Get Lucky 1/?

5. května 2013 v 21:05 | Ufonek |  Jednorázovky
Tenhle pocit se nedá popsat, je to pro mě něco nového a zároveň nádherného. Dříve jsem se bála změn, ale řekla jsem si "opravdu chci, aby můj život byl za 10 let pořád stejný"? Tak by se dalo říct, že je trošku vyhledávám. A tohle byla jedna změna, která stejně přijít musela. Moje první taneční.
Když jsem vstoupila na místnosti, přesunuly se na mne všechny zraky. Aby ne, když nás tu zatím bylo jen pět. Měla jsem na sobě šaty nad kolena - bíločerné pod prsy svázané modrou stuhou. Porozhlédla jsem se po místnosti a trošku zrudla, když si mě chlapci měřili svými pohledy, které stoupaly od mých nohou až po oči. Když jsem konečně našla známou tvář, automaticky jsem za ní odklopýtala a nevšímala si dalších lidí.

Dnes jsem zvolila vysoký culík, který se při každém mém kroku pohupoval do boků.
"Už jsem myslela, že nepřijdeš." Pokárala mě modrovláska, která se dnes sladila do tmavě azurové.
"Vždyť mám ještě spoustu času, vidíš jak je nás tady málo." Ukázala jsem za mě.
"No, už tak málo ne." Pokrčila rameny. "Myslím, že bychom se měly posadit." Zhodnotila situaci a já jí dala za pravdu.

Všichni jsme se posadili na lavičku a vyčkávavě zírali na pána, který se postavil před nás. V rukou svíral nějakou malou knížečku, kterou když viděl, že se na ni koukám, okamžitě schoval do zadní kapsy u kalhot. Šedé vlasy vyčesané nahoru stažené čelenkou a přes polovinu obličeje měl masku tak, že nešlo vidět nic jiného než jedno vytříbené oko.
"Trošku mi nahání strach." Pošeptala mi Hinata do ucha a já se uchichtla.
"Něco k smíchu, slečno?" Ostře mě přejel a já okamžitě zmlkla. "Ne? Tak si můžete vybrat partnera, který s vámi bude hodnou chvíli, a radil bych vám," vztyčil svůj ukazováček "vybírejte moudře, tihle kluci jsou pěkná kvítka." Mrkl na mě.
"To zvládneš." Uklidnila mě Hinata, když viděla, jak jsem se k tomu neměla. Ale vstala jsem na své černé botičky na malém podpatku. Nikdy jsem nebyla dívka, která by na sebe patlala tuny make-upu, aby zahladila veškeré své nedokonalosti a stala se z ní panenka Barbie. Nehledě na to, že mám růžové vlasy, ale ty doopravdy nabarvené nemám.

Přišla jsem k učiteli, který se mi záhy představil jako Kakashi a svou ruku hodil okolo mého ramene. Otřásla jsem se, ale zároveň mě to jakýmsi způsobem uklidňovalo, tak jsem to nechala tak.
Naprosto mi vyschlo v krku, když jsem se dívala na všechny ty oči, některé byly plné energie a druhé hluboké, naopak jiné se zdály býti znuděné. Podivila jsem se, kolik se nás tu sešlo, když před chvílí tu skoro nikdo nebyl.
Jeden mě doopravdy zaujal… Měl černé vlasy a oči, koukal na mě, jako kdybych tu vůbec nebyla. Ještě chvíli jsem se na něj dívala, ale pak mě vedla neviditelná ruka, přišla jsem k jednomu chlapci a s blond hřívou a vytáhla ho do stoje. Byl asi o čtvrt hlavy vyšší než já a zářivě se na mě zubil.
"Ahoj, já jsem Naruto." Hbitě se představil.
"Sakura." Přikývla jsem, načež Kakashi sám rozdělil páry a šlo se zkoušet.

Během tance jsem si několikrát všimla, jak se ten černovlásek na Naruta kouká. Bylo to zvláštní. Že by mezi nimi něco bylo? Naruto do mě pořád něco hustil, ale já se nejvíce snažila vyhledávat černookého. Něčím mě prostě přitahoval, bylo to jako magnet. Litovala jsem, proč jsem ho nevytáhla. Zatřepala jsem hlavou a snažila se věnovat pozornost Narutovi.
"…no a tak jsme se se Sasukem poznali." Zakončil své vyprávění a já pokrčila rameny. "Jo promiň, Sasuke je ten, co tancuje s tvou kamarádkou." Ukázal prstem, takže jsem na chvíli zavrávorala, protože mě pustil. Mrkla jsem tím směrem. ON tancuje s Hinatou. Konečně vím jeho jméno. Usmála jsem se pro sebe.
"Ještě nikdy neměl holku, nechápu to, mohl by jich mít na každém prstě deset, kdyby chtěl. Co já bych dal za to, aby o mě dívky jevily takový zájem." Pokračoval. Kousla jsem se do rtu, najednou jsem zatoužila být jeho první a poslední. Znepokojilo mě to, co mi řekl, ale není se čemu divit, je až nadpřirozeně krásný.

Ještě chvíli jsme tancovali a to se neobešlo ani bez mého podpatku v Narutově noze a tak dále. Vždy, když se to stalo, jen bolestně zaskučel a viděla jsem, jak se snaží tu bolest přemoct. Koukala jsem se na Sasukeho každou chvíli, perfektně Hinatu vedl, ona si s ním povídala! Najednou jsem měla chuť vyrazit a nalepit se na něj místo ní…

***
"Tak jaké to bylo?" Vyptávala se modrovlasá, když jsem na sebe nahazovala tlustší bundu spadající až ke kolenům.
"Fajn, co ty a Sasuke?" Sykla jsem. Měla jsem zlost. Proč jsem si nevybrala jeho? Hluboce jsem zalitovala.
"Je celkem v poho, ale někdy mám pocit, že by mě nejraději zabil. A vůbec se nesměje." Povzdychla si.
"Líbí se mi." Vypadlo ze mne dříve, než-li jsem to stihla zastavit. Bylo to jako přílivová vlna. Okamžitě jsem zrudla, což naštěstí v nočních hodinách nebylo k zaznamenání.
"Tak to je- cože?" Zřejmě jí došlo, co jsem řekla.
"Jo, líbí se mi." Sklopila jsem hlavu a dívala se na kamínky, které se mi míhaly pod nohama.
"Vždyť ho ani neznáš, jak se ti může líbit??" Koukala na mě vyděšeně. Já jen pokrčila rameny.
"Chci ho poznat." Přešla jsem její otázku a otočila se na podpatku a odkráčela. Doufám, že ho zítra znovu uvidím…
***
Téměř celou noc jsem nad ním přemýšlela, nemohla jsem ho dostat z hlavy. Ksakru, proč je Naruto můj stálý partner. Přece, protože sis ho vybrala. Ach ano…

Ráno jsem se probrala s mírným otřesem hlavy. Musela jsem se rychle napít, abych to zahnala a byla fit.
Školu jsem nějakým zázrakem přečkala a přesně o půl sedmé naklusala na další taneční.

"Zdar." Drbl do mě Naruto, opět celý rozzářený, div mi už nepokládal ruce na ramena.
"Ahoj, kde máš Sasukeho?" Bylo první co ze mě vyletělo. Nejdříve jsem se to snažila nějak potlačit, ale až přespříliš mě zajímal.
"Nevím, asi ještě někde dřepí s Hinatou." Vytřeštila jsem oči.
"S Hinatou?" Tohle mě vážně zaskočilo a trošku zabolelo.
"Jo, před chvílí spolu někam odešli." Nadzvedl jedno obočí, až to skoro vypadalo, jako kdyby přemýšlel. Ale tohle asi nebude to správné tvarosloví pro něj. Je to pěkný hlupák. To už jsem stačila zjistit i za tak krátkou dobu. Venku už se trošku smrákalo. Otočila jsem se ke dveřím a opět jsem ho uviděla. Kráčel si svou stylovou chůzí, obě ruce zastrčené v kvádrových kalhotách, jeho tvář zdobil lhostejný pohled. Za jednu jeho ruku byla zaháknutá Hinata - rámě. Ještě než k nám došli, modrovláska mu něco pošeptala do ucha, černovlásek se jen ušklíbnul. Skousla jsem si ret - začínám to na sobě pozorovat nějak často. Zvláštní, nikdy jsem to nedělala.
Nechápala jsem to. Vždyť jsem jí včera říkala, jak moc se mi líbí…
Nezbývalo mi nic než se vnitřně uklidňovat, že s ním nic nemá.

"Byli jsme se projít, Hinatě bylo trošku nevolno." On promluvil! A díval se na mě! Dalo by se říci, že mě přímo propaloval. Raději jsem uhla očima k chladné zemi a šoupala nohama o zem.

Opět jsme usedli na lavičku a já se nechala od Naruta obejmout kolem ramen. Znovu mne začínala bolet hlava, sice jsem si doma vzala prášek, ale asi to k ničemu nebylo. Povzdychla jsem si.
"A dnes si dáme mužskou volenku!" Nevím, kde se vzal, ale najednou před námi stál šedovlasý kantor. Cože? Vždyť před chvílí jsme si vybírali partnery na stálo. Mrkla jsem se na Hinatu, ani koutkem oka mě nepřejela, jen hleděla na Kakashiho.
"Pánové…" Trošku se sklonil a pokynul rukama. Pochopili a vstali. Jen jsem se nasáčkovala blíže k Hinatě, ale bohužel si mezi nás sedla nějaká červenovlasá holka, takže jsem neměla možnost s ní o něčem mluvit.

Chvíli trvalo, než se rozhodlo, kdo bude jako první vybírat, nakonec to však "schytal" nějaký hnědovlásek, který automaticky sáhnul po Hinatě. Měl červené pruhy na obličeji, ale stejně můj střed zájmu byl Sasuke. A no… byl právě na řadě. Obcházel si řadu sedících dívek asi dvakrát, než se konečně zastavil. Kousek ode mne. Zklamaně mi poklesla hlava, když se díval na holku sedící vedle mne.
Poté mi však hlavu pozvedly nějaké dva prsty a já se musela podívat do jeho černých tůní. Chytnul mne za ruku a vyzdvihl na plac. Jednu ruku jsem měla v té jeho a další na ramenou. Nechtěla jsem se na něj tak zkoumavě dívat, ale byl až nepřekonatelně krásný. Ale jeho tvář neříkala žádné emoce.
"Je z Francie?" Otázala jsem se a hodila pohled k jeho obleku. Jen pokrčil rameny a přikývl.
"Nevěděl jsem, že se vyznáš." Odpověděl svým melodický hlasem a už nebylo úniku. Jeho oči mne znovu zhypnotizovaly.
"Uhm…" Utrousila jsem, a přesto, jak jsem musela být červená, nezakotvila jsem zrakem jinam.

Protancovali jsme spolu celý večer. Jak říkala včera Hinata, byl fajn. Jen se nikdy neusmál, nezamračil, jen častoval odfrky a různým šklebením.
Když se hudba pomalu krátila ke konci a já ho chtěla pustit, najednou navrhl něco, co bych v žádném případě nečekala.
"Můžu tě doprovodit domů?" Vykulila jsem se. Vevnitř jsem jásala,ale… to vážně?
"Jasně." Moje podvědomí jednalo za mě dřív, než jsem si to stihla pořádně rozmyslet. No už nebylo cesty zpět. Pustil mě a odběhl za Narutem. Prohodil s ním pár slov a potom se ke mně znovu připojil.

_____________________________________
Tak, doufám, že to nebylo tak strašné a prosím o ohlas :) Pokračování je jen na vás :)
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 sasusakurosedimitriskolanoci sasusakurosedimitriskolanoci | Web | 5. května 2013 v 21:31 | Reagovat

skvělá povídka jen tak dál!

2 Aki Aki | Web | 5. května 2013 v 21:55 | Reagovat

Výborná poviedka určite pokračuj,

3 Zakura Zakura | 5. května 2013 v 23:00 | Reagovat

takže tanec joooo......:-|  :-|   Hm...to je super!!!!!!! :-D  O_O

4 Kacule Kacule | 5. května 2013 v 23:23 | Reagovat

Úchvatné, já moc jednorázovky nečtu, protože si potrpím na rozsáhlý děj, ale co má člověk dělat, když má tady už všechno prečtené. No, odbočila jsem od původního tématu. Píšeš nádherně a moc se ti to povedlo. Těším se snad na brzké pokračování. ;-)

5 Michyseji Michyseji | Web | 6. května 2013 v 8:09 | Reagovat

Bolo to velmi dobre :) už sa tešim na pokračovanie :) celkovo dej je zaujimavy aj rozsah bol skvely :)

6 jelimán333 jelimán333 | 6. května 2013 v 12:20 | Reagovat

hezká povídka!! moc se mi líbila a něco s tanečníma :-D

7 Katty Katty | 6. května 2013 v 13:51 | Reagovat

Jují pěkný dílek ! x)

8 simona simona | E-mail | 6. května 2013 v 14:05 | Reagovat

Krasne soooo beautiful

9 hynyty sarah hynyty sarah | 6. května 2013 v 14:32 | Reagovat

Tak to bylo něco!!!!Fakt úžo!!!Normálně jsem je vyděla!!!Seš doooooobrá!! :-D

10 Cherry Cherry | E-mail | Web | 6. května 2013 v 15:51 | Reagovat

Úplně jsem se do toho ponořila :D Bylo to krásné :)

11 BB20 BB20 | 6. května 2013 v 17:45 | Reagovat

Mno... Pěkné :-) Sice u tanečních častokrát nekecáš, protože se soustředíš na kroky, ale to je jen můj vlastní postřeh. Taky... u některých tanců je šlápnutí partnerovi na nohu právě partnerova vina, výjimku tvoří třeba Waltz. Ale u latinsko-amerických tanců je to chyba partnera.
Promiň, trochu jsem se rozkecala, snad to nevadí... :-D

12 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 6. května 2013 v 21:07 | Reagovat

jo to bylo fajn těším nse n a další zajímavé hodně zajimavé takové tema tu ještě nebylo.... pokud chceš si taky něco přečíš přečti a ohodnoť prosím komentem na hvězdičky nehraju :) http://bleach-shikashisaki.blog.cz/1305/vnitrni-touhy-8

13 yuki-chan yuki-chan | 7. května 2013 v 16:31 | Reagovat

kraaaaaaaasa :-D

14 Kajká Kajká | 7. května 2013 v 21:03 | Reagovat

To bolo pekné :D
Rýchlo pokračovanie :-)

15 Camelia Camelia | Web | 13. května 2013 v 20:18 | Reagovat

Super :D Taky mě to čeká, takže mi to přijde vhod :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama