něj. Tahle dívka se moc neusmívá, takže věděl, že tohle je opravdu vzácná chvíle.
"Děkuju." zašeptal.
"Za nic, špunte." tak mu říkala už od školky, jen pro to, že byla o dva roky starší "Zatím za nic. Doma se domluvíme a pošelme ti termín akce. Sežeň si bouchačku, dobrou, a pár nábojů. Asi nás bude víc, takže se nemusíme ničeho bát ale...raději to uděláme tajně, než brutálně. Nechci bejt zase postřelená." zasmála se a vstala. Už to byla zase ta stará dobrá Temari. Krutá a ironická "Já už půjdu, jdem ještě s přítelem na večírek. Když ho překecám, pomůže ti taky. Sbal se a vyraž na Sicílii, tam mají sídlo. Měj se." zamávala mu a zmizela ke svému autu, tmavě fialovému kabrioletu. On se jen koukal za ní. Byl rád, že mu to tak vyšlo...že brzy bude mít možná Sakuru zase u sebe.
__________
with Kata-chan :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 siruka siruka | 25. září 2012 v 6:40 | Reagovat

tak  to  jsem  necekala  ze  Sasanek  bude  takova svine :-D .To  jsi  me  fakt  dostala ;-) .Jsem  zvedava    jak  to  dopadne :-D

2 saky-chan saky-chan | 25. září 2012 v 11:30 | Reagovat

uuuuuuuuu! další dílek rychle!! O_O  O_O  O_O  O_O je to bombastickýýý!

3 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 25. září 2012 v 15:16 | Reagovat

dokonalý díl :)

4 michy-chan michy-chan | 25. září 2012 v 16:37 | Reagovat

chudiatko Sasuke on je zamilovaný a trpí prosíím rýchlo další dielik :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-D  :-D  :-D

5 snilek97 snilek97 | Web | 25. září 2012 v 21:40 | Reagovat

to je dycinky tak romantický,když je Sasuke zamilovanej :-D

6 Simuš a Gabi Simuš a Gabi | Web | 26. září 2012 v 7:05 | Reagovat

Jak já se strašně těším na pokračování :)

7 Betusik-chan Betusik-chan | 26. září 2012 v 17:50 | Reagovat

tak nakoniec s nimi takto hodla vybabrat co? :D dobre, uchiha xD tak sa pusti do prace nech si vieme predstavit, ako ta cela zachranna akcia bude vyzerat :D

8 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 24. listopadu 2012 v 16:44 | Reagovat

váááááááááu! Temari je boží! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama