Little Lady

18. listopadu 2012 v 1:05 | Ufonek |  Jednorázovky

Znáš ten pocit, kdy ho nemůže vyhnat z hlavy. Kdy první na co myslíš ráno je on a je taky tím posledním, s čím večer usínáš. A v tom případě taky víš, že ho miluješ, nemůže bez něho existovat, žít. Když jsi v jeho společnosti rozklepou se ti kolena, zrychlí se ti dech, srdce ti bije jako splašené a potíš se. Nemůže se na něj ani podívat, aby se ti do tváří nenahrnula neúmyslně krev. Nechápeš to, ani to nechceš chápat. Co když by tě odmítl? A přede všemi? Co kdyby se ti vysmál? To by byl hotový skandál. Ty jsi však odvážná a jdeš za ním. Jste na luxusní párty, kterou pořádá tvůj nejlepší přítel. Musíš ho stále sledovat a tak se rozhodneš k zoufalému činu. Oslovit ho.

"Můžeš?" Zeptáš se nesměle a nabídneš mu svou drobnou ručku, chvíli se na tebe jen s opovržením dívá a ty doufáš, že se to změní, že na tebe nebude mít takový názor, jaký teď chová a že to s tebou bude myslet dobře. Jakoby tě bůh chtěl vyslyšet, chytne tě za ruku a zatáhne na taneční parket. Přitiskne se k tobě a ty cítíš jeho svaly na svém břiše, cítíš, jak se pohybují a tenhle pocit je k nezaplacení. Musíš být rudá, jako pivoňka, aby si ten příval krve vůbec mohla nějakým způsobem regulovat a filtrovat. Plytce vydechneš, už nemůžeš, byla by ses na něj celá pověsila a nechala vtáhnout do pokoj, jenže nemůžeš.
"No tak, co je s tebou, tancuj trochu." Zašeptá ti do ucha výstražně a plácne přes zadek. Ty si neodpustíš vyjeknutí. Lekla ses, to ano, ani jsi nikdy v životě nečekala, že by mohl být tak odvážný zrovna na tebe, na tu malou bezcenou otravnou nicku. Ano, přesně tak ti říká. Říká ti, jak jsi neschopná, hnusná, otravná a naivní. To je přesná definice tebe samy. Ale ve skutečnosti to tak není, neví, že celé noci pro něj pláčeš, neví, že i ty máš city a on je pořád zraňuje, neví, jak po něm po nocích vyješ a trápíš se kvůli němu. On nic neví, je snad tak hloupý? Ne, tím to není, on je jen zaslepen jakým si dokonalým světem, který u něj panuje. Nechceš být v centru dění a ani nechceš být další, která mu propadla, jenomže problém, to už se dávno stalo, nechceš aby to tak bylo, ale je pozdě. Moc pozdě na obranu, ty už nestíháš. Nechala ses vtáhnout do hypnózy za pomoci jeho bájných vysněných očí. Chtěla ses mu do nich dívat už dlouho, ale nikdy ses na to dostatečně nezmohla, pokaždé si zrudla jak to přezrálé rajče.

Nechceš tam jít, ale tvé nohy jednají za tebe, sama se vydáváš, držena jím za ruku nahoru do horních pokojů a uleháš na jednu z postelí. On se na tebe vrhá, nelehá na tebe, ještě naposledy se chceš vzepřít, ale on na to nelpí. Chytne ti obě dvě tvé útlé hubeňoučké ručky do své silné jedné a nechává poklesnout jeho rty na ty tvé. Štěstím se zatetelíš, ale zároveň tě napadají myšlenky typu Je tohle správné? Či Mám to udělat? A nebo Co se stane, pokud se to někdo dozví? Ještě jinak Bude to skandál, jestli se mi zítra vysměje. Už však nestíháš na nic myslet, protože se ti jazykem probojovává až do úst, všude kam se tě dotkne, to místo se rozhořívá vlastním životem, nemůžeš to nijak kontrolovat, protože se to jednoduše nedá. Chceš použít sílu a vyvléknout se mu, abys ho mohla chytnout za tvář, čechrat mu vlasy a nebo prostě políbit sama, nic takového se však nestane, on si myslí, že bys mu utekla a tak pořád přetrvává ten jeho ocelový stisk. Už ani nevnímáš jeho jazyk, místo toho ti druhou rukou šmátrá pod tričkem a ty vnímáš jen, jak ti stláčí jedno prso a hned je následně vysvobozuje z podprsenky, protože tričko je již dávno v nedohlednu.
Nebezpečně ti taky rejdí v kalhotkách, máš jediné štěstí v tom, že jsi se zrovna včera holila, co kdyby o tobě chtěl rozhlašovat, že jsi zarostlá jak prales a nemohl se přes to dostat? To by hrozilo vážné ponížení. Stáhl ti kalhoty a za nimi letělo i tvé spodní prádlo, ležíš tu před ním nahá, jenom on je ještě celý oblečený. Zatáhne za šuplík a zpod něj vytahuje chlupatá pouta, co se s nimi asi chystá dělat? Přiváže ti ruce o pelest postele a ty cítíš, jak jsi oproti němu bezmocná, je to však jako sen… Necháš ho, aby si s tebou prováděl, co jen chce, jsi tak bláznivě zamilovaná…
Sám si sundá tu krásnou plandavou bílou košili, vonící po liliích, kterou už dřív odhaloval své božské tělo a ano, jak jsi očekávala, má tělo boha, nic jiného jsi ani neočekávala a bezmocně se po něm chceš sápat, chceš ho líbat, on to však udělá za tebe. Sice tě neodpoutá, ale hladově se vrhne na tvé rudé rty a ty se neubráníš zasténání.
"Ale no tak." Napomene tě a ty se znova začervenáš, teda, jestli to ještě jde, po celou tu dobu se bezmocně kroutíš, jsi nesmělá a stydlivá, ale pro něj uděláš vše. Znovu ti tam strčí dva prsty a ty se prohneš v zádech a vydáš slastný sten. Potom si sundá i trenýrky a vstoupí do tebe. Není nijak zvlášť jemný a jde na něm poznat, že tyto pohyby už má dávno zvládnuté. Silně přirazí a tobě z očí vytrysknou slzy bolesti. Bolí to, to ano, ale i přes to všechno si to snažíš co nejvíc užít. Usmíváš se, nebo, spíš se o to snažíš, nechceš se raději ani vidět, protože si myslíš, že jsi škaredá. Tvé růžové vlasy ti padají do tváře, přidává na tempu a chytá tě za boky. Konečně tě osvobozuje od pout a ty mu můžeš zarazit nehty do zad, aspoň mu po tobě něco zůstane, říkáš si. Malé jizvičky. Nijak ho to nezajímá a ještě víc do tebe přirazí, poté vydechne, vystoupí z tebe, sejme ze své chlouby kondom, sváže a vyhodí jej do koše poblíž. Poté se zběsile oblékne, navoní se a dělá jakoby nic. Ty tam jen tak bezmocně ležíš, otočíš se na břicho a přehodíš přes sebe plachtu, celé to tu voní po něm a ty jen s myšlenkami na nový zítřek, usínáš…Těsně přes přenesením do jiné říše, si však říkáš, že to nebyla chyba, i kdybys měla být jen další zářez v jeho posteli, a že jich tu má poženaně.
_________
Momentálně se nezmůžu na nic víc,než na jednovky, tak me omluvte ^^ ale už mám rozepsané i něco nového, jo a teď to hlavní, líbilo se vám to? n.n
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 18. listopadu 2012 v 8:24 | Reagovat

Jasně že líbilo ,bomba! :D :-D

2 camelia camelia | Web | 18. listopadu 2012 v 9:32 | Reagovat

Líbilo :D

3 michy-chan michy-chan | 18. listopadu 2012 v 10:38 | Reagovat

no dalo sa :-P

4 Katty Katty | 18. listopadu 2012 v 11:36 | Reagovat

Líbilo se moc ! :D

5 siruka siruka | 19. listopadu 2012 v 12:40 | Reagovat

me  se  to  taky  moc  libilo  akort  skoda  ze  je   zneho  takovej  hajzl 8-)  :-(  ;-)

6 hynyty sarah hynyty sarah | 19. listopadu 2012 v 16:40 | Reagovat

no....od 1 do 10 jo:tak já ti dávám....2.....

7 Khaculinka Khaculinka | 19. listopadu 2012 v 18:12 | Reagovat

pěkný.... akorád.... strašidelný.... je to jak vystřižený z mého života!!... úplně přesný... musela si mě sledovat... nebo už bážně nevím!! :/ :)

8 Tia Crystalvoyager Tia Crystalvoyager | Web | 29. listopadu 2012 v 16:37 | Reagovat

Nádherná, nádherná nádherná!! Co víc říct? :D Super námět :) *_*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama