Jungle 13

12. ledna 2013 v 4:06 | Ufonek |  Jungle

Tak jo, už se blížíme ke konci :D
Min 10 komentářů ;)
"Sakuro…" Jako první promluvil Sasuke. Ani jeden z rodičů, kteří se tam jenom tak náhodou nachomýtli, nechtěl kazit tuto chvíli. Sakura poprvé viděla v černovláskových očích něco jako slzy, jenom se tam leskly, ale nepustil je dál. Už to nemohla vydržet. Byla tak šťastná.
"Sasuke!" Vřískla, rozeběhla se a hodila se mu okolo krku. Slzičky jí samovolně stékaly po tváři. Nemělo smysl je zastavovat. Jenom tam tak stáli a tiskli se k sobě. Růžovláska donekonečna opakovala slova miluju tě až jí to přišlo trapné, ale prostě jí hlas nedovoloval přestat.

"No a pak mi tu vykládej, že nejsi zamilovaná!" Podíval se na ni otec zpod půlměsícových brýlí.
"Ale tati!" Vzlykla, ale i tak se jí na tváři narýsoval obrovský úsměv. Teď měla vše, měla rodinu a to nejhlavnější? Měla Sasukeho. Konečně u sebe, konečně vše dobře dopadlo.
"Ale pořád si nedokážu vysvětlit jak se to stalo." Pošeptal jí do ouška a ona se mírně otřásla. Jen zavrtěla hlavou.
"Já taky ne, možná je to kouzlo. Děkuju ti." Vypravila ze sebe, na chvíli pustila jeho ruku, aby se mohla podrbat na hlavě.
"Jdeme nahoru." Oznámila suše rodičům.
"A ne že tam budete dělat nepořádek!" Pokáral ji prstem, Sakura se jen uchechtla a vedla Sasukeho do své "komnaty".

"Nemohl jsem to bez tebe vydržet." Říkal, když jí svalil na postel a políbil na ústa. Na chvíli se jí zadíval do očí a potom řekl i ta nevyslovená slova. "Chci tě." Lehce jí kousl do ušního lalůčku. Jakoby to všechno už nebylo dost jasné z toho co dělá. Ona taky chtěla, a tak nebylo co řešit.

Její lehké plandavé tričko na doma už bylo v nedohlednu a teď zkoumal její modrou krajkovou podprsenku. Jak se říká, muži rádi osvobozují ženy z podprsenek, a proto nebylo divu, když už za chvíli žádnou neměla. Ústy se přisál na jednu její vnadu a s druhým si pohrával prsty. Sakura zaklonila hlavu, bylo to jako sen. Sen, který se jí díky bohu nezdál, ale byla to holá realita. Dřív si něco tak úžasného nedokázala ani představit. Když jí sundal sukni a kalhotky, začal ji dráždit, už pomalu zatínala nehty do prostěradla. To mělo ale teprve přijít to hlavní. Lišácky se zašklebil a sám se vysvlékl. S něžným polibkem do ní vnikl. Nejdřív jeli jenom tak pomalu. Růžovláska ho hladila po zádech, po jeho břišních, ale i prsních svalech. Prostě všude kde jí to prsty dovolily. Čím více se mu dívala do očí, tím více zrychloval. Chtěl, aby si to užila, o jeho užití - nemá smysl to vysvětlovat. Byl jako v sedmém nebi.
"Sasuke…" Zasténala a chytala se pelesti od postele. Nemohla to vydržet. Vyvrcholil do ní. Bylo jim jedno, co by to možná mohlo mít za následky. Byli šťastní. Černovlásek se z ní svalil a ukryl ve svém náručí. Ona se mu jen tak dívala do jeho inkoustových kaněk.
"Chyběls mi." Zašeptala a po tváři jí opět stekla jedna slza. On ji svou teplou dlaní setřel.
"Ty mě taky, beruško…" Políbil jí na líce. "Ale teď není čas na pláč, jsem tady, ty taky, jenom my." Šeptal tak tajemně. To on dokázal. Sakura už si nic na světě nemohla přát víc, než to, aby to nikdy neskončilo. Na okamžik zavřela oči, a když je chtěla otevřít, Sasuke jí zrovna daroval polibek. Opětovala ho. Jejich jazyky spolu tančily, nejdřív jenom tak pomalu a něžně, ale hned se to vystřídalo s chtivostí a vášní. Usmáli se na sebe a pak šli oba spát. Tedy, to si myslela Sakura. Sasuke vyčkával, než usne, aby ji pak mohl sledovat. Aby se mohl dívat na její spící tvář, její zavřená víčka s hustými černými řasami. Její plná ústa svádějící k polibku. Aby si mohl hrát s jejími růžovými vlasy.
"Chybělas mi… moc." Mluvil. Políbil jí na čelo a pak mu poprvé, za dlouhá léta, stekly kapky slz po tváři. Byl tak neskonale šťastný, ale bál se, že by ji mohl ztratit. To nesměl dovolit v žádném případě. Sevřel ji víc a potom konečně, ničím nerušen, usnul.

"Sasuke vstávej." Jemně jím zatřásla, on se jen přetočil na druhý bok a zabrumlal něco, jakože ještě pět minut. Ale ona byla neoblomná.
"Tam si vstáváš klidně v šest hodin a tady nemůžeš vstát ani o půl sedmé? Ha?" Práskla ho polštářem přes obličej a sama vstala. Natáhla na sebe oblečení a potom se na černovláska znova otočila.
"Hele nekoukej se tak perverzně!" Zavrčela, on s úsměvem vstal a zezadu ji objal a políbil na šíji.
"Jsi jenom moje, já můžu." Mrknul na ni a potom se teda poslušně oblékl.
"Máš hlad asi, co?" Zeptala se na trochu blbou otázku.
"Nemám, to je v pohodě." Mávnul nad tím rukou, ale jeho břicho ho prozradilo.
"Tak pojď!" Zasmála se, tentokrát byla plná energie. Ruku v ruce sešli dolů do kuchyně, kde už je čekala královská snídaně.

"Páááni! To jsem se ale najedl, děkuji mnohokrát." Usmál se na ty, co ho živili.
"Za nic, ale mohl by ses nám už konečně představit." Zamrkal na něj Sakuřin otec.
"Jistě, pardon," Omluvil se. "jsem Sasuke Uchiha, pracoval jsem na výzkumech zvířat v Africe, ale přijel jsem sem z naléhavých důvodů za Vaší dcerou." Vysvětlil. Sakuřina maminka se tomu jen uchechtla.
"Tak za mou dcerou povídáš, jo? No ty jsi teda pašák!" Utrousil poněkud nevěřícně. "A Sakuro, kde jsi k takovémuto muži přišla?" Chtěl pořádný výslech, ale zelenooká se jen zazubila.
"To je dlouhý příběh, ale my teď opravdu nemáme času na zbyt. Potřebujeme jít, viď Sasuke?" Zeptala se a táhla ho za ruku do chodby. Nasadila si boty na podpatku (jiné neměla) a mohlo se vyrazit. Sasuke šel poslušně, až před dům, kde se konečně mohl zeptat.
"A kamže to vlastně jdeme?"
"No přece jdeš se mnou do školy! No tak Sasuke, musíš jít! Nenecháš mě přece samotnou." Vyplázla na něj svůj červený jazýček a hoch musel uznat tvrdou pravdu. Nemohl nechat svou růžovlásku bez dozoru. Co kdyby tam na ni někdo zaútočil, nebo hůř, co kdyby ji chtěli znásilnit? Takovou možnost však hned vyloučil, protože je to škola, kde ji všichni dobře znají a tohle by jí pravděpodobně - když to neudělali do teď - neudělali. Ale bál se, že by tam mohla narazit na nějakého kluka, nebo spíše on narazit na ni a vyjel by po ní. Kdyby jí líbal někdo jiný než on, neunesl by to.
"Tak fajn." Upadlo mu z úst nadurděně.
"Ale no tak, nebude to tak hrozné." Snažila se mu vyvrátit jeho představu, ale Sasuke si už obrázek udělal.
"No, vykládáš, že to nebude tak hrozné a pak to hrozné bude." Odfrkl si.
"Sasuke poslouchej mě," Donutila ho, aby se jí podíval do očí. "miluju tě, a nenechám si tě nikým vzít, chci, abys šel se mnou, kdyby ne, co kdyby se náhodou objevila nějaká coura a chtěla tě svést? S tvým vzhledem by to nebyl problém. Na chvíli bych tě někam pustila a hned by o tebe stály zástupy žen, to prostě nemůžu dovolit!" Stála si za svým. Sasuke najednou změknul, takže ona měla stejné obavy jako on. Usmál se a chytnul jí za ruku.
"Tak dobrá." Nastoupili do autobusu a nechali se odvést do Sakuřiny školy.

"Ahoj Sak!" Zvolal pohledný mladík, který se k nim právě řítil.
"Čau Hisashi." Usmála se, Sasuke sledoval každý její krok, a tak musela být opatrná, aby neudělala něco, co by ho rozzuřilo. Černovlásek však teď vražedně zkoumal toho kluka. Sevřel její ruku víc.
"Tohle je…on?" Zeptal se, nepatrně na něj pohlédl, ale hned toho litoval, protože jeho pohled byl až strach nahánějící.
"Jo." Přitulila se k černovláskovi víc a podívala se mu do tváře. Neustále však skenoval Hisashiho.
"Sasuke, tohle je Hisashi, Hisashi tohle je Sasuke." Představila je. Hisashi, jako slušně vychovaný, si chtěl podat ruce, ale Sasuke to rázně odmítl.

Vše ve škole dopadlo dobře, až teda na to, že Sasuke si nemohl pomoct a musel dávat dobrý pozor na Hisashiho, který se až příliš často ohlížel na Sakuru. Říkáte si, jestli jim vyučující dovolil, aby byl Sasuke se Sakurou? Dovolil, vydával se totiž jako nějaký výchovný poradce (no co, věk na to měl) a tak ho jednoduše pustili do tříd, měl na ně prý dohlížet a kontrolovat jejich chování. Byla to tak průhledná lež, až to bolelo, ale když učitelé viděli, jak moc ho tam žáci chtějí (hlavně ta dívčí populace) museli svolit.

****

"Sasuke, můžeš mi říct, proč jsi byl tak ostražitý? Neměls jediný důvod být až takovýhle hnusný na Hisashiho!" Vyštěkla po Sasukem hned, jak přišli domů, když se jí snažil políbit, rázně ho odmítla. Tohle si s ním potřebovala vyjasnit.
"Tak mi řekni, kterej chlap by nebyl ostražitej při tam tom hovadu! Viděl jsem, jak se na tebe dívá, nešlo jinak, Sakuro, přece nebudeš běsnit kvůli takové hovadině." Snažil se jí uklidnit, ale ona byla neoblomná.
"Sasuke, přestaň děsit mé přátele! On je ten jedinej, kterej mi zvedal náladu, kdyžs tady nebyl!" Vykřikla a to Sasukemu vyrazilo dech. Tím chtěla říct, že si s ní snad užíval, že ho nahrazoval? Jeho ještě jakš takš klidná náladu pominula. Obočí se mu natisklo blízko k sobě.
"No tak fajn, když je to takhle, já tady vůbec být nemusím! I když jsem se táhl tak dlouhou štreku, můžu si zase asi odchytit nějaké to letadlo nebo loď zpátky, že?!" Vyplivnul ta hnusná slova, jako leptající jed.
"Tak fajn! Jdi si, jdi!" Z očí jí vytryskly slzy. "No tak běž!" Zařvala a to už se černovlásek musel klidit. Co to udělal?
__________
min 10 komentářů
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Charley Charley | Web | 12. ledna 2013 v 6:58 | Reagovat

bylo to skvělé... až na tu hádku, já sama se nerada s někým hádám... :D

2 hynyty sarah hynyty sarah | 12. ledna 2013 v 9:06 | Reagovat

Ale né-to se to zaser zvrtlo!!!!!Doufám ale že bude happy end, že jo?

3 Mikeira Mikeira | 12. ledna 2013 v 9:26 | Reagovat

Bezvadný! :D Škoda, že se jim to pokazilo..

4 Katty Katty | 12. ledna 2013 v 11:55 | Reagovat

Krásné x)) !Aaahhh cožé xD oni se od sebe zase odtrhli xDD

5 ~Hellequinassasin ~Hellequinassasin | Web | 12. ledna 2013 v 17:14 | Reagovat

To-o !!! OKAMŽITE NAPRAV LEBO UVIDÍŠ ! >.<

6 Chaos Chaos | 12. ledna 2013 v 17:50 | Reagovat

dalši diel :)

7 yuki-chan yuki-chan | 12. ledna 2013 v 19:10 | Reagovat

to bylo super rychle dalsi dil :D

8 bajča bajča | Web | 12. ledna 2013 v 22:30 | Reagovat

taky se mi to strašně moc líbilo ;-)

9 camelia camelia | Web | 13. ledna 2013 v 9:28 | Reagovat

Ach, jak typický průběh. Škoda, začínala jsem doufat, že by to mohl být ten dokonalý šťastný konec... No nic, tak já si holt ještě počkám.

10 saša saša | 13. ledna 2013 v 12:34 | Reagovat

popravde vôbec sa mi nepáči že sa pohádali teraz to bude len viac otvorené

11 isabels isabels | 13. ledna 2013 v 14:56 | Reagovat

haha jak to pozeram tak skoro nikto nie je spokojný s tým ako sa to spravilo medzi tymi dvoma čo už , som zvedavá ako toto chceš spraviť aby to malo happy end haha

12 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 21:20 | Reagovat

nemohlo to končit začíná to být komplikovaé jako škola noci taky jsem se sekla u osmé knihy a dal  neci jít... protože je to komplikovaně moc zamotané už to není super... nemotej to už am jedna dramatickáý scénka byla příštím dílem to ukonč fakt radím ti dobře... pak už z toho bude slátanina on ji chce ona jeho ne ona ho chce on ji hce vyspí se spolu on ji nechce on ji chce al ona jeho nece vidět, otěhotněla on ji chce ona ho chce ale nechce ho vidět, stále j e těhotná miminoko se narodí on zjistí že je otec on ji chce opět ona jeho chce taky sama to nezvládá bezmezně se milujou the end...... příštím dílem to fakt ukonč takhle končí všechny dobré povídky myslím to vážně............. ale je to tvoje volba já jen radím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama