Jungle 9

18. prosince 2012 v 0:55 | Ufonek |  Jungle
Další dílek, ^^ min 10 koment jinak nebude další ;))
"P-promiň." Zakoktal jsem se, což se mi samozřejmě běžně nestávalo, jen teď… Jen s ní…
"V pořádku, jestli chceš, pokračuj." Vybídla mě a já nahlas polkl. Přejel jsem ještě jednou dlaní po její hedvábné tváři. Usmála se a chytla mou ruku do své. Propletli jsme si prsty. Nechápal jsem to, najednou mým celým tělem projelo neskonalé štěstí, ještě nikdy v životě jsem se necítil takhle, tak volný, tak nespoutaný, tak svůj. Cítil jsem, jakoby tohle byla pravá podstata života, jenže, na jak dlouho? V tuto chvíli mi nezbývalo nic jiného, než doufat, že na věky, tak moc jsem si to přál.
"Sasuke…" Jenom ona byla ta, která mé jméno zašeptala smyslněji, než kdokoli jiný. To jméno vycházející z jejích úst se mi líbilo, vážně, a ještě hezčí pomyšlení bylo, že ho říkala jenom pro mě. Její úsměv patřil jenom mě. Ty její krásné rty svádějící k polibku. To bylo něco, za co bych vraždil. Přehoupnul jsem se nad ni a objal ji svými velkými pažemi. Na okamžik se mi schoulila v náruči, ale napotom se hned znovu odtáhla. Zpanikařil jsem, pokazilo se něco? Můžu za to já? Ale to, co udělala potom mě jenom příjemně zaskočilo. Vzala mou hlavu do svých dlaní a lehce políbila. Bylo to něco nezažitého, neprozkoumaného. Bičovali jsme jazyky přes sebe, načež jsme to trochu zklidnily a už se pouze unášely ve víru tance. Odpojili jsme se od sebe a vydýchávali se. Potom jsem jí pohlédl do těch studen znenadání plných lásky. Do těch nejkrásnějších smaragdů, toho pro mě momentálně nejdůležitějšího člověka na zemi. Teď se mi to zdálo jako sen, tak úžasné, zasloužím si to vůbec?
Jenom jsme si tak zíraly do očí a potom se znovu ozval její melodický hlas. No stihl jsem to přerušit.
"Já… nevím, jak to říct." Vypadlo ze mne, už nebylo cesty zpět. Ona mi však jen přiložila malíček k ústům a usmála se, byla tak sladká. A jenom moje.
"Tak neříkej nic." Prohodila se zájmem, znovu jsme se vedle srolovali a já ji objímal ještě pevněji než předtím, už nenechám nikoho, a kurňa…

Ráno jsem se probudil a hned jsem pokračoval ve včerejších myšlenkách. To mě vůbec nenapadlo, co by říkali našemu vztahu ostatní? Nesmím dovolit, aby se to dozvěděli, určitě ne. Tsunade by mi řekla, ať se neflákám, možná tak jediná Hinata by nám to přála, a nebo by neřekla nic. My dva se zrovna moc nemusíme.
Vyskočil jsem bleskurychle na nohy, zhoupl se z postele, ale když jsem si natahoval kalhoty, všiml jsem si, jak mě pozoruje pár kočičích očí.
"Copak?" Zeptala se a já neměl na výběr, tomu jejímu uhrančivému pohledu prostě nebylo možno uniknout, musel jsem ji vylíčit, co mě trápí.
"Co když se o tom dozví?" A s tím jsem si úzkostlivě představil obraz pochechtávajícího Naruta s Tenten.
"O čem?" Dělala nechápavou, takovéhle chování mě vážně dokáže vytočit.
"No o našem vztahu!" Vykřikl jsem zlostně, nedokázal jsem se ovládnout. Až její vyčítavý pohled mě vrátil zpět na zem. Odkašlal jsem si.
"Ono se něco změnilo?" Vyplázla jazyk, takové nechutné popíchnutí! To já jsem ten, co by se měl škaredit, to já jsem ten, co by si z toho měl střílet, mám pocit, že jsme si trochu vyměnili role.
"Pro tebe ne?" Hlesl jsem a povzdychl si. Ani jsem si nevšiml a už stála přede mnou, musel jsem se trošku zohnout, jinak bych jí neviděl do tváře. Přece jenom pořád byla menší než já.
"Samozřejmě, jenom jsem tě škádlila." A s tím mi nečekaně ukradla další polibek, když jsem se chtěl pořádně zapojit, odtrhla se.
"Bude to v pořádku, nestresuj se." Cvrnkla mne do nosu a já musel dát na její slova, zbytečně jsem se bál.
"Opravdu ses změnila." Zhodnotil jsem situaci a mezitím si ji prohlížel, jak si nandávala spodní prádlo, a musím říct, vypadala vážně k nakousnutí.
"A jako v čem?!" Zahrála sebe před měsícem a vrhla na mne jeden z jejích vraždících pohledů.
"K lepšímu, věř mi." Pousmál jsem se a navlékl na sebe tričko.
"Co máme dneska v plánu?" Přivinula se ke mně, položila si hlavu na mou hruď a lehce oddechovala. Objal jsem ji okolo pasu.
"Nevím, ale ty bys asi měla zůstat v táboře." Nechtěl jsem, aby jí něco uštklo, nebo tak něco.
"Ne, já chci jít s tebou!" Vymrčovala si, fajn, něco z její předchozí povahy jí přece jen zůstalo, ale mě to ani nevadilo. Přehodil jsem přes ni košili, chytnul za ruku a táhl do tábora.

"Dobrý!" Vykřikl jsem energicky, nevím co se to se mnou poslední dny děje, ale najednou mám náladu lepší.
"Čau Sasuke, tu máš." Hnědovláska mi vtiskla do rukou okrový hrnek s čajem. "Ještě je trochu chladno, dnes jste vstali opravdu brzy." Mrkla na mne a já se pustil do pití.
"Do háje!" Měl jsem ještě chvilku počkat, vyplázl jsem jazyk, já jsem ale tele.
"Co je?" Přihnala se ke mně růžovláska.
"Ale, spálil jsem si jazyk." Mávl jsem nad tím rukou, i když jsem cítil, jak se veškeré mé chuťové pohárky budou ještě další týden zotavovat.
"I ty chudáčku." Usmála se.
"No, na snídani přijdu potom, musím navštívit pár zvířat a zkontrolovat je." Rychle jsem odešel pryč, poněvadž zrovna Sakura vešla do stanu, tak jsem se musel rychle vzdálit tak, abych nebyl vidět. Vážně jsem nechtěl, aby šla se mnou, musel jsem o tom všem popřemýšlet a když jsem s ní, tak nějak přemýšlet nedokážu.

Procházel jsem lesem a cítil, jak se sluneční paprsky prodírají, nebo alespoň snaží prodrat, skrz hustou clonu všech stromů a lián. Nasál jsem vzduch do plic a přidal do kroku, chci to mít rychle za sebou.

Asi o dvě hodiny později jsem dorazil do tábora, původně jsem chtěl přemýšlet, ale vážně jsem se nemohl soustředit, no, zatím to bude, tak jak bude.
"Ty!" Ukázala na mne prstem. "Stihl jsi se zdejchnout dřív, než jsem ti jen stihla říct ahoj!" Vytkla mi, já jsem zakoulel očima.
"Prostě jsem nechtěl, abys šla se mnou." Vysvětlil jsem jí a snažil se usmát, ale nešlo mi to.
"Třeba bych nešla, stejně jsem pomáhala Tenten s obědem, jen jsem se chtěl rozloučit." Smutně se na mě podívala. Najednou jsem dostal takový ten kousavý pocit viny, no jo, tohohle umí docílit jedině ženy.
"Tak promiň." S tím mě chtěla obejmout, ale já ji zastavil. "Ne, nešahej na mě, potom ti to vysvětlím." Mrkl jsem na ni, jakmile už otevírala pusu. Naštěstí se s tímhle prozatím spokojila a já jsem se konečně mohl jít nasnídat.

Den utíkal jako voda a já toho času měl míň a míň, blížil se večer. Všichni usedli k táboráku, dnes byl jeden z těch pohodových dní, kdy nikdo nechtěl nic dělat a tak jsme jen koukali do ohně, opékali chleba a pochutnávali si a nebo - jak tomu bylo se Sakurou - si vyměňovali kradmé pohledy. Čím víc jsem na ni myslel, tím víc jsem se usmíval, cítil jsem, že žiju. Že teď doopravdy někdo jsem, hodně se toho událo od té doby, co se k nám Sakura připojila, abych pravdu řekl, nejdřív se mi to zdálo jako pěkně švihlý, ale teď bych to ani za nic nevyměnil, díky tomu jsem poznal člověka, který je teď pro mě středobodem vesmíru, veškerý důvod mé existence. Co jsem doposud na tomto světě dělal? Jedinou útěchou v mém bezcenném životě byla zvířata a myšlení, že jim můžu poskytnout pomoc. Ale jinak jsem byl vážně k ničemu, ale teď je to naprosto o něčem jiném.
Vložil jsem do úst jednu stranu opečeného chleba. Chutnalo to výborně, nechápu, kam Tenten na tyhle nápady chodí. Myslel jsem si, že máslo a česnek s tím spáleným chlebem nemůžou už nic udělat, no mýlil jsem se. Se Sakurou jsme neseděli vedle sebe, mohli jsme se na sebe jen koukat přes oheň. Seděla přesně naproti. Z jedné strany vedle mne seděl Naruto a na druhé straně vedle dívky mých snů seděla Tenten. Tsunade se k nám z neznámého důvodu nepřipojila. Ale abych pravdu řekl, nějak vysoce mi to nevadilo.
Pomalu byl čas jít spát, no mě se tak zvláštně nechtělo, jen jsem se tak opřel o kmen (který jsme sem s Narutem odpoledne za velkého úsilí dotáhli) na kterém jsem seděl a podíval se na ty zářící body na obloze. Bylo jich na tisíce, tohle bys v Tokyu nikdy nemohl ani kouskem oka vidět, ty pouliční lampy to všechno kazí. Pro sebe jsem se usmál a pak mi něco, respektive někdo, poklepal na rameno.
"Už pojď, prosím." A já jsem tomu jejímu pohledu prostě neodolal a zvedl se. Popřál jsem všem dobrou noc a za keříčky, až jsme jim zmizeli z dohledu, jsme se chytili za ruce.

Když jsme došli do chatky, nestihl jsem ani mrknout a už se začala svlékat, zůstal jsem beze slova.
"Potřebuješ něco?" Zeptal jsem se, ona si zatím rozepnula podprsenku, a tím odhalila svá nádherná pevná ňadra. Nemohl jsem se vynadívat, no její hlas mě znovu přibil a dostal do soustředění.
"Víš, chci aby sis mě vzal." I když byla tma a já skoro nic neviděl, tušil jsem, že zrudla. Při tom pomyšlení jsem se ušklíbl.
"Dnes večer? Není to trochu brzo?" I když se mi ta představa moc líbila, nemohl jsem se nezeptat, na holky jeden den chození - pokud se to tak v našem případě dalo nazývat - prostě nestaří k tomu, aby to už chtěli. Tenhle případ byl evidentně jiný.
"Víš, mám takové podezření, že se v nejbližších dnech něco stane, a před tím než se to stane, chci si to pořádně užít a nechci zemřít jako panna." Zamrkala a já už se neudržel. Kleknul jsem si před ni a políbil na bříško.
"Proč bys měla umírat?" Řekl jsem mezi motýlími polibky, kterými jsem obdarovával celé její tělo, byla tak krásná, tak sexy…
"Já nevím, jenom tak." Zasmála se a pohladila mě po vlasech.
"Protentokrát ti věřit nebudu, ale ujišťuju tě, tenhle dárek, kterýs mi právě rozdělala nepřijde na zmar." Vstal jsem, přitiskl si ji na hruď a vnikl jí jazykem do úst.
______________________________
Hmmm? n.n
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 misaki misaki | 18. prosince 2012 v 14:35 | Reagovat

úžasný už se těšim na další díl.. :-)

2 Cherry Cherry | Web | 18. prosince 2012 v 14:58 | Reagovat

O_O hmmmm ,pání, moc se těším na pokračování :-D

3 Katty Katty | 18. prosince 2012 v 15:05 | Reagovat

Krásné x)) mmmm xD

4 michy-chan michy-chan | 18. prosince 2012 v 16:46 | Reagovat

to bylo bezvadnýýýýý :)

5 Mikeira Mikeira | 18. prosince 2012 v 17:18 | Reagovat

Super, palec nahoru :D XD

6 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 18:49 | Reagovat

konečně sex. a jestli tam nebude popis tak tě ukamenuju papírem

7 jani jani | 19. prosince 2012 v 15:02 | Reagovat

konecne neco zajimaveho :D

8 gjj gjj | 19. prosince 2012 v 16:04 | Reagovat

:-D

9 jijan jijan | 19. prosince 2012 v 17:51 | Reagovat

Hezké ;)

10 Hellequinassasin Hellequinassasin | Web | 19. prosince 2012 v 19:15 | Reagovat

pekná ^^ Teším sa na nový diel :3

11 isabela isabela | 19. prosince 2012 v 19:23 | Reagovat

moc pekný chci pokračovaníí :)

12 kikikiki kikikiki | 19. prosince 2012 v 19:24 | Reagovat

júúúú teším se i na pokračovanííí :ň

13 Camelia Camelia | Web | 19. prosince 2012 v 20:39 | Reagovat

Le-mrd scéna, jak by řekla Kata-chan? :-D Nu nic, docela pěkný díl ;)

14 Toshi Toshi | E-mail | 19. prosince 2012 v 21:22 | Reagovat

Zatiaľ zo všetkých poviedok :-), ktoré som čítala NAJLEPŠIA .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama