Cypher 8

21. října 2012 v 8:00 | Ufonek |  Cypher

Když Sakura odkráčela, Sasuke se cítil tak nějak zvláštně prázdný, nenaplněný, jako nějaký kalíšek, ze kterého se vyčerpala všechna voda.
Její místo v posteli zelo prázdnotou, černovlásek pouze natáhl ruku a jeho dlaň přistála na jejím studeném místě. Nebyl vůbec ale vůbec rád, proč to udělala? Proč od něj odešla? Byl moc hnusný? Byl nepříjemný? Byl surový? Byl násilný? Netušil, co má dělat, vůbec se mu tady tohle nelíbilo, cítil se osamocený. Když se podíval z okna, jeho motorka tam stále stála, takže se ji nepůjčila, jak by taky mohla, potom by ji musela vrátit a to rozhodně nechtěla. Když se tak díval zpětně, dřív, kdyby chodil s nějakou dívkou, asi by ji vážně podváděl na každém rohu, ale ona byla jiná. S ní to bylo jiné, vytvořil si k ní takové zvláštní citové pouto, strašně ho to vzalo, nevěděl jak dál. Vše co jí kdy udělal, teď litoval. Vážně, beze srandy. Nevěděl, co by dělal, kdyby ji už nikdy neměl vidět. Chtěl ji spatřit, aspoň ještě jedinkrát ji sevřít ve svém náručí a už ji nepustit, to všechno chtěl a zdálo se mu to tak vzdálené. Musí tomu učinit přítrž. Věděl, že takto dále žít nemůže a ještě pořád s ní chodí, nebo ne? Ještě to nebyly dva měsíce… To rozhodně ne.

A tak si teda naleštil svou Kawasaki, tušil, nebo spíše věděl, kde bude a to víc než přesně. Naruto, ten prokletý blonďák s výbornou Suzuki…
"Sakuro!" Zavřeštěl, když přišel k němu, moc dobře věděl, kam ukládá klíče. Růžovláska seděla osamocená na pohovce a koukala na televizi. Hinata byla uvelebená v kuchyni a dělala těsto, černovlásek se divil, že jeho hlas až tam nepronikl. Sakuru si přehodil přes rameno a odnesl na motorku, kde ji sesadil a odjel s ní do svého domova. Růžovláska se mu hodně vzpírala, když jí nesl po schodech nahoru a vůbec pořád, nechtěla, aby se to znovu stalo.
"Sasuke nech mě!" Upřela na něj svůj prosebný pohled, od ji neposlouchal, jenom jí vyhrnul tričko a přisál se k jejímu obnaženému krku. Byl na ní natlačen, takže se v podstatě vůbec nemohla hýbat.
"Neboj se…" Upřel na ni takový pohled, který u něj ještě nikdy neviděla. Hleděl na ní s takovou zasněností, láskou… nevěděla co to bylo. Ale tímto ji naprosto odzbrojil, až tak, že se nemohla dívat. Zavřela oči a nechala se laskat. Její kraťásky taky shodil, on sám si sundal tričko a díky tomu se jí naskytl pohled na jeho krásně vypracované tělo, musel opravdu dřít a takyže ano, Sasuke byl dříč.
Celou noc se s ní mazlil, už jí nechtěl ublížit, jak tomu bylo nedávno. To mu bylo jedno co s ní bylo, hlavně, že on si spokojeně zašukal. Sakura na něj upřela ty svoje očka. Zamiloval si její krásný pronikavý pohled. Oblízl její tvář. Byla tak sladká. Tak strašně sladká…
Celou noc jí nenechal vydechnout, nedovolil si však nic víc než hlazení, laskání, líbání a usmívání. Nechtěl jí znovu ublížit, byl si jistý, že ona je velmi křehká na to, aby jí něco udělal. Proto se musel krotit, ale ne zas tolik, nechtěl ji svléknout a vrazit to do ní, prostě chtěl být v její blízkosti, to mu bohatě stačilo… Poté se vyčerpaně svalil na její drobné tělíčko, hlavou spočíval na její hrudí a nechal se od ní jemně pročesávat ve vlasech. Cítil její smyslnou osobitou vůni. Doslova ji fetoval. Bylo mu už jasné co je tohle za pocit.

Ráno se probudil na jejím břiše na to, když ho chtěla zrovna oddělat a něžně položit na polštář, on jí to nedovolil a ještě tuhž obmotal svoje silné paže okolo ní.
"Nechci, abys mě znova opustila." Vypustil zoufale z úst. Zabořil hlavu do jejího klína.
"To je v pořádku Sasuke, já neodejdu, slibuju…" Výskala ho ve vlasech. "Jen mě teď prosím pusť na toaletu." S těmito slovy se Sasuke opřel normálně o pelest postele a zatínal doň nehty. Cítil se jako nějaká zamilovaná ženská a neměl od toho daleko. Zamilován tedy rozhodně byl, teda, ne že by se cítil jako hermafrodit, ale copak se muži zamilovávají? V jeho případě to asi bylo možné a ne že by za to nebyl rád, jenže nevěděl, jestli je jeho láska opětována a moc doufal, že ano…

"Saky?" Zeptal se, když konečně vyšla z koupelny, střapatá, neučesaná, neupravená, nenamalovaná, prostě svá. S vřelým úsměvem na rtech, byl tak energický, až jí ho Sasuke musel bez ostychu opětovat.
"Ano, co potřebuješ?" Pohlédla na něj, on si ji přivinul na hruď, musel cítit její blízkosti, její teplo. Ještě do nikoho se nikdy nezamiloval, byla jeho první láska a kdyby to věděla, určitě by se aspoň trochu začervenala. A říkáte si, proč měl poměry s Karin? No, to když se někdo nudí a zajde si do sex baru, díky kterému taky vystopovali to, že vůbec umřela, jinak by snad nikomu nechyběla.
"Víš, chtěl bych se tě na něco zeptat." Lehce se začervenal, ona to však nemohla vidět, neboť měla hlavu a svoje růžové háro zapleteno s jeho mužnou hrudí. Odvrátil raději zrak. Nechtěl, aby jej viděla v rozpacích. Pak by se totiž okamžitě vrhla na jeho líce a začala si s nimi hrát a nepříjemně se culit. Takovéto zacházení Sasuke neměl příliš v oblibě.
"Povídej." Přitiskla se k němu více. Její srdce přímo plesalo, když byl u ní. Když jí svíral v náručí, když ji hladil po ženských partiích těla a vůbec všude možně. Prostě byla ráda, že může být blízko něj.
"Miluješ mě?" Ztuhla v půlce pohybu, on jí dvěma prsty vyzdvihl hlavu tak, aby se mu koukala do očí. Nemohla uhnout, naprosto ji zhypnotizoval a znemožnil pohyb zorniček. Párkrát jen zmateně zamrkala.
"Miluju tě." Vydechla ohromeně. "Ale proč to chceš vědět, myslela jsem, že tě to nezajímá." Podotkla trošku nadurděně a krev se jí samovolně hrnula to už tak červených tváří.
"Víš, momentálně je to pro mě vůbec ta nejdůležitější informace, Sakuro. Ještě nikdy jsem nikoho nemiloval tak, jako tebe. Miluju tě." S tím si ji přitáhl blíž, nadzvedl nohy tak, aby na něm jakoby seděla. Vzhlédl nahoru, ona se naopak sklonila, aby jejich rty mohli tančit v jedny. Tohle byla dvojice naprosto zamilovaná. Jenom tam tak stáli, dokud se Sasuke i se Sakurou nesvalil na zem a Sakura na něj jenom tak zamilovaně hleděla a ležela na něm. Prostě se koukali jeden druhému do očí. To jim bohatě stačilo.


ZAZVONIL ZVONEC A POVÍDKY JE KONEC... ale! JEŠTĚ ČEKEJTE EPILOG!! n.n
_________________
Věřím v zalíbení, škola je v plném proudu a jako vždy, mě totálně jebe :D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 camelia camelia | Web | 21. října 2012 v 9:29 | Reagovat

:) Dneska mám pocit, že spoustu věcí, které jsem měla ráda, končí, ale zároveň vím, že určitě přijde další, které ji snad ještě překoná. Pěkné, těším se na epilog ;)

2 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 21. října 2012 v 10:03 | Reagovat

ale no :( aspoň ten epilog ešte bude :)

3 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 21. října 2012 v 12:15 | Reagovat

dost zajímavííí :D :D takže epilog sem a úchylnička tam :D

4 Katty Katty | 21. října 2012 v 13:06 | Reagovat

Moc krásné !!!

5 michy-chan michy-chan | 21. října 2012 v 19:51 | Reagovat

velmi to bolo dobré len nechápem ako to mohlo už skončiť nejako mi to nejde , ale to nevadí teším sa na epilog :-)

6 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 22. října 2012 v 17:56 | Reagovat

vááááááááááááááááááu.. krásné krásné krásné a juchuvá epilog! :D krásná povídka :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama