Butler 4/6

12. listopadu 2012 v 3:00 | Ufonek |  Jednorázovky

Kráčeli ještě celkem dlouhou dobu, tentokrát na Sakuřino přání pomaleji, Sasuke ji chtěl dopřát trošku klidu, když ji teď málem přivodil srdeční infarkt. Konečně stála pevně nohama na zemi a tentokrát se dívala ze skaliny na světélkující město. Tisíc malých bodů, teď se Sakuře zastesklo po domově. Po dobrém jídle, ne jen opečených bramborách, po matce, která by ji vyslyšela a nechala ji se vyplakat na svém rameni, na tátu, který by ji ochranitelsky schoval pod svou náruč. Ale ještě více si přála, aby do jejího domova patřil taky Sasuke, koneckonců, vlastně tam teď na maličkou chvíli patří. Kam se hne Sasuke, tam musí jít taky Sakura, jenomže ještě nevěděla, kam se teď budou hnout. V první řadě chtěl Sasuke Sakuru nabrat zase na ruce a jednoduše to přeskočit, to by tam byli za chvíli, ale nechtěl ji znovu vystrašit. Tak zvolil jen pohodlnou pěšinu, která se klikatila, černovláskovi to sice připadalo strašně zdlouhavé, ale raději to nekomentoval. Byl rád, když se Sakura tak prochází a lehce si pobrukuje nějakou písničku, pro něj bohužel neznámou. Netušil, že je to velmi známá píseň v jejím království.
A jak vlastně najmuli Sasukeho? Sakuřin otec se jistou dobu zajímal o ty nejlepší dopravní a ochranitelské prostředky. No a nakonec narazili na gang samurajů a tak se zeptal, jaký z nich je ten nejlepší. Zpoza nich jen vystoupil ze stínu Sasuke, také jejich velitel a bylo jasno. Samozřejmě, že mu za to slušně zaplatili. Kdyby jen věděl, že bude hlídat takovou malou holčičku. Pro sebe se usmál, nechtěl, aby věděla, kolik peněz za ni její otec musel minout a nebylo to vážně málo.
"Podívej! Už můžu vidět domy a zaostřit na ně!" Vypískla nadšeně. Sasuke si jen utřel pot z čela a následoval její drobné krůčky svými velkými. Připadal si jako nějaký táta, co má starost o svou malou dcerku.
"To je dobře, tak jen pokračuj za nosem." Vedl ji neustále rovně. Ona se jen zasmála. "Čemu se směješ?" Byl zvědavý, ještě s mu nestalo, že by se nějaká dívka smála tolik, jako právě Sakura.
"No, když řekneš, ať jdu za nosem můžu jít taky doprava nebo doleva a nebo prostě jít do tebe." Přechytračele prohlásila. On se jen na chvíli zarazil. Nevěděl proč, ale přišlo mu to divné. Až do něj růžovláska narazila, pochopil. Když se řekne z anosem, můžete jít kamkoliv se otočíte. Prostě ho dostala v slovíčkaření. No uposlechla jeho rozkazy a raději pokračovala v chůzi.

Brzy se ocitli u spousty stánků. Porcházeli, každý se na ně díval, přece jenom Sakura měla uřízlou půlku šatů a Sasuke se za ní potichu plížil, jako nějaký tajný pomocník ďábla,popravdě k tomu neměl daleko.
"Co máš ráda?" Zeptal se, když stáli u stánku s ovocem. On sám se zaměřil na červené plody, někteří si to nepřipouští, ale rajče je ovoce.
"Jablka." Zkonstatovala a tak Sasuke šáhl po jednom zeleném, posledním, které tam bylo a nabral ještě pár dalších černých. Nejedl jiná než zelená, ta červená na něj byla moc sladká. A taky hrábl ještě po rajčatech, než zaplatil. Začala ho prodavačka bezděčně svádět.
"A co kdybyste si vzal zadarmo ještě toto?" Nabízela mu exotické ovoce s názvem granátové jablko. On to s vděčností přijal.
"Sakuro, počkej mě prosím támhle." Ukázal na místo u lampy, kde nebyli skoro žádní lidé a mohl ji mít neustále pod dohledem.
Sakura se tedy poslušně vzdálila. V očích jí pálili slzy, nemohla se ubránit pocitu žárlivosti. Bylo jí z toho všeho špatně. Utřela si uslzené oči a stoupla si k lampě, hlavu měla nastavenou měsíčnímu svitu. Bylo jí strašně, už jenom pocit, že ona tam s ním flirtuje a on jí to opětuje ji bolela.
Když se vrátil, chtěl se podívat do její rozesmáté tváře, ale místo toho se jí po lících valili slzy velké jako hrachy. Sasuke na vteřinu upustil igelitovou tašku (kterou mu mimochodem darovala taky zadarmo, jinak by musel hodit pětku), mimochodem naplněnou ještě jahodami, tušil, že ty by mohla mít ráda a objal ji.
"Hlupáčku, co se děje?" Zeptal se medově. Sakura se od něj chtěla odtrhnout, nechtěla, aby ji takhle viděla, ale už bylo pozdě. Zabořila hlavu do jeho černého převleku a plakala. Bylo jí to blbé, tady před ním brečet jako malá holka.
"Stýská se mi Sasuke." Zalhala pohotově, nemohla mu říct, co k němu cítí. Bylo by to blbé, když se ke všemu má ještě provdat se vedlejšího prince…
"To bude dobré." Dělal, že tomu rozumí, přitom tady tohle nikdy nechápal. Byl mnohem radši o samotě, jenomže co on může vědět o citech malé princezničky? Obmotal jeho dlouhou paži okolo jejího útlého pasu a odvedl ji do hotelu, kde chvíli vyjednával na ceně, ale nepodařilo se mu to, jak on chtěl, tak se musel uchýlit k tomu, aby ještě chvíli počkala a vydali se hledat jiný hotel.
Poté uviděla přívětivý hostinec U tří hlav a tak se černoočko rozhodl, že zamíří tam. Vzal jí za ruku a přišel k pultíku, kde ho hned přivítala příjemná obsluha. Ujednali pokoj a vystoupali po točitých schodech.

"Páni." Vydechla, když prozkoumávala všechny části jejich apartmá, byla tu sprcha, na kterou se především těšila ze všeho nejvíc. Usmála se na Sasukeho a omluvila se mu. Zaplula do koupelny, téměř bleskově ze sebe shodila všechny šaty a vhupsla do sprchy. On mezitím připravil postel, podle svého gusta. Měl to neštěstí, nebo štěstí? Že zrovna dostali pokoj pro mladý pár, takže postel byla dvojlůžková. Odložil všechny své věci a vyzul ze z trička. Právě v tu chvíli vyšla Sakura zabalená v ručnících z vedlejšího pokoje a vytřeštila oči, načež okamžitě zrudla. Ještě nikdy neviděla tak krásné tělo.
"To je v pohodě." Lehl si do postele, aby už jí nepřidělával potíže. Ona se taky vysvlékla, i když jí bylo nepatrně trapně, když si vedle něj musela lehnout jen ve spodním prádle. Usmála se na něj, přetáhla si peřinu přes polonahé tělo a chtěla se od něj odvrátit na druhou stranu, aby se na něj nemusela dívat, on ji však zarazil a nahnul se k jejímu uchu. Cítila jeho horoucí dech, jeho ruku na svém boku.
"Já vím, že jsi dnes nebrečela kvůli tomu, že se ti stýská, pověz mi pravdu…" Požadoval po ní. Po zádech jí přejel mráz a ledová kapka potu jí stekla po čele. Trhavě se na něj otočila a zjistila, že je na ni naprosto namáčklý a dívá se jí těsně do očí. Vyjekla.
________________

What? n.n
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Khaculinka Khaculinka | 12. listopadu 2012 v 4:16 | Reagovat

Tak jestli na to okamžitě nevhupsnou tak je nejspíš zabiju XD... jestli to tak bude (že si budou hrát na svatý) mohla bys mě prosím přidat do další kapitoly a udělat to tak že je moje nově příchozí postava zaškrtí? :DD jinak je to nádherný... nádherně zpracovaný... a já se nemůžu dočkat dalšího dílu :)... takže tě prosím aby přibil co nejdříve :)

2 michy-chan michy-chan | 12. listopadu 2012 v 14:58 | Reagovat

juj no mohlo by to byť trošku extrémne také muci muci už sa neviem dočkať pokračka jop :-D  :-D

3 Katty Katty | 12. listopadu 2012 v 15:01 | Reagovat

Fjůůha krásné xDDDD souhlasím s komentářem^^ nějaké nezbednosti by mohli být ;DDDDDDD

4 Camelia Camelia | Web | 12. listopadu 2012 v 17:43 | Reagovat

What? Amazing! That's all :D n.n

5 Mikeira Mikeira | 12. listopadu 2012 v 18:25 | Reagovat

Perfektní!!! :D Moc se mi to líbí....

6 Cherry Cherry | Web | 12. listopadu 2012 v 19:14 | Reagovat

Ohohohoho :D ,hmmm tak tady se to rozjíždí. :D Tak to chci vidět co bude v dalším díle :-D :D :D

7 siruka siruka | 12. listopadu 2012 v 22:55 | Reagovat

jupiiiii  uz  se  budou  konecne  mackat?To  je  super  uz  se  tesim :-D  8-)

8 hynyty sarah hynyty sarah | 13. listopadu 2012 v 16:58 | Reagovat

fíha už od začátku se mi to líbilo...nejlepší byl začátek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama