Má divoženko 2/2

20. ledna 2013 v 3:36 | Ufonek |  Jednorázovky

Mám tu další díl, víte, že když mi dáte 10 komentů, tak budu spokojená ;))
WARNING: ERO!
"Tak, co teď?" Otázala se nevinně, protože do stanu jít nemohla a odejít někam, kde to nezná jí přišlo zvláštní. Poupravila si své červené šaty.
"Líbíš se mi, co takhle jít ke mě do stanu?" Sakura vytřeštila oči, přešel rovnou k věci a přitom to s jeho obličejovými rysy nijak nepohnulo. Ani se nezačervenal, nevydal žádné známky toho, že by ho to rozhodilo. Sakuru však celkem dost. Chtěla něco namítnout, ale Sasuke jí zacpal ústa svými. Ruce přesunul na pas, nadzvedl si ji do náručí a vstal. Teď už asi neměla na výběr.

Odpojili se od sebe, aby Sasuke vůbec věděl, kam šlape. Z okolí se ozývaly poznámky jako třeba Ten na to jde zhurta. A nebo Už si ji nese či A další. Nad tím posledním se Sakura nejdřív zastavila, ale když viděla ty jeho oči, nemohla se s ním začít hádat. Nechala se odnést až do stanu (úplně na druhé straně od toho jejího!) a položit na postel.
Sasuke se s tím nějak nepáral, dobře zavázal stan a strhl z ní oblečení. Stála před ním jenom ve spodním prádle. Zastyděla se, tohle ještě nikdy nedělala (ostatně Tsunade všechny dívky pečlivě střežila, ale teď byla tak řečeno mimo provoz).
"Já..." Chtěla něco říct, ale on k ní jen přišel a znovu jí políbil. Líbilo se jí to a tak se nechala. Vzal do rukou její prsa obvázaná obvazem, bylo to něco jako podprsenka, a hnětl. Sakura zasténala.
"Chceš předtím, nebo potom?" Zeptal se a vytáhl svou chloubu. Sakura se na něj vyjeveně podívala.
"Takže předtím." Ušklíbl se a poručil jí, aby si klekla. Ona tak učinila.
"No..." Pobídl jí, a když pořád nechápala, chytil jí za hlavu a přirazil. Sakura myslela, že se snad pozvrací.
Když byl u vrcholu, vyndal jí ho z úst a postříkal jí obličej.

"Omyj se." Další poroučení. Tohle se Sakuře moc nelíbilo, ale co, jednou to přijít muselo. Smyla ze sebe ve vědru, co tu měl postavené, tu lepkavou hmotu a stoupla si.
Sasuke už stál skoro u ní.
"Jsi krásná, ale ještě toho moc neumíš, co?" Zeptal se a růžovláska jen přikývla. "Tak já tě naučím." Zašeptal jí do ouška a povalil na postel. Sundal cvočky, co držely obvaz pohromadě a pomalu začal odmotávat. Když se před ním ukázaly její vnady, ihned je schovala zkřížením rukou a zavřela oči. Ucítila jeho dobývající rty na svých, chtěl, aby otevřela ústa, ona tak udělala. Sasuke jí postupně oddělával ruce.
"Neboj se, není to nic, za co by ses měla stydět." Usmál se a oblízl si rty. Posunul se trošku dozadu, aby měl hlavu na jejích ňadrech. Každé chvíli podržel v ústech a jemně skousl, čekal, než ztvrdnou a potom je opět chytil do rukou a jemně tlačil. Sakura znovu vzdechla a černovlásek se zazubil.
"No vidíš." Znovu jí políbil. On byl nahý, takže Sakura se odhodlala a začala svými drobnými ručkami zkoumat jeho vypracované tělo. Jí zbývaly sundat ještě kalhotky. Sundal je. Ovšem, že se styděla, ale chtěla prožít něco nepoznaného, možná už nebude mít šanci a kde najde takového krásného muže, jako byl Sasuke?
"Jsem ještě panna." Vyhrkla dřív, než by se odvaha mu to sdělit zase vypařila.
"V pořádku." Opáčil. Sakura dala ruce nad hlavu a nechala se laskat. Sasuke přejížděl jazykem nejprve po bříšku a potom jí vnikl i tam. Prohnula se v zádech, vzrušovalo jí už jenom tohle.
Přisál se na její rty a nechal prsty, ať nahradí práci jazyku. Když usoudil, že je už dostatečně vlhká, políbil jí mnohem víc a zatlačil svým jazykem na její, aby nekřičela a vstoupil do ní. Sakurou projela neskutečná bolest, kdyby se nelíbala se Sasukem, křičela by, Sasuke jí však pevně držel ruce a zaměstnával i její ústa. I tak se to pro něj neobešlo bez zranění, kousla ho do jazyka.
Byl v poloze ztuhlé, penis jí stále zůstával tam. Byl dlouhý a tloušťka mu taky nechyběla, byl prostě uspořádán velikosti svého majitele. Nebylo divu, že to Sakuru bolelo.
"Prosím dost..." Prosila, jenže on byl rumun. Neoblomný a oplýval silou.
"Neboj se, bude se ti to líbit, jen to překonej." Sakura se snažila, snažila, ale bolest stále neustupovala. Sasuke se tedy jen uchechtl, přidržel Sakuřiny ruce víc a začal se v ní pohybovat. Sakuřina hlava létala z jedné strany na druhou, pot stékal z čela byla by i kopala nohama, kdyby mohla.
"N-ne..." Vzdychala. Bolest byla stále hrozná.
Po pár minutách s úlevou zjistila, že bolest ustupuje. Uvolnila se a poprvé slastně vzdychla.
"Já ti říkal, ať vydržíš, není to krásné?" Zeptal se a Sakura jen přikývla. Pustil jí ruce a nechal, aby ho výskala ve vlasech. Ještě přidal na tempu, Sakura zarývala nehty do jeho zad. Tsunade jí zatajila, že spojení ženy a muže může být tak příjemné. Teď je z ní oficiálně žena.
Sasuke do ní vyvrcholil a klesl na její hrudník. Následně ´ho´ vyndal a vyčerpaně se svalil vedle ní. Jí se to ale líbilo, moc.
Proto si nejprve sedla na jeho vypracované břicho a vyhledala jeho rty.
"Teď je na mě, abych ti předvedla, cos mě naučil." Zašeptala mu tajemně do ucha a on ji pohladil po zádech. I když tu panovala tma, věděla, že se zazubil. Tím dostala svolení dělat si s jeho tělem co chtěla. Lišácky se usmála.
Políbila ho na jeho nejchoulostivějším místě a znovu vzala do úst. Ale jenom na kratičký okamžik, protože ihned svá ústa nahradila vy víte čím.
Byla to zároveň pro ni a pro něj nepoznaná slast. Pro Sasukeho z toho důvodu, že většina dívek měla už po jednom kole dost, ale Sakura měla výdrž, to se jí na ní líbilo a možná taky ještě něco jiného...
Stále nadsedávala a zase dosedávala, a to s vážnou rychlostí.
Sakura byla první žena, která Sasukeho donutila křičet slastí, ale jenom na chviličku, protože se nemohli prozradit. I když venku byl už tak takový hluk. Ale stejně je lepší zůstat ostražitý. Sasukemu se líbila její poskakující prsa. Byl rád, že to byl on, kdo ji mohl uspokojovat. Vážně se mu líbila a teď už víc než jenom tělem a vzhledem.
Za celou noc vystřídali několik kol a nevídaných poloh, pro oba dva to bylo krásné. Hlavně pro Sakuru. Ale pro Sasukeho taky.
Nakonec unavení ulehli asi o půl čtvrté a přikryli se dekou z medvědí kůže. Oba dva samozřejmě nazí. Sasuke jí objal okolo pasu a ještě chvíli si hrál s jejími prsy.
"No tak, měli bychom spát, jinak zítra nevstaneme." Okomentovalo to růžovláska. Sasuke se jenom usmál.
"Koho to zajímá." Zalamentoval a políbil jí na šíji. Konečně usnuli.

Ale jejich spánek netrval příliš dlouho. Asi za dvě hodiny je vzbudil na ráno až nevídaný hluk. Oba dva se postavili. Sasuke se rovnou oblékal, kdežto Sakura nejdříve prohlédla celou postel.
"Sasuke..." Povzdychla si a ukázala mu velikou rudou skvrnu na prostěradle. Černovlasý na ni pohlédl.
"Čert to vem." Máchl nad tím rukou. "Obleč se, dělej!" Byl hodně příkrý na to, jaké radovánky si v noci a ráno oddávali. Sakura ho poslechla.
"Sasuke, co se děje..." Poodešla k němu, právě vyhlížel ven.
"Vylez zadním vchodem, venku je roztržka. Muselo se něco stát. No tak, hni sebou!" Poručil. Sakura se lekla jeho nenávisti v očích a tak ho raději znovu poslechla a pláchla zadem. Vznesla se do výše, koneckonců nebyla to obyčejná žena, byla to divoženka. Až nad mraky, nečekala však, že tam potká Hinatu.

"Asi není vhodná doba vykládat si, co se dělo v noci, že?" Zeptala se jí, ona vždy dovedla navést takovou vtipnou atmosféru, i když byla situace sebevíc vážnější.
"No to asi ne, co se stalo?" Opáčila a pohlédla dolů.
"Začala se rvačka. No, jak by řekla Tsunade, válka mezi pravou populací této země a těmi nevymáchanými hubami. Tak je to. Musíme pomoct našim, protože pokud nevyhrajeme, Tsunade nám to v životě neodpustí. No a raději se snaž, protože jestli nevyhrajeme, Ino mi říkala, že zaslechla, že si z nás udělají harém a bůhví co ještě." V rychlosti vysvětlila.
Protože mezi nimi prolétl šíp, nemohli už více konverzovat.
"Hodně štěstí." Zavolala na ni Hinata a Sakura přikývla. Momentálně se nestarala o nic jiného, než o svůj holý život. Vykouzlila si toulec s šípy, luk a ohňové bomby.

Strhla se nevídaná bitka. Létala kouzla, házely se kameny. Poražená těla válející se na zemi jak žen tak mužů bylo stále více a více. Ostatně divoženky měly tu suprovou výhodu - uměly létat. A to bylo v boji velké plus.

Sakura zrovna zápasila na zemi, rumun ji utiskoval a ona neměla jak vzlétnout, navíc už byla od toho všeho letu trošku unavená.
Pak ale spatřila něco, co jí dodalo síly mnohem více, než kdyby vypila sto životabudičů najednou.
"Sasuke!" Vykřikla, protože viděla, jak jím proletěl ostrý meč a neskončil nikde jinde, než v jeho vnitřnostech.
Odhodila toho holomka ze sebe a letěla mu na pomoc.
"Nech ho být, ten je můj." Řekla divožence potřísněnou krví. "Já ho dodělám." Dodala a žena se konečně ráčila distancovat. Sakura si okamžitě klekla k jejímu milovanému, vyndala lektvar a chtěla mu dát napít, jenomže Sasuke to odmítl.
"Mě už stejně nic nepomůže... Sakuro." I přestože umíral, měl na tváři úsměv. Slušel mu, kéž by se tak usmíval víc, když nebyl polomrtvý.
"Ne, Sasuke, já tě vyléčím." A znovu mu to dávala k ústům. Slzy se jí draly do očí tak úporně, až skoro neviděla.
"Vážně mi to nepomůže, jsi tvrdohlavá, moje divoženko." Zasténal. "Pojď blíž." Zachroptěl. Sakura jeho skromnému přání vyhověla. Hinata tu byla s ní, bránila je, aby na ně nikdo nemohl, jak divoženky jak rumuni, věděla, že si s ním potřebuje něco vyřídit. Věděla, s kým trávila tuto noc.
"Jen jsem ti chtěl říct, že tě miluju." Zachrchlal. "Jsi nejlepší žena, kterou jsem kdy v životě poznal." Stiskl jí ruku. "Dávej na sebe pozor." Mluvil dokud ještě mohl.
"Ne, Sasuke pokud zemřeš, zabiju se taky." Už tasila dýku. "Taky tě moc miluju." Plakala.
"Bylo by škoda tak nádherného života. Jsi laskavá, krásná, tak žij, má lásko." To byla poslední slova předtím, než vysílením zavřel oči a odebral se do jiného světa.
"Ne, to nemůže být pravda, no tak Sasuke prober se! Néééééééééé!" Křičela a plakala zároveň, nemohla se uklidnit.A tak jen vstala, luk a šípy připravené a střílela. Vzlétla a z nebe jako nějaký padlý anděl střílela všechny, a bylo jí jedno, jestli je to divoženka nebo rumun. Zavinili smrt jejího milovaného.

°°°°°°°°°°°°

"Říká se, že to celé vzniklo, když Jiraiya odporoval Tsunade, že tohle saké je lepší než tamto." Ino před ní předložila dva kalíšky.
Bylo dva týdny po válce, a ještě se odklízeli stopy po boji.
"Ještě štěstí, že už je mrtvá, baba jedna zplesnivělá." I když zezačátku byly přítelkyně, nezajímalo jí to. Milovala Sasukeho a nehodlala si najít dalšího muže. Zvlášť ne, když v ní rostl nový život. Zjistila to včera.

A jak to teď vlastně bylo? Když byli všichni unavení po boji, Hinata s Narutem přežili a tak se spřáhli.
Mezitím, co se hodovalo, jedlo a pilo, Sakura seděla u Sasukeho těla a ošetřovala mu rány. Oči už měl zavřené. Jak by chtěla, aby zase byly plné života. To on z ní udělal ženu.

°°°°°°°°°°°°

A tak teď seděla u jeho hrobu dva roky po válce. V rukou třímala zatím malý důkaz jejich lásky.
"Jmenuje se Sasuke." Řekla slzivě. "Po tobě." Popotahovala. "Jakoby ti z oka vypadl." Pokračovala.
Malý Sasuke už už chtěl začít brečet, ale Sakura ho utišila. Koukala se na svíci plápolající u květin a jeho jména vyrytého do mramoru.
"No tak, neplakej, buď jako tvůj otec. Chrabrý, laskavý, nikdy neukazuj na veřejnosti svou bolest, jenom při své lásce. Buď hlavně šťastný." Klimbala s ním a plakala. Byla tak smutná, ale musela žít pro tohohle drobečka.

Stejně to nevydržela dlouho. Až její syn dovršil dvaceti sedmi let, našel si manželku a vyslechl snad všechny příběhy o životě a smrti jeho hrdinného otce, Sakura se odebrala do vyšších světů. Kde se setkala se svou jedinou láskou. Její duše opustila tělo a konečně mohla v klidu spát.
Její syn byl šťastný, alespoň za ty dva, když oni nemohli být spolu, ale to už je zase jiný příběh...
_________________
Doufám, že se líbilo ;))
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hynyty sarah hynyty sarah | 20. ledna 2013 v 8:23 | Reagovat

Bůůůůůůůůůů!!!!Néééééééé takhle to skončit nemělo!!!!Počkat!!!!Já vážně brečím????!!!Bylo to nádherné i když to nemělo happyend..... :-D

2 Mikeira Mikeira | 20. ledna 2013 v 9:20 | Reagovat

Zdálo se mi to hrozně moc urychlené, ale pěkné :-)

3 saske8310 saske8310 | E-mail | 20. ledna 2013 v 10:19 | Reagovat

prečo si ho zabila?a ja som sa tešila na happyend. :-(

4 Jabka Jabka | Web | 20. ledna 2013 v 10:23 | Reagovat

Térka.. na co ty před spaním koukáš.. tý rošťando :DD takový čuňárny :DDD né bylo to fajn.. takový ero smutno pěkný :3 palec hore, kalhoty dole ;D

5 Cherry Cherry | Web | 20. ledna 2013 v 10:57 | Reagovat

Noo ,tak jako ...Chtěla jsem Happy End ,ale i tak je to hezké :-)

6 Katty Katty | 20. ledna 2013 v 11:36 | Reagovat

aaa málem jsem se rozbrečela :-D  :-D krásné

7 saša saša | 20. ledna 2013 v 14:37 | Reagovat

mne se to ale že vôbec nepáčilo chcela som happy ale toto bolo :-(  :-( jasné nebudem tu vykecávať že jáj strašne sa mi to páčilo lebo ešte nedajbože by si ma tak odpísala jak moju ségru Michy

8 Tanira Tanira | 20. ledna 2013 v 16:32 | Reagovat

Super povídka :)

9 bajča bajča | Web | 20. ledna 2013 v 17:05 | Reagovat

strašně se mi to líbilo.ale taky jsem u toho i brečela.Jak umřel Sasuke chudák :-(

10 misaki misaki | 20. ledna 2013 v 21:31 | Reagovat

Jé to bylo krásné... :-)

11 Shiki-chan Shiki-chan | 21. ledna 2013 v 21:53 | Reagovat

hustýýýý ale smutný

12 hinata hinata | 14. května 2013 v 16:45 | Reagovat

krasne :-) neviem prestat plakat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama