Butler 6/6

16. listopadu 2012 v 3:05 | Ufonek |  Jednorázovky


Tak, přináším vám poslední díl ;)Byly to ty nejkrásnější dny, jaké Sakura kdy zažila, ovšem ještě tomu k dokonalosti chybělo jedno a to nejhlavnější, ještě jí neřekl, co k ní cítí, jestli ji má vůbec rád, musí to pořád představovat, jestli ji jen nevyužívá. Už jednou spolu spali. Bylo to Sakuřino poprvé, aspoň, že se to nedozví otec, protože ten si bude naivně myslet, že ji odpanil Naruto, takže je to v pohodě.
"Musíme vyrazit na cestu, princezno." Zhodnotil situaci a lípl jí pusu na tvář. Ano, v tom samém městečku se zdržovali dva dny.
"Tak dobře." Usmála se a navlékla si ponožky, potom hupsla do bot a hurá, mohli se vydat na cestu. Při pomyšlení na to, že Sasukeho bude muset opustit a vzít si někoho jiného, se jí chtělo zvracet. V krku se jí udělal knedlík a nechtěl vyjít, uvolňoval ho a to jen na krátkou dobu jeden Sasuke polibek. A že jich za tu dobu nebylo málo.

Když dorazily do Konohy, nejdřív měli celkem problém se dostat přes les, ale pak na ně vykoukla krásná krajinka s obrovským palácem v čele. A tak se na sebe jen tázavě podívali, Sasuke vzal Sakuru do náručí, za tu dobu co s ním byla, se rozhodla nevzdorovat napětí a rozhodla se pro krátkou cestu vzdušnou čarou. Za okamžik se opravdu ocitali před branami, stačilo jen zaklepat velkým mosazným klepadlem. A tak se taky stalo. Sasuke zatáhl za ručku a hlasitě zaklepal. Ozvala se zvonkohra, vskutku kreativní.
"Můžete vstoupit, Naruto vás již očekává." Poklonili se jim sluhové, odkdy můžou svému pánovi tykat? No, asi je Naruto dostatečný blázen na to, aby jim to dovolil. A tak se tedy prošli po červeném koberci. Byl dlouhý asi deset metrů, náhle se před nimi zjevil Naruto v červenobílém plášti pozasen v křesle. Bylo příjemné, nebylo žádné vysoké a zlaté, jak by každý očekával, prostě normální křeslo. Řekli byste, že třeba lehce uždiboval z bílého vína? Ale kdeže, nechtějte mě rozesmát. Naruto se právě dlabal ramenem, slušné mravy mu nic neříkali, ale když je uviděl, musel se zasmát. Na chvilku odložil mísu plnou nudlí a vařeného masa, načež si stoupnul a přešel až k Sakuře.
"Ahoj, rád tě vidím!" Zopakoval a objal ji. Bylo mu jedno, že je špinavá a že její šaty neoplývají na kráse.
"Jo, já tebe taky." Odpověděla posmutněle. "Tohle je Sasuke." Představila mu jejího tajemného přítele. On se zazubil a podal si s ním ruku.
"Jsem Naruto Uzumaki!" odpověděl energicky, chudák Sasuke, kdyby jen věděl… Už už se ho chtěl zeptat, co to hulí za sračky, ale nějak ho Sakura zarazila.

Co chvíli Naruto něco žvanil. Sasuke se nemohl mít k Sakuře, protože tu byl Naruto, tak se jen obšťastňovali letmými pohledy a náhodnými dotyky. Naruto je tu provedl a oznámil, že Sasuke může zůstat, jak dlouho jen bude chtít. Sasuke se Sakurou už se smířili se svým osudem, že černovlásek bude muset odejít, ale stále je naplňoval ten pocit smutku. Tentokrát to cítila, Sasuke byl taky smutný. Sevřel jí ruku ve své a to teda pořádně, když se Naruto nedíval a právě obdivoval jeden z obrazů jeho již zesnulé matky. Byla opravdu krásná, rudé vlasy a upřímný úsměv. Ani se nezapomněli modré oči, které se na něj smály z obrazu. Bylo vidět, že to blonďáček hodně prožívá.
"Naruto, na chvíli nás omluv." Opatrně se vyvlekli z jeho společnosti. Chudák, si toho ani nevšiml.

"Víš Saky, chtěl jsem ti to ještě říct před tím než odejdu." Navrhl a ona se na něj znova podívala takovým tím výrazem, který jasně říká, jak moc je smutná, jak nechce, aby ji opustil. Sasuke jí to oplatil stejnou notou. Taky se mu od ní nechtělo, byl na to až moc zamilovaný. Ano, teď to mohl říct, teď na to byla ta správná doba.
"Povídej." Pobídla ho ještě před tím a darovala mu letmou motýlí pusu na čelo. To aby ho nějakým způsobem povzbudila, svým způsobem už věděla co přijde.
"Miluju tě, tak strašně moc." Se smutkem se jí podíval do jejích nádherných smaragdových očí, které se teď začali zaplňovat slzami, nevěděla, že ji to tak moc sebere. Nechtěla to, nechtěla si vzít Naruta, chtěl se Sasukem jen šťastně žít, to jí ale bylo odepřeno. Proč? Aby je nenapadli a oni uzavřeli spojenectví s vedlejší zemí. Proč to musí jen být tak složité? To se jednoduše nemůžou vzít se Sasukem, který by povolal jejich gang samurajů, ti by je rozsekali a přivedli mír, tím si byla jistá, jenomže zákon je zákon. Měla takové zlé tušení. Jenom ho objala a zabořila svoji hlavu do jeho obleku, vlasy jí teď dobře posloužily, jako nějaká záclona.
"Tak proč jsi mi to neřekl už dřív, víš jak jsem se natrápila myšlením na to, jestli mě jenom prostě nevyužíváš, jestli mě máš vůbec rád?" Vzlykala. On se na to nemohl jenom tak dívat. Bolel ho pohled na ni. Ještě víc ji sevřel.
"To je v pořádku, nemohl jsem ti to říct, něco mi v tom bárnilo, ani sám nevím co, byl jsem hlupák, že jsem ti to neřekl, prosím promiň mi to. Nechtěl jsem, jsem strašnej otrava, vím, tak mi to prosím všechno odpusť. Snesu ti třeba modré z nebe." Básnil, bylo už pozdě.
"Tak si mě vem Sasuke, odnes mě, unes mě, já s ním nechce být." Plakala, horečně, krk se jí sevřel a ona se na nic jiného nevzmohla.
"Sakuro, ani nevíš, jak rád bych to udělal, ale vážně nemůžu. Nemůžu ti kazit život, tak…" Chytil ji za tvář a naposledy políbil. Jí po tváři sjela slza. Co má dělat?

Dále to pokračovalo tak, že stále veselý Naruto si vzal za ženu Sakuru a spojilo se to v jeden skoro nejsilnější rod. Sakura stvrdila manželství dravou nocí s Narutem, i když si místo něj neustále představovala černovláska, který se tam ještě hodnou chvíli zdržel. Neustále ji ubdarovával kradmými smutnými pohledy. Byli i doby, kdy se na ni usmíval, tak krásně, oslnivě, jedinečně. To si na tvář vytesal falešný úsměv, když ona blonďákovi říkala svoje ano, i když její srdce jí pořád táhlo za černovláskem a křičelo NE, že se má vzepřít, jenže problém byl v tom, že nesměla zklamat svého otce, kdyby to udělala, neví, jaký režim by nastal.
A tak nám smutně končí příběh o růžovlásce bláznivě zamilované…
_________________
No? A znovu tu je anketa ;)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | 16. listopadu 2012 v 13:01 | Reagovat

Jéé moc pěkné x)) jen škoda že nemohla být se Sasánkem ;))

2 michy-chan michy-chan | 16. listopadu 2012 v 14:29 | Reagovat

takže moje hodnotenie je nasledovné pribeh super mega ultra výborný ale ten koniec hrozný toto nemám rada ked sa príbehy práve s týmto párom končia smutne takže určite sa mi to nepáči !!!!

3 camelia camelia | Web | 16. listopadu 2012 v 21:12 | Reagovat

Konec mě trochu zklamal. Dva dny neví, jestli ji Sasuke miluje a je z toho naprášky? Těžko. Jinak celkem pěkné, ale předchozí díly byly hezčí ;)

4 hynyty sarah hynyty sarah | 17. listopadu 2012 v 8:51 | Reagovat

S krásné povídky sis udělala velikánské mínus fakt jsem myslela že napíšeš něco co se tobě rovná....no nevadí ale jestli nechceš přijít o dalšího posluchače tak mi slib že mi napíšeš povídku podobnou a s happyendem, jasný!!!!!!????

5 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 17. listopadu 2012 v 10:05 | Reagovat

lidové.. jeden nehappyend a chcete Térčiny ppovídky přestat číst.. :D zase klid Térka je úžasná a já si ymslím, že pokud se vám tohle nelíbí, tak i přes to vás čeká ještě hafo nádhernejch povídek :) a mimochodem mě se tahle i s koncem vážně moc líbila :)

6 Kata-chan Kata-chan | Web | 17. listopadu 2012 v 11:24 | Reagovat

[4]:Ty se nejdřív nauč, že ten, co čte povídky je čtenář a ne posluchač. Myslím, že Tarei si může psát co chce. Tak pro jednou není happyend. No a co? Ne káždá povídka končí happyendem. Ale myslím, že většině tady vadí, že je Sakura s Narutem. kdyby byl bad-end že umře Sasuke nebo Sakura, nikomu by to nepřekáželo. Přestaň si vyskakovat a buď ráda, že aspoň NĚKDO píše. Co mě nasere víc než pořád omlouvaná a vymlouvaná neaktivita jsou nevděční čtenáři. No a jestli se ti nelíbí, že není všechno podle tvého nosánku, tak nazdar. Nechtěla jsme být zlá, ale příště si rozmysly, jak kometuješ :)

7 sáša sáša | 17. listopadu 2012 v 12:14 | Reagovat

[6]: ale aj ty by si si mohla uvedomiť jednu vec my čo sem píšeme tie komenty , ano máš v jednom pravdu ona píše my čítame a každý ma svoj vlastný názor a erčite vela z nás si vôbec nemyslí že práve naruto by mal byť so sakurou ! a ešte jedna vecička ak si prečítaš všetky komenty k tomuto dielu v každom sa píše , že koniec je hrozný alebo nejaké iné slovo tak sa nehnevaj ale určite ani v jednom komente nie je napísané že sa niekomu páči práve takýto koniec my alebo aspoň ja som zvyknutá že sa tu píšu poviedky s happy end a ked toto bol happy end asi tak len pre naruta a nie pre sasukeho ani sakuru tak ste to sem mali podla mojho názoru napísať hned !!! :-|

8 Kata-chan Kata-chan | Web | 17. listopadu 2012 v 12:41 | Reagovat

[7]: Přesně to co jsem říkala. Vadí vám, že je Naruto se Sakurou. Ale psala to Tarei, ne vy. A ona se tak rozhodla. Tak se ti někdo vykroutí ze zvyku. Velký problém! Sorry,ale uvědomujete si tu sobeckost? A psát rovnou konec povídky? Na co je teda potom přidávat? Fakt nechápu, co máte za problém. Tak to neskončilo, jak jste si přáli. To neznamená, že musíte vyhrožovat, že přestanete číst ty povídky. Mě se třeba tahle povídka líbila, protože byla JINÁ. Jak vidíš, nikdo nepředpokládal takovýto konec. Vadí mi, hrozně mi vadí, že si tady někteří myslí, že o ději povídky rozhodují oni. Ne. Rowlingová taky zabila Freda, Lupina, Tonksovou...mrzelo mě to ale už s tím nic neuděláme. Byly to myšlenky autora.
A vůbec, víš jak zatraceně je těžký psát? Máš svoje zkušenosti? Mylsím takové, jako my s Tarei, dlouholeté? Jkaé to je, když se píšeme s povídkami pro nic za nic a vy...takhle?

9 sáša- moje umelecké teda písacie meno je michy-chan sáša- moje umelecké teda písacie meno je michy-chan | 17. listopadu 2012 v 13:31 | Reagovat

[8]: moja zlatučká ja dobre viem aké to je lebo ja tiež píšem síce nie dlho al dobre viem aké to a určite ked sa niečo mojím čitatelom nepáči nebudem o tom písať lebo na prvom miste je aby sa to páčilo mne potom im a nakoniec aby to bolo dobre ! Chápeš čo chcem tým povedať načo mám písať niečo ak sa to im nebude páčiť ? Mne je jedno o čom píšem ale hlavne aby sa to mojim priatelom presne každý kto číta moje poviedky je mojím priatelom lebo komenty si vážim a vždy ich žiadam aby komentovali tak ked sa niečo nepáči alebo by chceli nieky diel prekonzultovať nech sa mi ozvú lebo to je to najdôležitejšie aspoň pre mne §

No čo my dve sme sa nezhodli a už to nebudem viac komentovať lebo mne to to nepáči ak sa s niekým hádam kvôli takej to hlúposti čo už každý má svoj názor takže dúfam že si v najbližšom čase prečítam niečo lepšie ako toto lebo o tom to je . Každý sa riadi vlastným svedomím a možno som sebecká a namyslená ale mne je to úplný šumák takže sajonara :-P

10 Valík xD Valík xD | 17. listopadu 2012 v 14:47 | Reagovat

Přečetla jsem celou jednorázovku, bylo to fakt úžasné :) moc pěkně napsané. Konec mě vážně překvapil ale vždy to skončit dobře nemůže ;) bylo to vážně moc dobré a těším se na další tvoje povídky a jednorázovky :-)

11 Akemi Akemi | Web | 17. listopadu 2012 v 18:52 | Reagovat

Dokonalé jako vždy. ;)

12 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 17. listopadu 2012 v 22:17 | Reagovat

Přečetla jsem teď všechny části a je to vážně užasné sice to končí tak že není se Sasukem, ale i tak je to žužo

13 hynyty sarah hynyty sarah | 22. listopadu 2012 v 15:39 | Reagovat

[6]:Tak za 1)já jsem napsala svůj názor a nevyhrožovala jsem,2) ty si navyskakuj na mě jasny!!!!!A 3)ty se nauč že příště ti fakt něco povím, teď jsem se držela jen proto že nachci aby si o mě někteří mysleli že jsem kráva,ale jestli nechceš z mého komentáře skončit na psychiatrii tak mi hlavně nepiš tyhle zprávy....vyjádřím to asi tak: MLČ!!!! ty..(zbytek si radši domyslím v hlavě a ujišťuji tě že to nebude jedno slovo)

14 hynyty sarah hynyty sarah | 22. listopadu 2012 v 15:45 | Reagovat

A také pro Kata-chan:Tarei-sama jsem se nechtěla dotknou, jen jsem tím chtěla vyjádřit že jsem to nečekala a že je to takové zvláštní,jiné.A já už nějáké skušenosti mám:sice nepíšu na počítači ale vymýšlím povídky pro blízké a kámoše-taky se jim to některým nelíbilo ale co!Tarei-sama neber si to osobně,piš dál tvoje povídky sou super(hlavně doteky noci)ale tahle prostě patří ke třem které se mi na tvém blogu nelíbí...

15 Kata-chan Kata-chan | Web | 22. listopadu 2012 v 18:22 | Reagovat

[13]: Piš si svůj názor, ale bylo by pěkné ho trošku zakulatit. Když tesshi nazýváš Tarei-sama a vyhrožuješ jí. Ano, to bylo vyhrožování. Povšimni si slova, co jsi napsala ´jasný´. Já už si o tobě bez prominutí myslím, že seš kráva od prvního komentáře. Takhle se prostě slušný člověk nechová. A já se zastávám své kamarádky. Máš opravdu zajímavé vyjadřování. Je to velice zajímavé, že každý píše povídky pro přátele ale aktivních spisovatelek je málo. Mysli si o mě co chceš, mě to nezajímá :) Nauč se slušnému chování a žij blaze :))

16 hynyty sarah hynyty sarah | 23. listopadu 2012 v 13:36 | Reagovat

[15]:za prvý nechtěla jsem podlejzat oslovuji ji tak protože ji neznám a to jasný znamenalo že jestli chce tak ať mi odpoví.A ano myslím si o tobě pár věcí:neboj, ty seš taky kráva, je mi jedno že ty mi říkáš kráva ale tohle je už moc:hele když tys nepochopila můj komentář já budu tvůj komentář brát takhle:tohle je pro mě vyhlášení"války"mysli si co chceš ale já se znám........(zadržuje dech aby nerozbila počítač)radím ti že já se takhle pomluvat nenechám a další komentář už je poslední kapka-nechápu toheto:normálně jí napíšu podle mě(té která ho napsala)nevinný komentář a ty začneš šílet že já se neumím chovat tak abys věděla já se umím chovat a jsem smutná že někteří nemaj fakt pochopení(a mozek na správném místě)a já jim furt musím vysvětlovat.Zamysli se nad sebou(a mě to nepiš protože já to napsala první :-D ).Ráda bych napsala těšilo mě ale nepíšu ho namyšleným slepicím....

17 Kata-chan Kata-chan | Web | 23. listopadu 2012 v 14:35 | Reagovat

[16]: Teď jsi mi to nandala :)) Já tě nikde pomlouvat nehodlám, ani se mi to nechce dál řešit. Prostě jsme se nepohodly. Každá si myslíme svoje o té druhé. Já už se vyjadřovat nebudu, a těšilo mě taky nenapíšu. Protože mě konverzace s tebou vůbec netěšila :D Tak zdar ;)

18 hynyty sarah hynyty sarah | 24. listopadu 2012 v 8:33 | Reagovat

díiky(řekne že to zní jako chcípni XD)já to taky řešit nehodlám a jsem ráda že tě to taky netěšilo(co to tu melu?!)já tě taky nechci nikde pomlouvatz jen mě to prostě naštvalo-já vím o čem mluvím XD...jen mě naštvalo že si to urovnala první(chytřejší vždy ustoupí béééé)ale dobře tak náázdar! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama