Růžové víno - 10

7. října 2012 v 2:00 | Ufonek |  Růžové víno
Přišla jen ve volném tričku a lehkých riflových kraťasech.
"Moc ti to sluší." Ještě jednou jí políbil na rty, načež jí vzal okolo pasu. "Jako vždycky." Dokončil ještě a políbil jí na čelo. Odvedl jí až ke svému lesklému autíčku a ona zasedla na místo spolujezdce.
Ani se nemusela ptát, kam že to jedou, protože jí to bylo hned jasné. Do místa, kam jí vzal, když se spolu blíž seznámili.
"Vypadá to tu pořád stejně." Usmála se, když prošla závěsem z korálků. Sasuke na to nic neříkal, chytil ji za ruku a vedl jí směrem tam, kde byla jeho koupelna. Sakura se usmála, když ji přitiskl ke zdi a vášnivě políbil. Bylo to něco nového a zároveň stejného, nezměnilo se to, možná že oni se změnili. Ale rozhodně k sobě chovali neustále stejně silné city.
"Miluju tě." Vyhrkla z ničeho nic, když jí vyhrnoval tričko a obdarovával její pupík motýlími polibky. Její kraťasy už taky byly v nedohlednu. Postupně se oba dva navzájem zbavili veškerého oblečení.
Sasuke jí vzal na ruce, neobešlo se to ani bez pištivého vyjeknutí.
"Ale no tak, snad se mě nebojíš." Mrkl na nic a položil jí do vířivky, byla velká a kulatá. Černovlásek zapnul podvodní světla a taky zapojil bublinky. Růžovláska se zazubila a ovinula mu paže okolo krku. Konečně mohli jít na to svoje. Sasuke sám si lehnul do vody a jí si vyhoupl tak, aby na něm seděla obkročmo. Přitáhl si ji za hlavu, aby jí mohl políbit a s tím do ní lehce vstoupil. Začínal jí hladit po zádech a ona se vždy nadzvedla a zase dosedla, jako v sedle. Zavzdychala. Sasuke se pousmál a vrazil jí ho hloub. Prohla se v zádech a zaklonila hlavu.
On si ji ale přitáhl k sobě, nenechal ji odtáhnout se od něj na víc než pět centimetrů. Hlavu měla zakloněnou pořád ale vyklenutá záda už ne. Dýchal jí na krk. Oběma byla...zima. Cože je poněkud zvláštní, když byli ponoření v teplé vodě.
"Sasuke...chci se..." vzdychala a dosedala na něj rychleji. Voda ji nadnášela, takže to ani nebyla moc velká dřina.
"Povídej, lásko." mluvilo se mu lépe než jí. Jistě, bylo to krásné, ale její lůno bylo až příliš zaměstnáno. "Miluješ mě?" chytla si jeho hlavu do dlaní, aby se na ni upřeně koukal. Snažila se o vážný výraz, ale pořád měla slastí pootevřená ústa a trošku protočené panenky. Sasukeho ten její výraz ještě víc nabudil. Přidal na intenzitě a odpověděl jí.
"Víc než svůj život." cítil, že se blíží k vrcholu "Sakuro, můžu...?" nedokončená otázka, ona ale věděla co mylsí.
"Jsem jen tvoje." a vroucně ho políbila. Již brzy cítila, jak se naplňuje něčím...teplým. Nemohla se ubránit protáhlému slastnému výkřiku. On jen zaťal zuby.
"Co když budeme mít miminko?" zeptal se, teď už méně vyčerpaně. Ale pořád byl v ní.
"Tak dostanu kšeft na focení těhotenského oblečení." zasmála se na něj a přitiskla se k němu. Chvilku ještě zůstali ve vzájemném objetí, pak se ale černovlásek rozhodl vzít ji na večeři do restaurace. Ten den se nemohl povést lépe.

Od toho dne se všechno od základů změnilo… k lepšímu. Sasuke začal obchodovat čistě a těšil se se Sakurou víc než kdy jindy. Jejich hrátky byli slastí a zároveň důkazem toho, jak moc se milují. A Sakura věděla, že každý den je něčím výjimečný. Možná to byla ta skutečnost, že je opravdu s ní, a nebo to, že ho vlastně dokázala změnit. Dřív by se otáčel za každou jinou a teď měl plné oči pro Sakuru. Ona ani nemohla být šťastnější. A jak čas plynul…
"Už jsou to dva týdny, od našeho usmíření. Dobré, ne?" Řekla a sedla si na něj, právě sledoval televizi, fotbal.
"Počkej, nevidím." Snažil se dostat aspoň jedno oko přes její tzv. tlusté sklo.
"Ale no tak, Sasuke, dívej se na mě." Chytila ho za tváře, aby ho aspoň na chvíli znehybnila. Pravý muž se pozná. Najednou se jí stáhl krk a ona věděla, co přijde. Stihla se zvednout, dát si ruku před ústa a vyvrhnout obsah žaludku až do záchodu.
"Lásko, je ti něco?" Přišel za ní se starostlivým výrazem. Poplácal jí po zádech a počkal, než to všechno vyvrhne.
"Tak u tohohle jsi být nemusel." Otřela si ústa a zadívala se na něj.
"Je možné, že…?" Loupl po ní svými onyxy pukajícími očekáváním. Zamračila se, ale pak hned pochopila. Usmála se a přešla k umyvadlu.
"Co já vím, možné to je…" Otevřela jedno oko, protože na tuto větu měla obě zavřené. Sasuke k ní přiběhl a objal ji, neubránila se úsměvu.
O měsíc později si Sakura zašla na kontrolu. Vůbec nepochybovala, že je těhotná, ale potřebovala lékařské osvědčení. Říká se, že některé ženy to cítí, když je s nimi něco jinak. Růžovláska byla jednou z nich a proto už nakupovala roztomilá bodýčka a ponožtičky a zavinovačky ve všech možných barvách. Přinutila Sasukeho vyklidit jeden z deseti skladů vína, co měl doma. Tam bude pokojíček. Tetelila se blahem, když odcházela z ordinace. Nemohlo to být jasnější, jejich rodina se rozroste. A ne o jedno, ale dvě miminka!

"Sasuke, necucej zase to víno!" ječela na něj. Byla už v pátém měsíci a její hormony pracovaly na plné obrátky "Za chvilku mě vezeš na to focení, nemůžeš jet opilý!"
"Lásko v tom je jen voda..." pokusil se o výmluvu. Ona mu láhev vytrhla z ruky a přičichla si k ní.
"Voda s příchutí chlastu co?" zavrčela nebezpečně. Popadla ho za košili a táhla do auta "Nechci přijít pozdě." zadurdila se, a založila ruce na prsou. Ty jí nadnášelo velké bříško, rýsující se přes lehké letní šaty. Vypadala tak roztomile, že se neubránil a přes řadicí páku se k ní nahnul. Lípnul jí pusu na tvář.
"Miluju tě, víš to?" zvykl si snášet ty její nálady. Byl připravený jí cokoli odpustit. Však ona mu taky odpustila velké věci, zlé činy...a tohle jsou jen slova podrážděné těhulky.
"Vím." odfrkla, ale pak se uvolněně usmála "A teď startuj, nebo mě fotograf sežere vzteky." položila mu ruku na stehno a zapnula si pás.

Narodila se jim krásná dítka, jedna byla holčička a druhý klouček. Přesně, jak si Sakura přála. Sasuke jí v tom sice neustále odporoval, že měli být oba kluci, jelikož když bude někdo chtít jejich dceru, určitě už nebude mít tolik síly na to, aby mu mohl jít rozbít hubu, kdyby jí zranil. Sakura nad tím jen mávla rukou s argumentem, že od toho je tu ona, ta, která pochopí zlomené dívčí srdce.
Když maličkým bylo pět let…
"…A konečně jsem po dlouhém přemlouvání řekl ano." Dovykládal Sasuke příběh, když se za nimi přišel podívat jejich rudovlasý přítel i s jeho sourozenci. Načež černovlasý ucítil nepříjemné bodnutí v hrudi.
"Tyyy! To tys požádal mě!" Odfrkla si a složila svůj loket zase vedle těla.
"No jo, no jo, ale uznej, konec to byl dobrej." Pokrčil rameny a přitáhl si ji za tvář, aby ji mohl políbit.
"Sasuke, máš zákazníky." Mrkla na něj Temari, když si všimla, jak někteří buší na okna. Ona měla vskutku vytříbený sluch. Jejich domov znalo jen pár určitých lidí a kdo to zjistil, jako například tito ožralové, chodili na něj denně bušit, ať jim znovu dá nějaké to víno. Stalo se nejproslulejší v celém okresu a to i bez pomoci mafie.
"Nech je bejt." Nechal to tak a objal Sakuru okolo pasu. Jaká to šťastná rodinka. Konec dobrý, všechno dobré…
______________________________
S Katou-chan
Tak, máme tady end, líbila se vám povídka? :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Camelia Camelia | 7. října 2012 v 7:37 | Reagovat

Jo, docela i jo. Sase to bylo něco jiného :)

2 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 7. října 2012 v 10:25 | Reagovat

dost dobrý pěkná povídka vyvedla se ti a ten konec:) mlask :D :D

3 Uchiha Sakura Uchiha Sakura | Web | 7. října 2012 v 13:23 | Reagovat

Jeto bomba, prostě skvělí, ale zapracuješ i na Cypheru prosím? :3 :-D

4 michy-chan michy-chan | 7. října 2012 v 13:46 | Reagovat

už som to síce raz čítala ale ako sa hovorí opakovanie je matka múdrosti a môžem po druhé s istotou povedať bolo to fakt výborné nemám ktomu žiadne negatívne pripomienky a bolo to také akurát ani velmi dlhé a presladené a ani velmi krátke a nudne proste super velmi sa mi páčil tento príbeh teším sa na dalšie :-D  :-D  :-D  :D  :D  :D

5 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 7. října 2012 v 20:28 | Reagovat

jo všimla, ale jsem v tomhle trochu streotypníí vím žej i píšešs Katou-chan, ale prostě nějak že se povedla tobě ×D promiň... takže povedla se vám

6 hynyty sarah hynyty sarah | 28. prosince 2012 v 10:53 | Reagovat

Asi jsem nějak nepochopila to že tam chodili ti ožralové pro víno ale jinak úžasné

7 Nikadena Nikadena | Web | 22. července 2013 v 22:35 | Reagovat

heeeeeeeezu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama