Mysterious 2/2

24. listopadu 2012 v 4:06 | Ufonek |  JednorázovkyNemáš sílu nikam chodit, proto jen sklopíš oči k zemi, aby ti do nich neviděl, i když si jsi téměř jistá, že si za tebou nepřisedne, tvé srdce po tom bezmezně touží a zároveň se do něj vytváří trhliny, ten pocit vědění je nejhorší na světě. Dáš své studené prsty do vnitřku stehen a přitlačíš, jakoby sis je snažila zahřát a přitom, přitom jen chceš, aby se tolik neklepaly.

Najednou na tebe už nesvítí ty hřejivé paprsky slunce, místo toho tě zastoupí stín a ty moc dobře víš, komu patří. Ani za nic se neodvažuješ otevřít oči, to až teprve když promluví on.
"Je ti zima?" Zeptá se a ty už podle tónu hlasu víš, že mu na tváři hraje pobavený úsměv. Konečně se rozhodneš pro ten osudný čin, zvednout hlavu a podívat se mu do těch jeho černých studen, ze kterých už nebude úniku, a je to tady, znovu si propadla jeho okouzlujícímu šarmu a úsměvu, i kdybys nechtěla, musíš se s ním začít bavit, protože pocit slyšet jeho hlas znovu směřující k tobě,je jako rajská hudba.
"Ani ne." Přiznáš se, vyndáš ruce a opřeš se o schod výš. Snažíš se uvolnit, ale popravdě ti to moc nejde, i jen v lehké mikině, pod níž schováváš tílko, je najednou neuvěřitelné horko. Propaluje tě pohledem tak, až musíš znova uhnout očima a i když nechceš, znovu je zavřeš. Potom cítíš něco jako plachtu co se ti přehazuje přes ramena. Vytřeštíš oči. On přes tebe dal svou bundu, neubráníš se a čichneš, a jakmile začneš, už nepřestaneš, jakoby ses na té vůni stala okamžitě závislou, musíš jí fetovat. A je to tu znova, bezostyšně zamilovaná, nevidíš žádnou chybu…Ale jedna obrovská tě vrátí zpátky na zem, nechce tě.
"Proč se mi celou dobu vyhýbáš?" Zeptá se tě, smutně? Ne to je blbost, u něj je vyloučené, aby něco nebral na lehkou váhu. Vždyť cokoliv mu dívka říká je jenom sypání. Stejně jako posledně: No, něco tam do mě sypala. Nechápalas, kdyžs slyšela ty slova, u tebe to tak taky říká.
"Nech mě Sasuke, vždyť mě přece nepotřebuješ." Konečně se donutíš i k jinému pohybu než jen mykání hlavou a mrkání - strhneš ze sebe jeho přehoz a s nataženou rukou prohlásíš:
"Vždyť mě stejně nepotřebuješ, tak proč jsi sakra tady?!" Vyštěkneš. Už nemůžeš dál. Snažíš se to zadržet, ale nejde to, jsi ještě pořád ta malá holka, i když ses snažila být silnější, neustále budeš brečet pro to, nebo respektive toho, koho/co miluješ. Nezměníš to, bohužel. Z očí ti vytrysknou slzy jako dva vodopády, i kdybys je teď setřela, nemělo by to cenu, už je stejně viděl. Nemáš odvahu se mu podívat do očí. Musíš je zase jen zbaběle zavřít a snažíš se uklidnit. On si svou bundu znovu vezme a ještě jednou ji přes tebe přehodí, následně se jeho ruce ovinou okolo tvého pasu a přitisknou tě k němu. Nesvévolně mu paže omotáš okolo krku a pláčeš. Tak moc to bolí, ale proč tě tu ještě utěšuje? Proč dělá všechno to, co tě znovu sráží na kolena?
"Ale to jsem nikdy neřekl, ve skutečnosti tě potřebuju víc než si myslíš…" A znovu ta slova…
"Nelži mi tady, prosím… už jenom ne žádné lhaní, vím, že mě prostě nechceš, už jsem se s tím smířila, proto jsem se ti celý ten půlrok snažila vyhýbat, ale moje oči prostě u-ujížděli." Zakoktáš se v návalu pláče. Přesto, žes mu nechtěla sdělit důvod, proč si to dělala, udělalas to.
"To je v pořádku, můžeš se na mě dívat jak dlouho jen budeš chtít." Spočinul hlavou na tvém rameni, vydýchl si a pohladil tě po vlasech. Docílil jen toho, že ses ještě víc rozplakala.
"Přemýšlela jsem o přestupu na jinou školu…" Řeklas plačtivě a cítila při tom, jak strnul. Odpojil se od tebe, ale jen na krátkou chvíli a to jen proto, aby se ti mohl podívat do očí, nechápeš to. Potom tě sevřel ve svém objetí ještě pevněji.
"Ne, nesmíš, nesmíš mě odpustit." Proč to jenom dělal?
"Sasuke, já ti nerozumím… jednu dobu mě nechceš a teď mě prosíš, abych tě neodpouštěla, nechápu to…" Z tvých očí se skutálelo dalších pár slz o rozměru zeleného hrášku.
"Saky, já… uvědomil jsem si to všechno pozdě, je mi to tak líto, já… přísahám ti, že už ti to nikdy neudělám, jenom mě prosím tě neopouštěj." Zněl smutně.
"Ale já na té škole nejsem šťastná." Povzdychla sis, nejraději by sis to vše ještě promyslela, vlastně, tvá představivost pracuje na plné obrátky.
"Ani kdybych tě tam šťastnou učinil já?" Upřel na tebe psí oči a ty mu prostě nedokážeš odolat, máš takovou strašnou chuť ho políbit.
"Sasuke, prosím, neblbni mě víc a víc, bude pro mě pak těžší odejít-" Možná bys ještě něco řekla, ale to už ti někdo zacpal ústa a cítilas jen mírný tlak. Vypoulila jsi oční bulvy, nemohlas uvěřit tomu co se právě děje. Pokud je to sen, pak už se nikdy nechceš probudit.
"Ne, ty nikam odcházet nebudeš, zůstaneš tu pěkně se mnou. Neuvědomil jsem si, co mám, až dokud jsem to neztratil. Dokud jsem neztratil tvůj zářivý úsměv, kterýms mě neustále obohacovala a duševně naplňovala. Do té doby jsem byl zaslepen. Miluju tě Saky, uvědomil jsem si to pozdě, vím… ale chci to napravit a vážil bych si, kdybys mi dala poslední šanci a když ji promrhám, nebudu už hoden další. Tak prosím…" Často se opakoval, ale tobě to připadalo roztomilé a navíc, byla to slova od srdce řečené od osoby, kterou nadevše miluješ. Vrhla ses mu okolo krku, i kdybys chtěla být naprdnutá, stejně bys to nezvládla. Musíš využít téhle šance dokud to jde…
"Dala bych ti jich třeba sto, hlavně, že budeš se mnou!" Vykřikla a vrhla ses po jeho rtech, tentokrát to bylo úplně něco jiného, pomalé, procítěné, krásné… Vše cos s ním kladného zažila nikdy nepředčí tenhle moment, tenhle si totiž navždy uchováš v paměti… "Miluju tě." Dokončilas myšlenku, vědělas, že on to taky potřebuje slyšet, i když ty máš radši činy než slova. Zvlášť u něj si nemůžeš být nikdy jistá, přece tě tolikrát zklamal! Upozorní tě tvé vnitřní já, ty však na možná rizika nehledíš a raději nasloucháš božské muzice ovládané tvým srdcem, vědělas, že on je ten, pro kterého se tvé slzy a počínání vyplatilo.
________________
Nůn?
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 camelia camelia | Web | 24. listopadu 2012 v 8:11 | Reagovat

Nůn? Good :D ;)

2 Cherry Cherry | Web | 24. listopadu 2012 v 11:24 | Reagovat

O_O Supér ... :-D

3 Mikeira Mikeira | 24. listopadu 2012 v 12:34 | Reagovat

Bomba! :-)

4 yotaru-chan yotaru-chan | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 18:59 | Reagovat

Sugoi nee-chan :) :-D  :-D

5 Katty Katty | 24. listopadu 2012 v 20:10 | Reagovat

KAWAII ;-)

6 hynyty sarah hynyty sarah | 25. listopadu 2012 v 8:36 | Reagovat

bůůůůů kvááása bééééé K-K-KAVAII!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama