Cypher 6

11. října 2012 v 6:00 | Ufonek |  Cypher
A je tu další díl! Tuhle povídku jsem si opravdu oblíbila ;))
Ráno se Sakura probudila v neveselé náladě. Vedle ní již nikdo neležel a ona ležela na paplonu úplně nahá. Oblékla se a sešla dolů do kuchyně, kde uviděla Sasukeho, jak se cpe jablečným závinem se zmrzlinou a šlehačkou, posypán cukrem. Dostala na něj taky chuť, ale momentálně jí na jazyku netlačila otázka o jídle. Prostě si ho vzala a ukousla mu z jeho dobroty. Podíval se na ni víc než vražedně, což se Sakura pochopitelně vylekala.
"Byli tu policajti, zeptal jsem se co chtějí a jen se zeptali, jestli tu není ta růžovlasá holka Sakura." Prohodil skoro neslyšně, avšak Sakura ho velmi bystře poslouchala.
"A cos jim řekl?" Zeptala se vyděšeně, teď už tady však naštěstí nebyli.
"No, že ano." Sakura se opravdu polekala. Co to mělo znamenat, chtěl ji snad udat? Polkla.
"A co oni na to?" Řekla roztřeseným hláskem, Sasuke na ni upřel jeden ze svých vytříbených pohledů a po dlouhé době se od srdce zasmál.
"No, řekl jsem jim, že tě tu týrám, že nemají mít strach a šli se podívat." Sakuře rázem bylo trapně.
"Takže oni mě viděli…" Ukázala na celé své tělo, myslela tím, že ji viděli nahou. Sasuke jenom zavrtěl hlavou a růžovláska si oddychla.
"No, asi se půjdu projet Sasuke." Darovala mu letmou pusu na čelo a okamžitě vyletěla ven.
"Sakuro, počkej ještě." Promluvil a natáhl ruku, jenže to už ona byla dávno pryč, tak ji jen poraženě seslal zase dolů.

Sakura vylezla na Kawasaki s úmyslem to pořádně rozjet. A takyže rozjela, byla doma ani ne za deset minut.
"Ahoj." Usmál se na ni. Růžovláska málem dostala srdeční infarkt, on se usmívá!! A na ni, popošel k ní, chytil ji za záda a přiložil rty na ty její, vzadu jí pomalu začal rozepínat podprsenku. Aha, už věděla, o co mu jde, no má a to právo. Jenže přestal v polovině pohybu, nechápala, tak na něj pohlédla se značnou zvědavostí.
"No, víš… měl bych takovou prosbu. Když už se známe tak dlouho, tentokrát si za vypůjčení motorky budu účtovat,že na měsíc budeš jenom moje, co ty na to?" zeptal se a upřel na ni ty své hluboké černé studny. Ona se na něj vyjeveně podívala a trošku pootevřela ústa. Ale souhlasila, pro něj by udělala cokoli a kdekoli. Takže dnes žádný sex asi nebude, no, ne dnes, jen pro tuto chvíli. Takže teď s ním oficiálně chodí! Byla šťastná, a měla pocit, že i on byl vybaven zvláštní várkou dobré nálady. Usmála se na něj a otiskla své rty na jeho. Milovala ho. Tak moc. A teď se jí konečně splnil sen, konečně s ním mohla chodit, teď ho však nesměla podvádět, no a i kdyby, tohle by mu nikdy v životě neudělala. Nespala s muži, ač jí nabízeli peníze, taková ona nebyla, byla stvořena jen a pouze pro něj.

A tak každý den byl krásný, Sakura už tolik nejezdila na motorce, nebyla si přece jenom jistá, jestli by další měsíc se Sasukem vydržela, ona by nepřežila, kdyby si našel jinou ženu… Nesnesla by to. Jeden den se však lišil od ostatních.
"Mám nápad." Černovlásek se lišácky zazubil a růžovláska se trošku děsila toho, co přijde. Bylo jí jasné, že to rozhodně nebude k smíchu. Právě se oddávali sexuálním hrátkám, když tu ji Sasuke najednou přetočila na záda a poručil, aby si klekla na čtyři, jak poručil, tak udělala. On sám si stoupl za ní, položil ruce vedle jejích boků na peřinu a surově přirazil zezadu. Vykřikla bolestí a do očí se jí nahrnuli slzy. Ale pro Sasukeho by udělala cokoliv, tak nebylo divu, když jen zavřela oči a snažila se tu bolest utišit. Potom jí nakonec sladce políbil a všechny ty chvíle bolesti byly pryč, byly naprosto smazány z její paměti, jen proto, aby se s ním mohla líbat. Přitáhla si ho za hlavu k sobě a políbila ho. Milovala jeho polibky, byli plné energie, povzbuzení a ještě něčeho dalšího, což růžovláska nemohla rozeznat. Zelenoočka se hbitě postavila a začala se oblékat.
"Co je?" Zeptal se, otočil se na bok, aby na ni lépe viděl. Ona nad tím jen máchla rukou.
"Právě jsem si vzpomněla, že se musím stavit ještě za Narutem." Usmála se na něj a on ji probodl pohledem a zamračil se.
"No co, slíbila jsem mu to." Vysvětlila a pokrčila rameny. "Sasuke půjčím si motorku." Musela to udělat, jinak by se k blonďákovi nedostala zavčas.

"Ahooj!" Pozdravila ho a vletěla mu do náruče. Nevěděla, že je pozoruje ještě pár jiných očí.
"Ahoj Sak, chtěl bych ti někoho představit." Opětoval jí objetí, poté kousek poodstoupil, aby odkryl malou postavičku drobné dívky. Byla nádherná, lesklé tmavomodré vlasy se třpytily na ranním slunci a mýdlové nesmělé oči na ní hleděli zpod dlouhých černých a hustých řas.
"Páni, ahoj." Usmála se na ni přívětivě a stiskla její jemnou, hladkou ruku ve své. Levandulooká na ni párkrát zamrkala, načež se taky váhavě usmála.
"Saky, tohle je Hinata, má přítelkyně." S posledními slovy si ji více majetnicky natiskl na svou hruď.
"Těší mě!" Znovu ukázala zuby.
"Hin, tohle je Sakura, cítím v kostech, že budete dobré kamarádky." Prohodil a políbil svou novou přítelkyni na tvář. Dokonce i takové trdlo, jako je blonďák může mít přítelkyni. To Sakuru více než těšilo. Byla ráda za něho.
A tak se tam tak bavily ještě hodně dlouho. Sakura se smála Narutovým vtípkům, stejně takjako Hinata. Ta se jen nesměle usmívala na každou stranu. Naruto měl pravdu, s Hinatou si opravdu dobře rozuměla. Byla to vážně dobrá a obětavá kamarádka. Jakmile se víc poznali, rozpovídala se a stala se z ní dobrá společnice.
"No, teď už ale musím jít, než se po mě Sasuke začne shánět." Vymluvila se, narazila si na hlavu přilbu a ještě za sebou slyšela přátelské hlasy, které jí přejí šťastnou cestu, než prosvištěla ulicí a ocitla se u velkého domu, kde momentálně přebývala. Usmála se pro sebe, takovýhle život si vždycky přála.

Došla domů, složila klíče s helmou na stůl a oddechla si. Tohle byl náročný, za to ale krásný den.
"Kdes byla?" Poptal se ledově černovlásek. Sakura se na něj vyjeveně podívala.
"Copak jsem ti to neříkala? Byla jsem u Naruta. Víš, že má přítelkyni, jsou tak sladcí!" Usmívala se od ucha k uchu.
"A doufám víš, že se mnou musíš strávit další měsíc." Varoval ji.
"Vím, to nebude problém." Poplácala ho po tváři, ale jenom lehce, tak, aby ho to nebolelo.
"A jsi jen moje." Zašeptal jí do pravého ouška a zajel jednou rukou pod tričko…
________________________
Líbí se vám?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 michy-chan michy-chan | 11. října 2012 v 12:08 | Reagovat

Bože ten Sasuke jej nevie normálne povedať že chce s ňou chodiť ? Buž to mne osobne nevadí tento dielik sa mi neskutočne páčil lenže bol KRÁTKY !!!! ale inak :D  :D  :D  :D  :D

2 Katty Katty | 11. října 2012 v 14:24 | Reagovat

KAWAI! xDDD

3 Uchiha Sakura Uchiha Sakura | Web | 11. října 2012 v 14:32 | Reagovat

jůůů! úúúža! ale nasralas mě! je to krátký! :-D  :-D

4 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 11. října 2012 v 16:12 | Reagovat

krasnej dílek :*

5 camelia camelia | Web | 11. října 2012 v 16:18 | Reagovat

Tak torchu si mě dezorientovala, ale stejně se mi to líbí ;)

6 siruka siruka | 12. října 2012 v 6:37 | Reagovat

zakryje  si   oci  ,a  porad  si  mysli  ze  Sakura  nic  neprovedla.  Jsem  rada  ze  uz  nikoho  sakura  nezbije  doufam  vto  prosim :-D  :-)

7 Atali no Sabaku Atali no Sabaku | Web | 12. října 2012 v 14:07 | Reagovat

muhehe pod tričko :D :D :D

8 Uchiha Sakura Uchiha Sakura | E-mail | Web | 12. října 2012 v 16:34 | Reagovat

hele chtěla bych byt tvoje SB, ale máš u toho zablokovany komenty :). teprve totiz zacinam s blogem :). takze lidi!! BERU JAKEKOLIV SB!! 8-)  :-D

9 Betusik-chan Betusik-chan | 13. října 2012 v 12:24 | Reagovat

Sasuke, ty prasa -.-  taaak a je to vonku :D v tejto poviedke taky ale fakt je! tesim sa na pokracko xD

10 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 22. října 2012 v 17:26 | Reagovat

fajne díl! hví Narutek s Hinátkou hnátkou jsou tak sladcí.. :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama