Znamení Berana 2/2

25. října 2012 v 9:46 | Ufonek |  Jednorázovky
V druhém kole se nám předvedla blonďatá Temari, jako panna a taky ta sympaťačka ze začátku, Tenten. Byla to neobvyklá dvojice a Tenten, jakožto představitelka ryb, se rozhodně nehodlala jen tak vzdát. Nakonec se stejně obě dvě úspěšně bránily a útočily, vodní zápasiště není jen tak, na přelomu druhé čtvrtiny se ale hnědovlásce povedlo blondýnu úspěšně skolit jednou pořádnou ránou vodní bombou a to přímo mezi oči.
"Gratulujeme Tenten!" Zavřeštěla prsatá ředitelka tohoto srazu. "Dále na listině máme Naruto versus Suigetsu, tak ať vyhraje ten lepší, bude se to konat na vzdušném zápasišti!" Poručila. Suigetsu si jen povzdychl. To ho moc nepotěšilo, vzhledem k tomu, že on by radši vodní. Jenomže se říká, že dvakrát po sobě na stejné zápasiště se bohužel nemůže, potřebuje nějaký čas na vyklizení a zregenerování.

Po urputném boji vyhrál blonďáček a to jen díky nevyrovnanosti vah. Kdyby totiž racionálně přemýšlel, nikdy by s takovou Suigetsa neporazil. Možná mu ještě trochu nahrával fakt, že byli na větrném zápasišti, kde mu to velice prospívalo a mohl se lépe vznášet. Ale to jen na krátkou dobu, než se to převalilo znova na dolní stranu, takže se musel svézt i on do spodních řad.
Neji se utkal s Moegi, jednoznačně měl navrch hnědovlásek, přece jen byl starší a zkušenější a tak se rak vypreferoval až nahoru.
Kankurou a Gaara, dva píseční, světe div se, zvítězil Kankurou.
Poté se ještě všichni párkrát prostřídali, načež následovala hodně zvláštní dvojka.

Lev se měl utkat s Beranem. Kdo vyhraje? To je nezodpovězená otázka a za chvíli ji mnozí pochopí.
Jeho majestátní hříva svítila daleko na sto honů. Oproti ní to byl světelný bod. Kdežto její vlna se rozložila okolo ní.
Boj byl zdlouhavý, všichni si kousali nehty a očekávali, kdo postoupí do finále, ve kterém zůstal už jen blonďáček. Publikum nechápalo, jak se tam takové nemehlo vůbec mohlo dostat, ale to teď nechme stranou.
Nakonec dostala Sakura nepříjemnou ránu, měla škrábanec přes celou pravou stranu obličeje a jakoby černovlasý ještě stále neměl dost. Oči mu žhnuli zlobou a ještě jí stihl přerazit ruku. Zavřískla bolestí, přinejmenším ji měla zlomenou.
"Vítězem je Sasuke! Sakuro, není ti nic?" Přiběhla k ní okamžitě Hinata, pracovala zde jako lékárnice.
"Jo, jsem v pořádku…" Zachroptěla a chytila se za břicho.
"No to teda nejsi!" Ujistila ji Hinata, když vykašlala krev. Sasuke jí uštědřil totiž několik ran dobře mířených do břicha a žaludku. Černovláska však čekal ještě jeden boj, ten musel být těžší, Naruto, to bude teda tvrdý soupeř, blázen, který se snaží o to, aby ho všichni uznávali.

Když se probudila, aniž by o tom věděla, z nějakého zvláštního důvodu se na okamžik vydala do jiných světů, teď si však byla jista, že pevně vidí a dívá se do bílého stropu. Něco jí tlačilo na břichu, žeby obvazy? Ne,nic takového to nebylo, byl to člověk a moc dobře známý, ten, který ji sem dostal. Ležel na jejím obvázaném raněném břichu, ruka byla v sádře a hlava v obvazech jakbysmet. Držel ji pevně za ruku. Zavrtěla se a on konečně procitl, podíval se na ní očima, říkající slovo promiň a na okamžik její dlaň pustil. Hned na to si s ní však prsty znovu propletl. Nechtěl ztrácet její blízkost.
"Sasuke? Co tady děláš?" Zakuckala se.
"Raději nemluv, vše ti vysvětlím. No, chtěl jsem se ti především omluvit, nechtěl jsem tě až tak zřídit, jsi jediná osoba, která se dostala po tom incidentu do nemocnice. Je mi to tak líto, nechtěl jsem, zvlášť ty jsi to nezasloužíš." Vyprávěl, najednou byl taky tak politování hodný, nechápala, jak se někdo z tak chladného může změnit na tak sympatického a citlivého.
"Ale prosím tě, myslím, že jsem zrovna jedna z mála znamení, která si tady tohle sražení zasloužilo. Byla jsem moc egoistická a snažila se vyhrát, jo a kdo vyhrál nakonec?" Zmohla se na nějaké snažení k mluvení. Nemohla ho nechat, aby se vyjadřoval jenom on.
"No, nechal jsem Naruta vyhrát, teď se pyšní, sviňák jeden." Při posledních slovech uhnul očima, jakoby tu bolest z prohry potřeboval ještě nějak vstřebat.
"Já mu to přeju, je hodně dlouhá doba, kdy váhy naposledy vyhrály." Zadumala se a pak se usmála.
"To je pravda, ale kvůli tomu tady nejsem, vážně mi to odpustíš?" Upřel na ni tak zvláštně psí pohled a ona se jenom usmála. Vůbec nečekala, že někdo jako on by sem přišel.
"Děkuju, jsi zlato, mám tě vážně rád, cítím to v kostech." Mrknul na ni, nechápala to, jak mohl cítit v kostech, že ji má rád? Ale bylo jí to jedno, obdařil jí letmou motýlí pusou na čelo a potom se svalil znovu na její potěžkané bříško a jen tak se na ni díval.
"Nedívej se na mě tak." Znova uhýbal pohledem… nechápala to. Možná, že se stydí? Ale to je blbost, velký dominanta se lvím postavením se nemůže stydět před někým jako je tvrdohlavý beran. Usmála se a pohladila ho po načechraných vlasech, měl je vážně jako nějakou hřívu. Ale opravdu krásnou hřívu. Byl to pravý bojovník, lev… Srdce měl úžasné.
"No dobře, a jak bys chtěl, abych se na tebe koukala?" Zeptala se vážně. Nechtěla, aby si o ní myslel, že je nějaká vtěrka nebo stíhačka.
"Raději nijak, vadí mi to." Prolomil ticho občas lomené pouze kapající vodou z neutaženého stříbrného kohoutku.
"Tak fajn." Vzala to na vědomí a na pět sekund zavřela oči, když je znovu otevřela, byl u ní až nebezpečně blízko.
"Zavři je ještě na chvíli." Poručil a ona tak učinila. Potom ucítila slabý tlak na jejích vláčných rtech. Pootevřela ústa a cítila, jak se jí tam probojoval jazykem.
"Můžou být lev a beran spolu?" Otázala se neochvějnou vůlí. Potřebovala znát odpověď. On se jí ji rozhodl nedat, místo toho ji ještě krátce políbil, nic neřekl, jenom se jí jen tak díval do očí. Ještě chvíli ji podržel za ruku, kterou následně políbil a pak odešel. Už se nevrátil. Možná ano a možná ne. Co myslíte? Tak, teď si jejich osud můžete zpečetit podle svého. Osud moudrého, avšak někdy hodně naivního Berana a dominanty, silného Lva. Tak co myslíte, můžou být tihle dva spolu? Můžou…
___________________________
Rozhodla jsem se nechat otevřený konec, nebo jsem to alespoň chtěla zkusit ^^"" nu, tak si domyslete jak by to asi dopadlo ;))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mikeira Mikeira | 25. října 2012 v 10:32 | Reagovat

Bylo to pěkné, jen trochu moc rychlý děj...

2 Yotaru/Chan Yotaru/Chan | E-mail | Web | 25. října 2012 v 12:02 | Reagovat

Yotaru: Moc úúúžasné!! Jako vždy! Taky mě před nějakou dobou napadl podobný námět, ale souboj jsem tam nezařadila..Každopádně díky tobě mám hustej nápad na novou kapitolovku :-D :-D Thanx Jo a mimochodem jsem Silema, pokud jsem ti to už neříkala, a tak prosím změň si adresu mého blogu :-)

Chan: Ahoj já jsem Chan a nasáčkovala jsem se k Yotaru :-) Nádherně píšeš, kam se hrabe moje yaoi? 8-)  Ale jinak moooc nádherné ;-)  :-D

3 Elii Kawa Le'i Road Elii Kawa Le'i Road | E-mail | Web | 25. října 2012 v 14:59 | Reagovat

Tak to bylo nádherné :)

4 Camelia Camelia | E-mail | 26. října 2012 v 10:57 | Reagovat

Tak trochu jsem čekala víc, od tebe, příběhu a tak nějak celkově. Mohla si to víc procítit a dát tam víc napějí, nechat nás nejdřív v nejistotě, než nám podsuneš krásný konec ;) Ale jinak se mi to docela líbilo, ačkoliv máš rozhodně lepší povídky...

5 Katty Katty | 26. října 2012 v 20:57 | Reagovat

Wau krásné ! Hodně originální návrh :D moc se těším na pokračování :))

6 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 27. října 2012 v 15:14 | Reagovat

můžou :P jo fakt dobríííííííí

7 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 30. října 2012 v 15:53 | Reagovat

jooou moc moc moc pěkné, ale trochu jakoby nedokončené.. nezlob se :D je to krásná povídka, ale ty umíš psát i líp.. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama