Znamení Berana 1/?

23. října 2012 v 9:39 | Ufonek |  JednorázovkyVelké davy se prodíraly k publiku. Bylo to zvláštní. Dnes je ten den, na který všichni tak osudně čekali.
Všichni se sbíhali okolo pečlivě připraveného bazénu, nebo většího potoku, spíš by se dalo říct, že je to jezero. Ano, to je to správné slovo, velké nádherné, lesklé a průzračné jezírko s krásnou blankytně modrou vodou.
Dnes je ten den, kdy se budou ukazovat znamení a podle toho, jakého soupeře si zvolíte, s tím se utkáte v krutém souboji. Dozajista nebude mít nikdo slitování a všichni chtějí podat ten nejlepší výkon, aby se zalíbily tomu, jenž nosí znamení Hada, aby se mohl stát jeho dalším služebníkem. Nepochybně musí dosáhnout několik kol, aby se dostal do semifinále a následně do finále a porazit i toho nejlepšího.

A tak nastává ta osudná chvíle, která naplní všechny radostí. Začínají se totiž představovat znamení, tak, jak jdou po sobě.
Dalo by se říci, že první v řadě je statný kozoroh, ostatně jeho působnost trvá až do dvacátého ledna. Vyšel na obrovský kámen, který se tyčil až nad jezerem. Jako působivce a představitele pro toto znamení zvěrokruhu zvolili červenovlasého chlapce, bez obočí, ale za to s krásnýma, velkýma pistáciovýma očima. Stál tam tak v bermudách. Rozeběhl se napříč osudu a vyskočil do výše, jakoby zázrakem se zastavil ve vzduchu a malými jiskřičkami se mu nad hlavou zjevilo paroží a byl v póze jako nějaké skákavé zvíře. Nosil jméno Gaara. A s čachtavým zvukem dopadl do vody, dále odplaval až na břeh, kde se usadil a čekal.

Další byl vybrán bílo-modrovlasý jedinec s očima barvy lila. Oděn do krátkých černých kraťasů s ornamentem květin.
Udělal stejné pohyby jako oný rudovlasý hoch, rozběhl se a vyskočil. Jiskřičky se rozeběhly a jak naznačoval, že drží v ruce džbán, tam se objevily a přesně jej orámovaly. Byl to vodnář, jmenoval se Suigetsu.

Jako další se nám představila sympatická hnědovláska laděna do hnědo-bílých barev, čokoládové oči se přímo třpytily do dáli a vybízeli k hříšným činům, byla znamením ryb a kroutila se ve svém výskoku jako aquabela. Tato brunetka to se zbraněmi bude určitě umět. Jiskřičky jí naznačovaly rybí ocas, bůhví, jaké jí vyberou zápasiště. Tenten.

Nadále tu byla hvězda večera, smyslná růžová barva vlasů a zelené, smaragdové oči se smály. Celá zářila, plavky červeno-růžové barvy zvýrazňovaly její hubeňoučkou postavu. Byla opravdu nádherná, na uších se jí třpytily sytě červené náušnice. Místo toho, aby se rozeběhla, jak to bylo už předchozích účastníků, jen houpavě chodila, nezapomněla ani kroutit zadečkem, to pro případ, že by se snad někomu nezalíbila. Lehce našlapovala, takže to vypadalo, jakoby se vznášela. Ladně vynesla nohy do vzduchu, což zapříčinilo plytký výskok, ruce vytáhla výš a kupodivu jí hravé jiskry též naznačily rohy. Byl to beran. Ona nespadla do vody, jako ostatní, nechtěla si namočit její krásné růžové vlasy. Přistála na vodě a potom do ní splývavě zaplula, aby se mohla připojit ke svým přátelům, kteří již seděli na placu vyhřátém odpoledním sluncem. Sakura.

Představitel pro býka se zde taky zastavil. Nesnášel červenou, na sobě měl znovu bermudy s diplomaticky vyšitým jménem fialovou nití Kankurou.
Ach ano, abychom nezapomněli na blížence, těm hravé jiskry vytvořily někoho, jako dvojníka, tentokrát to byla opravdu velmi mladičká dívenka. Mohlo jí být tak kolem třinácti let. Oranžové vlasy, útlá drobná postava a růžolící lesk. Jmenovala se Moegi.
Rozhodně se neopomenulo ani na raka. Tentokrát to byl vysoký dlouhovlasý hnědovlas, který měl takové zvláštní mýdlové oči a pronikavý pohled. Rozběhl se, párkrát se zatočil ve víru vzduchu a vyčaroval se mu dlouhý ocas a párkrát chodil pozpátku. Neji.

Ach ano, a teď se nám chystá představit vskutku dominantní znamení zvěrokruhu. Pozorně sledujte a snažte se vydávat co nejméně zvuků, jinak na vás upře svůj rentgenový zrak a ohnivé oči. Křídově bílá pleť, lemování černými vlasy a onyxové oči zářily do dáli. Také se nerozbíhal, neměl ostatně kam pospíchat. Vypracovaná postava uchvátila mnoho dívek a nejen nich, objevily se také žárlivé pohledy všech kluků co se o takový pekáč snaží bezmála tři roky a pořád se nic neděje. Fešně si stoupl na kámen, poté vylétl do vzduchu a kolem něj se zjevila hříva a velké ostré zuby. Následně skočil do vody, užíval si tohoto osvěžujícího pocitu, kdy se na něj lepí veškeré kapky a kapice. Vyskočil z vody jako šelma a taky se usadil.

Podoba panny byla nádherná. Tmavě blonďaté vlasy spoutané ve čtyřech culících a lehce podšité plavky vlastním vzorem. Byla úchvatná, ladně skočila šipku do vody lemována všemi proudy a jiskrami. Takto se nám představila Temari.

Jak se jistě ví, v měsíci říjnu panuje velmi nestálé znamení, a to jsou váhy. Tentokrát nám na univerzálním pódiu představil velmi nesourodý a smělý společník se žlutým hárem a pomněnkovýma očima. Ano, nosil jméno Naruto. Velmi rychle se rozběhl, udělal pár salt, načež zavrávoral a s nepříjemným rachotem se rozplácl o vodní hladinu. Jemu to nevadilo, jen se šťastně zazubil a vyplaval na povrch.

Jako představitele štíra, se vybral celkem dospělý muž. Rudé žhnoucí vlasy a ještě rudější oči. Ano, byl to Sasori písečný. Narostl mu dlouhý bodavý ocas a taky se ladně vyhoupl na pevninu.
A nezapomíná se ani na střelce, kterému se objevil luk a šípy, byl taky starší, ale ani to ho neodradilo od těchto zábavných her. Měl modré vlasy střižené do mikáda. Dan, bývalý přítel Tsunade-hime. To byla žena onoho záhadného znamení Hada. Orochimara.

První zápas se měl učinit hned časně ze zítřejšího rána. Slunce pálilo už od začátku a na plac nastoupil Sasori a Dan. To byli totiž jediní starší. Ano, představitel tichého, ale silného štíra a odvážného střelce.
"Připravte se!" Zavelel čirý vysoký hlas Lady Tsunade, pohledné prsaté blondýnky. A tak štír i střelec zaujali svá místa naproti sobě, odděleni pouhými dvěma metry.
"Start!" Zakřičela a oni dva se vrhli do sebe. Nejprve to nebylo snadné, jedový bodák byl nejsmrtelnější, ale když se střelci podařilo Sasoriho střelit do čela, byl výsledek boje jasný.
"Dan postupuje do dalšího kola!" Zařvala tentokrát ještě hlasitěji, asi by potřebovala megafon a zjemnit hlas. Ona sama se na modrovláska povzbudivě usmála, ona sama mu fandila. No světě div se, první zápas máme za sebou…

______________
Tahle téma mě napadla hned po probuzení a opětovném zavření očí tak doufám, že to není příliš fanatsymagory a líbila se vám :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 michy-chanä michy-chanä | 23. října 2012 v 15:09 | Reagovat

jasné ale asi to velmi nechápem o čom tam ide lebo ja som to pochopila že sasuke bude bojovať zo sakurou ale čo dalej ?? jasná je to dobrá teším sa na pokračko :)

2 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 23. října 2012 v 17:14 | Reagovat

jůj! to je peckový :D ale hned takhle sestřelit štíra.. máš ty mě vůbec ráda? :DD né.. vypadá to zajímavě :)

3 Mikeira Mikeira | 23. října 2012 v 17:44 | Reagovat

hustědobrý!! :D Těším se na pokráčko... :-)

4 Lili & Lala Lili & Lala | 23. října 2012 v 21:11 | Reagovat

Hodně pěkný =)

5 BB20 BB20 | 23. října 2012 v 22:27 | Reagovat

Fandím jarnímu tvrdohlavci, už jen proto, že taková jsem i já.

6 hynyty sarah hynyty sarah | 24. října 2012 v 13:40 | Reagovat

Jo,pochopila jsem že sasuke je asi lev...ale hodí se to k němu......a já jsem taky vodnář(křičí s jiskřičkami v očích)!!!! :-D

7 camelia camelia | Web | 24. října 2012 v 20:40 | Reagovat

Zajímavé. Znamení jsem překvaivě pochopila, jen ten začátek mě kapánek rozhodil. Cituji:
nes je ten den, kdy se budou ukazovat znamení a podle toho, jakého soupeře si zvolíte, s tím se utkáte v krutém souboji, dozajista nebude mít nikdo slitování a všichni chtějí podat ten nejlepší výkon, aby se zalíbily tomu, jenž nosí znamení Hada, obávané a aby se mohl stát jeho dalším služebníkem, nepochybně musí dosáhnout několik kol, aby se dostal do semifinále a následně do finále a porazit i toho nejlepšího.

Co to je prosímtebe za souvětí? :D Trochu si to pouprav, hm ;)

8 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 27. října 2012 v 15:11 | Reagovat

zajímavé je nmě mrzí že střelec nemá někoho lepší :( ale vyhrál!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama