Indiánka 1/2

1. října 2012 v 9:03 | Ufonek |  Jednorázovky


A je tu jednorázovka ;))Když se tak na to díval zpětně, nebyl to zase až tak špatný nápad.
"Sasuke, musíš se tam jít dnes podívat, trošku to prošmejdit, najdi hlavní velitelku a poptej se, jak to tam u nich chodí. Musíš jí říct naše plány, ty naše s těmi jejich se značně kříží." Vypověděl a černovlásek jen prohrábl ve vlasech. Bylo mu jasné, že tohle bezmála musí splnit, jinak přijde o práci.
No, nepřijde, ale to bylo vedlejší, musí splnit veškeré jejich požadavky a rozhodně to nehodlal nesplnit.
A tak nasedl do svého luxusního černého BMW, které měl postavené před pracovnou a odjel směrem k mýtině, aby se tu takzvaně porozhlédl. Kousek odtud se tyčil poměrně velký indiánský tábor.
Jen se tam chtěl otočit a ihned zmizet, to se mu ale nepovedlo, musel jít blíž, neměl rád indiány, indiánky by mu však možná tolik nevadili.

"Dobrý den, tady firma Today, stavebnictví." Řekl ponurým hlasem, trénoval si to, jakmile bude totiž mluvit s velitelkou, nebude již úniku.
"Dobrý den." Zamával, když konečně spatřil živou dušičku. Došel až k ní, ledabyle pohodil vlasy a jednu ruku se zastrčil do kapes, zatím co tou druhou ukazoval smlouvu jedné pohledné ženě. Mohlo jí být tak něco přes třicet. Na sobě měla zjevně vlčí kůži a na tváři pár červených maleb, lemovaly celou její tvář a rozčepýřené, hnědé vlasy jí splývaly taktéž. V ruce držela oštěp a černoočka zahlížela s velice pesimistickou tváří. Jakmile ji však pozdravil, ten kamenný výraz z její tváře rázem vymizel a ona se vřele usmála.
"Dobrý, to se nestává příliš často, aby k nám někdo zavítal." Mrkala na něj. Sasuke dostával mít trošku strach.
"Můžete mi říct, kdo je vaše velitelka?" Zeptal se příjemně, ona jen pokývala hlavou a zjevně zavolala svého syna.
"Kibo!" Zakřičela, přiběhl nějaký kluk se stejně zmalovanými tvářemi a seděl na obrovském bílém psovi.
"Ano?" Zeptal se a koukal na svou matku.
"Zaveď ho prosím k Sakuře-san." Oznámila mu a on tak udělal. Jen pokynul rukou, aby šel Sasuke za ním, černovlásek neotálel a učinil tak. Šel rychlou chůzí, až skoro běžel, jinak by kluka s kaštanovými vlasy asi jen těžko stíhal. Potom sesedl ze svého "oře" psa a zaklepal na jeden z týpí.
"Ano?" Ozvalo se zevnitř, Kiba vešel do "domku" a něco jí zašeptal. Pak se rozhostilo ticho, načež nejprve vyšla pohledná růžovlasá dívka a až poté teprve hnědovlasý mládenec. Sasuke byl ohromen, jak byla mladinká, mohla být ve věku tak nějak, jako on. Nějak kolem dvaceti čtyř let.

"Dobrý." Pozdravila, jak se sluší a patří a on samozřejmě odzdravil, aby neurazil.
"Jsem z firmy Today a přinášíme vám nabídku." Oznámil. "Jsem Sasuke Uchiha." Představil se.
"Dobrá, já jsem Sakura Haruno a vedu to tady, ale tu nabídku můžu odmítnout?" Tak tímhle ho dokonale odzbrojila, nečekal, že budou lidé zdejšího původu až tak vychytralý, jenom polkla a nejistě přikývl.
"Samo-samozřejmě!" Vydal ze sebe ještě přiškrceně. Potom se však rozhodl otřepat a narazil výraz libového drsňáka.
"Takže, co byste se mnou chtěl projednat?" Zeptala se libě a posadila se na jeden šedý větší kámen.
"No, víte, jestli náhodou nechcete přenechat tento palouk naší společnosti, chtěli bychom zde zavést moderní parkoviště, jak jistě víte kousek odtud je ZOO a tak-" Nenechala ho dohovořit. Už jenom pro to,jak moc se jí tady tohle zacházení příčilo.
"Tak to jste uhodl, nechtěla." Řekla a rázně si stoupla. Sasuke nad tím jen zakroutil hlavou.
"Ale přece nechcete o tom ještě popřemýšlet v klidu vašeho domova?" Zeptal se ještě s nadějí. Sakura však byla o krok napřed.
"A kam si myslíte, že všichni tito lidé půjdou? To je nepřípustné, už o tom nechci dál slyšet." A zašla do svého domečku. A tak černovlásek musel přijmout prohru, rozhodl se však, že sem zítra opět dojde.

Sasuke odklopýtal zpátky do své společnosti a už o ničem takovém nechtěl ani slyšet, v klidu si to vše nechal procházet hlavou a jakmile se mu naskytl nějaký dobrý nápad, ihned ho zase zavrhl. Ale jeden by tu přece jen byl… Pokud jim nechtějí dát svůj domov, on si to udělá po svém.

Ráno bylo brzké, světlé a plné sluníčka, nebe bez mráčku a pařilo bezmála tři a dvacet stupňů. Sasuke tentokrát zvolil kratší kalhoty a volné bílé tričko. Hlavně aby nebylo černé, to totiž nejvíce vtahuje sluneční svit a upařit se rozhodně nehodlal. Vyrazil ve svém autíčku napříč krajinou a jakmile se ocitl na místě, přímo klusal za již zmíněnou Sakurou.
"Mohla byste na slovíčko." Prohodil směrem k ní a rozlícená Sakura se vydala za ním. On jí chytil za ruku a podíval do jejích smaragdových očí.
"Víte… Jak byste si představovala život, myslíte, že byste ho mohla strávit v mém náručí?" Optal se zdvořile. Pak se náhle ušklíbl.
"Cože?" Vytřeštila na něj oči a nespokojeně zafuněla. Přitáhl si ji blíž.
"Jen žertuju, mám pro vás další návrh, k tomu, abychom tu ponechali domovy tisíců vašich přátel, požaduji jednu dívku, aby se stala mou ženou, je tak? Jinak vám to tu všechno vyhoří." Začala se trhat, nechtěla zbytek života strávit jako nějaká bezcenná nicka.
"A? Co mi zbývá?" Zeptala se.
"Uvař mi něco k jídlu a já se rozhodnu pro jednu dívku z tábora, která se mi bude nejvíce zamlouvat, stačí?" Sakura se neustále zmítala, teprve až ji konečně pustil, tak byla šťastná a přikývla. Musela to tak udělat, nechtěla přijít o domov a musela se postarat o novorozeňata. On asi nebude trpět, že tu má jedinou lásku, což ?

Šla mu tedy připravit něco pod zub. Zvládla jen indiánskou krůtí polévku, žádné jiné ingredience neměla po ruce a tak se jen ušklíbla. Bůhví, jak to tady s tím ještě dopadne. Nalila tekutinu do misky a pelášila zpátky k němu, dala mu horkou stvořeninu do rukou a přidala dřevěnou lžíci. Jen se usmál a nabral trošku do pusy. Zděsil se, jak to bylo horké. Pálilo to.
"Výborná!" Ukázal prst nahoru, i když jazyk měl dobře v ohni sežehnut.
"Děkuji." Poklonila se a tázavě se na něj podívala, měla strach co odpoví, až se ho zeptá.
"Tak jakou…?" Vysoukala ze sebe otázečku a Sasuke na ni pouze šibalsky zamrkal, odložil misku a přitáhl si růžovláska za pas.
"Tebe." Usmál se a políbil ji na rty. Sakura se snažila odtáhnout, ale nebylo to platné.
______________________
Chcete další díl? ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | 1. října 2012 v 12:45 | Reagovat

Krásné !!! Moc se těším na pokračování x))

2 Uchiha Sakura Uchiha Sakura | E-mail | Web | 1. října 2012 v 14:42 | Reagovat

jasně, že chceme! :-D a taky od cypheru prosííím :-P  :-D

3 michy-chan michy-chan | 1. října 2012 v 14:46 | Reagovat

fakt super teším na pokračko

4 Mikeira Mikeira | 1. října 2012 v 17:37 | Reagovat

Paráda!! :D :-D

5 Hin Hin | 1. října 2012 v 19:36 | Reagovat

krása... že váháš jasně že chceme další díl :))

6 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 1. října 2012 v 21:10 | Reagovat

Oooo, skvělý nápad!! co jiného od tebe čekat :D Jinak, samozřejmě že chceme další díl!! Že se vůbec ptáš! Šup, chci vědět co se stane :D Poslední dobou jsem nějaká škodolibá a furt bych Sasukemu dělala naschvály a potíže :D

7 siruka siruka | 1. října 2012 v 21:55 | Reagovat

to  si  pis  ze  jo   a  tet  hned :-D

8 Call Call | Web | 2. října 2012 v 17:12 | Reagovat

jasně honem pokráčko

9 Khaculinka Khaculinka | 3. října 2012 v 20:35 | Reagovat

Krásaa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama