Cypher 7

19. října 2012 v 7:00 | Ufonek |  Cypher

Nyan ~Dny ubíhaly vskutku poklidně a krásně, každou druhou noc Sasuke se Sakurou spal, vše se zdálo být tak idylické, no jednoho dne to bylo velmi zvláštní. Sakura neustále chodila za Narutem a na Sasukem bylo vidět, jak ho to již hodně štve.
"Jdu za Narutem a Hinatou." Blikla Sasukemu odpověď, když ještě spokojeně spal, okamžitě vzal mobil do rukou a vykoukl z okna. Růžovláska bohužel již ujížděla na Kawasaki. Sasuke si povzdychnul. Nechtěl si to přiznat, ale ve skutečnosti ji měl moc rád.

"Sakuro? Kde pořád vězíš?" Ptal se, když ležel na pohovce a v ruce třímal okvětní lístky sedmikrásky, nikdy dřív tady tohle nedělal, ale od té doby co poznal růžovlásku, se jeho každodenní svět změnil tak o stoosmdesát stupňů vzhůru nohama. Ale byl za to rád, cítil se volný a přitom spoutaný, zvláštní to pocit.

"Sak? Kde jsi byla?" zeptal se, když růžovláska celá udýchaná dorazila domů. Jela snad rychleji, než když dřív a pořádně ji to pobavilo. Smála se na celé kolo.
"No přece u Naruta a Hinaty, mohli bychom tam někdy zajet společně, víš, je to vážně úžasná dvojka!" Vyjekla radostně. Sasuke se na ni pouze zamračil. Vůbec nesouhlasil tady s tím, co každý den dělá.
"No co?" Zeptala se, objala ho okolo krku a sladce políbila na ústa. On jí polibek opětoval, i když jenom kvůli tomu že chtěl, byl pořád znepokojen, co když se mu jí Naruto snaží přebrat. Tak to rozhodně nemohl nechat. Musel proto něco udělat. Sakura se na něj dívala pohledem naprosté zamilovanosti, ale černovlásek to neustále přehlížel, neviděl její krásné, lesklé, zamilované oči a co chvíli na něj házela oční kontakty, nedbal na to. Byl jako posedlí.
"Tak si to ujasníme, nechci aby ses s Narutem dál scházela." Vyprskl podrážděně.
"Cože?" Zareagovala, no kdo by byl rád, kdyby vám vaše v životě nejmilejší osoba zakazovala stýkat se s vašimi nejlepšími přáteli.
"No myslím to tak, jak to říkám a teď pojď." Vyzvedl si ji nahoru a odnesl do nejvyššího pokoje, do ložnice a co tam následovalo můžete odhadnout.
Jen jí lehce rozmazloval, potom do ní tvrdě přirazil. Tentokrát ne tak, jak to měl ve zvyku, Sakuře se zdálo, že dnes byl nějaký jemnější, než býval. Nechápala to, ale užívala si. Všechno to bylo tak nádherné.

Dny ubíhaly jako z vody, Sakura se pořád cítila tak nějak, výjimečně, na rozdíl od Sasukeho, který se celé dny nudil a jen čekal, až ho Sakura přijde zabavit.

Jednoho dne se růžovlasá dívka opět vypravila za svými nejlepšími kamarády. Měla pocit, že tam strávila sotva hodinu a už se smrákalo. Na Konohu padal déšť. A pak uslyšeli zaklepání.
"Sasuke? Co ty tady, brácho?" Zeptal se rozjařeně Naruto, když mu otevíral. Sasuke ho jenom bez mrknutí oka přešel, žbleptl něco v tom smyslu, ať mu neříká brácho, když to tak není a popadl Sakuru za ruku.
"Jdeme." Zatahal a vyšel před dům. Vzal svou motorku, nakázal Sakuře, ať si dá helmu, poté se ozval zvuk motorku a konečně se rozjeli napříč světem. No, tak zase ne, ale všemi ulicemi, Sasuke řezal zatáčky, svištěl a vrčel, zatímco růžovláska se celá rozklepaná deštěm za ním pomalu ztrácela. Pevně se ho držela za jeho vypracovanou hruď, nechtěla spadnout a tušila, že černovlasému hochovi by snad ani nevadilo, kdyby spadla, ano, tak rychle jel. Potom zastavil driftem, načež bleskově seskočil, popadl zmoklou Sakuru do náručí a vyhrabal se znovu až do nejvyššího pokoje jeho obrovského domu. Nejprve se obmotali v koupelně ručníky, aby nezašpinili postel a pak ji Sasuke jen tak pohodil na pohovku a silou na ni nalehl.
"Takhle se ti to líbí, co říkáš?" A začal se dobývat do jejích úst násilím, Sakuře se to vůbec, ale opravdu vůbec nelíbilo a už vůbec ne, když se začal jednou rukou prodírat pod její kalhotky, on byl však stále silně znepokojen. Měl za to, že se mu jí Naruto silou mocí snaží sebrat a už nikdy mu ji nevydat.
"Takhle to Naruto nedělá, co?" Ptal se a veškeré její oblečení se již nacházelo v nedohlednu.
"Cože?" Stihla ze sebe vyrazit už po druhé za den, než jí Sasuke znovu ucpal pusu polibkem. Dost hnusným polibkem, byl sice plným vášně, ale něco se jí na tom nezdálo. Vtiskl ji "tam" dva prsty a chvíli jen tak promazával, než si nandal kondom, nechtěli z této noci mít přece nějaké potíže, a surově ho do ní narazil. Vykřikla bolestí.
"Sasu-ke prosím…" Zaprosila, nebyla na tohle násilné zacházení stavěná. Vůbec se jí tahle poloha nelíbila, v tuto chvíli se jí nelíbil ani on, přestože do něj byla zamilovaná až po uši.
"Mlč." Znovu se na ní hladově vrhl. Zrychlil to bolestné tempo a když už měl konečně dost, jenom se vedle ní unaveně svalil a chytil jí za břicho. Přitáhl si ji k sobě a sroloval ve svém náručí. Byla smutná, tak moc smutná… slzy jí kanuly po její hedvábné tváři a vsakovali se do prostírání. Bylo jí vše tak líto.

Ráno opět nebyl nejlepší šálek čaje. Sasuke už od rána byl nabubřelý. Nedalo se s ním mluvit.
"Sasuke, ale já s Narutem vážně nic nemám!" Ječela, když se konečně dozvěděla důvod jeho nadurděnosti.
"Jo jo jo jasně, to si vykládej někomu jinýmu, mě to nezajímá." A přišel k ní, obmotal jednu ruku okolo jejího útlého pasu a přitiskl si ji k sobě.
"Ale nezapomeň, jsi jen moje." Pošeptal jí medově do ouška. Prudce se od něj odtrhla, tohle rozhodně nebylo to, co chtěla slyšet.
"A proč bych jako měla být, je sice pravda, že spolu teď asi chodíme, ale rozhodně nemusím být jenom tvoje, když ty taky nejsi jenom můj. Víš, spletla jsem se v tobě, Sasuke, vůbec nejsi takový, jaký jsem si myslela, že jsi. Jsi jenom hnusnej! Bůhví, jestli mě nepodvádíš na každém rohu." Vzteky doslova běsnila. Ještě chvíli a začalo by se z ní kouřit.
"Mým hlavním problémem ale je, že já tě stále miluju. Slyšíš to, nějaká Sakura Haruno tě miluje Sasuke Uchiho!" Vykřikla na něj podrážděně, zatáhla za kliku a zavřela dveře. Rozutíkala se ulicí, dneska už ho nechtěla vidět a jediné útočiště jí mohli poskytnout Naruto s Hinatou.
__________________________

Cypheráček ;D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 19. října 2012 v 9:54 | Reagovat

perfect :*

2 michy-chan michy-chan | 19. října 2012 v 10:48 | Reagovat

chudiatko sakura čo to toho sasukeho napadlo, však naruto má hinatu tak prečo by bol zo sakurou ? logika no néé ? ale inak fakt bomba prosím rýchlo pokračko neviem sa dočkať :D  :D  :D  :-D  :-D  :-D  :-)

3 Katty Katty | 19. října 2012 v 13:29 | Reagovat

Jáááj Sasan zase nic nechňápe :DDD krásné moc !

4 Margie Margie | Web | 19. října 2012 v 21:14 | Reagovat

Moc hezkej díl)... chudák Sakura,ale Sasan si za to může sám, kdyby se nechoval jako idiot...:D/

5 camelia camelia | Web | 19. října 2012 v 22:02 | Reagovat

Hahahhahha! Má radost z dalšího dílu nezná mezí :D xD

6 Elii Kawa Le'i Road Elii Kawa Le'i Road | E-mail | Web | 20. října 2012 v 9:14 | Reagovat

Tak tohle bylo naprosto úžasné ,četla jsem od 3.dílu ,vážně se mi ta povídka líbí, píšeš úžasně! :) :-D  :D

7 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 22. října 2012 v 17:38 | Reagovat

tleskám tlůleskám a skláním se před paní spisovatelkou.. :3 úžasné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama