Duben 2013

Zlodějka duší 9

29. dubna 2013 v 21:29 | Ufonek |  Zlodějka duší
"A proč bys ji neměl nechat jít? Vždyť je to čaroděj stejně jako ty. Možná, že už jí nebaví ta pouta, jak je stísněná a uvězněná!" Namítl. Docela se vcítil do její situace. Pravdou je, že ještě dříve, než se z nich stali přátelé (a to vážně nenormální), Sasuke chtěl Naruta taky vysát. To vlastně díky Narutovi je tím, kým je, ale tuhle minulost si raději nechává sám pro sebe.

Zlodějka duší 8

21. dubna 2013 v 9:48 | Ufonek |  Zlodějka duší
Když se od něj konečně odprostila, pohlédla mu hluboko do očí, načež je sklopila a mrštně se kolem něj provlékla do spletitých chodeb. Poté se ale zarazila a znovu se obrátila na černovláska. Ten se jen tajemně zazubil, chytil ji za ruku, přičemž Sakuře do celého těla vyrazil elektrický proud, a vedl ji.

This is a gift - pro Katu-chan

16. dubna 2013 v 21:24 | Ufonek |  Jednorázovka na přání
Kdysi bylo vše jednodušší, ty ses mi smávala v náručí, já tě mohl lechtat na lýtkách, líbat na tvých měkkých ústech, obdarovávat tě motýlími polibky po celém těle, držet tě za ruce a tisknout si tě blíže k tělu. Dělat ti oznáčky lásky na tvé šíji. Jen tak tě laskat… to vše jsem mohl, až do té doby, než jsem si to totálně zpackal tím, že jsem tě uhodil. Už ani nevím, jak se to stalo, ale krutě jsem za to zaplatil. Zřejmě jsem si to zasloužil. Nechápu, jak jsem něco takového vůbec mohl udělat, kdybys jen věděla, jak mě to mrzí… tak hrozně moc.

Zlodějka duší 7

8. dubna 2013 v 20:04 | Ufonek |  Zlodějka duší
"To bylo těsně." Vydechl černovlásek a nechal zvíře zmizet. Sakura si jen povzdychla. Holt asi nikdy nebude tak dobrá jako Sasuke. Posadila se pohodlněji a zastrčila svůj růžový pramen vlasů za ucho. Stále ji trápilo to, že už dlouhou dobu neviděla denní světlo, tak dlouho se nerozkoukala po krajině plné rozkvétajících květin a nenasála čerstvý ranní vzduch. Nepohlédla na tu krásu, která se před nimi vždy objeví, ale teď je vše pryč. Ona musí být zavřená v tomhle chladném domě, nevědíc jeho polohu. Nemůže dělat nic, nevyzná se v těchhle kobkách a tmavých chodbách, i kdyby použila kouzlo, Sasuke by ji ihned zastavil. Tak co pro to mohla udělat? Co mohla udělat pro to, aby se znovu dostala pryč, aby byla volná…

Smaragdový vějíř 9

6. dubna 2013 v 3:00 | Ufonek |  Smaragdový vějíř
"Co-co tím myslíš?" Vykoktal ze sebe černovlásek zmaten tím, co mu růžovláska právě vmetla do očí. Ona by se nejraději propadla, nevěděla, co má dělat. Stejně to je už jedno, nic není tak jak by mělo, ona se s ním neměla nikdy sejít. Nikdy se to nemělo stát. Skousla si ret, skoro tak,až jí z něj vystříkla rubínová krev.
"Sasuke, je tu něco, co jsem ti celou dobu tajila." Těkala očima po místnosti, jen aby se nemusela zastavit v těch jeho černých kaňkách, z kterých nebylo úniku.
"Pověz…" Kriticky si ji přeměřil a nadzvedl jí bradu dvěma prsty.

Smaragdový vějíř 8

2. dubna 2013 v 3:00 | Ufonek |  Smaragdový vějíř
Plavba lodí trvala několik dní. Za tu dobu trávili Sasuke a Sakura čas jen a jen spolu. Černovlásek se nezajímal o válku, zelenoočka však byla den ode dne nervóznější. Věděla, že strůjce všeho zla druhé světové války bude brzy po smrti, ale tušila, že japonsko se jen tak nevzdá. Že si hrdý národ sáhne klidně i na samé dno, než aby se musel podřídit bývalým nepřátelům. Měla strach. Ne o sebe, ale o Sasukeho. Momentálně prý pracuje hlavně jako pilot, byla mnohem spokojenější, když jen seděl v řídícím stanu a rozdával rozkazy.